דוח שוק תאורת סביבה לרכב – ברחבי העולם | 2022 גודל תעשיה, נתח, גורמי צמיחה, ספקים מובילים, סוגים, יישומים ותחזית עד 2030

דגשים בשוק תאורת הסביבה של אוטומוטיב:

מחקר שוק עתיד (MRFR) חקר את תאורת הסביבה הפנימית של הרכב 2020 עד לתקופת ההערכה עד 2027. גודל השוק של תאורת הסביבה הפנימית לרכב יכול לעלות בכ-6% CAGR לאורך תקופת המחקר ולהרוויח הכנסות נאות עד 2027.

קבל דוח לדוגמה בחינם בפורמט PDF @ https://www.marketresearchfuture.com/sample_request/4965

נראות רבה יותר של לוח המחוונים המוצעת על ידי מערכת תאורת סביבה פנימית לרכב כדי להגביר את בטיחות הנהגים. העלייה במקרי תאונות דרכים יוצרת את הדרישה לבטיחות נהגים ונוסעים, ולכן הביקוש לתאורת סביבה פנימית לרכב עולה. עלייה במכירות של כלי רכב מודרניים, אכיפה יעילה של תקנות ממשלתיות מחמירות הקשורות למתקני תחבורה הם גורמים נוספים, יחד עם גורמים שהוזכרו לעיל שיכולים להעדיף את הרחבת שוק תאורת הסביבה הפנימית לרכב בתקופת ההערכה. ההקדמה הטכנולוגית של בטיחות הנהגים המודרנית יכולה לתמוך בעליית השוק. הדרישה ההולכת וגוברת לפליטות נמוכות ויעילות דלק גבוהה יותר, תקנות ממשלתיות קפדניות בנושא בטיחות הנהגים, הגדלת המכירות של כלי רכב חדשים, כלכלות מתעוררות,

שחקני מפתח

Koito Manufacturing Co., Ltd. (יפן), OSRAM Licht AG (גרמניה), Federal-Mogul Corporation (ארה"ב), GE Lighting (ארה"ב), Magneti Marelli SpA (איטליה), Zizala Lichtsysteme GmbH (אוסטריה), Grupo Antolin (ספרד) ), Valeo (צרפת), Hella KGaA Hueck & Co (גרמניה), Stanley Electric Co., Ltd. (יפן), Ichikoh Industries, Ltd. (יפן), ו-OSRAM Licht AG (גרמניה) הם כמה שמות נחשבים ברחבי העולם שוק תאורת הסביבה לרכב המופיעים ברשימה של MRFR. הדוח דן במספר תובנות שיכולות לשנות את דינמיקת צמיחת השוק. תרומות של משווקים והשפעתם על דינמיקת הצמיחה מפורטות בדוח זה. הערכה אזורית ומחקר פלחים של השוק מציעים מידע מדויק ואמין בדוח.

אל תפספס הזדמנויות עסקיות ב-Market וקבל תובנות חשובות בתעשייה שיעזרו לעסק שלך לצמוח, קנה עכשיו @  https://www.marketresearchfuture.com/checkout?currency=one_user-USD&report_id=4965

גודל שוק תאורת סביבה: ניתוח מחקר

ניתוח הפלחים עבור שוק תאורת הסביבה הפנימית של הרכב נעשה לפי סוג רכב וטכנולוגיה.

הפלחים מבוססי הטכנולוגיה של  שוק תאורת הסביבה הפנימית של הרכב  נעשים על ידי LED, קסנון והלוגן. מגזר הקסנון יכול לתרום משמעותית להתרחבות השוק בשנים הקרובות. נורות קסנון, המכונה גם מנורות פריקת גז, מחזיקים בחיי שירות ארוכים יותר על פני נורות הלוגן. הוכחה לרעידות, בעלות מתח הצתה ובקרה אלקטרונית הם כמה יתרונות נוספים של נורות הקסנון שנצפים כצוברים אחיזה יכולים להועיל לעליית שוק הסביבה הפנימית של הרכב בעתיד הקרוב.

רכב נוסעים וכלי רכב מסחריים הם פלחים מבוססי סוגים של שוק תאורת הסביבה הפנימית של הרכב. פלח רכבי הנוסעים יכול לעלות ב-CAGR הגבוה ביותר לאורך תקופת התחזית. המכירות הגבוהות של מכוניות נוסעים יכולות גם לתדלק את עליית שוק תאורת הסביבה של הרכב. פלחי השוק מבוססי הסוג צפויים לזכות ברווחים גבוהים לשוק.

הערכה אזורית

המחקר  האזורי של שוק תאורת הסביבה הפנימית לרכב  נעשה עבור אירופה, צפון אמריקה, אסיה פסיפיק ושאר העולם. שוק תאורת הסביבה לרכב בצפון אמריקה צפוי לגעת בהערכת שווי ניכרת עד סוף תקופת הניתוח. שוק תאורת הסביבה לרכב באירופה יכול לשגשג בעתיד הקרוב. שוק אסיה פסיפיק יכול לעלות בקצב גבוה ככל שמספר יצרני הציוד המקורי עולה. עלייה בהתקנה של תאורת סביבה פנימית יכולה גם להניע את השוק האזורי בתקופת הניתוח. נוכחותם של יצרני מערכות תאורה חזקים לאחר השוק יכולה גם לחזק את עליית השוק האזורי. שוק אסיה פסיפיק צפוי לרשום CAGR הגון לאורך תקופת הניתוח.

דוח עסקי מלא @   https://www.marketresearchfuture.com/reports/automotive-interior-ambient-lighting-market-4965

על מחקר שוק עתיד:

Market Research Future (MRFR) היא חברת מחקרי שוק גלובלית אשר נהנית מאוד משירותיה, ומספקת מחקר מפורט ואמין של תעשיות וצרכנים מגוונים ברחבי העולם. המתודולוגיה של MRFR משלבת מידע קנייני עם מקורות נתונים שונים כדי לספק ללקוח הבנה מקיפה של המגמות המרכזיות הנוכחיות, האירועים הקרובים והצעדים שיש לנקוט בהתבסס על היבטים אלה.

חברת מחקרי השוק שלנו המתרחבת במהירות נעזרת בצוות מוכשר של מנתחי מחקר המספקים ניתוחים ונתונים שימושיים על התפתחויות טכנולוגיות וכלכליות. האנליסטים הנחשבים שלנו עורכים ביקורים תעשייתיים ואוספים מידע רב ערך משחקני שוק משפיעים. המטרה העיקרית שלנו היא לעדכן את לקוחותינו בהזדמנויות ואתגרים חדשים בשווקים השונים. אנו מציעים סיוע שלב אחר שלב ללקוחות המוערכים שלנו באמצעות שירותי אסטרטגיה וייעוץ כדי להגיע להחלטות ניהוליות ומעשיות.

צור קשר:

מחקר שוק עתיד

משרד מס' 524/528, אמנורה צ'יימברס

דרך מגארפאטה, הדפסר

פונה – 411028

מהרשטרה, הודו

+1 646 845 9312

E-Scooters Market
Flying Cars market
Garbage Collection Vehicle Market
Heavy-Duty Electric Vehicle Charging Infrastructure Market
Hydrogen Fuel Cell Vehicle Market
Ignition Coil Market
In-Car infotainment Market

כתיבת תגובה