שוק מכשירי השיניים של ערב הסעודית 2022 Outlook מדויק- 3M, Dentsply Sirona, Dentium Co. Ltd, Planmeca OY, Straumann Holding AG

דוח מחקר השוק על " שוק התקני שיניים של ערב הסעודית 2022מספק ניתוח מדוקדק לשינוי דינמיקה תחרותית ופרספקטיבה דינמית על גורמים שונים המניעים או מרסנים את הצמיחה בתעשייה. דוח תעשיית שוק מכשירי השיניים של ערב הסעודית מספק נתונים נחוצים ועזר המיוצגים בתרשימי עוגה, טבלאות, סקירה שיטתית ודיאגרמות מוצרים. דוח שוק מכשירי השיניים של ערב הסעודית קובע גם את תנאי השוק כולל מחיר המוצר, מפרט, מתודולוגיות מחקר, פרטים פיננסיים וטכניים שיעזרו להרחיב את פעילות השוק. דוח מחקר השוק מספק את נתוני התעשייה העדכניים ביותר ואת המגמות העתידיות בתעשייה, ומאפשר לזהות את המוצרים ומשתמשי הקצה שמובילים לצמיחת הכנסות ורווחיות.               

שוק הציוד הדנטלי הוערך ב-7,650 מיליון דולר בשנת 2020, והוא צפוי להגיע ל-10,150 מיליון דולר בשנת 2026, לרשום CAGR של 4.6% במהלך תקופת התחזית, 2021-2026.

שוק מכשירי השיניים של ערב הסעודית הוא תחרותי ביותר ומורכב ממספר שחקנים מרכזיים. חברות כמו  3M, Dentsply Sirona, Dentium Co. Ltd, Planmeca OY, Straumann Holding AG, WATAN, Zimmer Biomet בין היתר.

לחץ על הקישור כדי לקבל עותק לדוגמה של הדוח:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/04061950126/saudi-arabia-dental-devices-market-growth-trends-and-forecast-2020-2025/inquiry?Mode=S48

סקירת שוק:

ציוד דנטלי כולל מכשירים המשמשים לאבחון וטיפול במצבי שיניים. עששת ומחלות חניכיים הם מצבי השיניים המשפיעים על רוב האוכלוסייה. מטרת דו"ח זה היא לנתח את שוק הציוד הדנטלי שכן הביקוש הגובר להליכי שיניים צפוי לתדלק את הביקוש לציוד דנטלי. ניתוח מעמיק של פוטנציאל השוק של כל המוצרים הזמינים נכלל בדוח. 

תובנות אזוריות:

צפון אמריקה היוותה את הנתח הגדול ביותר בשוק בשל גורמים כמו הסכמה רחבה של התקדמות טכנולוגית בציוד דנטלי, כמו לייזרים, מצלמות תוך-אוראליות, רדיוגרפיה דיגיטלית ומערכות CAD/CAM, המשך מגמות דמוגרפיות חיוביות ומודעות צרכנית מוגברת. על החשיבות של היגיינת הפה לבריאות הכללית. בדצמבר 2019, BIOLASE Inc. השיקה לייזר Epic Hygiene חדש לאחר אישור מינהל המזון והתרופות (FDA).

התפתחויות מרכזיות:

ביולי 2021 השיקה Westlake Hills Dental Arts סדרה של פרוצדורות דנטליות כולל שתלים וגשרים כדי לעזור למטופלים שחסרה להם שן אחת או יותר.

במאי 2021, Western Dental & Orthodontics שיתפו פעולה עם קבוצת Straumann כדי להרחיב את הגישה להשתלות שיניים. Straumann תספק שתלים דנטליים באיכות גבוהה, תמיכה וכתרים תחת המותג Neodent עבור כל 333 משרדי הרפואה המערבית והסניפים.

פילוח שוק:

פילוח לפי סוג
מכשיר כללי
אבחון דנטלי מכשיר
רדיולוגיה תוך-אורלית מכשיר
טיפולי שיניים

פילוח לפי יישומים
בתי חולים
מרפאות
מעבדות שיניים

מגמות מפתח בשוק:

ציוד רדיולוגיה במגזר ציוד כללי ודיאגנוסטי צפוי לשלוט בשוק בתקופת התחזית
– רדיולוגיה דנטלית כוללת צילומי רנטגן. אלה נקראים בדרך כלל קרני רנטגן. רופאי שיניים משתמשים בצילומי רנטגן מסיבות רבות, כולל כדי למצוא מבנים דנטליים נסתרים, מסות ממאירות או שפירות, אובדן עצם וחורים.
– מספר רופאי השיניים בסעודיה גדל במהלך השנים הודות להתפתחות הכלכלית באזור והגדלת ההכנסה הפנויה של האזרחים. זה הוביל לשיפור שירותי הבריאות באזור. כתוצאה מכך, גם מספר אנשי מקצוע בתחום בריאות השיניים באזור גדל, בהתאם לדו"ח משנת 2017 של AlBaker וחב', שפורסם ב-Saudi Pharmaceutical Journal. כתוצאה מכך, הביקוש לציוד רדיולוגיה דנטלי גדל גם הוא, מה שסייע לצמיחת השוק.

עיין בתיאור הדוח המלא ובתוכן העניינים בכתובת:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/04061950126/saudi-arabia-dental-devices-market-growth-trends-and-forecast-2020-2025?Mode=S48

מהם גורמי השוק המוסברים בדוח?

התפתחויות אסטרטגיות מרכזיות : המחקר כולל גם את ההתפתחויות האסטרטגיות המרכזיות של השוק, הכוללות מו"פ, השקת מוצר חדש, מיזוגים ורכישות, הסכמים, שיתופי פעולה, שותפויות, מיזמים משותפים וצמיחה אזורית של המתחרים המובילים הפועלים בשוק באזורי סוּלָם.

מאפייני שוק מרכזיים:  הדו"ח העריך מאפייני שוק מרכזיים, כולל הכנסות, מחיר, קיבולת, שיעור ניצול קיבולת, ברוטו, ייצור, קצב ייצור, צריכה, יבוא/יצוא, היצע/ביקוש, עלות, נתח שוק, CAGR ושולי רווח גולמיים . בנוסף, המחקר מציע מחקר מקיף של דינמיקת השוק המרכזית והמגמות האחרונות שלהן, יחד עם פלחי שוק ותתי פלחים רלוונטיים.

כלים אנליטיים:   דוח שוק מכשירי השיניים של ערב הסעודית כולל את הנתונים הנלמדים והמוערכים במדויק של שחקני מפתח בתעשייה והיקפם בשוק באמצעות מספר כלים אנליטיים. הכלים האנליטיים כמו ניתוח חמשת הכוחות של פורטר, בדיקת היתכנות וניתוח תשואות השקעה שימשו לניתוח הצמיחה של שחקני המפתח הפועלים בשוק.

לבסוף , דוח שוק מכשירי השיניים של ערב הסעודית הוא המקור האמין להשגת מחקר שוק שיאיץ את העסק שלך באופן אקספוננציאלי. הדוח נותן את המקום העיקרי, מצבים כלכליים עם ערך הפריט, תועלת, מגבלה, ייצור, אספקה, בקשה וקצב התפתחות השוק וכן הלאה. דוח זה מציג בנוסף בדיקת SWOT משימות חדשות, חקירת יכולת הספקולציות וחקירת החזרת מיזמים.

נקודות מפתח בדוח זה:

– גיליון אומדן השוק (ME) בפורמט אקסל

– דיווח על התאמה אישית לפי דרישות הלקוח

– 3 חודשים של תמיכת אנליסטים

עלינו:

MarketInsightsReports מספקת מחקרי שוק סינדיקטיים על ענפי תעשייה, לרבות שירותי בריאות, טכנולוגיית מידע ותקשורת (ICT), טכנולוגיה ומדיה, כימיקלים, חומרים, אנרגיה, תעשייה כבדה וכו'. MarketInsightsReports מספקת כיסוי מודיעין שוק אזורי, תצוגת שוק של 360 מעלות הכוללת תחזיות סטטיסטיות, נוף תחרותי, פילוח מפורט, מגמות מפתח והמלצות אסטרטגיות.

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מחלקת מכירות) – דוחות תובנות שוק

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.com | irfan@marketinsightsreports.com

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *