שוק תוספי סיכה לפי נפח צריכה, מגמת גידול ותחזית צמיחה 2022-2027| Lubrizol, Infineum, Chevron Oronite, Afton, Lanxess

MarketInsightsReports מספקת תובנות מעמיקות על שוק תוספי חומרי הסיכה העולמיים בדו"ח שלה שכותרתו " מגמות שוק תוספי סיכה גלובליות, גודל, יישומים, ניתוח, צמיחה ותחזית 2016 עד 2027 ". השוק נחקר במשך שנים היסטוריות מ-2016 עד 2020, כאשר שנת הבסיס של האומדן היא 2020 ותחזית מ-2021 עד 2027. הדו"ח מספק תובנות מעמיקות, פרטי הכנסות ומידע חיוני אחר בנוגע למבני השוק, והשוק. מגמות שונות, נוף תחרותי של תעשייה, נהגים, מעצורים, הזדמנויות ואיומים עד 2027. דוח מחקר זה מספק גם ניתוח השפעה לאחר COVID-19 של תעשיית תוספי חומרי הסיכה.

שוק תוספי חומרי הסיכה העולמי צפוי לרשום CAGR של 2.9% במונחים של ערך בתקופת התחזית 2021–2027.

(קבל עד 20% הנחה על דוח פרימיום זה)

קבל PDF לדוגמה של הדוח @

https://www.marketinsightsreports.com/reports/02012577650/global-lubricant-additives-market-research-report-2021/inquiry?source=bsaf&Mode=stormy

שחקני מפתח מובילים בשוק תוספי חומרי הסיכה העולמיים:

Lubrizol, Infineum, Chevron Oronite, Afton, Lanxess, BASF, Tianhe, Adeka, Additiv Chemie Luers, Akzo Nobel, DowDuPont, IPAC, Miracema Nuodex, PCAS, Sanyo Chemical Industries, Vanderbilt,*

סקירת שוק:

תוספי סיכה הם תרכובות כימיות אורגניות או אנאורגניות, המומסות או מורחבות בחומרי סיכה ובנוזלים פונקציונליים כדי לשפר את ביצועיהם.

תרכובות אלו מנוצלות בנפרד או מנוסחות כחבילה בהתאם ליישום לשימוש הקצה. צריכת תוספי סיכה היא עיקרית בחומרי סיכה כבדים ומכוניות נוסעים במגזר הרכב, ואחריה נוזלי עיבוד מתכת ושמני מנוע תעשייתיים במגזר התעשייתי. סוגי התוספים העיקריים כוללים חומרי פיזור, משפרי אינדקס צמיגות, חומרי ניקוי, חומרים נגד שחיקה, נוגדי חמצון, מעכבי קורוזיה, משפרי חיכוך וחומרים מתחלבים, בין היתר.

ניתוח אזורי:

In Asia-Pacific, China is the largest economy in terms of GDP. The country witnessed about 6.1% growth in its GDP in 2019, even after the trade disturbance caused due to its trade war with the United States. The economic growth rate of China in 2020 was initially expected to be moderate compared to the previous year. Although China was the first country affected by COVID-19 and its related lockdown, it was also the first to come out of lockdown. However, the country has been witnessing recurring cases of COVID-19, leading to further lockdowns. Thus, manufacturing was heavily impacted, which continued with the slow growth during 2020. According to the IMF, in 2020, the GDP of China declined by 1.9%. However, the GDP is expected to reach 8.2% in 2021.

Industry News and Development:

September 2020, Chevron Oronite Brasil Ltda signed an agreement to name quantiQ Distribuidora Ltda as its distributor in Brazil. The agreement involves OLOA lubricant additives, OGA gasoline additives, PARATONE viscosity modifiers (VM), and the distribution of oronite chemicals.

Market Segmentation by Type

Single Component

Additive Package

Market Segmentation by Application

Heavy Duty Motor Oil

Passenger Car Motor Oil

Metal Working Fluids

Others

Regions Covered in the Global Lubricant Additives Market:

דוח מחקר השוק של תוספי סיכה כולל מחקר מפורט של אזורים בצפון אמריקה, אירופה, אסיה ודרום אמריקה. הדו"ח נאצר לאחר התבוננות ולימוד של גורמים שונים המחשבים צמיחה אזורית כגון המצב הכלכלי, הסביבתי, החברתי, הטכנולוגי והפוליטי של האזור המסוים. האנליסטים שלנו בחנו לעומק את נתוני ההכנסות, המכירות והיצרנים של כל אזור. חלק זה בוחן את ההכנסות והנפח מבחינת אזור לתקופת התחזית של 2015 עד 2026, מה שיעזור לקורא להבין את השווי הפוטנציאלי של השקעה באזור מסוים.

צפון אמריקה (ארצות הברית, קנדה ומקסיקו)

אירופה (גרמניה, צרפת, בריטניה, רוסיה ואיטליה)

אסיה-פסיפיק (סין, יפן, קוריאה, הודו ודרום מזרח אסיה)

דרום אמריקה (ברזיל, ארגנטינה, קולומביה וכו')

המזרח התיכון ואפריקה (ערב הסעודית, איחוד האמירויות הערביות, מצרים, ניגריה ודרום אפריקה)

דוח תוספי חומרי הסיכה הורכב באמצעות מחקר ראשוני מקיף (באמצעות ראיונות, סקרים ותצפיות של אנליסטים ותיקים) ומחקר משני (הכולל מקורות בתשלום מכובדים, כתבי עת מסחריים ומאגרי מידע של גופים בתעשייה). הדוח כולל גם הערכה איכותית וכמותית מלאה על ידי ניתוח נתונים שנאספו מאנליסטים בתעשייה ומשתתפי שוק על פני נקודות מפתח בשרשרת הערך של התעשייה.

עיין בדוח מחקר מפורט @

https://www.marketinsightsreports.com/reports/02012577650/global-lubricant-additives-market-research-report-2021?source=bsaf&Mode=stormy

דוח השוק של תוספי סיכה נבנה בצורות מובנות וכולל תרשים עוגה, גרפים ואיורים, טבלאות ורבים נוספים עבור בינה עסקית כדי לבחון את הנתונים באופן מובנה כדי לחשוף את המגמה הנסתרת בדמויות. יתרה מכך, הדוח מכסה את תובנות המכירות וההכנסות של התקופה ההיסטורית (2016-2020) וכן משקף את המגמות הצפויות בשנים הקרובות.

סיבות לקנות:

-לרכוש מידע מתחרים חשוב אסטרטגית, ניתוח ותובנות לבניית אסטרטגיות מו"פ פונקציונליות.

– ליצור אסטרטגיות נגד יעילות כדי להשיג יתרון תחרותי ולהכיר שחקנים מתפתחים עם פוטנציאל פורטפוליו מוצרים חזק

-הפרד לקוחות פוטנציאליים חדשים או שותפים בדמוגרפית היעד.

-פיתוח יוזמות טקטיות על ידי הבנת תחומי המיקוד של חברות גדולות.

– לתכנן מיזוגים ורכישות בכבוד על ידי הכרה ביצרן העליון.

– לבנות אמצעים מתקינים לפרויקטים של צינורות על ידי הבנת עומק תוספי סיכה.

-פיתוח ועיצוב אסטרטגיות של רישוי והוצאת רישוי על ידי זיהוי שותפים פוטנציאליים עם הפרויקטים האטרקטיביים ביותר כדי להגביר ולהגדיל את הפוטנציאל העסקי ואת ההיקף.

– מעודכן ודוח הנתונים העדכני ביותר יימסר אליך.

– בניית אסטרטגיות אזוריות ומדינות על בסיס נתונים וניתוח מקומיים.

נקודות עיקריות מתוכן העניינים:

– מבוא

– מתודולוגיית מחקר

– תקציר מנהלים

– שוק תוספי סיכה לפי סוג

– שוק תוספי סיכה לפי יישום

– שוק תוספי סיכה לפי מסלול ניהול

– שוק תוספי סיכה לפי אזור

– נוף תחרותי

– פרופילי חברה

אנו מציעים התאמה אישית על דוח המבוסס על דרישת לקוח ספציפית:
– ניתוח חינם ברמת המדינה עבור כל 5 מדינות לבחירתך.
– ניתוח תחרותי חינם של כל 5 שחקני מפתח בשוק.
– 40 שעות אנליסט בחינם לכיסוי כל נקודת נתונים אחרת.

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מחלקת מכירות) – דוחות תובנות שוק

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.comirfan@marketinsightsreports.com

 

 

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *