שוק חזיות סיעוד 2021 גדל הביקוש והמגמה המתפתחת לפי מותגים מובילים – Bravado, Destination (Motherhood), Triumph, La Leche League, Anita

בשנת 2020, גודל שוק החזיות הסיעודי העולמי היה 1158.6 מיליון דולר, והוא צפוי להגיע ל -1566.8 מיליון דולר עד סוף שנת 2027, עם CAGR של 4.6% במהלך 2021-2027.

דו"ח שוק חזיות הסיעוד העולמי 2021 – 2027 הוא מקור אמין להשגת מחקר שוק שיאיץ את העסק שלך באופן אקספוננציאלי. חמשת הניתוחים של SWOT ו- Porter נידונים גם ביעילות לניתוח נתונים אינפורמטיביים כגון עלות, מחירים, הכנסות ומשתמשי קצה. הדו"ח מספק בתחילה סקירה כללית של הענף המכסה הגדרות, יישומים וטכנולוגיה, אשר הדוח בוחן את השחקנים הבינלאומיים בשוק. הדו"ח מפרט את השחקנים המרכזיים בתעשייה, יחד עם ניתוח מפורט של עמדותיהם האישיות מול הנוף העולמי. הדו"ח כולל גם את הדינמיקה של קוביד -19 והפוסט קוביד בשוק חזיות הסיעוד העולמיות.

השחקנים התחרותיים הגדולים ביותר הם:  Bravado, Destination (Motherhood), Triumph, La Leche League, Anita, Medela, Cake Maternity, Lady Leading, Cantaloop, Rosemadame, Senshukai, INUjIRUSHI, Wacoal (Elomi), Mamm Sweet, Mamaway, OCT Mami , בית שמח, הובו, עמברי, איימר

לחץ על הקישור כדי לקבל עותק לדוגמא חינם של הדוח:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/09243297819/united-states-nursing-bras-market-report-forecast-2021-2027/inquiry?mode=69

דו"ח זה בוחן את שוק חזיות האחיות. חזיית הנקה היא חזייה מיוחדת המספקת תמיכה נוספת לנשים בהריון או מניקות ומאפשרת הנקה נוחה ללא צורך בהסרת החזייה. הדבר מושג על ידי כוסות חזייה שתוכננו במיוחד הכוללות דשים הניתנים לפתיחה ביד אחת לחשיפת הפטמה. הדש בדרך כלל מוחזק עם סוגר פשוט או וו.
Bravado, Destination (Motherhood), Triumph, La Leche League, Anita, Medela, Cake Maternity, Lady Leading, Cantaloop, Rosemadame, Senshukai, INUjIRUSHI, Wacoal (Elomi), Mommy Sweet, Mamaway, OCT Mami, Happy House, Hubo, Embry ואיימר הם יצרני המפתח של חזיות סיעוד, עם כ -32% נתחי שוק.
שוקי הצריכה המרכזיים ממוקמים במדינות אוכלוסייה מפותחות וגדולות. סין לוקחת את נתח השוק של 26%, ואחריה אירופה עם 22%.

פילוח שוק:

פילוח לפי סוג :

חזיות אחיות Underwire

חזיות סיעוד אלחוטיות

פילוח לפי יישום :

נשים בהריון

נשים מיניקות

ניתוח אזורי:

קטע הניתוח האזורי מכסה את כל האזורים בעולם התורמים לצמיחת שוק חזיות הסיעוד העולמיות. המדור מציע תובנות לגבי גודל השוק, הנפח והערך של כל אזור לתקופה הצפויה כדי לסייע ללקוחותינו למצוא מיקום טוב יותר בשוק העולמי. קטע הנוף התחרותי כולל אסטרטגיות שאחריהן משתתפים שחקני שוק מובילים, יחד עם מחקרי המקרים המעמיקים כיצד להתגבר על האתגרים בשוק חזיות סיעוד.

צפון אמריקה (ארצות הברית, קנדה ומקסיקו)
אירופה (גרמניה, צרפת, בריטניה, רוסיה ואיטליה)
אסיה-פסיפיק (סין, יפן, קוריאה, הודו, דרום מזרח אסיה ואוסטרליה)
דרום אמריקה (ברזיל, ארגנטינה, קולומביה)
המזרח התיכון ואפריקה (סעודיה, איחוד האמירויות, מצרים, ניגריה ודרום אפריקה)

בקש הנחה כאן:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/09243297819/united-states-nursing-bras-market-report-forecast-2021-2027/discount?mode=69

מטרות המחקר של דוח זה הן:

-ללמוד ולנתח את גודל שוק החזיות הסיעודי העולמי (ערך ונפח) על ידי החברה, אזורים/מדינות מפתח, מוצרים ויישומים, נתוני היסטוריה משנת 2020 עד 2026 ותחזית לשנת 2026.

-להבין את המבנה של חזיות סיעוד על ידי זיהוי תת-פלחיו השונים.

-לחלוק מידע מפורט אודות הגורמים המרכזיים המשפיעים על צמיחת השוק (פוטנציאל צמיחה, הזדמנויות, נהגים, אתגרים וסיכונים ספציפיים לענף).

-מתמקד ביצרני חזיות הסיעוד העולמיים העיקריים, להגדיר, לתאר ולנתח את היקף המכירות, הערך, נתח השוק, נוף תחרות השוק, ניתוח SWOT ותכניות פיתוח בשנים הקרובות.

-לנתח את חזיות הסיעוד ביחס למגמות צמיחה אישיות, סיכויי עתיד ותרומתן לשוק הכולל.

-להקרין את הערך והנפח של שוקי המשנה של חזיות סיעוד, ביחס לאזורים מרכזיים (יחד עם מדינות המפתח בהתאמה).

-לנתח התפתחויות תחרותיות כגון הרחבות, הסכמים, השקות מוצרים חדשים ורכישות בשוק.

-לפרסם אסטרטגית את שחקני המפתח ולנתח באופן מקיף את אסטרטגיות הצמיחה שלהם

סיבות לרכוש דוח זה:

-אנחנו חולקים מידע מפורט ומדויק אודות תחזית השוק.

-הדיווחים שלנו נבדקו על ידי מומחים מקצועיים בתעשייה, מה שהופך אותם מועילים לחברה למקסם את החזר ההשקעה שלהם.

-הניתוח מכיר בכך ששחקני המגזר ומניעי המפתח הן לקונפליקטים והן לצמיחה מעריכים את השפעת המגבלות כמו גם את ההזדמנויות על המגזר.

-נתונים לגבי נתח התעשייה לפי כל שבר פריט, לצד ערכם הסביר, הוגשו בדוח.

-אנחנו מספקים מידע סטטיסטי, תוצאות אסטרטגיות וניתוחים כדי לספק נוף מתוחכם ולמקד שחקני שוק מרכזיים. זה יעזור לחברה להגדיל את היעילות שלה.

הדו"ח שלנו מסייע לקוראים לפענח את האילוצים הנוכחיים והעתידיים של השוק ואסטרטגיות עסקיות אופטימליות לשיפור התפתחות השוק.

רכישת דוח מלא @:

https://www.marketinsightsreports.com/report/purchase/09243297819?mode=su?mode=69

התאמה אישית של דוח  זה : ניתן להתאים דוח זה בהתאם לצרכיך לקבלת נתונים נוספים עד 5 חברות או מדינות או 40 שעות אנליסטים.

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מכירות) – דוחות שוק תובנות

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

דוא"ל:  sales@marketinsightsreports.com   | irfan@marketinsightsreports.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *