שוק ארגוני 5G 2021 הערכה אסטרטגית- Huawei, SK Telecom, NEC, Ericsson, Hewlett Packard Enterprise, Nokia Networks

דוחות Market Insights Reports מספקים תובנות מרכזיות על שוק ה- 5G Enterprise העולמי בדו"ח האחרון שכותרתו " שוק Enterprise Enterprise-צמיחה, מגמות, השפעת COVID-19 ותחזיות (2021-2026) " מספק ניתוח מעמיק של אסטרטגיות שחקנים מרכזיים , צמיחת שוק, ביקוש למוצרים, גורמי צמיחה, חידושים טכנולוגיים, השקפה אזורית ודינמיקה גלובלית הכוללת נהגים, אתגרים והזדמנויות דומיננטיות בתעשייה. מחקר שוק זה מספק נתונים מקיפים המשפרים את ההבנה, ההיקף והיישום של דוח זה.

שוק הארגונים 5G צפוי לרשום CAGR בריא של מעל 42% במהלך תקופת התחזית (2021 – 2026). 

שוק הארגונים 5G צפוי לחולל מהפכה בתחום המכשירים המחוברים בתעשיות שכבר דוחפות לקראת המהפכה התעשייתית 4.0. המהפכה התעשייתית 4.0 מסייעת לקישוריות סלולרית בכל התעשייה, באמצעות עליית IoT ומכשיר לחיבורים למכונה.

 (הצעה בלעדית: 30% הנחה שטוחה על דוח זה)

קבל עותק PDF חינם של המחקר העדכני ביותר על שוק 5G ארגוני גלובאלי 2021 לפני הרכישה:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/02082592691/5g-enterprise-market-growth-trends-covid-19-impact-and-forecasts-2021-2026/inquiry?mode=28                           

שחקני המפתח המובילים   בשוק הארגוני 5G העולמי:  Huawei, SK Telecom, NEC, Ericsson, Hewlett Packard Enterprise, Nokia Networks, ZTE, Cisco, Verizon Communications, CommScope, Fujitsu, Samsung, AT&T, Juniper Networks ואחרים.

חדשות התעשייה:

– בחודש יולי 2020- אריקסון נבחר על ידי חברת SoftBank לספק לספק ליבת 5G כפולה במצב ענן. לפיכך, SoftBank עשויה לפתח מקרי שימוש חדשים ב- 5G כלפי צרכנים, ארגונים ושותפים בתעשייה. בעוד שבמאי 2019 נבחר אריקסון על ידי SoftBank כספק רשת הגישה לרדיו הראשית (RAN) הראשית של 5G.

– ביוני 2020 – תאגיד ZTE הודיעה על שיתוף פעולה עם צ'יינה מובייל לפיתוח והשקת פלטפורמת הענן הרפואית הראשונה 5G במדינה .

מגמות שוק מרכזיות:

IT ותקשורת כדי להניע את צמיחת השוק

– עם התגלגלות רשתות ה- 5G מאז 2019, שחקני הטלקום וספקי השוק התכוננו לקראת השינוי הזה. ספקי שירותי הטלקום העיקריים משדרגים את הרשת שלהם ל- 5G, המתבססת בעיקר על מערכים צפופים יותר של אנטנות קטנות כדי לספק רשתות ונתוני נתונים גבוהים במיוחד.
– בשנת 2019 מכרה שוויץ רישיונות לשירותי 5G, כאחת המדינות הראשונות. על פי CRN, AT&T כבר מציעה שירותי 5G ללקוחות סלולריים ב -21 ערים ברחבי ארה"ב והיא בדרך להשיג כיסוי 5G בפריסה ארצית במחצית הראשונה של 2020. ורייזון ו- T-Mobile מגבירים במקביל את יישומם ופריסתם של רשת 5G ברחבי הערים הגדולות בארה"ב.
– ב- 21 בינואר 2020 הכריזה תאגיד ZTE, אחד מספקי שירותי התקשורת הבולטים, על בריתו עם MTN אוגנדה להשיק את רשת 5G SA הראשונה במזרח אפריקה. ZTE הציגה גם את פתרונות ה- 5G המסחריים שלה מקצה לקצה, כולל שידור מעבר ל- 100G, 5G Core Core, 5G New Radio, 5G Flexhaul, Big Video, ונתבי 5G פנימיים וחיצוניים והתקני מסוף 5G, כגון Axon 10 Pro סמארטפונים 5G.
-השוק יראה את הביקוש לשירותי 5G קולית, עם התפתחות מ- 5G עצמאי ל- 5G עצמאי. היא תאפשר למפעילים לספק שירות קולי באיכות גבוהה מבלי שתצטרך להסתמך על VoLTE (Voice over LTE) או על עוגן LTE.
– השוק עדה לאימוץ גבוה בכלכלות המפותחות ברחבי העולם. לדוגמה, ספקי שירותים פרטיים בארה"ב משתפים פעולה עם ערים כדי להקים רשתות טייס 5G ומעבדות חדשנות. לדברי אריקסון, ההשקעה הכוללת ברשתות 5G היא כ 275 מיליארד דולר לשנת 2019.

עיין בפרטי הדוח המלאים עם תוכן העניינים:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/02082592691/5g-enterprise-market-growth-trends-covid-19-impact-and-forecasts-2021-2026?mode=28                         

צפון אמריקה מחזיקה בנתח שוק מרבי

– יישומים ארגוניים מבוססי ענן משגשגים באזור צפון אמריקה. הפתרונות מבוססי הענן תלויים בקישוריות לאינטרנט כדי לפעול בסביבה המתארחת, כאשר 5G מאפשר מהירות אינטרנט מהירה בהרבה, הוא עשוי לשפר עוד יותר את חווית הקישוריות. הגידול בביקוש לטכנולוגיות מתקדמות, כגון תקשורת ממכונה למכונה, מכוניות מחוברות ובינה מלאכותית, הוא הגבוה ביותר באזור בהשוואה לאזורים אחרים. לפיכך, הוא צפוי להציע הזדמנויות אדירות לשוק הארגוני 5G לצמוח.
– יתר על כן, לפי אריקסון, עד סוף שנת 2025, מנוי ה- 5G לנייד צפוי להגיע ל -318 מיליון שהם יותר מ -80% חדירה של כל המנויים הסלולריים באזור צפון אמריקה, מה שעשוי להזין עוד יותר את הביקוש לרשת 5G. .
לכן, כדי לענות על דרישות הקיבולת, הכיסוי והיעילות של שירותי 5G עתידיים, מפעילי הרשת בארצות הברית משקיעים ברשתות שלהם כדי להשיג את הביצועים הגבוהים ביותר במחיר הנמוך ביותר לביט, תוך התקדמות, כגון וירטואליזציה של פונקציות רשת ( NFV) ורשתות מוגדרות תוכנה (SDN), כדי למקסם את יעילות הרשת.
-מכיוון שתקשורת חביון נמוכה הופכת להיות קריטית עבור מחשבים על הסיפון במכוניות אוטונומיות לתקשר את נוכחותם, יחד עם תחושה ותגובה על מכשולים, אותות תנועה ורכבים סמוכים, מכוניות מחוברות המופעלות באמצעות 5G הופכות להזדמנות נוספת עבור מפעילים ניידים. רוב המפעילים בארה"ב כבר מציעים פלטפורמות מכוניות מחוברות, כאשר AT&T שולטת בתחום זה.
-יתר על כן, מפעילים משמעותיים כמו Verizon ו- AT&T דוחפים את הנרטיב של 5G, ברמה הארגונית, מפעילים אחרים כמו ספרינט ו- T-Mobile מנסים להשיג שיווי משקל שבו הרשתות המתאימות שלהם משווקות באופן שווה לעסקים ולצרכנים כמו נו. לדוגמה, בינואר 2019 הכריזו AT&T והמרכז הרפואי אוניברסיטת ראש באוניברסיטת Rush ומערכת Rush System for Health על שיתוף פעולה להובלת בית החולים המבוסס על סטנדרטים 5G בארצות הברית.

דו"ח זה של 5G Enterprise Market מתייחס ל:

-גודל השוק בשנים 2016-2021

– צמיחת שוק צפויה עד 2026

– תחזית כיצד ישפיעו נהגי השוק, המגבלות וההזדמנויות העתידיות

– פילוח ואזורים שיניעו או יובילו את צמיחת השוק ולמה

– מיפוי מקיף של הנוף התחרותי

-ניתוח מעמיק של אסטרטגיות קיימות מרכזיות שאומצו לפי שוק

סיבות לרכישת דוח זה:

– גיליון אומדן השוק (ME) בפורמט אקסל

– 3 חודשי תמיכה באנליסטים

רכישת דוח מלא @:

https://www.marketinsightsreports.com/report/purchase/02082592691?mode=su?mode=28        

התאמה אישית של דוח זה: ניתן להתאים דוח זה בהתאם לצרכיך לנתונים נוספים עד 3 חברות או מדינות או 40 שעות אנליסטים.

אנא צור קשר עם איש המכירות שלנו (sales@marketinsightsreports.com), אנו נדאג שתקבל את הדוח המתאים לצרכיך.

ניתוח פוסט קוביד -19:

כל הדוחות שאנו מפרטים עוקבים אחר ההשפעה של COVID-19 על השוק. הן במעלה והן במורד כל שרשרת האספקה ​​נלקחו בחשבון תוך כדי פעולה זו. כמו כן, במידת האפשר, אנו נספק תוספת/דוח עדכון נוסף ל- COVID-19 לדוח ברבעון השלישי, אנא בדוק עם צוות המכירות.

אודותינו:

Market Insights Reports  מספקת מחקר שוק מסונכדי על אנכי בתעשייה, כולל  שירותי בריאות, טכנולוגיית מידע ותקשורת (ICT), טכנולוגיה ומדיה, כימיקלים, חומרים, אנרגיה, תעשייה כבדה , וכו '  Market Insights Reports  מספק כיסוי מודיעיני עולמי ואזורי בשוק, תצוגת שוק של 360 מעלות הכוללת תחזיות סטטיסטיות, נוף תחרותי, פילוח מפורט, מגמות מרכזיות והמלצות אסטרטגיות.

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מכירות)  דוחות תובנות שוק
טלפון: + 1704 266 3234 | המון: +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.com  | irfan@marketinsightsreports.com

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *