שוק מוצרי טיפוח לחיות מחמד יחד עם ניתוח השפעות Covid-19 והזדמנויות עסקיות Outlook 2027 | Spectrum Brands, Hartz, Central Garden & Pet Company, Jarden Solutions לצרכנים

בשנת 2020, גודל השוק העולמי של מוצרי טיפוח לחיות מחמד עמד על 2576.1 מיליון דולר, והוא צפוי להגיע ל -4142.9 מיליון דולר עד סוף שנת 2027, עם CAGR של 7.0% במהלך 2021-2027. 

דו"ח שוק מוצרי טיפוח גלובל לחיות מחמד 2021 – 2027 הוא מקור אמין להשגת מחקר שוק שיאיץ את העסק שלך באופן אקספוננציאלי. חמשת הניתוחים של SWOT ו- Porter נידונים גם ביעילות לניתוח נתונים אינפורמטיביים כגון עלות, מחירים, הכנסות ומשתמשי קצה. הדו"ח מספק בתחילה סקירה כללית של הענף המכסה הגדרות, יישומים וטכנולוגיה, אשר הדוח בוחן את השחקנים הבינלאומיים בשוק. הדו"ח מפרט את השחקנים המרכזיים בתעשייה, יחד עם ניתוח מפורט של עמדותיהם האישיות מול הנוף העולמי. הדו"ח כולל גם את הדינמיקה של קוביד -19 ופוסט קוביד בשוק מוצרי טיפוח לחיות מחמד.

השחקנים התחרותיים המובילים הם:  Spectrum Brands, Hartz, Central Garden & Pet Company, Jarden Consumer Consumer, Wahl Clipper Corporation, Andis Company, Geib Buttercut, Rolf C. Hagen, Petmate, Coastal Pet Products, Ferplast SpA, Beaphar, Millers Forge , כריס כריסטנסן מערכות, Bio-Groom, TropiClean, מוצרי חיות מחמד של רוזווד, מעבדות קרדינל, מוצרי חיות מחמד מאנקול, למברט קיי (PBI-גורדון), ייצור דייוויס, Earthbath, SynergyLabs, אלוף חיות מחמד, Miracle Care

לחץ על הקישור כדי לקבל עותק לדוגמא חינם של הדוח:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/09243298427/united-states-pet-grooming-products-market-report-forecast-2021-2027/inquiry?mode=69

טיפוח חיות מחמד מתייחס הן לטיפול היגייני והן לניקיון של חיית מחמד, כמו גם לתהליך שבו המראה הפיזי של חיית המחמד משתפר להראות או לתחרות אחרת. מספרה לחיות מחמד (או פשוט "מספרת") היא אדם שמפרנס את חיות המחמד שלו. שירות טיפוח חיות מחמד מספק חיתוך וקיצוץ, כביסה, טיפול בפשפשים, חיתוך ציפורניים, ניקוי שיניים ומיזוג מעילים לכלבים ולחתולים. ומוצרי הטיפוח הללו הם הנושאים העיקריים בדוח זה.
צפון אמריקה היא שוק מוצרי טיפוח החיות הגדול ביותר עם נתח שוק של כ -49%. אירופה היא עוקבת ואחראית על נתח שוק של כ -27%. יצרניות המפתח הן מותגי ספקטרום, הארטס, חברת סנטרל גארדן וחיות מחמד, ג'רדן פתרונות לצרכן, תאגיד וואהל קליפר, חברת אנדיס, גייב באטרקוט, רולף סי האגן, פטמייט, חיית מחמד מוצרים, Ferplast SpA, Beaphar, Millers Forge, Chris Christensen Systems, Bio-Groom, TropiClean, מוצרי חיות מחמד מרוזווד, מעבדות קרדינל, מוצרי אנקול לחיות מחמד, למברט קיי (PBI-גורדון), ייצור דייוויס, אמבט, SynergyLabs, אלוף חיות מחמד, נס טיפול וכו '5 החברות המובילות תפסו נתח שוק של כ -27%.

פילוח שוק:

פילוח לפי סוג :

כלי מסרק ומברשת

כלי קוצץ וגוזם

כלי מספריים ומסמרים

ניקוי שמפו ומרככים

אחרים

פילוח לפי יישום :

מבוסס בית

יישום מסחרי

ניתוח אזורי:

קטע הניתוח האזורי מכסה את כל האזורים בעולם התורמים לצמיחת שוק מוצרי טיפוח החיות העולמי. המדור מציע תובנות לגבי גודל השוק, הנפח והערך של כל אזור לתקופה הצפויה כדי לסייע ללקוחותינו למצוא מיקום טוב יותר בשוק העולמי. קטע הנוף התחרותי כולל אסטרטגיות שאחריהן משתתפים שחקני שוק מובילים יחד עם מחקרי המקרים המעמיקים כיצד להתגבר על האתגרים בשוק מוצרי טיפוח לחיות מחמד.

צפון אמריקה (ארצות הברית, קנדה ומקסיקו)
אירופה (גרמניה, צרפת, בריטניה, רוסיה ואיטליה)
אסיה-פסיפיק (סין, יפן, קוריאה, הודו, דרום מזרח אסיה ואוסטרליה)
דרום אמריקה (ברזיל, ארגנטינה, קולומביה)
המזרח התיכון ואפריקה (סעודיה, איחוד האמירויות, מצרים, ניגריה ודרום אפריקה)

בקש הנחה כאן:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/09243298427/united-states-pet-grooming-products-market-report-forecast-2021-2027/discount?mode=69

מטרות המחקר של דוח זה הן:

-ללמוד ולנתח את גודל שוק טיפוח החיות העולמי (ערך ונפח) על ידי החברה, אזורים/מדינות מפתח, מוצרים ויישומים, נתוני היסטוריה משנת 2020 עד 2026 ותחזית לשנת 2026.

-להבין את המבנה של מוצרי טיפוח לחיות מחמד על ידי זיהוי תת פלחיו השונים.

-לחלוק מידע מפורט אודות הגורמים המרכזיים המשפיעים על צמיחת השוק (פוטנציאל צמיחה, הזדמנויות, נהגים, אתגרים וסיכונים ספציפיים לענף).

-מתמקד ביצרני המפתח העולמיים של מוצרי טיפוח לחיות מחמד, כדי להגדיר, לתאר ולנתח את היקף המכירות, הערך, נתח השוק, נוף תחרות השוק, ניתוח SWOT ותכניות פיתוח בשנים הקרובות.

-לנתח את מוצרי טיפוח החיות ביחס למגמות הצמיחה האישיות, הסיכויים העתידיים ותרומתם לשוק הכולל.

-להקרין את הערך והנפח של שוקי המשנה של מוצרי טיפוח לחיות מחמד, ביחס לאזורים מרכזיים (יחד עם מדינות המפתח בהתאמה שלהם).

-לנתח התפתחויות תחרותיות כגון הרחבות, הסכמים, השקות מוצרים חדשים ורכישות בשוק.

-לפרסם אסטרטגית את שחקני המפתח ולנתח באופן מקיף את אסטרטגיות הצמיחה שלהם

סיבות לרכוש דוח זה:

-אנחנו חולקים מידע מפורט ומדויק אודות תחזית השוק.

-הדיווחים שלנו נבדקו על ידי מומחים מקצועיים בתעשייה, מה שהופך אותם מועילים לחברה למקסם את החזר ההשקעה שלהם.

-הניתוח מכיר בכך ששחקני המגזר ומניעי המפתח הן לקונפליקטים והן לצמיחה מעריכים את השפעת המגבלות כמו גם את ההזדמנויות על המגזר.

-נתונים לגבי נתח התעשייה לפי כל שבר פריט, לצד ערכם הסביר, הוגשו בדוח.

-אנחנו מספקים מידע סטטיסטי, תוצאות אסטרטגיות וניתוחים כדי לספק נוף מתוחכם ולמקד שחקני שוק מרכזיים. זה יעזור לחברה להגדיל את היעילות שלה.

הדו"ח שלנו מסייע לקוראים לפענח את האילוצים הנוכחיים והעתידיים של השוק ואסטרטגיות עסקיות אופטימליות לשיפור התפתחות השוק.

רכישת דוח מלא @:

https://www.marketinsightsreports.com/report/purchase/09243298427?mode=su?mode=69

התאמה אישית של דוח  זה : ניתן להתאים דוח זה בהתאם לצרכיך לקבלת נתונים נוספים עד 5 חברות או מדינות או 40 שעות אנליסטים.

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מכירות) – דוחות שוק תובנות

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

דוא"ל:  sales@marketinsightsreports.com   | irfan@marketinsightsreports.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *