שוק הצילום החישובי חושף את ההתקדמות האחרונה 2022- Apple Inc., Alphabet Inc., Qualcomm Technologies Inc., Nvidia Corporation

Market Insights Reports  הוסיפה נתונים סטטיסטיים חדשים למאגר שלה בשם, שוק הצילום המחשוב העולמי . הוא מספק לסקירה כללית של התעשייה ניתוח צמיחת שוק עם פרספקטיבה היסטורית ועתידנית עבור הפרמטרים הבאים; נתוני עלות, הכנסות, דרישות ואספקה ​​(לפי העניין). בנוסף, הדו"ח שופך אור גם על פלטפורמות טכנולוגיות, בנוסף לכלים ייחודיים ומתודולוגיות שיסייעו להניע את הביצועים של תעשיות. דוח השוק העולמי של צילום חישובי מכסה  את ההשפעה שלאחר ה-COVID-19  על אזורים שונים ומדינות גדולות ועל ההתפתחות העתידית של התעשייה.

שוק הצילום החישובי צפוי לרשום CAGR של 7.11% במהלך תקופת התחזית (2021-2026). 

 (הנחה שטוחה של 25% על דוח זה)

לחץ על הקישור כדי לקבל עותק דוגמה חינם של הדוח:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/05202906758/computational-photography-market-growth-trends-covid-19-impact-and-forecasts-2021-2026/inquiry?Mode=A28                                         

שחקני המפתח המובילים  בשוק הצילום החישובי העולמי הם  Apple Inc., Alphabet Inc., Qualcomm Technologies Inc., Nvidia Corporation, Light Labs Inc., CEVA Inc., FotoNation Inc., Algolux Inc., Pelican Imaging Corporation, Almalence Inc. , ואחרים. 

חדשות ועדכון בתעשייה:

– אפריל 2020 – Xiaomi הודיעה על שילוב טלפון מצלמה של 144 מגה-פיקסל, כאשר לקודמים של שני הטלפונים הללו, Mi 10 Pro ו-Mi CC9 Pro, היו מצלמות של 108 מגה-פיקסל. הטלפונים משתמשים בצילום חישובי ומתעדפים עוד יותר לשפר את תכונות הצילום החישוביות שלו.

מגמות מפתח בשוק:

סמארטפון אנדרואיד יראה צמיחה משמעותית בשוק

– צילום טלפונים סלולרי עבר כברת דרך, החל ממצלמות VGA של 0.3 מגה פיקסל. במהלך השנים האחרונות, טכנולוגיית מצלמות הסמארטפונים גדלה באופן אקספוננציאלי. נכון לעכשיו, יצרני סמארטפונים מדברים על בינה מלאכותית (AI) ולמידת מכונה למימוש בטלפונים שלהם. לדברי מורגן סטנלי, עם הגדלת היקף המכירה של סמארטפון האנדרואיד בשנים הקרובות, היישום של צילום חישובי במספר רב יותר של מותגים צפוי מאוד.
– טכנולוגיית Qualcomm Spectra ISP בשילוב עם יכולות צילום חישובי יכולה לקחת תמונות סמארטפונים לרמה חדשה לגמרי של טכניקות הדמיה מתקדמות. הסיבוב הבא של צילום חישובי נוסף ללימוד מכונה נראה בתמונות ובסרטונים.
– בפסגת הטכנולוגיה של Snapdragon בשנת 2019, קוואלקום הציגה תכונת פילוח תמונות התומכת ב-Snapdragon 865 בינה מלאכותית המופעלת על ידי תוכנת Morpho. סמארטפונים דגל מ-Huawei ו-Google ועד למכשירים נוחים של Xiaomi ו-Oppo, כל מותג התמקד בהצגת צורה כלשהי של אינטליגנציה כדי לעזור לתמונות להיראות עדינות יותר.
– ה-Pixel 4 של גוגל הוא דוגמה מתקדמת לאופן שבו צילום חישובי מניע את עתיד מצלמות הסמארטפונים. גוגל חשפה את Pixel 4 ו-Pixel 4 XL, גרסה חדשה לסמארטפון הפופולרי שלה, שמגיע בשני גדלי מסך. בעוד שהמכשירים כוללים תכונות חומרה חדשות כגון עדשת מצלמה נוספת וסורק פנים אינפרא אדום לפתיחת הטלפון, גוגל הדגישה את השימוש בטלפונים במה שנקרא צילום חישובי, שמעבד תמונות באופן אוטומטי כדי להיראות מקצועי יותר.
– התכונות החדשות הללו מספקות מצב לצילום שמי הלילה ולתפוס תמונות של כוכבים. על ידי הוספת העדשה הנוספת, גוגל בנתה תכונת תוכנה בשם Super Res Zoom, המאפשרת למשתמשים להתקרב יותר לתמונות ללא קשר לאיבוד פרטים רבים. המשמעותית ביותר היא תכונות Night Sight של אנדרואיד בצילום חישובי .

עיון מלא בתיאור הדוח ובתוכן העניינים:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/05202906758/computational-photography-market-growth-trends-covid-19-impact-and-forecasts-2021-2026?Mode=A28                      

דוח שוק צילום חישובי גלובלי זה מתייחס ל:

– גודל השוק בין השנים 2016-2021

– צמיחת שוק צפויה עד 2026

– תחזית כיצד ישפיעו גורמי שוק, מגבלות והזדמנויות עתידיות

– פלחים ואזורים שיניעו או יובילו את צמיחת השוק ומדוע

– מיפוי מקיף של הנוף התחרותי

– ניתוח מעמיק של אסטרטגיות קיימות מרכזיות שאומצו על ידי שוק השוק.                              

שאלות נפוצות על  שוק הצילום המחשוב העולמי:

– מהן ההתפתחויות האחרונות ומדיניות הממשלה?
– מדוע אנו עשויים לחזות ירידה בכלכלה מסוימת בשנה הבאה?
– למה אנחנו אומרים שהמטבע אמור להתחזק?
– אילו מדינות ומגזרים מציעים את הפוטנציאל הגבוה ביותר?
– היכן הסכנות הגדולות ביותר?              

אנו מציעים גם התאמה אישית לפי דוח המבוסס על דרישת הלקוח הספציפית:

– ניתוח רמת מדינה בחינם עבור כל  5 מדינות  לבחירתך.

– ניתוח תחרותי חינם של כל  שחקני מפתח בשוק.

–  40 שעות אנליסט בחינם  לכיסוי כל נקודת נתונים אחרת

עלינו:

MarketInsightsReports  מספקת מחקרי שוק סינדיקטיים על ענפי תעשייה, לרבות שירותי בריאות, טכנולוגיית מידע ותקשורת (ICT), טכנולוגיה ומדיה, כימיקלים, חומרים, אנרגיה, תעשייה כבדה וכו'.  MarketInsightsReports  מספקת כיסוי מודיעין שוק גלובלי ואזורי, השקפת שוק של 360 מעלות כולל תחזיות סטטיסטיות, נוף תחרותי, פילוח מפורט, מגמות מפתח והמלצות אסטרטגיות.

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מחלקת מכירות) – דוחות תובנות שוק

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.com  | irfan@marketinsightsreports.com

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *