ארה"ב שוק מכשירי הנשימה 2022 צמיחה ותחזית- Chart Industries Inc., Dragerwerk AG, Drive Devilbiss International, Koninklijke Philips NV

דוח מחקר השוק על " שוק מכשירי הנשימה בארה"ב 2022 " מספק ניתוח מדוקדק לשינוי דינמיקה תחרותית ופרספקטיבה דינמית על גורמים שונים המניעים או מרסנים את הצמיחה בתעשייה. דוח תעשיית התקני הנשימה בארה"ב מספק נתונים נחוצים ועזר המיוצגים בתרשימים עוגה, טבלאות, סקירה שיטתית ודיאגרמות מוצרים. דוח התקני הנשימה של ארה"ב קובע גם את תנאי השוק כולל מחיר המוצר, מפרט, מתודולוגיות מחקר, פרטים פיננסיים וטכניים שיעזרו להרחיב את פעילות השוק. דוח מחקר השוק מספק את נתוני התעשייה העדכניים ביותר ואת המגמות העתידיות בתעשייה, ומאפשר לזהות את המוצרים ומשתמשי הקצה שמובילים לצמיחת הכנסות ורווחיות.  

שוק מכשירי הנשימה בארה"ב צפוי להגיע ל-27.6 מיליארד דולר עד 2026 מ-18.4 מיליארד דולר ב-2021, ב-CAGR של 8.5% בתקופת התחזית של 2021 עד 2026. 

שוק מכשירי הנשימה בארה"ב הוא תחרותי ביותר ומורכב ממספר שחקנים מרכזיים. חברות כמו  Chart Industries Inc., Dragerwerk AG, Drive Devilbiss International, Fisher & Paykel Healthcare Limited, GE Healthcare, GlaxoSmithKline PLC, Invacare Corporation, Koninklijke Philips NV, Medtronic PLC, ResMed Inc. בין היתר.

לחץ על הקישור כדי לקבל עותק לדוגמה של הדוח:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/04061950261/usa-respiratory-devices-market-growth-trends-and-forecast-2020-2025/inquiry?Mode=S48

סקירת שוק:

העלייה במספר חולי מחלת ריאות חסימתית כרונית (COPD), שחפת, אסטמה ודלקת ריאות נותרה המניע העיקרי של התעשייה. מחלות נשימה כרוניות הן מחלות כרוניות הפוגעות בדרכי הנשימה ובחלקים אחרים של הריאות. תסמינים נשימתיים הם בין הגורמים העיקריים להתייעצות עם רופאים ורופאים במרכזי בריאות ראשוניים. חלק מהפרעות הנשימה הכרוניות העיקריות הניתנות למניעה הן אסטמה, מחלת ריאות חסימתית כרונית (COPD), נזלת אלרגית, דום נשימה בשינה ושחפת (בעיקר שחפת עמידה לריבוי תרופות). אסטמה היא דלקת כרונית של דרכי הנשימה הריאות הגורמת לשיעול, לחץ בחזה, צפצופים או קוצר נשימה. זה נחשב לאחד המדדים המרכזיים לשוק, המשפיע על ילדים, מבוגרים וקשישים.

התפתחויות מרכזיות:

באפריל 2020 השיקה פיליפס את ה-PHILIPS RESPIRONICS E30 VENTILATOR. זה יאפשר לחברה לעזור לאנשי מקצוע בתחום הבריאות על ידי אספקת מכונות הנשמה באיכות מעולה

בינואר 2020, חברת Masimo רכשה את Connected Care Business מחברת NantHealth (ארה"ב). רכישה זו תתמוך ב- Masimo לסייע לבתי חולים במתן טיפול מתמיד באמצעות קישוריות, אוטומציה וטכנולוגיות ניטור לא פולשניות חדשניות.

במאי 2020, פיליפס ביצעה את השותפות עם Masimo. שותפות זו נועדה לשלב את טכנולוגיות המדידה של Masimo לתוך מוניטורים מרובי פרמטרים נבחרים מסדרת Intellivue MX כדי לסייע לרופאים לבחון מצב אוורור ואוקסימטריה מוחית.

במרץ 2019 רכשה ResMed את HB Healthcare Safety, ספקית של ציוד רפואי ביתי לשינה ולמכשירי נשימה.

פילוח שוק:

פילוח לפי סוג
פולשני
לא פולשני

פילוח לפי יישומים
בתי חולים/מרפאות
בית
אחר (בצבא, בחלל החיצון וכו')

מגמות מפתח בשוק:

פלח ספירומטרים צפוי להראות צמיחה טובה יותר בשנות התחזית
בהתבסס על פלח מכשירי אבחון וניטור, השוק מסווג לספירומטרים, מכשירי בדיקת שינה, מדי זרימת שיא, מדדי דופק, קפנוגרפים ואחרים. הגורם העיקרי המייחס לצמיחת מקטע הספירומטרים הוא העומס הגובר של הפרעות נשימה, כגון אסטמה, ברונכיטיס ו-COPD ברחבי הארץ. היישום הרחב של ספירומטרים מקל על המטופל להשתמש במכשיר זה ולכן הוא מאומץ יותר ויותר בבתי חולים ובמסגרת טיפול ביתי. יתר על כן, ההתקדמות המשמעותית בתחום הספירומטריה כוללת פיתוח של ספירומטרים ניידים קטנים והדיוק והקבילות הגוברים, שצפויים לתדלק את צמיחת השוק במהלך תקופת התחזית.

עיין בתיאור הדוח המלא ובתוכן העניינים בכתובת:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/04061950261/usa-respiratory-devices-market-growth-trends-and-forecast-2020-2025?Mode=S48

מהם גורמי השוק המוסברים בדוח?

התפתחויות אסטרטגיות מרכזיות : המחקר כולל גם את ההתפתחויות האסטרטגיות המרכזיות של השוק, הכוללות מו"פ, השקת מוצר חדש, מיזוגים ורכישות, הסכמים, שיתופי פעולה, שותפויות, מיזמים משותפים וצמיחה אזורית של המתחרים המובילים הפועלים בשוק באזורי סוּלָם.

מאפייני שוק מרכזיים:  הדו"ח העריך מאפייני שוק מרכזיים, כולל הכנסות, מחיר, קיבולת, שיעור ניצול קיבולת, ברוטו, ייצור, קצב ייצור, צריכה, יבוא/יצוא, היצע/ביקוש, עלות, נתח שוק, CAGR ושולי רווח גולמיים . בנוסף, המחקר מציע מחקר מקיף של דינמיקת השוק המרכזית והמגמות האחרונות שלהן, יחד עם פלחי שוק ותתי פלחים רלוונטיים.

כלים אנליטיים:   דוח שוק מכשירי הנשימה בארה"ב כולל את הנתונים הנלמדים והמוערכים במדויק של שחקני מפתח בתעשייה והיקפם בשוק באמצעות מספר כלים אנליטיים. הכלים האנליטיים כמו ניתוח חמשת הכוחות של פורטר, בדיקת היתכנות וניתוח תשואות השקעה שימשו לניתוח הצמיחה של שחקני המפתח הפועלים בשוק.

לבסוף , דוח שוק התקני נשימה בארה"ב הוא המקור האמין להשגת מחקר שוק שיאיץ באופן אקספוננציאלי את העסק שלך. הדוח נותן את המקום העיקרי, מצבים כלכליים עם ערך הפריט, תועלת, מגבלה, ייצור, אספקה, בקשה וקצב התפתחות השוק וכן הלאה. דוח זה מציג בנוסף בדיקת SWOT משימות חדשות, חקירת יכולת הספקולציות וחקירת החזרת מיזמים.

נקודות מפתח בדוח זה:

– גיליון אומדן השוק (ME) בפורמט אקסל

– דיווח על התאמה אישית לפי דרישות הלקוח

– 3 חודשים של תמיכת אנליסטים

עלינו:

MarketInsightsReports מספקת מחקרי שוק סינדיקטיים על ענפי תעשייה, לרבות שירותי בריאות, טכנולוגיית מידע ותקשורת (ICT), טכנולוגיה ומדיה, כימיקלים, חומרים, אנרגיה, תעשייה כבדה וכו'. MarketInsightsReports מספקת כיסוי מודיעין שוק אזורי, תצוגת שוק של 360 מעלות הכוללת תחזיות סטטיסטיות, נוף תחרותי, פילוח מפורט, מגמות מפתח והמלצות אסטרטגיות.

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מחלקת מכירות) – דוחות תובנות שוק

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.com | irfan@marketinsightsreports.com

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *