מתחלבים ניתוח צמיחת שוק, סטטיסטיקה, תובנות מפתח ומגמה 2022 עד 2027| BASF Se, DOW Corning, Evonik Industries Ag, Kerry Group

MarketInsightsReports מספקת תובנות מעמיקות על שוק המתחלבים העולמי בדו"ח שלה שכותרתו " מגמות שוק של מתחלבים גלובליים, גודל, יישומים, ניתוח, צמיחה ותחזית 2016 עד 2027 ". השוק נחקר במשך שנים היסטוריות מ-2016 עד 2020, כאשר שנת הבסיס של האומדן היא 2020 ותחזית מ-2021 עד 2027. הדו"ח מספק תובנות מעמיקות, פרטי הכנסות ומידע חיוני אחר בנוגע למבני השוק, והשוק. מגמות שונות, נוף תחרותי של התעשייה, נהגים, מעצורים, הזדמנויות ואיומים עד 2027. דוח מחקר זה מספק גם ניתוח השפעה לאחר COVID-19 של תעשיית המתחלבים.

שוק המתחלבים העולמי צפוי לרשום CAGR של 5.9% במונחים של ערך בתקופת התחזית 2021-2027.

(קבל עד 20% הנחה על דוח פרימיום זה)

קבל PDF לדוגמה של הדוח @

https://www.marketinsightsreports.com/reports/01292577073/global-emulsifiers-market-research-report-2021/inquiry?source=bsaf&Mode=stormy

שחקני מפתח מובילים בשוק המתחלבים העולמי:

BASF Se, DOW Corning, Evonik Industries Ag, Kerry Group, Royal DSm, Akzonobel, Cargill, Solvay SA, Clariant, Archer Daniels Midland (ADM), AAK inks *

סקירת שוק:

המתחלבים הם הפעלות משטח הפועלות על הממשק של שני משטחים או בין שני נוזלים בלתי ניתנים לערבב על ידי שמירה על היציבות של שתי התערובות. למולקולות מתחלב יש שני קצוות שונים האחד ונקרא הקצה ההידרופילי השני ונקרא הקצה ההידרופובי. צורות הידרופיליות נקשרות עם מים והצורות ההידרופוביות נקשרות עם נוזלים אחרים אך לא עם מים. בהתבסס על המבנים הכימיים של שריפות החירום הן מסווגות כסינתטיות טבעיות וחצי סינתטיות.

ניתוח אזורי:

The market in the Asia Pacific accounts for the largest global emergency fire market share. In 2018 global emergency fire market revenue was the highest. Now it is expected to see significant progress in the forecasted period. The global emulsifier industry has a rising demand for packaged food products. This demand has increased due to the convenience and longer shelf life of the product. The personal care and cosmetic industry are increasing the prevalence of international players.

In North America, it is the second-largest market holder. In 2018 global emulsifiers Market size will increase in this region. The conception is increasing in the healthcare industry with rising geriatric population also there's an increasing spend on health care.

Industry News and Development:

September 2021 – AAK inks a major deal for acquiring BIC ingredients, the lecithin business owned by the PIC International Holdings. This move should foster AAK’s presence in the European lecithin market. It will support the company’s vision of being one of the top suppliers of speciality lecithin in the world.

Market Segmentation by Type

Bio-Based Emulsifiers

Synthetic Emulsifiers

Market Segmentation by Application

Food Emulsifiers

Cosmetics & Personal Care

Oilfield Chemicals

Pharmaceutical Products

Agrochemicals

Others

Regions Covered in the Global Emulsifiers Market:

דוח מחקר שוק מתחלבים כולל מחקר מפורט של אזורים של צפון אמריקה, אירופה, אסיה ודרום אמריקה. הדו"ח נאצר לאחר התבוננות ולימוד של גורמים שונים המחשבים צמיחה אזורית כגון המצב הכלכלי, הסביבתי, החברתי, הטכנולוגי והפוליטי של האזור המסוים. האנליסטים שלנו בחנו לעומק את נתוני ההכנסות, המכירות והיצרנים של כל אזור. חלק זה בוחן את ההכנסות והנפח מבחינת אזור לתקופת התחזית של 2015 עד 2026, מה שיעזור לקורא להבין את השווי הפוטנציאלי של השקעה באזור מסוים.

צפון אמריקה (ארצות הברית, קנדה ומקסיקו)

אירופה (גרמניה, צרפת, בריטניה, רוסיה ואיטליה)

אסיה-פסיפיק (סין, יפן, קוריאה, הודו ודרום מזרח אסיה)

דרום אמריקה (ברזיל, ארגנטינה, קולומביה וכו')

המזרח התיכון ואפריקה (ערב הסעודית, איחוד האמירויות הערביות, מצרים, ניגריה ודרום אפריקה)

דוח המתחלבים הורכב באמצעות מחקר ראשוני מקיף (באמצעות ראיונות, סקרים ותצפיות של אנליסטים ותיקים) ומחקר משני (הכולל מקורות בתשלום מכובדים, כתבי עת מסחריים ומאגרי מידע של גופים בתעשייה). הדוח כולל גם הערכה איכותית וכמותית מלאה על ידי ניתוח נתונים שנאספו מאנליסטים בתעשייה ומשתתפי שוק על פני נקודות מפתח בשרשרת הערך של התעשייה.

עיין בדוח מחקר מפורט @

https://www.marketinsightsreports.com/reports/01292577073/global-emulsifiers-market-research-report-2021?source=bsaf&Mode=stormy

דוח שוק המתחלבים מאוצר בצורות מובנות וכולל תרשים עוגה, גרפים ותרשים, טבלאות ועוד רבים נוספים כדי לבינה עסקית לבחון את הנתונים ולאפשר להם להבין את המגמה הנסתרת בדמויות. יתרה מכך, הדוח מכסה את תובנות המכירות וההכנסות של התקופה ההיסטורית (2016-2020) וכן משקף את המגמות הצפויות בשנים הקרובות.

סיבות לקנות:

-לרכוש מידע מתחרים חשוב אסטרטגית, ניתוח ותובנות לבניית אסטרטגיות מו"פ פונקציונליות.

– ליצור אסטרטגיות נגד יעילות כדי להשיג יתרון תחרותי ולהכיר שחקנים מתפתחים עם פוטנציאל פורטפוליו מוצרים חזק

-הפרד לקוחות פוטנציאליים חדשים או שותפים בדמוגרפית היעד.

-פיתוח יוזמות טקטיות על ידי הבנת תחומי המיקוד של חברות גדולות.

– לתכנן מיזוגים ורכישות בכבוד על ידי הכרה ביצרן העליון.

– לבנות אמצעים מתקינים לפרויקטים של צינורות על ידי הבנת עומק מתחלבים.

-פיתוח ועיצוב אסטרטגיות של רישוי והוצאת רישוי על ידי זיהוי שותפים פוטנציאליים עם הפרויקטים האטרקטיביים ביותר כדי להגביר ולהגדיל את הפוטנציאל העסקי ואת ההיקף.

– מעודכן ודוח הנתונים העדכני ביותר יימסר אליך.

– בניית אסטרטגיות אזוריות ומדינות על בסיס נתונים וניתוח מקומיים.

נקודות עיקריות מתוכן העניינים:

– מבוא

– מתודולוגיית מחקר

– תקציר מנהלים

– שוק מתחלבים לפי סוג

– שוק מתחלבים לפי יישום

– שוק מתחלבים לפי מסלול ניהול

– שוק מתחלבים לפי אזור

– נוף תחרותי

– פרופילי חברה

אנו מציעים התאמה אישית על דוח המבוסס על דרישת לקוח ספציפית:
– ניתוח חינם ברמת המדינה עבור כל 5 מדינות לבחירתך.
– ניתוח תחרותי חינם של כל 5 שחקני מפתח בשוק.
– 40 שעות אנליסט בחינם לכיסוי כל נקודת נתונים אחרת.

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מחלקת מכירות) – דוחות תובנות שוק

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.comirfan@marketinsightsreports.com

 

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *