דוח שוק מצלמות InGaAs עוזר לחזות השקעה בשוק מתפתח לתקופת התחזית 2026

דוח שוק המצלמות של InGaAs מציע הערכה מעמיקה של דינמיקת השוק, הנוף התחרותי, הפלחים והאזורים על מנת לעזור לקוראים להכיר את שוק מצלמות InGaAs. זה שופך אור במיוחד על תנודות השוק, מבנה התמחור, אי הוודאות, סיכונים פוטנציאליים וסיכויי צמיחה כדי לעזור לשחקנים לתכנן אסטרטגיות יעילות להצליח בשוק מצלמות InGaAs. חשוב לציין, זה מאפשר לשחקנים לקבל תובנות מעמיקות לגבי הפיתוח העסקי וצמיחת השוק של חברות מובילות הפועלות בשוק מצלמות InGaAs.

שוק מצלמות ה-InGaAs הוערך ב-2020 ב-106.2 מיליון דולר, והוא צפוי להגיע לשווי של 184.27 מיליון דולר עד 2026, תוך רישום CAGR של 9.68% בתקופת התחזית 2021 – 2026.

קבל עותק לדוגמה בחינם של דוח זה:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/02082592419/ingaas-camera-market-growth-trends-covid-19-impact-and-forecasts-2021-2026/inquiry?Mode=namita

החברות המובילות בשוק המצלמות InGaAs הן –  Allied Vision Technologies GmbH (קבוצת TKH), Acal BFI Limited Company (Discoverie Group PLC), Coherent Inc., Flir Systems Inc., FluxData Inc., Hamamatsu Photonics KK, Lambda Photometrics Ltd., טכנולוגיות הדמיה חדשות, Specim Spectral Imaging Ltd., Raptor Photonics Ltd., Sensors Unlimited (Collins Aerospace Company), Teledyne Dalsa Inc. (Teledyne Technologies Incorporated), Xenics Inc. ואחרים.

חדשות ועדכונים מהתעשייה:

– מאי 2020 – NIT השיקה את הגרסה הסופית HiPe SenS עם רמת ביצועים גבוהה. ה-Hipe SenS מורכב מחיישן ה-SWIR העדכני ביותר של החברה NSC1902T-SI. עם העיצוב החדשני של מערך הפוטודיודות InGaAs יחד עם ה-ROIC בעל הביצועים הגבוהים. החיישן החדש הזה מספק פעולת רעש נמוכה וזרם כהה נמוך במיוחד

– ינואר 2020 – Allied Vision הודיעה להציג את פתרונות המצלמות שלה, כולל סדרת מצלמות Alvium ו-Goldeye SWIR (Short-Wave Infrared) ב-SPIE Photonics West 2020 בסן פרנסיסקו, קליפורניה במרכז Moscone בין התאריכים 4-6 בפברואר 2020.

מגמות מפתח בשוק:

אוטומציה תעשייתית צפויה לתפוס את נתח השוק הגדול ביותר

– הביקוש למצלמות InGaAs במגזר האוטומציה התעשייתית צפוי להיות מונע מהאימוץ הגובר של מערכות ראיית מכונה. בסביבת ראיית מכונה נפרסת מערכת מצלמות חכמה בפס ייצור, לסריקת המוצרים. המצלמה מצלמת את התמונה ומנתחת אותה על פי מערכת מוגדרת מראש של קריטריונים.
– בנוסף, ראיית מכונה נפרסת יותר ויותר עם רובוטים, כדי להגביר את האפקטיביות והערך הכולל שלהם עבור העסק. סוגים אלה של רובוטים משולבים עם מצלמה המותקנת בתנוחת היד, המספקת הדרכה להשלמת המשימה שהוקצתה. לדוגמה, לפי IFR, מלאי התפעול של רובוטים תעשייתיים צפוי להגיע ל-3554 (באלף יחידות) עד 2021 מ-2440 (באלף יחידות) ב-2018.

לפי יישום:

אוטומציה תעשייתית צבאית
וביטחונית מעקב ואבטחה
אחר

ניתוח אזורי:

צפון אמריקה צפויה לעמוד בנתח השוק הגדול ביותר

– באזור צפון אמריקה, הביקוש למצלמות InGaAs צפוי להיות מונע מהאימוץ הגובר של רובוטים, כגון מל"ט ו-UGV, ביישומים צבאיים וביטחוניים.
– במרץ 2020, Raytheon Co, שבסיסה בארה"ב, הזכירה שיתוף פעולה עם Quantum Imaging Inc, לרכישת מצלמת אינפרא אדום עם גלים קצרים (SWIR) בחדות גבוהה עבור יישומי הדמיה טקטית. במסגרת הסכם זה בשווי 13.5 מיליון דולר, Quantum Imaging אמורה לספק מצלמת SWIR בחדות גבוהה עבור יישומי הדמיה טקטית במגזר מערכות חלל ומערכות מוטסות. מצלמות InGaAs אלו צפויות להיות מעוצבות עם גובה 10 על 10 מיקרון פיקסלים ואנטי-פריחה אינטגרלית.

חוקר צופה בצמיחה חזקה באזורים ספציפיים:

–  שוק אירופה  (גרמניה, בריטניה, צרפת, רוסיה, איטליה)

–  שוק מרכז מזרח ואפריקה  (ערב הסעודית, איחוד האמירויות הערביות, מצרים, ניגריה, דרום אפריקה)

–  שוק דרום אמריקה  (ברזיל, ארגנטינה, קולומביה)

–  שוק צפון אמריקה  (ארצות הברית, קנדה, מקסיקו)

–  שוק אסיה פסיפיק  (סין, יפן, קוריאה, הודו, דרום מזרח אסיה).

נתוני התעשייה האחרונים הכלולים בדוח זה:
– גודל וניתוח שוק מצלמות InGaAs (2016 – 2026)
– ניתוח נתח שוק של שוק מצלמות InGaAs (%), 2016 – 2026
– נתח שוק מצלמות InGaAs, לפי מותג
– נתח שוק מצלמות InGaAs, לפי חברה
– הערכת שוק מצלמות InGaAs והזדמנות (ערך), 2016 – 2026
– חברות גדולות ניתוח ותחזית שווי שוק מצלמות InGaAs
– פיתוח מצלמות InGaAs מבטיח על ידי חברות גדולות
– תיק מצלמות InGaAs מפורט של החברות
הגדולות – עסקאות מרכזיות ב-InGaAs שוק
– ניתוח חברות גדולות

עיין בדוח המלא בכתובת:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/02082592419/ingaas-camera-market-growth-trends-covid-19-impact-and-forecasts-2021-2026?Mode=namita

אנו מציעים התאמה אישית על דוח המבוסס על דרישת לקוח ספציפית:

– ניתוח ברמת המדינה עבור כל 5 מדינות לבחירתך.

– ניתוח תחרותי של כל 5 שחקני מפתח בשוק.

– 40 שעות אנליסט לכיסוי כל נקודת מידע אחרת.

עלינו:

MarketInsightsReports  מספקת מחקרי שוק סינדיקטיים על ענפי תעשייה, לרבות שירותי בריאות, טכנולוגיית מידע ותקשורת (ICT), טכנולוגיה ומדיה, כימיקלים, חומרים, אנרגיה, תעשייה כבדה וכו'.  MarketInsightsReports  מספקת כיסוי מודיעין שוק גלובלי ואזורי, השקפת שוק של 360 מעלות. כולל תחזיות סטטיסטיות, נוף תחרותי, פילוח מפורט, מגמות מפתח והמלצות אסטרטגיות.

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מחלקת מכירות) – דוחות תובנות שוק

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.com | irfan@marketinsightsreports.com

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *