שוק שעוני אירופה 2022 מגמות אחרונות, דרישות וניתוח עסקי צומח – Seiko Holdings Corporation, Casio Computer Co. Ltd, Timex Group, Rolex

דוח מחקר השוק על " שוק אירופה שעון 2022 " מספק ניתוח מדוקדק לשינוי דינמיקה תחרותית ופרספקטיבה דינמית על גורמים שונים המניעים או מרסנים את הצמיחה בתעשייה. דוח התעשייה של Europe Watch מספק נתונים נחוצים ועזר המיוצגים בתרשימי עוגה, טבלאות, סקירה שיטתית ודיאגרמות מוצרים. דוח Europe Watch קובע גם את תנאי השוק כולל מחיר המוצר, מפרט, מתודולוגיות מחקר, פרטים פיננסיים וטכניים שיעזרו להרחיב את פעילות השוק. דוח מחקר השוק מספק את נתוני התעשייה העדכניים ביותר ואת המגמות העתידיות בתעשייה, ומאפשר לזהות את המוצרים ומשתמשי הקצה שמובילים לצמיחת הכנסות ורווחיות.              

שוק השעונים האירופי צפוי לרשום CAGR של 1.97%, במהלך תקופת התחזית (2020-2025).

שוק Europe Watch הוא תחרותי ביותר ומורכב ממספר שחקנים מרכזיים. חברות כמו  Seiko Holdings Corporation, Casio Computer Co. Ltd, Timex Group, Rolex, Compagnie Financi ?? Re Richemont SA, Citizen Watch Co. Ltd, Fossil Group Inc., The Swatch Group Ltd, Fitbit Inc. בין היתר.

לחץ על הקישור כדי לקבל עותק לדוגמה של הדוח:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/10192355187/europe-watch-market-growth-trends-and-forecast-2020-2025/inquiry?Mode=S48

על בסיס סוג המוצר, סוג של למעלה מ-10000 דולר מייצג את הנתח הגדול ביותר בשוק שעוני הפרימיום העולמי, עם נתח ערך מכירות של 34%.

התפתחויות מרכזיות:

Casio מכריזה על רכישת אישור ISO 13485 על ידי Yamagata Casio

טוקיו, 29 במרץ 2021 – Casio Computer Co., Ltd. הודיעה היום כי Yamagata Casio Co., Ltd., חברת הבת היצרנית שלה ביפן, רכשה אישור ISO 13485 למערכות איכות מכשור רפואי, החל מה-8 במרץ 2021. ההסמכה מספקת ביטחון שהחברה מייצרת ומספקת בבטחה מכשור רפואי. זה יאפשר לקאסיו לשפר עוד יותר את האמינות ולהאיץ את הפיתוח של עסקי המכשור הרפואי שלה בשווקים בינלאומיים.

פילוח שוק:

פלח לפי סוג, שוק שעוני הפרימיום מפולח ל-
USD 1000 – USD 3000
USD 3000 Ã?? 5000
דולר ארה"ב 5000 דולר – 10,000
דולר מעל 10,000 דולר

פילוח לפי משתמשי קצה, שוק שעוני הפרימיום מפולח
לגברים
נשים

מגמות מפתח בשוק:

אחת הטרנדים האחרונים שצפויים לתפוס תאוצה בגזרת השעונים החכמים היא האינטגרציה ההולכת וגוברת של טכנולוגיית הפטיקה, שהיא תכונה סטנדרטית המשמשת למטרות התראות והתראות. יתר על כן, טכנולוגיית ההפטיקה המשמשת בשעונים החכמים הללו גם מבטלת את הצורך לשאת סמארטפון בכל פעם, מכיוון שהם מתריעים למשתמש אם יש הודעות טקסט, הודעות דואר אלקטרוני או שיחות. יצרניות השעונים הגדולות באירופה בסגמנט זה משקיעים בפיתוח גרסאות חדשות ומעודכנות של מוצרים, על מנת למשוך את בסיס הצרכנים ולהישאר תחרותי בשוק.
– לדוגמה, בשנת 2016, Swatch Group Ltd, יצרנית שעונים שוויצרית, הציגה את שעון Swatch Bellamy החדש, שהגיע מצויד בשבב אלחוטי מובנה של Near Field Communication (NFC) מוסתר מתחת לחוגה. טכנולוגיה זו אפשרה לצרכנים לקבל תשלומים ללא מגע עבור לובשים עבור רכישות בחנויות ובחנויות כלבו ברחבי אירופה.

עיין בתיאור הדוח המלא ובתוכן העניינים בכתובת:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/10192355187/europe-watch-market-growth-trends-and-forecast-2020-2025?Mode=S48

מהם גורמי השוק המוסברים בדוח?

התפתחויות אסטרטגיות מרכזיות : המחקר כולל גם את ההתפתחויות האסטרטגיות המרכזיות של השוק, הכוללות מו"פ, השקת מוצר חדש, מיזוגים ורכישות, הסכמים, שיתופי פעולה, שותפויות, מיזמים משותפים וצמיחה אזורית של המתחרים המובילים הפועלים בשוק באזורי סוּלָם.

מאפייני שוק מרכזיים:  הדו"ח העריך מאפייני שוק מרכזיים, כולל הכנסות, מחיר, קיבולת, שיעור ניצול קיבולת, ברוטו, ייצור, קצב ייצור, צריכה, יבוא/יצוא, היצע/ביקוש, עלות, נתח שוק, CAGR ושולי רווח גולמיים . בנוסף, המחקר מציע מחקר מקיף של דינמיקת השוק המרכזית והמגמות האחרונות שלהן, יחד עם פלחי שוק ותתי פלחים רלוונטיים.

כלים אנליטיים:   דוח שוק השעון של אירופה כולל את הנתונים הנלמדים והמוערכים במדויק של שחקני מפתח בתעשייה והיקפם בשוק באמצעות מספר כלים אנליטיים. הכלים האנליטיים כמו ניתוח חמשת הכוחות של פורטר, בדיקת היתכנות וניתוח תשואות השקעה שימשו לניתוח הצמיחה של שחקני המפתח הפועלים בשוק.

לבסוף , דוח Europe Watch Market הוא המקור האמין להשגת מחקר שוק שיאיץ באופן אקספוננציאלי את העסק שלך. הדוח נותן את המקום העיקרי, מצבים כלכליים עם ערך הפריט, תועלת, מגבלה, ייצור, אספקה, בקשה וקצב התפתחות השוק וכן הלאה. דוח זה מציג בנוסף בדיקת SWOT משימות חדשות, חקירת יכולת הספקולציות וחקירת החזרת מיזמים.

נקודות מפתח בדוח זה:

– גיליון אומדן השוק (ME) בפורמט אקסל

– דיווח על התאמה אישית לפי דרישות הלקוח

– 3 חודשים של תמיכת אנליסטים

עלינו:

MarketInsightsReports מספקת מחקרי שוק סינדיקטיים על ענפי תעשייה, לרבות שירותי בריאות, טכנולוגיית מידע ותקשורת (ICT), טכנולוגיה ומדיה, כימיקלים, חומרים, אנרגיה, תעשייה כבדה וכו'. MarketInsightsReports מספקת כיסוי מודיעין שוק אזורי, תצוגת שוק של 360 מעלות הכוללת תחזיות סטטיסטיות, נוף תחרותי, פילוח מפורט, מגמות מפתח והמלצות אסטרטגיות.

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מחלקת מכירות) – דוחות תובנות שוק

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.com | irfan@marketinsightsreports.com

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *