שוק מיקרופונים מקצועיים מגמות אחרונות, הזדמנויות עסקיות והיקף 2021 עד 2026 – Sennheiser, AKG, Behringer, Rode

דוחות Market Insights Reports מספקים תובנות מרכזיות על שוק המיקרופונים המקצועיים העולמיים בדו"ח האחרון שכותרתו " שוק מיקרופונים מקצועיים-צמיחה, מגמות, השפעת COVID-19 ותחזיות (2021-2026) " מספק ניתוח מעמיק של אסטרטגיות שחקנים מרכזיים , צמיחת שוק, ביקוש למוצרים, גורמי צמיחה, חידושים טכנולוגיים, השקפה אזורית ודינמיקה גלובלית הכוללת נהגים, אתגרים והזדמנויות דומיננטיות בתעשייה. מחקר שוק זה מספק נתונים מקיפים המשפרים את ההבנה, ההיקף והיישום של דוח זה.

שוק המיקרופונים המקצועיים צפוי להגיע ל- CAGR של 5.8%, במהלך תקופת התחזית (2021 – 2026).

 (הצעה בלעדית: 30% הנחה שטוחה על דוח זה)

קבל עותק PDF חינם של המחקר העדכני ביותר על שוק מיקרופונים מקצועיים בעולם 2021 לפני הרכישה:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/02082593002/professional-microphones-market-growth-trends-covid-19-impact-and-forecasts-2021-2026/inquiry?mode=28                      

שחקני המפתח המובילים   בשוק המיקרופונים המקצועיים העולמיים:  Sennheiser, AKG, Behringer, Rode, Sony, ואחרים.

חדשות התעשייה:

-נובמבר 2019- פתרונות המקצוענים של AKG Harman Professional הכריזו על מיקרופון הקבל החדש של AKG Lyra Ultra-HD, רב-מצב USB המספק רזולוציית שמע תואמת 4K, Ultra-HD 24-bit/192 kHz, על פי החברה.

– אוגוסט 2019 – Shure השיקה את VPH, ידית מיקרופון חדשנית וארוכה המיועדת לראיונות במצלמה ולדיווח בשידור חי. ה- VPH כולל ממשק מחסנית להחלפה מסוג Shure RPW וקישוריות XLR נוחה לערבבי שידור ומקליטים .

מגמות שוק מרכזיות:

טכנולוגיה אלחוטית להוביל את שוק המיקרופונים המקצועיים

– הגידול בדרישת הניידות, ההוצאה הגבוהה על מוליכים למחצה למכשירים אלחוטיים והתקדמות הטכנולוגיות והכנסת מכשירים חדשניים הם המניעים הגדולים המניעים את צמיחת הטכנולוגיה האלחוטית.

– השוק מונע על ידי טכנולוגיה אלחוטית בשל האימוץ המוגבר של סמארטפונים, מכשירים ניידים אחרים, והשקעות אינטנסיביות במחקר ופיתוח של מכשירי שמע אלחוטיים ואימוץ גבוה של מכשירים אלחוטיים בהצעת שירותי מידע.

– הטכנולוגיה האלחוטית מקדמת את צמיחת השוק מכיוון שהשימוש במיקרופונים אלחוטיים גדל ביישומים מסחריים כגון מוקדים טלפוניים, מופעים, אירועים ואחרים. גם במכשירי עזר ביתיים אישיים כגון אמזון אלקסה וגוגל הום, מוצרי אלקטרוניקה לבישים ואחרים.

– תעשיית הבידור והמדיה המתפתחת, בעיקר באזורים מתפתחים כגון אסיה פסיפיק ואמריקה הלטינית, טיפחה את הביקוש למוצרי מיקרופונים אלחוטיים. מוצרים אלה משמשים ליישומים כגון שידורי טלוויזיה, דיבור בפומבי, פודקאסטים ואמנויות הבמה.

תחזית שוק מהשורה הראשונה:

המגזרים האזוריים והגלובליים כלולים באאוטלוק, עם התפרצויות מיוחדות   לאזורי NAM, אירופה, MENA והעולם . הנתונים המכוסים הם משנת 2015 עד 2019 מבחינה היסטורית ומ -2020 עד 2026 החזויות, הם כוללים גם את  ההשפעה של קוביד -19  הן על הסיכויים הקצרים והארוכים של התעשייה.

עיין בפרטי הדוח המלאים עם תוכן העניינים:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/02082593002/professional-microphones-market-growth-trends-covid-19-impact-and-forecasts-2021-2026?mode=28                    

אסיה פסיפיק צפויה להחזיק בצמיחה הגבוהה ביותר:

– אסיה פסיפיק צפויה לשלוט בשוק מכיוון שאזור זה נחשב למרכז ייצור לתעשיית האלקטרוניקה הצרכנית ועם התיעוש המהיר והחידושים הטכניים באזור זה, שחקנים מרכזיים בתחום האלקטרוניקה הצרכנית מתכננים להמשיך ולהשקיע בשוק זה.

– שוק המיקרופונים המקצועיים חווה עלייה ניכרת בתקופה האחרונה באזור APAC בשל התדירות הגוברת של אירועי המדיה והספורט באזור אשר הגדילה את הביקוש למיקרופונים. עם זאת, התכונות המתקדמות של מיקרופונים אלחוטיים נתנו להם יתרון על פני המיקרופונים החוטיים המסורתיים.

– בשל האוכלוסייה ההולכת וגדלה של צרכני מעמד הביניים במדינות אסיה כמו הודו, יפן, טייוואן והונג קונג והעניין שלהם כלפי מכשירי תקשורת ותקשורת מתקדמים מניע גם את השוק באזור זה.

– בנוסף, הפיתוח התשתיתי ביפן והדיגיטציה ההולכת וגוברת בהודו צפויים להתקבל לאזור זה בשנים הקרובות.

דו"ח שוק מיקרופונים מקצועי זה מתייחס ל:

-גודל השוק בשנים 2016-2021

– צמיחת שוק צפויה עד 2026

– תחזית כיצד ישפיעו נהגי השוק, המגבלות וההזדמנויות העתידיות

– פילוח ואזורים שיניעו או יובילו את צמיחת השוק ולמה

– מיפוי מקיף של הנוף התחרותי

-ניתוח מעמיק של אסטרטגיות קיימות מרכזיות שאומצו לפי שוק

סיבות לרכישת דוח זה:

– גיליון אומדן השוק (ME) בפורמט אקסל

– 3 חודשי תמיכה באנליסטים

רכישת דוח מלא @:

https://www.marketinsightsreports.com/report/purchase/02082593002?mode=su?mode=28   

התאמה אישית של דוח זה: ניתן להתאים דוח זה בהתאם לצרכיך לנתונים נוספים עד 3 חברות או מדינות או 40 שעות אנליסטים.

אנא צור קשר עם איש המכירות שלנו (sales@marketinsightsreports.com), אנו נדאג שתקבל את הדוח המתאים לצרכיך.

ניתוח פוסט קוביד -19:

כל הדוחות שאנו מפרטים עוקבים אחר ההשפעה של COVID-19 על השוק. הן במעלה והן במורד כל שרשרת האספקה ​​נלקחו בחשבון תוך כדי פעולה זו. כמו כן, במידת האפשר, אנו נספק תוספת/דוח עדכון נוסף ל- COVID-19 לדוח ברבעון השלישי, אנא בדוק עם צוות המכירות.

אודותינו:

Market Insights Reports  מספקת מחקר שוק מסונכדי על אנכי בתעשייה, כולל  שירותי בריאות, טכנולוגיית מידע ותקשורת (ICT), טכנולוגיה ומדיה, כימיקלים, חומרים, אנרגיה, תעשייה כבדה , וכו '  Market Insights Reports  מספק כיסוי מודיעיני עולמי ואזורי בשוק, תצוגת שוק של 360 מעלות הכוללת תחזיות סטטיסטיות, נוף תחרותי, פילוח מפורט, מגמות מרכזיות והמלצות אסטרטגיות.

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מכירות)  דוחות תובנות שוק
טלפון: + 1704 266 3234 | המון: +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.com  | irfan@marketinsightsreports.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *