ניתוח צמיחת שוק ולראלדהיד, סטטיסטיקה, תובנות מפתח ומגמה 2022 עד 2027| BASF, DowDuPont, Evonik Industries, Mitsubishi Chemical

MarketInsightsReports מספקת תובנות מעמיקות על שוק ה-Valeraldehyde העולמי בדו"ח שלה שכותרתו " מגמות שוק ואלראלדהיד גלובליות, גודל, יישומים, ניתוח, צמיחה ותחזית 2016 עד 2027 ". השוק נחקר במשך שנים היסטוריות מ-2016 עד 2020, כאשר שנת הבסיס של האומדן היא 2020 ותחזית מ-2021 עד 2027. הדו"ח מספק תובנות מעמיקות, פרטי הכנסות ומידע חיוני אחר בנוגע למבני השוק, והשוק. מגמות שונות, נוף תחרותי של תעשייה, נהגים, מעצורים, הזדמנויות ואיומים עד 2027. דוח מחקר זה מספק גם ניתוח השפעה לאחר COVID-19 של תעשיית ה-Valeraldehyde.

שוק ואלראלדהיד העולמי צפוי לרשום CAGR של 3.9% במונחים של ערך בתקופת התחזית 2021-2027.

(קבל עד 20% הנחה על דוח פרימיום זה)

קבל PDF לדוגמה של הדוח @

https://www.marketinsightsreports.com/reports/02012578322/global-valeraldehyde-market-research-report-2021/inquiry?source=bsaf&Mode=stormy

שחקני מפתח מובילים בשוק ולראלדהיד העולמי:

BASF, DowDuPont, Evonik Industries, Mitsubishi Chemical, LG Chem, AkzoNobel, Sumitomo Chemical, Mitsui Chemicals, Toray Industries, Eastman Chemical,*

סקירת שוק:

ולראלדהיד הוא יציב מבחינה כימית אך דליק מאוד. אדי ואלראלדהיד צפופים יותר מאוויר ויכולים לנוע למרחקים ארוכים ולהצטבר באזורי חוף ויוצרים סכנת פיצוץ. זה אינו תואם לחומרי חמצון חזקים, חומצות, אלקליות חזקות וחומרים מפחיתים חזקים. ולרלדהיד מופיע כנוזל חסר צבע עם ריח חריף. ולרלדהיד מסיס מעט במים ופחות צפוף ממים.

ולרלדהיד הוא כימיקל תעשייתי חשוב ומשמש כאבן בניין כימי בייצור חומצה ולרית ואלכוהול עמיל. בנוסף, הוא משמש כתוסף ריח ותוסף מאיץ גומי. חומצה ולרית משמשת כמבשר או כחומר ביניים כימי לייצור חומרי סיכה סינתטיים, בשמים, כימיקלים חקלאיים, חומרי טעם וריח ותרופות.

ניתוח אזורי:

ולראלדהיד הוא הכימיקל אוקסו הצומח ביותר ויש לו ביקוש יציב בכלכלות הגדולות. הביקוש לוולראלדהיד בארה"ב צפוי לגדול במתינות בעוד שהצריכה באסיה פסיפיק צפויה לגדול בקצב גבוה. אסיה פסיפיק, אירופה וצפון אמריקה הם השווקים הגדולים ביותר עבור ולראלדהיד. סין, יפן, הרפובליקה של קוריאה, מלזיה, טייוואן וסינגפור הן צרכניות עיקריות של ולראלדהיד באסיה הפסיפית.

חדשות ופיתוח בתעשייה:

Evonik רוכשת את חברת הביוטק הגרמנית JeNaCell כדי להרחיב את פורטפוליו הביו-חומרים עבור שווקי מכשור רפואי חדשים

2 באוגוסט 2021: Evonik רכשה את חברת הביוטק הגרמנית JeNaCell. הרכישה מרחיבה את פורטפוליו החומרים הביולוגיים של Evonik כדי לספק תאית המופקת ביוטכנולוגית.

פילוח שוק לפי סוג

דרגת מזון

כיתה כימית

פילוח שוק לפי אפליקציה

כִּימִי

תוסף תבלינים

תְרוּפָה

מאיץ גומי

אַחֵר

אזורים המכוסים בשוק ולראלדהיד העולמי:

דוח מחקר השוק של ולרלדהיד כולל מחקר מפורט של אזורים של צפון אמריקה, אירופה, אסיה ודרום אמריקה. הדו"ח נאצר לאחר התבוננות ולימוד של גורמים שונים המחשבים צמיחה אזורית כגון המצב הכלכלי, הסביבתי, החברתי, הטכנולוגי והפוליטי של האזור המסוים. האנליסטים שלנו בחנו לעומק את נתוני ההכנסות, המכירות והיצרנים של כל אזור. חלק זה בוחן את ההכנסות והנפח מבחינת אזור לתקופת התחזית של 2015 עד 2026, מה שיעזור לקורא להבין את השווי הפוטנציאלי של השקעה באזור מסוים.

צפון אמריקה (ארצות הברית, קנדה ומקסיקו)

Europe (Germany, France, UK, Russia, and Italy)

Asia-Pacific (China, Japan, Korea, India, and Southeast Asia)

South America (Brazil, Argentina, Colombia, etc.)

Middle East and Africa (Saudi Arabia, UAE, Egypt, Nigeria, and South Africa)

The Valeraldehyde report has been assembled through extensive primary research (through interviews, surveys, and observations of seasoned analysts) and secondary research (which entails reputable paid sources, trade journals, and industry body databases). The report also features a complete qualitative and quantitative estimation by analysing data gathered from industry analysts and market participants across key points in the industry’s value chain.

Browse a detailed study report @

https://www.marketinsightsreports.com/reports/02012578322/global-valeraldehyde-market-research-report-2021?source=bsaf&Mode=stormy

דוח השוק של Valeraldehyde נבנה לצורות מובנות וכולל תרשים עוגה, גרפים ואיורים, טבלאות ורבים נוספים עבור בינה עסקית כדי לבחון את הנתונים כדי שיהיה מובן לחשוף את המגמה הנסתרת בדמויות. יתרה מכך, הדוח מכסה את תובנות המכירות וההכנסות של התקופה ההיסטורית (2016-2020) וכן משקף את המגמות הצפויות בשנים הקרובות.

סיבות לקנות:

-לרכוש מידע מתחרים חשוב אסטרטגית, ניתוח ותובנות לבניית אסטרטגיות מו"פ פונקציונליות.

– ליצור אסטרטגיות נגד יעילות כדי להשיג יתרון תחרותי ולהכיר שחקנים מתפתחים עם פוטנציאל פורטפוליו מוצרים חזק

-הפרד לקוחות פוטנציאליים חדשים או שותפים בדמוגרפית היעד.

-פיתוח יוזמות טקטיות על ידי הבנת תחומי המיקוד של חברות גדולות.

– לתכנן מיזוגים ורכישות בכבוד על ידי הכרה ביצרן העליון.

-בניית אמצעים מתקינים עבור פרויקטים של צינורות על ידי הבנת עומק Valeraldehyde.

-פיתוח ועיצוב אסטרטגיות של רישוי והוצאת רישוי על ידי זיהוי שותפים פוטנציאליים עם הפרויקטים האטרקטיביים ביותר כדי להגביר ולהגדיל את הפוטנציאל העסקי ואת ההיקף.

– מעודכן ודוח הנתונים העדכני ביותר יימסר אליך.

– בניית אסטרטגיות אזוריות ומדינות על בסיס נתונים וניתוח מקומיים.

נקודות עיקריות מתוכן העניינים:

– מבוא

– מתודולוגיית מחקר

– תקציר מנהלים

– שוק ולראלדהיד לפי סוג

– שוק ולראלדהיד לפי יישום

– שוק ולראלדהיד לפי מסלול ניהול

– שוק ולראלדהיד לפי אזור

– נוף תחרותי

– פרופילי חברה

אנו מציעים התאמה אישית על דוח המבוסס על דרישת לקוח ספציפית:
– ניתוח חינם ברמת המדינה עבור כל 5 מדינות לבחירתך.
– ניתוח תחרותי חינם של כל 5 שחקני מפתח בשוק.
– 40 שעות אנליסט בחינם לכיסוי כל נקודת נתונים אחרת.

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מחלקת מכירות) – דוחות תובנות שוק

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.comirfan@marketinsightsreports.com

 

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *