שוק מד זרימה אלקטרומגנטי שחקני מפתח, ביקוש בתעשייה, סקירה כללית וניתוח שרשרת אספקה, תחזית עד 2026

דוח שוק מד הזרימה האלקטרומגנטי מציע הערכה מעמיקה של דינמיקת השוק , הנוף התחרותי, הפלחים והאזורים על מנת לעזור לקוראים להכיר את שוק מדי הזרימה האלקטרומגנטיים. זה שופך אור במיוחד על תנודות השוק, מבנה התמחור, אי ודאויות, סיכונים פוטנציאליים וסיכויי צמיחה כדי לעזור לשחקנים לתכנן אסטרטגיות יעילות להצליח בשוק מדי הזרימה האלקטרומגנטיים. חשוב לציין, הוא מאפשר לשחקנים לקבל תובנות מעמיקות לגבי הפיתוח העסקי וצמיחת השוק של חברות מובילות הפועלות בשוק מדי הזרימה האלקטרומגנטיים.

שוק מדי הזרימה האלקטרומגנטיים הוערך ב-2042.1 מיליון דולר בשנת 2020, והוא צפוי להגיע ל-2743.11 מיליון דולר עד 2026, לרשום CAGR של 5.1% במהלך התקופה של 2021-2026. 

קבל עותק לדוגמה בחינם של דוח זה:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/02082591504/electromagnetic-flowmeter-market-growth-trends-covid-19-impact-and-forecasts-2021-2026/inquiry?Mode=namita

החברות המובילות בשוק מדי זרימה אלקטרומגנטיים הן –  ABB Ltd, Azbil Corporation, Endress+Hausar AG, Emerson Electric Corporation, Toshiba Corporation, Honeywell International Inc., KROHNE Messtechnik GmbH, OMEGA Engineering Inc. (Spectris PLC), Siemens AG, Yokogawa Electric תאגיד ואחרים.

חדשות ועדכונים מהתעשייה:

– מרץ 2020 – אמרסון הציגה את Micro Motion ProcessViz, שהוא פתרון תוכנה עצמאי וחסכוני להדמיית תהליכים של מד זרימה. הוא מספק הדמיה מיידית של נתוני תהליכים גולמיים המתורגמים למידע שניתן לפעול ישירות, ועוזר למפעילי מפעלים בתעשיית הכימיקלים, המזון והמשקאות, ותעשיית הנפט והגז להפחית את הזמן הדרוש לזיהוי בעיה בתהליך הזרימה.

– מרץ 2020 – Hitachi Capital Corporation, Yokogawa Electric Corporation ו-Amnimo Inc., שהיא חברת בת של Yokogawa, חתמו על הסכם שותפות מקיף במטרה לספק שירותים חדשים על ידי הוספת IoT תעשייתי לטכנולוגיות ולציוד החכירה של כל חברה. הברית צפויה לספק שירותים בעלי ערך מוסף גבוה, כגון מדידת נתוני מצב תפעול והצעת ייעוץ לגבי שימוש יעיל בציוד.

מגמות מפתח בשוק:

תעשיית המים והשפכים תהיה עדה לצמיחה הגבוהה ביותר

– בסביבות תעשייתיות, מד זרימה אלקטרומגנטי משמש בעיקר בניהול מים. עשרות שנים של מחקר ופיתוח מתמשכים בחיישנים ועיבוד אותות הביאו למדדי זרימה אלקטרומגנטיים מתוחכמים שניתן לשלב בצורה מיטבית ביישומים מורכבים ביותר באמצעות טכנולוגיות מדידה, בקרה וויסות.
– יתרה מכך, הסוכנות להגנת הסביבה האמריקאית (EPA) האיצה את ההשקעה בתשתית המים המזדקנת של המדינה. ה-EPA הנפיק שבע הלוואות WIFIA כדי לסייע במימון של למעלה מ-4 מיליארד דולר בפרויקטים של תשתית מים.

לפי מוצר :

מדי זרימה מגנטיים מקוונים מדי זרימה מגנטיים להכנסת
זרימה נמוכה

לפי יישום :

מים ושפכים
כימיקלים ופטרוכימיה מתכות
לייצור חשמל
וכרייה
נפט וגז
מזון ומשקאות תרופות
עיסת ונייר

ניתוח אזורי:

אסיה-פסיפיק תופיע כשוק הצומח ביותר

– תעשיית ניהול המים והשפכים דומיננטית במדינות רבות באזור אסיה-פסיפיק, ולפי ארגון הבריאות העולמי, צמצום ייצור שפכים ויישום טכנולוגיית ביוב ושפכים באתר הן שתי אסטרטגיות שיכולות לשפר את ניהול השפכים.
– מתקן ההתפלה של סינגפור Tuas (TDP), מתקן ההתפלה הראשון בבעלות ומופעל על ידי PUB, סוכנות המים הלאומית של סינגפור, זכה להכרה בינלאומית בשנת 2019 על השימוש שלו בטכנולוגיות אקולוגיות בנות קיימא בתהליך הטיפול.

חוקר צופה בצמיחה חזקה באזורים ספציפיים:

–  שוק אירופה  (גרמניה, בריטניה, צרפת, רוסיה, איטליה)

–  שוק מרכז מזרח ואפריקה  (ערב הסעודית, איחוד האמירויות הערביות, מצרים, ניגריה, דרום אפריקה)

–  שוק דרום אמריקה  (ברזיל, ארגנטינה, קולומביה)

–  שוק צפון אמריקה  (ארצות הברית, קנדה, מקסיקו)

–  שוק אסיה פסיפיק  (סין, יפן, קוריאה, הודו, דרום מזרח אסיה).

נתוני התעשייה העדכניים הכלולים בדוח זה:
– גודל וניתוח מד זרימה אלקטרומגנטי (2016 – 2026)
– ניתוח נתח שוק של שוק מדי זרימה אלקטרומגנטיים (%), 2016 – 2026
– נתח שוק של מד זרימה אלקטרומגנטי, לפי מותג
– נתח שוק של מד זרימה אלקטרומגנטי, לפי חברה
– הערכת שוק מד זרימה אלקטרומגנטית והזדמנויות (ערך), 2016 – 2026
– חברות גדולות ניתוח ותחזית ערך שוק מד זרימה אלקטרומגנטי
– מבטיח פיתוח מד זרימה אלקטרומגנטי על ידי חברות גדולות
– פורטפוליו מד זרימה אלקטרומגנטי מפורט של מד הזרימה העיקרי של החברות
הגדולות Electromagnetic שוק
– ניתוח חברות גדולות

עיין בדוח המלא בכתובת:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/02082591504/electromagnetic-flowmeter-market-growth-trends-covid-19-impact-and-forecasts-2021-2026?Mode=namita

אנו מציעים התאמה אישית על דוח המבוסס על דרישת לקוח ספציפית:

– ניתוח ברמת המדינה עבור כל 5 מדינות לבחירתך.

– ניתוח תחרותי של כל 5 שחקני מפתח בשוק.

– 40 שעות אנליסט לכיסוי כל נקודת מידע אחרת.

עלינו:

MarketInsightsReports  מספקת מחקרי שוק סינדיקטיים על ענפי תעשייה, לרבות שירותי בריאות, טכנולוגיית מידע ותקשורת (ICT), טכנולוגיה ומדיה, כימיקלים, חומרים, אנרגיה, תעשייה כבדה וכו'.  MarketInsightsReports  מספקת כיסוי מודיעין שוק גלובלי ואזורי, השקפת שוק של 360 מעלות. כולל תחזיות סטטיסטיות, נוף תחרותי, פילוח מפורט, מגמות מפתח והמלצות אסטרטגיות.

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מחלקת מכירות) – דוחות תובנות שוק

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.com | irfan@marketinsightsreports.com

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *