שוק ניהול רישיונות 2022 תרחיש עסקי – Aspera Technologies Inc., Cherwell Software LLC, DXC Technology Co, Flexera Software LLC

Market Insights Reports  הוסיפה נתונים סטטיסטיים חדשים למאגר שלה בשם,  שוק ניהול רישיונות גלובלי . הוא מספק לסקירה כללית של התעשייה ניתוח צמיחת שוק עם פרספקטיבה היסטורית ועתידנית עבור הפרמטרים הבאים; נתוני עלות, הכנסות, דרישות ואספקה ​​(לפי העניין). בנוסף, הדו"ח שופך אור גם על פלטפורמות טכנולוגיות, בנוסף לכלים ייחודיים ומתודולוגיות שיסייעו להניע את הביצועים של תעשיות. דוח שוק ניהול הרישיונות הגלובלי מכסה  את ההשפעה שלאחר ה-COVID-19  על אזורים שונים ומדינות גדולות ועל ההתפתחות העתידית של התעשייה.

שוק ניהול הרישיונות הוערך ב-2019 ב-737 מיליון דולר וצפוי להגיע ל-1206.39 מיליון דולר עד 2025, ב-CAGR של 8.56% בתקופת התחזית 2020-2025.

 (הנחה שטוחה של 25% על דוח זה)

לחץ על הקישור כדי לקבל עותק דוגמה חינם של הדוח:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/10192356138/license-management-market-growth-trends-and-forecasts-2020-2025/inquiry?Mode=A28                                     

שחקני מפתח מובילים  בשוק ניהול הרישיונות העולמי הם  Aspera Technologies Inc., Cherwell Software LLC, DXC Technology Co, Flexera Software LLC, Reprise Software Inc., Snow Software AB, Oracle Corporation, IBM Corporation, Gemalto Inc., ServiceNow Inc., ואחרים. 

חדשות ועדכון בתעשייה:

– פברואר 2020 – Aspera, ספקית עולמית של פתרונות ושירותים לניהול נכסי תוכנה (SAM), חתמה על הסכם עם ספקית הטכנולוגיה העולמית SaaS (הלקוח) לשימוש ב- Aspera SmartTrack. הלקוח ישתמש בפתרונות Aspera כדי לאפשר אסטרטגיית ניהול רישיונות אוטומטית המבטיחה תאימות עבור ספקי תוכנה משמעותיים Microsoft, Autodesk ו-VMware .

– פברואר 2020 – Flexera, מהמובילות בהתקנת תוכנה, סריקת תוכנה בקוד פתוח ומונטיזציה של תוכנה, רכשה את Revulytics, מובילה מוכרת בניתוח שימוש בתוכנה. באמצעות הרכישה, החברה תרחיב את ההיצע שלה כדי לספק לחברות תוכנה וטכנולוגיה עוד יותר תובנות ותאפשר לצוותי המוצר שלהן לקבל החלטות טובות יותר, מונעות נתונים, ולתת לצוותי תאימות את הנתונים הניתנים לפעולה שהם צריכים כדי לייצר הכנסות משימוש ללא רישיון.

מגמות מפתח בשוק:

מגזר BFSI יחווה צמיחה משמעותית ויניע את השוק

– חברות הבנקאות, השירותים הפיננסיים והביטוח (BFSI) דורשות תשתית IT שזמינה 24X7x365 ימים ועומדת בדרישות רמת שירות פנימיות וחיצוניות קפדניות. מכיוון שהמגזר עוסק בעיקר בלקוחות קצה, התורמים להכנסות החברות, ארגון צריך לוודא שהאפליקציות והשירותים העסקיים של משתמשי הקצה עומדים בהנחיות המוסדיות הפיננסיות ובכך להציע אבטחה טובה יותר ללקוחותיהם.
– עיזבון ה-IT של הבנק מהווה לרוב כ-50% מבסיס הנכסים הארגוניים הכולל ולעיתים עד 80% מההוצאות ההוניות. כלי ניהול הרישיונות מספקים חיסכון אמיתי בעלויות, על ידי זיהוי נכסי תוכנה וחומרה שאינם בשימוש, ניהול מחזור חיים יעיל יותר ועיבוד תפעול IT טוב יותר באמצעות תיעוד טוב יותר.
– בנוסף, מגזר ה-BFSI מתמודד עם התקפות סייבר גדולות, ולפי הדו"ח, לחברות פיננסיות יש סיכוי גבוה פי 300 ממוסדות אחרים לחוות התקפות סייבר ולכן דורשות תוכנת אבטחה ערנית המתעדכנת כל הזמן כדי לזייף כל פרצת אבטחה. לדוגמה, בשנת 2019, מאסטרקארד דיווחה על למעלה מ-460,000 ניסיונות חדירה בכל יום, אשר עלו ב-70% בהשוואה לשנה שקדמה לה.
– יתרה מכך, במהלך מגיפת הקורונה COVID-19, רוב המשתמשים מסתמכים על בנקאות דיגיטלית, ויש עלייה פתאומית במתקפות סייבר המכוונות למגזר השירותים הפיננסיים. על פי יחידת ניתוח האיום של VMware Carbon Black, התקפות הסייבר עלו ב-38% בין פברואר למרץ 2020. התוקפים משתמשים ב-Covid-19 כדי להפעיל התקפות דיוג, סוסים טרויאניים, דלתות אחוריות, כורי קריפטו, רשתות בוט ותוכנות כופר, וכך הגבירו את הערנות והנראות לתוך פעילות נקודות הקצה הכלל-ארגונית היא חשיבות עליונה מאי פעם ולכן מוסדות פיננסיים משקיעים רבות כדי לעדכן את פתרונות הרשת שלהם באמצעות כלים מאובטחים שונים שצפויים להניע את השוק.

עיון מלא בתיאור הדוח ובתוכן העניינים:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/10192356138/license-management-market-growth-trends-and-forecasts-2020-2025?Mode=A28                  

דוח שוק ניהול רישיונות גלובלי זה מתייחס ל:

– גודל השוק בין השנים 2016-2021

– צמיחת שוק צפויה עד 2025

– תחזית כיצד ישפיעו גורמי שוק, מגבלות והזדמנויות עתידיות

– פלחים ואזורים שיניעו או יובילו את צמיחת השוק ומדוע

– מיפוי מקיף של הנוף התחרותי

– ניתוח מעמיק של אסטרטגיות קיימות מרכזיות שאומצו על ידי שוק השוק.                              

שאלות נפוצות לגבי  שוק ניהול הרישיונות העולמי:

– מהן ההתפתחויות האחרונות ומדיניות הממשלה?
– מדוע אנו עשויים לחזות ירידה בכלכלה מסוימת בשנה הבאה?
– למה אנחנו אומרים שהמטבע אמור להתחזק?
– אילו מדינות ומגזרים מציעים את הפוטנציאל הגבוה ביותר?
– היכן הסכנות הגדולות ביותר?              

אנו מציעים גם התאמה אישית לפי דוח המבוסס על דרישת הלקוח הספציפית:

– ניתוח רמת מדינה בחינם עבור כל  5 מדינות  לבחירתך.

– ניתוח תחרותי חינם של כל  שחקני מפתח בשוק.

–  40 שעות אנליסט בחינם  לכיסוי כל נקודת נתונים אחרת

עלינו:

MarketInsightsReports  מספקת מחקרי שוק סינדיקטיים על ענפי תעשייה, לרבות שירותי בריאות, טכנולוגיית מידע ותקשורת (ICT), טכנולוגיה ומדיה, כימיקלים, חומרים, אנרגיה, תעשייה כבדה וכו'.  MarketInsightsReports  מספקת כיסוי מודיעין שוק גלובלי ואזורי, השקפת שוק של 360 מעלות כולל תחזיות סטטיסטיות, נוף תחרותי, פילוח מפורט, מגמות מפתח והמלצות אסטרטגיות.

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מחלקת מכירות) – דוחות תובנות שוק

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.com  | irfan@marketinsightsreports.com

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *