שוק הדבקים וחומרי האיטום במזרח התיכון ואפריקה לשנת 2022 סטטוס ותחזית – 3M, Arkema Group, Avery Dennison Corporation, Beardow Adams, Dow, DuPont, Dymax Corporation

דוח מחקר השוק על " שוק הדבקים וחומרי האיטום במזרח התיכון ואפריקה 2022מספק ניתוח מדוקדק לשינוי דינמיקה תחרותית ופרספקטיבה דינמית על גורמים שונים המניעים או מרסנים את הצמיחה בתעשייה. דוח תעשיית הדבקים וחומרי האיטום במזרח התיכון ואפריקה מספק נתונים נחוצים ועזר המיוצגים בתרשימים עוגה, טבלאות, סקירה שיטתית ודיאגרמות מוצרים. דוח הדבקים וחומרי האיטום של המזרח התיכון ואפריקה קובעים גם את תנאי השוק, לרבות מחיר המוצר, מפרט, מתודולוגיות מחקר, פרטים פיננסיים וטכניים שיעזרו להרחיב את פעילות השוק. דוח מחקר השוק מספק את נתוני התעשייה העדכניים ביותר ואת המגמות העתידיות בתעשייה, ומאפשר לזהות את המוצרים ומשתמשי הקצה שמובילים לצמיחת הכנסות ורווחיות.  

שוק הדבקים וחומרי האיטום במזרח התיכון ואפריקה צפוי לצמוח ב-CAGR של יותר מ-4.5% במהלך תקופת התחזית. 

שוק הדבקים וחומרי האיטום במזרח התיכון ובאפריקה הוא תחרותי ביותר ומורכב ממספר שחקנים מרכזיים. חברות כמו  3M, Arkema Group, Avery Dennison Corporation, Beardow Adams, Dow, DuPont, Dymax Corporation, HB Fuller Company, Henkel AG & Co. KGaA, Huntsman International LLC, ITW Performance Polymers (Illinois Tool Works Inc.), Jowat AG, Norcros PLC, Mapei Inc., Tesa SE (A Beiersdorf Company), Pidilite Industries Ltd., Sika AG, Star UAE, Voelkel Industrial Products LLC, Wacker Chemie AG, XCHEM International LLC בין היתר.

לחץ על הקישור כדי לקבל עותק לדוגמה של הדוח:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/04061949916/middle-east-and-africa-adhesives-and-sealants-market-growth-trends-and-forecast-2020-2025/inquiry?Mode=S48

דבקים דנטליים נועדו לקשר שרפים מרוכבים לאמייל ודנטין. חומרי איטום שיניים הם טיפול שיניים שנועד למנוע עששת. חומרי איטום דנטליים הם חומרים הממוקמים בבורות ובסדקים כדי למלא אותם, ויוצרים משטח חלק וקל לניקוי.
שחקני מפתח גלובליים של דבקים וחומרי איטום כוללים את 3M, Ivoclar Vivadent, DENTSPLY International, KaVo Kerr Group, Heraeus Kulzer וכו'. חמשת השחקנים המובילים בעולם מחזיקים בנתח של כ-60%.
אירופה היא השוק הגדול ביותר, עם נתח של כ-40%, ואחריה צפון אמריקה וסין, עם נתח כולל של כ-50%.
מבחינת מוצר, דבק עצמי הוא הפלח הגדול ביותר, עם נתח של כ-40%. ומבחינת היישום, היישום הגדול ביותר הוא Direct Restoration Bonding, ואחריו Indirect Restoration Bonding.

התפתחויות מרכזיות:

ארקמה תרכוש את חטיבת הדבקים הביצועיים של אשלנד תמורת כמעט 1.7 מיליארד דולר

ארקמה הודיעה לאחרונה כי חתמה על הסכם לרכישת עסקי ה-Performance Adhesives של אשלנד. לפי הדיווחים, ההצעה נעשתה על בסיס שווי ארגוני של 1.65 מיליארד דולר. לפי Arkema, הרכישה מתיישרת עם שאיפת הקבוצה להפוך לשחקן חומרים מיוחדים טהורים עד 2024 תוך תמיכה בשאיפות הצמיחה החזקה של Bostik לטווח ארוך.

פילוח שוק:

פלחים לפי סוג, שוק הדבקים וחומרי האיטום מפולח לדבק
חריטה עצמית דבק חריטה סלקטיבית
פלח לפי יישום, שוק הדבקים וחומרי האיטום מפולח להדבקת שיקום ישיר הדבקה שחזור עקיף

מגמות מפתח בשוק:

תעשיית הבניין והבינוי להניע את הביקוש בשוק
– לדבקים ולחומרי איטום, בשל מאפייניהם ותכונותיהם הפיזיות, יש שימוש נרחב בענף הבניין והבנייה, מה שהופך אותו לפלח משתמש הקצה הדומיננטי בשוק הדבקים והאיטום.
– חלק מהמאפיינים של דבקים וחומרי איטום כוללים לכידות טובה, הידבקות וגמישות, חוזק לכידות גבוה, גמישות, מודול אלסטי גבוה של המצע, עמידות מפני התפשטות תרמית ועמידות סביבתית מפני אור UV, קורוזיה, מים מלוחים, גשם ובלייה אחרת תנאים.
– הם נמצאים בשימוש במספר יישומים, כמו חימום, אוורור, מיזוג אוויר (HVAC), בטון, מלט מפרקים, ריצוף גמיש, קירוי, מסגרות חלונות קבועות וכו'.

עיין בתיאור הדוח המלא ובתוכן העניינים בכתובת:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/04061949916/middle-east-and-africa-adhesives-and-sealants-market-growth-trends-and-forecast-2020-2025?Mode=S48

מהם גורמי השוק המוסברים בדוח?

התפתחויות אסטרטגיות מרכזיות : המחקר כולל גם את ההתפתחויות האסטרטגיות המרכזיות של השוק, הכוללות מו"פ, השקת מוצר חדש, מיזוגים ורכישות, הסכמים, שיתופי פעולה, שותפויות, מיזמים משותפים וצמיחה אזורית של המתחרים המובילים הפועלים בשוק באזורי סוּלָם.

מאפייני שוק מרכזיים:  הדו"ח העריך מאפייני שוק מרכזיים, כולל הכנסות, מחיר, קיבולת, שיעור ניצול קיבולת, ברוטו, ייצור, קצב ייצור, צריכה, יבוא/יצוא, היצע/ביקוש, עלות, נתח שוק, CAGR ושולי רווח גולמיים . בנוסף, המחקר מציע מחקר מקיף של דינמיקת השוק המרכזית והמגמות האחרונות שלהן, יחד עם פלחי שוק ותתי פלחים רלוונטיים.

כלים אנליטיים:   דו"ח שוק הדבקים והאטימה במזרח התיכון ואפריקה כולל את הנתונים הנלמדים והמוערכים במדויק של שחקני מפתח בתעשייה והיקפם בשוק באמצעות מספר כלים אנליטיים. הכלים האנליטיים כמו ניתוח חמשת הכוחות של פורטר, בדיקת היתכנות וניתוח תשואות השקעה שימשו לניתוח הצמיחה של שחקני המפתח הפועלים בשוק.

לבסוף , דוח שוק הדבקים וחומרי האיטום במזרח התיכון ואפריקה הוא המקור האמין להשגת מחקר שוק שיאיץ באופן אקספוננציאלי את העסק שלך. הדוח נותן את המקום העיקרי, מצבים כלכליים עם ערך הפריט, תועלת, מגבלה, ייצור, אספקה, בקשה וקצב התפתחות השוק וכן הלאה. דוח זה מציג בנוסף בדיקת SWOT משימות חדשות, חקירת יכולת הספקולציות וחקירת החזרת מיזמים.

נקודות מפתח בדוח זה:

– גיליון אומדן השוק (ME) בפורמט אקסל

– דיווח על התאמה אישית לפי דרישות הלקוח

– 3 חודשים של תמיכת אנליסטים

עלינו:

MarketInsightsReports מספקת מחקרי שוק סינדיקטיים על ענפי תעשייה, לרבות שירותי בריאות, טכנולוגיית מידע ותקשורת (ICT), טכנולוגיה ומדיה, כימיקלים, חומרים, אנרגיה, תעשייה כבדה וכו'. MarketInsightsReports מספקת כיסוי מודיעין שוק אזורי, תצוגת שוק של 360 מעלות הכוללת תחזיות סטטיסטיות, נוף תחרותי, פילוח מפורט, מגמות מפתח והמלצות אסטרטגיות.

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מחלקת מכירות) – דוחות תובנות שוק

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.com | irfan@marketinsightsreports.com

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *