שוק דבקי האלקטרוניקה במזרח התיכון ואפריקה 2022 Precise Outlook- 3M, Arkema, Ashland, Avery Dennison Corporation, BASF SE, Cyberbond LLC, Dow, Drytac

דוח מחקר השוק על " שוק דבקי אלקטרוניקה במזרח התיכון ואפריקה 2022מספק ניתוח מדוקדק לשינוי דינמיקה תחרותית ופרספקטיבה דינמית על גורמים שונים המניעים או מרסנים את הצמיחה בתעשייה. דוח תעשיית דבקי האלקטרוניקה של המזרח התיכון ואפריקה מספק נתונים נחוצים ועזר המיוצגים בתרשימים עוגה, טבלאות, סקירה שיטתית ודיאגרמות מוצרים. דוח דבקי האלקטרוניקה של המזרח התיכון ואפריקה קובע גם את תנאי השוק כולל מחיר המוצר, מפרט, מתודולוגיות מחקר, פרטים פיננסיים וטכניים שיעזרו להרחיב את פעילות השוק. דוח מחקר השוק מספק את נתוני התעשייה העדכניים ביותר ואת המגמות העתידיות בתעשייה, ומאפשר לזהות את המוצרים ומשתמשי הקצה שמובילים לצמיחת הכנסות ורווחיות.  

שוק דבקי האלקטרוניקה במזרח התיכון ואפריקה צפוי לצמוח ב-CAGR של יותר מ-8% במהלך תקופת התחזית. 

שוק דבקי האלקטרוניקה במזרח התיכון ואפריקה הוא תחרותי ביותר ומורכב ממספר שחקנים מרכזיים. חברות כמו  3M, Arkema, Ashland, Avery Dennison Corporation, BASF SE, Cyberbond LLC, Dow, Drytac, Dymax Corporation, HB Fuller Company, Henkel AG & Co. KGaA, Huntsman International LLC, Parker Hannifin Corp, Pidilite Industries Ltd. .

לחץ על הקישור כדי לקבל עותק לדוגמה של הדוח:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/04061949922/middle-east-and-africa-electronics-adhesives-market-growth-trends-and-forecast-2020-2025/inquiry?Mode=S48

התפתחויות מרכזיות:

אשלנד תרכוש את עסקי הטיפול האישי של Schülke & Mayr GmbH, חברת פורטפוליו של EQT

WILMINGTON, Del., 19 בינואר 2021 (GLOBE NEWSWIRE) – Ashland Global Holdings Inc. (סימול: ASH) הודיעה היום כי אשלנד חתמה על הסכם סופי לרכישת עסקי הטיפול האישי מחברת Schülke & Mayr GmbH, חברת פורטפוליו של ארגון ההשקעות העולמי EQT. על פי תנאי ההסכם, אשלנד תשלם 262.5 מיליון אירו בעסקה במזומן, שצפויה להסתיים לפני סוף הרבעון של יוני בכפוף לתנאי הסגירה המקובלים ולאישורים הרגולטוריים הנדרשים. העסקה תמומן במימון בנקאי ובמזומן זמין ותהפוך מיידית לרווח של אשלנד למניה.

פילוח שוק:

פלח לפי סוג
דבק אופטי עטיפה
נוזלית
SMT דבק
תרכובת עציצים
דבק מבני
אחר

פלח לפי יישום
מוצרי צריכה אלקטרוניקה
תקשורת אלקטרוניקה אלקטרוניקה
תעשייתית אלקטרוניקה
רכב אלקטרוניקה
צבאית וחלל אלקטרוניקה
אחרים

מגמות מפתח בשוק:

יישום הרכבה על פני השטח כדי לשלוט בשוק
– הרכבה על פני השטח, הידועה גם בשם הצמדת שבבים, מהווה את הנתח הגבוה ביותר בשוק דבקי האלקטרוניקה במזרח התיכון ובאפריקה.
– הסוגים העיקריים של דבקים המשמשים ביישום זה כוללים בעיקר מערכות חד-רכיביות, עשויות מאקריליק, אפוקסי או אקרילטים אוריתן, ויכולים להיות מוליכים חשמלית או תרמית.
– דבקים אלו המשמשים הם בעלי איכות פיזיקלית וכימית מעולה אשר מסייעת להם לחיי מדף ארוכים, חוזק רטוב גבוה, ריפוי מהיר, חוזק וגמישות.
– דבקים אלו להרכבה על פני השטח משמשים לאחיזה של רכיבי SMT על מצע הדורש עיבוד דו-צדדי לפני שהוא נכנס לזרימה חוזרת של הלחמה או תהליך הלחמה בגל. בנוסף, הם משמשים להוספת כוח אחיזה נוסף עבור רכיבים גדולים יותר החשופים לסביבות הלם גבוהות.
– לפיכך, בשל הסיבות שהוזכרו לעיל, יישום הרכבה על פני השטח עשוי לשלוט בשוק הנחקר במהלך תקופת התחזית.

עיין בתיאור הדוח המלא ובתוכן העניינים בכתובת:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/04061949922/middle-east-and-africa-electronics-adhesives-market-growth-trends-and-forecast-2020-2025?Mode=S48

מהם גורמי השוק המוסברים בדוח?

התפתחויות אסטרטגיות מרכזיות : המחקר כולל גם את ההתפתחויות האסטרטגיות המרכזיות של השוק, הכוללות מו"פ, השקת מוצר חדש, מיזוגים ורכישות, הסכמים, שיתופי פעולה, שותפויות, מיזמים משותפים וצמיחה אזורית של המתחרים המובילים הפועלים בשוק באזורי סוּלָם.

מאפייני שוק מרכזיים:  הדו"ח העריך מאפייני שוק מרכזיים, כולל הכנסות, מחיר, קיבולת, שיעור ניצול קיבולת, ברוטו, ייצור, קצב ייצור, צריכה, יבוא/יצוא, היצע/ביקוש, עלות, נתח שוק, CAGR ושולי רווח גולמיים . בנוסף, המחקר מציע מחקר מקיף של דינמיקת השוק המרכזית והמגמות האחרונות שלהן, יחד עם פלחי שוק ותתי פלחים רלוונטיים.

כלים אנליטיים:   דוח שוק דבקי האלקטרוניקה במזרח התיכון ואפריקה כולל את הנתונים הנלמדים והמוערכים במדויק של שחקני מפתח בתעשייה והיקפם בשוק באמצעות מספר כלים אנליטיים. הכלים האנליטיים כמו ניתוח חמשת הכוחות של פורטר, בדיקת היתכנות וניתוח תשואות השקעה שימשו לניתוח הצמיחה של שחקני המפתח הפועלים בשוק.

לבסוף , דוח שוק דבקי אלקטרוניקה במזרח התיכון ואפריקה הוא המקור האמין להשגת מחקר שוק שיאיץ את העסק שלך באופן אקספוננציאלי. הדוח נותן את המקום העיקרי, מצבים כלכליים עם ערך הפריט, תועלת, מגבלה, ייצור, אספקה, בקשה וקצב התפתחות השוק וכן הלאה. דוח זה מציג בנוסף בדיקת SWOT משימות חדשות, חקירת יכולת הספקולציות וחקירת החזרת מיזמים.

נקודות מפתח בדוח זה:

– גיליון אומדן השוק (ME) בפורמט אקסל

– דיווח על התאמה אישית לפי דרישות הלקוח

– 3 חודשים של תמיכת אנליסטים

עלינו:

MarketInsightsReports מספקת מחקרי שוק סינדיקטיים על ענפי תעשייה, לרבות שירותי בריאות, טכנולוגיית מידע ותקשורת (ICT), טכנולוגיה ומדיה, כימיקלים, חומרים, אנרגיה, תעשייה כבדה וכו'. MarketInsightsReports מספקת כיסוי מודיעין שוק אזורי, תצוגת שוק של 360 מעלות הכוללת תחזיות סטטיסטיות, נוף תחרותי, פילוח מפורט, מגמות מפתח והמלצות אסטרטגיות.

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מחלקת מכירות) – דוחות תובנות שוק

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.com | irfan@marketinsightsreports.com

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *