שוק המשחקים הרציני באירופה גדל בצורה מסיבית עד 2022-2025 שחקנים עיקריים: משחקי BreakAway, Designing Digitally Inc., Diginext (CS Group), MPS Interactive Systems

Market Insights Reports  הוסיפה נתונים סטטיסטיים חדשים למאגר שלה בשם, שוק המשחקים הרציני באירופה . הוא מספק לסקירה כללית של התעשייה ניתוח צמיחת שוק עם פרספקטיבה היסטורית ועתידנית עבור הפרמטרים הבאים; נתוני עלות, הכנסות, דרישות ואספקה ​​(לפי העניין). בנוסף, הדו"ח שופך אור גם על פלטפורמות טכנולוגיות, בנוסף לכלים ייחודיים ומתודולוגיות שיסייעו להניע את הביצועים של תעשיות. דו"ח שוק הגיימינג רציני באירופה מכסה  את ההשפעה שלאחר ה-COVID-19  על אזורים שונים ומדינות גדולות ועל ההתפתחות העתידית של התעשייה.

שוק המשחקים הרציניים האירופי צפוי לרשום CAGR של 15% במהלך תקופת התחזית 2020 עד 2025.

 (הנחה שטוחה של 25% על דוח זה)

לחץ על הקישור כדי לקבל עותק דוגמה חינם של הדוח:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/10192357975/europe-serious-gaming-market-growth-trends-and-forecasts-2020-2025/inquiry?Mode=A28                                  

שחקני המפתח המובילים  בשוק המשחקים הרציניים באירופה הם  BreakAway Games, Designing Digitally Inc., Diginext (CS Group), MPS Interactive Systems, Serious Games Solutions, Tygron BV, Triseum LLC, KTM Advance, Firsthand Technology, Bedaux Serious Games, ואחרים . 

חדשות ועדכון בתעשייה:

– יוני 2020 – Unus Terra, משחק רציני נגד COVID-19 שממריץ שינויים התנהגותיים בעולם האמיתי על ידי מינוף עקרונות עיצוב משכנעים, זכה ב-DATA נגד COVID-19, ה-DeepHack המקוון שאורגן על ידי EIT Digital לפיתוח פתרונות דיגיטליים למגפה ו ניהול מחזור חיים של מגיפה .

– מרץ 2019 – Diginext הציגה ב-Laval Virtual 2019 את פתרונות ההדרכה הווירטואליים העדכניים ביותר שלה ופתרונות התמיכה למפעילי סוהר, שעשויים לעזור לעסקים להפחית את עלויות הייצור ולהגדיל את היעילות התפעולית.

מגמות מפתח בשוק:

יישום של משחקים רציניים בתעשיות משתמש קצה שונות כדי להניע את צמיחת השוק

– יישום משחקים רציניים בתעשיות משתמשי הקצה למטרות, כגון חינוך, הדרכה, זיהוי בעיות, יכולות משופרות לפתרון בעיות, מיומנויות חברתיות ושיפור יכולות שיתופיות, יחד עם קבלת החלטות, עשויות להניע את השוק במהלך תקופת התחזית.
– למשל, היישום של משחקים רציניים בתחום הבריאות, שבהם משתמשים במשחקים להערכות נוירו-התפתחותיות לילדים, ובמשחקי הגנה משמשים לסימולציות צבאיות במציאות מדומה לאימון טקטי צפוי להניע את הביקוש. _
– יישומי שירותי הבריאות של הטכנולוגיה באזור גדלים באופן משמעותי, ואנשי מקצוע בתחום הבריאות משלבים את הטכנולוגיה כחלק מתהליך הטיפול שלהם כדי לשמור על מטופלים מעורבים ולעזור להם להתאושש מהר יותר עם מיומנויות קוגניטיביות טובות יותר. לדוגמה, Xploro היא פלטפורמת מידע בריאותי המשתמשת במציאות רבודה ובמשחקים, יחד עם AI, להפחתת מתח וחרדה לגבי הליכים רפואיים.
– יתרה מזאת, יישום הטכנולוגיה בתעשיית הרכב ובמרחבים תעשייתיים אחרים לצורכי הכשרה צפוי לעלות משמעותית במהלך השנים הקרובות. לדוגמה, Diginext מציעה פתרונות VR/AR להכשרת צוותים טכניים בטכנולוגיית VR. _
– בנוסף לכך, היישום ההולך וגובר של הטכנולוגיה באימוני הגנה לתרחישים קריטיים צפוי להתגבר עוד יותר בשנים הקרובות. לדוגמה, הכוחות המזוינים הבריטיים משתמשים בפלטפורמת אימון VR הכוללת טכנולוגיית גיימינג. פלטפורמת סימולטור ה-VR של משרד ההגנה הבריטי (MoD) בנויה על מנוע המשחקים Fortnite וצפויה להפוך לחלק מתוכנית אימונים רחבה יותר לכוחות במהלך השנים הקרובות. התפתחויות כאלה באזור צפויות לעלות במהלך השנים הקרובות.
– ניתן לראות הוצאות גבוהות על פרסום בכל תעשיות באזור, מכיוון שמפרסמים משתמשים במשחקים רציניים כדי לייעל את המודעות למותג, למקד לקהלים רבים יותר וליצור תנועה נוספת לאתרים שלהם. זה עשוי להניע את הביקוש למשחקים רציניים באזור במהלך תקופת התחזית.
– לדוגמה, לפי GroupM, במהלך 2018, הוצאות הפרסום במדיה במערב אירופה ובמרכז ומזרח אירופה עמדו על 103.29 מיליארד דולר ו-16.69 מיליארד דולר, בהתאמה. עד 2023, הוצאות הפרסום במדיה במערב אירופה צפויות להגיע ל-117.99 מיליארד דולר. צמיחה כזו באזור צפויה להניע את הביקוש לטכנולוגיות חדשות.

עיון מלא בתיאור הדוח ובתוכן העניינים:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/10192357975/europe-serious-gaming-market-growth-trends-and-forecasts-2020-2025?Mode=A28               

דו"ח שוק המשחקים הרציני של אירופה מתייחס ל:

– גודל השוק בין השנים 2016-2021

– צמיחת שוק צפויה עד 2025

– תחזית כיצד ישפיעו גורמי שוק, מגבלות והזדמנויות עתידיות

– פלחים ואזורים שיניעו או יובילו את צמיחת השוק ומדוע

– מיפוי מקיף של הנוף התחרותי

– ניתוח מעמיק של אסטרטגיות קיימות מרכזיות שאומצו על ידי שוק השוק.                              

שאלות נפוצות על  שוק המשחקים הרציניים באירופה:

– מהן ההתפתחויות האחרונות ומדיניות הממשלה?
– מדוע אנו עשויים לחזות ירידה בכלכלה מסוימת בשנה הבאה?
– למה אנחנו אומרים שהמטבע אמור להתחזק?
– אילו מדינות ומגזרים מציעים את הפוטנציאל הגבוה ביותר?
– היכן הסכנות הגדולות ביותר?              

אנו מציעים גם התאמה אישית לפי דוח המבוסס על דרישת הלקוח הספציפית:

– ניתוח רמת מדינה בחינם עבור כל  5 מדינות  לבחירתך.

– ניתוח תחרותי חינם של כל  שחקני מפתח בשוק.

–  40 שעות אנליסט בחינם  לכיסוי כל נקודת נתונים אחרת

עלינו:

MarketInsightsReports  מספקת מחקרי שוק סינדיקטיים על ענפי תעשייה, לרבות שירותי בריאות, טכנולוגיית מידע ותקשורת (ICT), טכנולוגיה ומדיה, כימיקלים, חומרים, אנרגיה, תעשייה כבדה וכו'.  MarketInsightsReports  מספקת כיסוי מודיעין שוק גלובלי ואזורי, השקפת שוק של 360 מעלות כולל תחזיות סטטיסטיות, נוף תחרותי, פילוח מפורט, מגמות מפתח והמלצות אסטרטגיות.

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מחלקת מכירות) – דוחות תובנות שוק

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.com  | irfan@marketinsightsreports.com

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *