שוק הפלסטיק ההנדסי של ברזיל 2022 משגשג ברחבי העולם| 3M, Arkema SA, Ashland Inc., BASF SE, Celanese Corporation, Chemtura Corporation, Nova Chemicals Corporation

דוח מחקר השוק על " שוק הפלסטיק ההנדסי של ברזיל 2022 " מספק ניתוח מדוקדק לשינוי דינמיקה תחרותית ופרספקטיבה דינמית על גורמים שונים המניעים או מרסנים את הצמיחה בתעשייה. דוח תעשיית הפלסטיק ההנדסי של ברזיל מספק נתונים נחוצים ועזר המיוצגים בתרשימים עוגה, טבלאות, סקירה שיטתית ודיאגרמות מוצרים. דוח הפלסטיק ההנדסי של ברזיל קובע גם את תנאי השוק כולל מחיר המוצר, מפרט, מתודולוגיות מחקר, פרטים פיננסיים וטכניים שיעזרו להרחיב את פעילות השוק. דוח מחקר השוק מספק את נתוני התעשייה העדכניים ביותר ואת המגמות העתידיות בתעשייה, ומאפשר לזהות את המוצרים ומשתמשי הקצה שמובילים לצמיחת הכנסות ורווחיות.  

שוק הפלסטיקה ההנדסית בברזיל צפוי לצמוח ב-CAGR של יותר מ-5% במהלך תקופת התחזית.

שוק הפלסטיק ההנדסי של ברזיל הוא תחרותי ביותר ומורכב ממספר שחקנים מרכזיים. חברות כמו  3M, Arkema SA, Ashland Inc., BASF SE, Celanese Corporation, Chemtura Corporation, Chevron Phillips Chemical, Covestro AG, DuPont, Eastman Chemical Company, Evon-ik Industries AG, LANXESS, LG Chem, Lyondellbasell, Nova Chemicals Corporation, Polynt, PolyOne Corporation, Rochling Group, SABIC, Solvay בין היתר.

לחץ על הקישור כדי לקבל עותק לדוגמה של הדוח:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/04061950155/brazil-engineering-plastics-market-growth-trends-and-forecast-2020-2025/inquiry?Mode=S48

סקירת שוק:

פלסטיק הנדסי, פלח של תעשיית הפלסטיק, משמש ביישומים הדורשים ביצועים גבוהים ביחס ליציבות תרמית, יציבות כימית, עמידות בפני פגיעות, חוזק מכני ויציבות מימדית.

פלסטיק מתחלק בעצם לשתי קטגוריות: שרף תרמוסטי ושרף תרמופלסטי. שרף תרמופלסטי מסווג עוד יותר לפלסטיק לשימוש כללי ולפלסטיקה הנדסית. פלסטיק הנדסי מסווג כשרף תרמופלסטי שיכול לעמוד בחום של מעל 100ºC. שרפים תרמופלסטיים עמידים יותר בחום שיכולים לשמש לתקופה ארוכה בחום של מעל 150ºC נקראים פלסטיק
סופר הנדסי. פלסטיק סופר הנדסי נמצא בקצה הגבוה ביותר של הספקטרום, בדרך כלל עם חוזק גבוה מאוד. התנגדות תרמית. הם משמשים ביישומי טמפרטורה גבוהה, מתח גבוה, בסביבות קשות וייצור בנפח נמוך עד בינוני.
השוק מפוצל. 5 החברות המובילות היוו 28.21% נתח שוק.

תובנות אזוריות:

אסיה-פסיפיק היוותה את הנתח הגדול ביותר בשוק בשל הצריכה המוגברת של פלסטיק הנדסי בתעשיות שונות, כולל רכב, אריזה, בנייה ובנייה, במדינות צומחות במהירות כמו סין, הודו ויפן.

סין לבדה צורכת נתח של כ-35% מהשוק הכולל. סין היא היצרנית והצרכנית הגדולה ביותר של פלסטיק הנדסי באזור. הזמינות הרבה של חומרי גלם ועלויות הייצור הנמוכות תומכות בצמיחת הייצור של שוק הפלסטיק ההנדסי במדינה בשנים האחרונות. כמו כן, סין היא אחת הצרכניות הגדולות בעולם של PET. הזמינות הרבה של חומרי גלם ועלות הייצור הנמוכה תומכים בצמיחת הייצור של פלסטיק הנדסי, כגון PET, בארץ בשנים האחרונות. סין היא אחת המדינות הגדולות באסיה-פסיפיק עם שפע של פעילויות בנייה, כאשר מגזרי התעשייה והבנייה מהווים כ-50% מהתמ"ג. סין מקדמת ועוברת תהליך של עיור מתמשך, 

התפתחויות מרכזיות:

בפברואר 2020, DSM ביצעה הגנת עתיד והרחיבה את הקיבולת של מפעל תרכובות החומרים בעל הביצועים הגבוהים שלה באוונסוויל, אינדיאני. הפרויקט יסייע לעמוד בביקוש אזורי מוגבר לחומרים כגון Akulon polyamide (PA) 6 ו-66, Arnite PET/PBT, Arnitel copolyester thermoplastic (TPC), EcoPaXX PA 410, ForTii PA 4T/PPA, ו-Stanyl PA 46.

במאי 2019, BASF החלה לפעול במפעל התרכובות המורחב שלה באלטמירה, מקסיקו. עם קיבולת מוגברת של עד 15,000 טון מדי שנה, החברה מספקת ייצור מקומי של קווי המוצרים Ultradur (PBT: polybutylene terephthalate) ו- Ultramid (PA: polyamide). הרחבה זו נותנת מענה לביקוש הגלובלי הגובר לפלסטיקה הנדסית ותומכת בשוק ההולך וגדל במקסיקו.

פילוח שוק:

פלחים לפי סוג, שוק הפלסטיקה העל הנדסית מפולח
לפוליפנילן גופרתי (PPS)
Polyimide (PI)
Polysulfone (PSU)
פולימר נוזלי גביש (LCP)
Polyetheretherket-one (PEEK)
אחרים

פלח לפי תעשיה במורד הזרם, שוק הפלסטיקה הנדסית-על מפולח
למכוניות
חשמל ואלקטרוניקה
תעופה וחלל וציוד הגנה
מכונות וציוד
רפואי
אחר

מגמות מפתח בשוק:

פוליאתילן טרפתלט (PET): הפלסטיק ההנדסי הכי בשימוש
– פוליאתילן טרפתלט (PET) הוא שרף הנדסי פוליאסטר תרמופלסטי. שרפי PET ידועים במאפייני זרימת ההיתוך המצוינים שלהם, סובלנות דפוס קרובה ותפוקה גבוהה מתבניות מרובות חללים. בשל תכונותיו המכניות והחשמליות הרחבות, PET משמש לעתים קרובות להחלפת מתכות בבתי מנוע, מתגים, חיישנים ויישומים חשמליים אחרים.
– PET ופוליאולפינים הם החומרים הנפוצים ביותר בתעשיית אריזות הפלסטיק. חלק מהמאפיינים העיקריים של PET כחומר אריזה הם יכולת מיחזור, חוזק ורבגוניות, המניעים את הביקוש למוצרים אלה.
– מוצרים אלה כוללים בעיקר מיכלי אוכל, מזון קפוא, משקאות ומיצים מוגזים, קטשופ, מים בבקבוקים, צנצנות ומיכלים אפויים. הם משמשים גם בתעשיית המזון עבור צדפות, מיכלי מעדניות, כמו גם מגשי מזון למיקרוגל .

עיין בתיאור הדוח המלא ובתוכן העניינים בכתובת:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/04061950155/brazil-engineering-plastics-market-growth-trends-and-forecast-2020-2025?Mode=S48

מהם גורמי השוק המוסברים בדוח?

התפתחויות אסטרטגיות מרכזיות : המחקר כולל גם את ההתפתחויות האסטרטגיות המרכזיות של השוק, הכוללות מו"פ, השקת מוצר חדש, מיזוגים ורכישות, הסכמים, שיתופי פעולה, שותפויות, מיזמים משותפים וצמיחה אזורית של המתחרים המובילים הפועלים בשוק באזורי סוּלָם.

מאפייני שוק מרכזיים:  הדו"ח העריך מאפייני שוק מרכזיים, כולל הכנסות, מחיר, קיבולת, שיעור ניצול קיבולת, ברוטו, ייצור, קצב ייצור, צריכה, יבוא/יצוא, היצע/ביקוש, עלות, נתח שוק, CAGR ושולי רווח גולמיים . בנוסף, המחקר מציע מחקר מקיף של דינמיקת השוק המרכזית והמגמות האחרונות שלהן, יחד עם פלחי שוק ותתי פלחים רלוונטיים.

כלים אנליטיים:   דוח שוק הפלסטיק ההנדסי של ברזיל כולל את הנתונים הנלמדים והמוערכים במדויק של שחקני מפתח בתעשייה והיקפם בשוק באמצעות מספר כלים אנליטיים. הכלים האנליטיים כמו ניתוח חמשת הכוחות של פורטר, בדיקת היתכנות וניתוח תשואות השקעה שימשו לניתוח הצמיחה של שחקני המפתח הפועלים בשוק.

לבסוף , דו"ח שוק הפלסטיק ההנדסי של ברזיל הוא המקור האמין להשגת מחקר שוק שיאיץ באופן אקספוננציאלי את העסק שלך. הדוח נותן את המקום העיקרי, מצבים כלכליים עם ערך הפריט, תועלת, מגבלה, ייצור, אספקה, בקשה וקצב התפתחות השוק וכן הלאה. דוח זה מציג בנוסף בדיקת SWOT משימות חדשות, חקירת יכולת הספקולציות וחקירת החזרת מיזמים.

נקודות מפתח בדוח זה:

– גיליון אומדן השוק (ME) בפורמט אקסל

– דיווח על התאמה אישית לפי דרישות הלקוח

– 3 חודשים של תמיכת אנליסטים

עלינו:

MarketInsightsReports מספקת מחקרי שוק סינדיקטיים על ענפי תעשייה, לרבות שירותי בריאות, טכנולוגיית מידע ותקשורת (ICT), טכנולוגיה ומדיה, כימיקלים, חומרים, אנרגיה, תעשייה כבדה וכו'. MarketInsightsReports מספקת כיסוי מודיעין שוק אזורי, תצוגת שוק של 360 מעלות הכוללת תחזיות סטטיסטיות, נוף תחרותי, פילוח מפורט, מגמות מפתח והמלצות אסטרטגיות.

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מחלקת מכירות) – דוחות תובנות שוק

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.com | irfan@marketinsightsreports.com

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *