הכנסות שוק תשתית בינה מלאכותית, מצב ואאוטלוק 2021 עד 2027: IBM, Intel Corporation, Microsoft, Amazon Web Services, Dell, HPE

הדו"ח מציג הערכה מעמיקה של שוק תשתיות הבינה המלאכותית , כולל טכנולוגיות מאפשרות, מגמות מפתח, מניעי שוק, אתגרים, סטנדרטיזציה, נוף רגולטורי, מודלי פריסה, מקרי מקרה של מפעילים, הזדמנויות, מפת דרכים עתידית, שרשרת ערך, פרופילים ואסטרטגיות של שחקנים אקולוגיים. . הדו"ח מציג גם תחזיות עבור תשתית בינה מלאכותית משנת 2021 עד 2027. הדו"ח מכסה את הנתונים ההיסטוריים שלפני COVID-19, ההשפעה של COVID-19 ופוסט-COVID-19 (נגיף הקורונה) על אזורים שונים ומדינות גדולות ועל העתיד מצביעים על התפתחות הענף.

שוק תשתיות הבינה המלאכותית צפוי לגדול מ-23.7 מיליארד דולר ב-2021 ל-79.3 מיליארד דולר עד 2026, ב-CAGR של 27.3%.

בקש עותק לדוגמה של דוח זה:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/05202904376/global-ai-infrastructure-sales-market-report-2021/inquiry?Mode=Dcloe

הדו"ח מציג את הנוף התחרותי בשוק וניתוח מפורט מקביל של הספקים/שחקני המפתח העיקריים בשוק. חברות מובילות בשוק תשתיות AI העולמי: IBM, Intel Corporation, Microsoft, Amazon Web Services, Dell, HPE, Advanced Micro Devices, ARM, CISCO, Samsung Electronics, NVIDIA Corporation, Advanced Micro Devices, Cambricon Technology , SK HYNIX Inc. אחרים.

התפתחויות אחרונות

באפריל 2021, אינטל (ארה"ב) הודיעה על השקת מעבד Intel Xeon Scalable מהדור השלישי שיספק ארכיטקטורה מאוזנת עם בינה מלאכותית מובנית, האצת קריפטו ויכולות אבטחה מתקדמות.

באפריל 2021, AMD (ארה"ב) הודיעה כי היא בתהליך רכישת Xilinx (ארה"ב). זה יפגיש שני מובילי תעשייה עם תיקי מוצרים משלימים ויעזור לנצל הזדמנויות בתעשייה. תהליך הרכישה צפוי להסתיים עד סוף 2021.

בנובמבר 2020, AMD (ארה"ב) ו-IBM (ארה"ב) הכריזו על הסכם פיתוח משותף מראש כדי לשפר ולהרחיב את היצע ה-AI האבטחה לשתי החברות.

סקירת שוק:

ככל שטכנולוגיית הבינה המלאכותית עוברת משלב הניסויים לשלב האימוץ, היא תדרוש בעיקר כמות משמעותית של משאבי מחשוב ותשתית מתקדמת. תשתית AI דורשת משאבים מרובים, שיכולים לספק ביצועים מספקים, משאבי המחשוב כוללים CPUs ו-GPUs, קיבולת אחסון גבוהה, תשתית רשת מתקדמת ואבטחה גבוהה. 

ניתוח אזורי:

אירופה צפויה להגיע לצמיחה משמעותית בשוק, בעיקר בזכות מדינות כמו גרמניה, שהיו עדות להתרחבות משמעותית בתחום הבינה המלאכותית. לדוגמה, בנובמבר 2018, הממשלה הפדרלית של גרמניה השיקה את אסטרטגיית הבינה המלאכותית שלה שפותחה במשותף על ידי משרד החינוך והמחקר הפדרלי, המשרד הפדרלי לענייני כלכלה ואנרגיה ומשרד העבודה והרווחה הפדרלי. האסטרטגיה מציגה את ההתקדמות שנעשתה במונחים של בינה מלאכותית בגרמניה, את היעדים שיש להשיגם בעתיד ותוכנית של פעולות מדיניות למימושם. הממשלה הפדרלית של גרמניה תכננה להשקיע 3 מיליארד אירו לתקופה 2019-2025 כדי ליישם את האסטרטגיה.

שוק תשתיות בינה מלאכותית גלובלי מפוצל לפי סוג מוצר ויישומים:

דוח זה מפלח את שוק תשתיות הבינה המלאכותית העולמי על בסיס הסוגים הם:

שירותים ציבוריים

מערכת אקולוגית

אחרים

על בסיס האפליקציה , שוק תשתיות הבינה המלאכותית העולמי מפולח ל:

חוּמרָה

תוֹכנָה

ניתוח אזורי עבור שוק תשתיות בינה מלאכותית:

צפון אמריקה (ארצות הברית, קנדה ומקסיקו)
אירופה (גרמניה, צרפת, בריטניה, רוסיה ואיטליה)
אסיה-פסיפיק (סין, יפן, קוריאה, הודו ודרום מזרח אסיה)
דרום אמריקה (ברזיל, ארגנטינה, קולומביה, וכו')
המזרח התיכון ואפריקה (ערב הסעודית, איחוד האמירויות הערביות, מצרים, ניגריה ודרום אפריקה)

השפעת דוח שוק תשתית הבינה המלאכותית:
-הערכה מקיפה של כל ההזדמנויות והסיכונים בשוק תשתיות הבינה המלאכותית.
-המחקר המפורט של אסטרטגיות עסקיות לצמיחת השחקנים המובילים בשוק תשתית AI.
-מחקר סופי על חלקת הצמיחה של שוק תשתיות AI לשנים הקרובות.
-הבנה מעמיקה של שוק תשתית בינה מלאכותית, במיוחד נהגים, אילוצים ושוקי מיקרו מרכזיים.
-התרשמות חיובית בתוך הטרנדים הטכנולוגיים והשוקיים החיוניים ביותר שפוגעים בשוק תשתיות הבינה המלאכותית.

עיין בתיאור הדוח ובתוכן העניינים:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/05202904376/global-ai-infrastructure-sales-market-report-2021?Mode=Dcloe

מהם גורמי השוק המוסברים בדוח?

-התפתחויות אסטרטגיות מרכזיות: המחקר כולל גם את ההתפתחויות האסטרטגיות המרכזיות של השוק, הכוללות מו"פ, השקת מוצר חדש, מיזוגים ורכישות, הסכמים, שיתופי פעולה, שותפויות, מיזמים משותפים וצמיחה אזורית של המתחרים המובילים הפועלים בשוק בעולם. קנה מידה אזורי.

-מאפייני שוק מרכזיים: הדו"ח העריך מאפייני שוק מרכזיים, לרבות הכנסות, מחיר, קיבולת, שיעור ניצול קיבולת, ברוטו, ייצור, קצב ייצור, צריכה, יבוא/יצוא, היצע/ביקוש, עלות, נתח שוק, CAGR ורווח גולמי . בנוסף, המחקר מציע מחקר מקיף של דינמיקת השוק המרכזית והמגמות האחרונות שלהן, יחד עם פלחי שוק ותתי פלחים רלוונטיים.

-כלים אנליטיים: דוח שוק תשתיות הבינה המלאכותית העולמי כולל את הנתונים הנלמדים והמוערכים במדויק של שחקני מפתח בתעשייה והיקפם בשוק באמצעות מספר כלים אנליטיים. הכלים האנליטיים כמו ניתוח חמשת הכוחות של פורטר, ניתוח SWOT, בדיקת היתכנות וניתוח תשואות השקעה שימשו לניתוח הצמיחה של שחקני המפתח הפועלים בשוק.

המחקר כולל נתונים היסטוריים מ-2016 עד 2021 ותחזיות עד 2027, מה שהופך את הדו"ח למשאב רב ערך עבור מנהלי תעשייה, שיווק, מכירות ומנהלי מוצר, יועצים, אנליסטים ובעלי עניין המחפשים נתוני מפתח בתעשייה במסמכים נגישים עם הצגתם ברורה טבלאות וגרפים.

לבסוף, חוקרים זורקים אור על הניתוח המדויק של תשתית AI גלובלית. זה גם מודד את המגמות והפלטפורמות הקיימות שהן השורשים הבסיסיים מאחורי צמיחת השוק. מידת התחרות נמדדת גם בדוח המחקר. בעזרת ניתוח SWOT ו-5 של Porter, השוק נותח לעומק. זה גם עוזר להתמודד עם הסיכונים והאתגרים מול העסקים. יתר על כן, הוא מציע מחקר מקיף על גישות מכירה.

התאמה אישית של הדוח: דוח זה יכול להיות מותאם אישית לפי הצרכים שלך עבור נתונים נוספים עד 3 חברות או מדינות או 40 שעות אנליסט.

אנא צור קשר עם צוות המכירות שלנו ( sales@marketinsightsreports.com ).

עלינו:

MarketInsightsReports מספקת מחקרי שוק סינדיקטיים על ענפי תעשייה, לרבות שירותי בריאות, טכנולוגיית מידע ותקשורת (ICT), טכנולוגיה ומדיה, כימיקלים, חומרים, אנרגיה, תעשייה כבדה וכו'. MarketInsightsReports מספקת כיסוי מודיעין שוק גלובלי ואזורי, השקפת שוק של 360 מעלות. כולל תחזיות סטטיסטיות, נוף תחרותי, פילוח מפורט, מגמות מפתח והמלצות אסטרטגיות.

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מכירות) – דוחות של תובנות שוק

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.com  | irfan@marketinsightsreports.com

 

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *