ערב הסעודית שוק נתרן תיוסולפט2022 סטטוס ותחזית- AES Arabia Ltd, Toray Membrane Middle East LLC, AquaChemie, Chemsol, Fouz Chemical Co.

דוח מחקר השוק על " שוק נתרן תיוסולפט ערב הסעודית 2022 " מספק ניתוח מדוקדק לשינוי דינמיקה תחרותית ופרספקטיבה דינמית על גורמים שונים המניעים או מרסנים את הצמיחה בתעשייה. דו"ח תעשיית נתרן תיאוסולפט של ערב הסעודית מספק נתונים נחוצים ועזר המיוצגים בתרשימים עוגה, טבלאות, סקירה שיטתית ודיאגרמות מוצרים. דוח נתרן תיוסולפט של ערב הסעודית קובע גם את תנאי השוק, כולל מחיר המוצר, מפרט, מתודולוגיות מחקר, פרטים פיננסיים וטכניים שיעזרו להרחיב את פעילות השוק. דוח מחקר השוק מספק את נתוני התעשייה העדכניים ביותר ואת המגמות העתידיות בתעשייה, ומאפשר לזהות את המוצרים ומשתמשי הקצה שמובילים לצמיחת הכנסות ורווחיות.      

נתרן תיוסולפט בערב הסעודית מוערך עד לצמיחה מתונה, ב-CAGR מוערך של למעלה מ-2%, במהלך תקופת התחזית

שוק נתרן תיוסולפט בערב הסעודית הוא תחרותי ביותר ומורכב ממספר שחקנים מרכזיים. חברות כמו  AquaChemie, Chemsol, Fouz Chemical Co., Merck KGaA, Saudi(Overseas) Marketing & Trading Company (SOMATCO), רשימת לקוחות, Maaden – Saudi Arabian Mining Company, QED Environmental Systems Ltd, Acme Engineering Prod. Ltd, ENEXIO Water Technologies GmbH, Experts Water Technologies Co. Ltd (EWTCO), SAWACO התפלת מים, Getinge Group East Middle East, Julphar, Saudi Water Treatment Company (SWTC), WETICO, Saudi Water Technology (SWT), Reza Industrial Solution, AES Arabia Ltd, Toray Membrane Middle East LLC, Al-Jazira Water Treatment Chemicals, Fouz Chemical Co., GE Water & Process Technologies (Suez), Kefi Minerals בין היתר.

לחץ על הקישור כדי לקבל עותק לדוגמה של הדוח:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/10192352709/saudi-arabia-sodium-thiosulphate-market-growth-trends-and-forecast-2020-2025/inquiry?Mode=S48

סקירת שוק:

נתרן תיוסולפט יכול לשמש כחומר דה-כלור לבריכות שחייה ואקווריומים ובתוך מתקני טיהור מים לטיפול במי שטיפה לאחור לפני שחרורם לנהרות. נתרן תיוסולפט מגיב עם הכלור במים עם כלור על ידי נטרול, ובכך הופך את המים לבטוחים. למי ברז סטנדרטיים יש בדרך כלל תכולת כלור של בסביבות 3-4 ppm כלור, רמה זו עלולה להיות רעילה לדגי בריכה או אקווריום, לכן טיפול במי ברז הוא תמיד חיוני לפני החלפת מי בריכה או אקווריום.

התפתחויות מרכזיות:

AquaChemie פורצת דרך במסוף פטרוכימי של 40 מיליון דולר בנמל ג'בל עלי

דובאי: AquaChemie Middle East – חברת מכירות ושירותי כימיקלים מובילה וחלק מקבוצת AquaChemie שבסיסה באיחוד האמירויות – פרצה היום דרך במסוף הפטרוכימי האסטרטגי ברמה עולמית שלה בספינת הדגל של DP World, נמל ג'בל עלי, דובאי. פרויקט 150 מיליון AED (40 מיליון דולר) ישמש שער חיוני, יקל ויעודד את הסחר הפטרוכימי הגובר בין יצרנים ומשתמשי קצה במזרח התיכון ובעולם כולו, תוך מענה למחסור החריף במתקני אחסון להפצה מחדש והשכרה בתפזורת כימיקלים בנמל ג'בל עלי.

מגמות מפתח בשוק:

הגדלת הביקוש מיישומים לטיפול במים
– נתרן תיוסולפט יכול לשמש כחומר דה-כלור לבריכות שחייה ואקווריומים ובתוך מפעלי טיפול במים לטיפול במי שטיפה לאחור לפני שחרורם לנהרות.
– נתרן תיוסולפט מגיב עם הכלור במים עם כלור על ידי נטרול, ובכך, הופך את המים לבטוחים. למי ברז סטנדרטיים יש בדרך כלל תכולת כלור של בסביבות 3-4 ppm כלור, רמה זו עלולה להיות רעילה לדגי בריכה או אקווריום, לכן טיפול במי ברז הוא תמיד חיוני לפני החלפת מי בריכה או אקווריום.
– ערב הסעודית התגלתה כצרכנית אנרגיה צומחת במהירות באזור המזרח התיכון. תוכנית התיעוש הלאומי היקרה, בנוסף לעיור המהיר, הביאה לעלייה בביקוש לחשמל ב-7-10% משנה לשנה. פרויקטים חדשים של ייצור חשמל נמצאים בפתח, אשר, בתורם, צפויים להגביר את הביקוש ליישומי טיפול במים בארץ.

עיין בתיאור הדוח המלא ובתוכן העניינים בכתובת:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/10192352709/saudi-arabia-sodium-thiosulphate-market-growth-trends-and-forecast-2020-2025?Mode=S48

מהם גורמי השוק המוסברים בדוח?

התפתחויות אסטרטגיות מרכזיות : המחקר כולל גם את ההתפתחויות האסטרטגיות המרכזיות של השוק, הכוללות מו"פ, השקת מוצר חדש, מיזוגים ורכישות, הסכמים, שיתופי פעולה, שותפויות, מיזמים משותפים וצמיחה אזורית של המתחרים המובילים הפועלים בשוק באזורי סוּלָם.

מאפייני שוק מרכזיים:  הדו"ח העריך מאפייני שוק מרכזיים, כולל הכנסות, מחיר, קיבולת, שיעור ניצול קיבולת, ברוטו, ייצור, קצב ייצור, צריכה, יבוא/יצוא, היצע/ביקוש, עלות, נתח שוק, CAGR ושולי רווח גולמיים . בנוסף, המחקר מציע מחקר מקיף של דינמיקת השוק המרכזית והמגמות האחרונות שלהן, יחד עם פלחי שוק ותתי פלחים רלוונטיים.

כלים אנליטיים:   דוח שוק נתרן תיוסולפט של ערב הסעודית כולל את הנתונים הנלמדים והמוערכים במדויק של שחקני מפתח בתעשייה והיקפם בשוק באמצעות מספר כלים אנליטיים. הכלים האנליטיים כמו ניתוח חמשת הכוחות של פורטר, בדיקת היתכנות וניתוח תשואות השקעה שימשו לניתוח הצמיחה של שחקני המפתח הפועלים בשוק.

לבסוף , דוח השוק של ערב הסעודית נתרן תיוסולפט הוא המקור האמין להשגת מחקר שוק שיאיץ באופן אקספוננציאלי את העסק שלך. הדוח נותן את המקום העיקרי, מצבים כלכליים עם ערך הפריט, תועלת, מגבלה, ייצור, אספקה, בקשה וקצב התפתחות השוק וכן הלאה. דוח זה מציג בנוסף בדיקת SWOT משימות חדשות, חקירת יכולת הספקולציות וחקירת החזרת מיזמים.

נקודות מפתח בדוח זה:

– גיליון אומדן השוק (ME) בפורמט אקסל

– דיווח על התאמה אישית לפי דרישות הלקוח

– 3 חודשים של תמיכת אנליסטים

עלינו:

MarketInsightsReports מספקת מחקרי שוק סינדיקטיים על ענפי תעשייה, לרבות שירותי בריאות, טכנולוגיית מידע ותקשורת (ICT), טכנולוגיה ומדיה, כימיקלים, חומרים, אנרגיה, תעשייה כבדה וכו'. MarketInsightsReports מספקת כיסוי מודיעין שוק אזורי, תצוגת שוק של 360 מעלות הכוללת תחזיות סטטיסטיות, נוף תחרותי, פילוח מפורט, מגמות מפתח והמלצות אסטרטגיות.

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מחלקת מכירות) – דוחות תובנות שוק

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.com | irfan@marketinsightsreports.com

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *