שוק תוכנות הפגישות המקוונות, מספר טכנולוגיות מחקר בתעשיית העדכון הקרוב  , יצרנים, ספקים, תחזית שחקני מפתח עד 2027 | עתיד מחקר שוק

עיקרי השוק

אימוץ הרעיון של פגישות מקוונות על ידי ארגונים שונים מדרבן את שוק תוכנות הפגישות המקוונות 2020. דוחות התוכנה נוצרים על ידי Market Research Future, המכסה חלופות שוק להתקדמות.

שוק תוכנות הפגישות המקוונות העולמי  צפוי לרשום CAGR של 11.1% במהלך תקופת התחזית של 2020-2027. ישנם גורמים שונים התורמים לצמיחת תוכנת הפגישות המקוונות הגלובלית כגון הדיגיטליזציה והעיור הגוברים אשר מגבירים את האימוץ של תוכנת פגישות מקוונות בקרב הארגונים כדי לצמצם את המרחק בין הלקוחות ברחבי העולם.

על פי הערכות, הזינוק ברעיון של עבודה מהבית בשל מגפת הקורונה המתמשכת, נתח השוק של תוכנות הפגישות המקוונות יעלה בהתמדה בתקופה הקרובה. היישום הגואה שלהם בניהול סמינרים מקוונים ובשיחות ועידה באינטרנט צפוי לכוון את שוק תוכנות הפגישות המקוונות בתקופת התחזית.

ניתוח סגמנטלי

שוק תוכנות הפגישות המקוונות העולמי פולח על בסיס רכיב, פריסה, גודל ארגון, משתמש קצה ואזור.

לפי רכיב, השוק כבר מפולח לתוכנות ושירותים.

על ידי פריסה, השוק פולח למבוסס ענן ומקומי

לפי גודל הארגון, השוק כבר מפולח לארגונים גדולים וחברות קטנות ובינוניות.

לפי משתמש הקצה, השוק פולח ל- BFSI, IT וטלקום, ממשלה, בריאות, ייצור ואחרים

לפי אזור, השוק פולח לצפון אמריקה, אירופה, אסיה-פסיפיק ושאר העולם.

בקש דוגמה חינם @ https://www.marketresearchfuture.com/sample_request/8297

ניתוח אזורי מפורט

שוק תוכנות הפגישות המקוונות העולמי צפוי לצמוח בקצב משמעותי בעתיד. הניתוח הגיאוגרפי של שוק תוכנות הפגישות המקוונות נערך עבור צפון אמריקה, אירופה, אסיה-פסיפיק ושאר העולם.

צפון אמריקה שולטת בשוק העולמי של תוכנות לפגישות מקוונות, לפי אזור, בשל האימוץ המוקדם של שירותי שיחות הוועידה באינטרנט והפגישה המקוונת. בנוסף, ישנן חברות שונות באזור המציעות תוכנות ושירותים שונים לפגישות מקוונות אשר מניעות את צמיחת השוק. בנוסף, מהירות אינטרנט גבוהה ותשתית מפותחת המגדילה את הביקוש לשוק תוכנות הפגישות המקוונות באזור. ארה"ב מהווה את נתח השוק הגדול ביותר באזור בשל נוכחותם של תעשיות ומשתמשי קצה שונים באזור המשתמשים בתוכנות ושירותים אלה כגון BFSI, IT וטלקום, סוכנויות ממשלתיות ואחרים.  ואילו, קנדה צפויה להיות המדינה הצומחת ביותר באזור במהלך תקופת התחזית.

אירופה מהווה את נתח השוק השני בגודלו בשוק תוכנות הפגישות המקוונות בשל נוכחותן של תעשיות שונות כגון רכב, BFSI, IT וטלקום ואחרות המניעות את השוק. בנוסף, נוכחותן של מדינות שונות כגון בריטניה, גרמניה, צרפת, איטליה ואחרות באזור הן התורמות העיקריות בשוק הפגישות המקוונות העולמי. בנוסף, הבעלות הגוברת על טלפונים חכמים האיצה גם את צמיחת השוק באזור מכיוון שהמשתמשים יכולים להשתתף בכנס האינטרנט עם טלפונים חכמים ללא קשר למיקומם.

אסיה-פסיפיק צפויה להיות האזור בעל הצמיחה המהירה ביותר בתקופת התחזית בשל התקדמות גוברת במונחים של טכנולוגיה, עיור ודיגיטליזציה. החברות הנוכחיות והסטארט-אפים הקרובים מאמצים תוכנת פגישות מקוונות כדי להגדיל את המרת הלקוחות שלהם. בנוסף, העסקים הקטנים והבינוניים והארגונים הגדולים משתמשים גם בתוכנה זו כדי להפחית את ההוצאה שלהם על נסיעות ולהגדיל את הפרודוקטיביות והיעילות של העבודה מבלי לבזבז הרבה על נסיעות. סין צפויה להיות המדינה השולטת באזור ואילו הודו נחשבת למדינה הצומחת ביותר בתקופת התחזית.

שאר העולם מפולח כאשר דרום אמריקה והמזרח התיכון ואפריקה צפויים לצמוח עם CAGR משמעותי בתקופת התחזית בשל פיתוח תשתיות והשקעות שבוצעו על ידי תעשיות שונות באזור. בנוסף, החברות הבנות והסטארט-אפים משתמשים בסמארטפונים לפגישות מקוונות כדי לקיים הדרכות ושיחות ועידה.

ניתוח תחרותי

יכולתם של המתמודדים להשפיע על השינוי בשוק גדלה בקצב יציב בתקופה הקרובה. התמיכה מגופים ממשלתיים ברחבי העולם גוברת מכיוון שהשוק זקוק לתמריץ נוסף כדי להשיג נורמליות בתרחיש כזה. על פי הערכות, חוסר ההרמוניה בכוחות הביקוש וההיצע יוצר רקע צמיחה איטי בשוק. יתר על כן, הצורך לאמץ שיטת פעולה מהירה וחסכונית מוערך בפרופיל השוק בתקופה הממשמשת ובאה. ההערכה היא שהדגש על חדשנות יעלה בשנים הקרובות, שכן יש לטפל בצרכי הצרכן בצורה טובה יותר כדי להבטיח את תחייתו המחודשת של השוק העולמי. כמו כן, הצורך לעודד עסקים לכלול את ההשפעה הסביבתית של החלטותיהם מוערך כמעצב את התקדמות השוק בעתיד. הצורך למתן את ההפסדים שנגרמו כתוצאה ממשבר בריאות הציבור הנוכחי מוערך כמוקד היחיד של המתמודדים בשוק בשנים הקרובות.

המתמודדים הבולטים בשוק תוכנות הפגישות המקוונות הם Nextiva (ארה"ב), RingCentral, Inc. (ארה"ב), Amazon Web Services, Inc. (ארה"ב), Zoho Corporation Pvt. Ltd. (הודו), Jive Communications (ארה"ב), Vonage (ארה"ב), Ooma, Inc. (ארה"ב), FluentStream Technologies, LLC (ארה"ב), Zoom Video Communications, Inc. (ארה"ב), LogMeIn, Inc. (ארה"ב), Cisco Systems (ארה"ב), Dialpad, Inc. (ארה"ב), 8×8, Inc. (ארה"ב), IBM Corporation (ארה"ב),  מיקרוסופט קורפוריישן (ארה"ב) בין היתר.

עיין בפרטי הדו"ח המלאים @ https://www.marketresearchfuture.com/reports/online-meeting-software-market-8297

תוכן עניינים

1 תקציר מנהלים

2 היקף הדו"ח

2.1 הגדרת שוק

2.2 היקף המחקר

2.2.1 מטרות המחקר

2.2.2 הנחות ומגבלות

2.3 מבנה השוק

המשיך…

דו"ח דומה:

שוק שירותי ניהול היישומים: לפי סוג שירות (שילוב מערכת, שירותי ייעוץ, שירותי מודרניזציה ואחרים), לפי גודל הארגון, לפי פריסה ולפי  משתמשי קצה

https://www.marketresearchfuture.com/reports/open-source-intelligence-market-4545 שוק בינת קוד פתוח (OSINT): לפי סוג אבטחה (בינה אנושית, בינת תוכן, ניתוח רשת אפלה, ניתוח קישורים/רשתות, ניתוח נתונים, ניתוח טקסט, בינה מלאכותית, ביג דאטה, אחרים), טכנולוגיה (תוכנת נתוני הצעות מחיר, ניתוח וידאו, ניתוח טקסט, כלי ויזואליזציה, אבטחת סייבר, ניתוח אינטרנט, ניתוח מדיה חברתית, אחרים), יישום (צבא והגנה  ביטחון פנים, מגזר פרטי, מגזר ציבורי, ביטחון לאומי, אחרים),

 

אודות מחקר שוק עתידי

ב-Market Research Future (MRFR), אנו מאפשרים ללקוחותינו לפענח את המורכבות של תעשיות שונות באמצעות דוח המחקר המבושל (CRR) שלנו, דוחות מחקר מבושלים למחצה (HCRR), דוחות מחקר גולמיים (3R), מחקר הזנה רציפה (CFR) ושירותי מחקר שוק וייעוץ.

איש קשר

מחקר שוק עתידי (חלק מ- Wantstats מחקר ומדיה פרטית מוגבלת)

רחוב הדסון 99, קומה 5

ניו יורק, ניו יורק 10013

ארצות הברית

+1 628 258 0071 (ארה"ב)

+44 2035 002 764 (בריטניה)

דוא"ל: sales@marketresearchfuture.com

אתר אינטרנט: https://www.marketresearchfuture.com

 

 

 

כתיבת תגובה