פרופיל חברה ופלחי שוק של ספקטרופוטומטר רב-קובט צפויים לצמיחה חזקה בעתיד 2027

סקירה כללית של השוק

 

הספקטרופוטומטרים הרב-קובטים נמצאים בשימוש רב בזיהוי פלילי, ביוכימיה, פיזיקה, מיקרוביולוגיה, בריאות רפואית ויישומים אחרים. מגזרים אלה מניעים את הביקוש של שוק הספקטרופוטומטרים מרובי הקובטים. ספקטרופוטומטרים מרובי קובט משמשים לזיהוי גדילת חיידקים בתהליך האבחון של המטופלים כדי לדעת את כמות חומצת השתן הקיימת בשתן של המטופל. זה גם משחק תפקיד מרכזי במדעי החיים כפי שהוא משמש למדידת כמה מרכיבים הקיימים בסמים.

השימוש הנרחב במכשיר זה בקינטיקה, בקרת איכות, יישומי מחקר וסריקה מתדלק את השוק. העלייה בפעילויות מחקר וניסויים המבוססים על ביוכימיה, מדעי החיים ותעשיות פרמצבטיות מציבה הזדמנויות שוק עצומות. אלה משמשים גם לביצוע ניתוחים כמותיים וחלבונים במעבדה קלינית.

 

גורמים אלה מניעים את צמיחת השוק. הביקוש הגובר לציוד מדידה משופר לבדיקות בעלות ביצועים גבוהים לצד ההשקעות הגבוהות יותר של הממשלה בתשתיות רפואיות ובריאותיות באזורים בולטים מאיצים את שוק הספקטרופוטומטרים הרב-קובטיים.

העלייה באימוץ ספקטרופוטומטרים מרובי קובטים בתעשיות התרופות והביו-רפואה היא גורם מרכזי נוסף לצמיחת השוק. ספקטרופוטומטרים אלה הם מרכיבים מרכזיים בתעשיית התרופות לפיתוח תרופות ספציפיות ולהבטחת העובדה שהן אינן מזיקות או מסוכנות עבור הלקוחות. גורמי צמיחה שונים מניעים בעיקר את הצמיחה של שוק הספקטרופוטומטרים מרובי הקובטים ברחבי העולם. אפילו העלייה בביקוש לספקטרופוטומטרים לסינון סביבתי אנכי והצורך שלהם בתעשיות התרופות ואחרות מחזקים את השוק.

 

קבל דוגמה של דוח @ https://www.marketresearchfuture.com/sample_request/9587

שוק הספקטרופוטומטרים Multi-Cuvette יהיה עד ל- CAGR של 5.07% בשל צמיחה משמעותית במהלך תקופת התחזית. השוק רשם שווי של 7,677.7 מיליון דולר ב-2019, וכעת הוא צפוי להגיע ל-10,579.2 מיליון דולר עד 2025.

 

פילוח שוק

שוק הספקטרופוטומטרים מרובי הקובטים מפולח לסוג וליישום.

השוק מסווג לניידים ו- benchtop בפלח מבוסס הסוג. הספסל מחזיק בנתח השוק הגדול ביותר בשנים האחרונות. הסגמנט הנייד מתגלה כשוק הצומח ביותר עם CAGR חזק במהלך תקופת התחזית. לספקטרופוטומטרים יש תכונות טובות כגון שהוא עמיד, ארגונומי, מכשירי כף יד, פעולה בנגיעה אחת. אלה משמשים מאוד לבדיקות סביבתיות ולמחקרים אקדמיים. לספקטרופוטומטרים של Benchtop יש מכשירים בעלי דיוק גבוה ואמינות גבוהה המשמשים למדידת ההעברה וההשתקפות במוצקים ובנוזלים שקופים או שקופים.

ספקטרופוטומטרים של Benchtop משמשים בתרופות, בקרת איכות, ביוכימיה, יישומי מחקר ומעבדות קליניות לביצוע ניתוח כמותי, ניתוח אורכי גל מרובים, קינטיקה, סריקה וניתוח DNA/חלבונים.

פלח היישומים של השוק כולל מדעי החיים, אבחון מולקולרי, כימיה אנליטית, מזון וחקלאות ומדעים פורנזיים.

ניתוח אזורי

על פי המצב הגיאוגרפי, שוק הספקטרופוטומטרים הרב-קובטיים מציג צמיחה יוצאת דופן באזורים כמו צפון אמריקה, אירופה, אסיה-פסיפיק, המזרח התיכון ואפריקה, ומרכז ודרום אמריקה. צפון אמריקה תפסה את שווי השוק הגדול ביותר בשנים האחרונות בתקופת התחזית. אסיה-פסיפיק נחשב לשוק הצומח ביותר, עם ערך CAGR טוב במהלך תקופת התחזית.

 

קבל דוח מלא @ https://www.marketresearchfuture.com/reports/multi-cuvette-spectrophotometer-market-9587

חדשות התעשייה

בפברואר 2020, Creoptix AG הסכימה עם שותפות עם MBC Biolabs, חברת חממות למדעי החיים לאספקת מכשירי Wave SPR למיקום שלהם בסן קרלוס ולסיוע למדענים לשפר את מערכי הנתונים האנליטיים שלהם.

 

על עתיד מחקר השוק:

ב-Market Research Future (MRFR), אנו מאפשרים ללקוחותינו לפענח את המורכבות של תעשיות שונות באמצעות דוח המחקר המבושל (CRR) שלנו, דוחות מחקר מבושלים למחצה (HCRR), דוחות מחקר גולמיים (3R), מחקר הזנה רציפה (CFR) ושירותי מחקר שוק וייעוץ.

לצוות MRFR יש מטרה עליונה לספק את שירותי מחקר השוק והמודיעין האיכותיים ביותר ללקוחותינו. מחקרי השוק שלנו לפי מוצרים, שירותים, טכנולוגיות, יישומים, משתמשי קצה ושחקני שוק עבור פלחי שוק גלובליים, אזוריים וארציים, מאפשרים ללקוחותינו לראות יותר, לדעת יותר ולעשות יותר, מה שעוזר לענות על כל השאלות החשובות ביותר שלהם.

איש קשר לתקשורת:

מחקר שוק עתידי (חלק מ- Wantstats מחקר ומדיה פרטית מוגבלת)

רחוב הדסון 99, קומה 5

ניו יורק, ניו יורק 10013

ארצות הברית

+1 628 258 0071 (ארה"ב)

+44 2035 002 764 (בריטניה)

דוא"ל: sales@marketresearchfuture.com

אתר אינטרנט: https://www.marketresearchfuture.com

 

כתיבת תגובה