שוק שירותי שפה 2021 תובנות גלובליות ותרחיש עסקי – Atlas Language Services Inc., Globe Language Services Inc., Lionbridge Technologies Inc., RWS Holdings Plc

דוחות Market Insights Reports מספקים תובנות מרכזיות על שוק שירותי השפה העולמיים בדו"ח האחרון שכותרתו " שוק שירותי שפה -צמיחה, מגמות, השפעת COVID-19 ותחזיות (2021-2026) " מספק ניתוח מעמיק של אסטרטגיות שחקנים מרכזיים , צמיחת שוק, ביקוש למוצרים, גורמי צמיחה, חידושים טכנולוגיים, השקפה אזורית ודינמיקה גלובלית הכוללת נהגים, אתגרים והזדמנויות דומיננטיות בתעשייה. מחקר שוק זה מספק נתונים מקיפים המשפרים את ההבנה, ההיקף והיישום של דוח זה.

השחקנים המרכזיים המוביל ב- Global Services שפת השוק הם אטלס שפת שירותים בע"מ, Inc. שירותים בשפת גלוב, Inc. טכנולוגיות Lionbridge, Plc אחזקות RWS, Plc SDL, Semantix AB, Summa Linguae טכנולוגיות, Teleperformance SE, Inc. Global TransPerfect, Welocalize Inc.

(מבצע מיוחד: 25% הנחה בדירה זו):
לחץ על הקישור כדי לקבל עותק לדוגמא חינם של הדוח בכתובת:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/05202906702/language-services-market-growth-trends-covid-19-impact-and-forecasts-2021-2026/inquiry?Mode=28  

שוק שירותי השפה צפוי לרשום CAGR של 5.3% במהלך תקופת התחזית (2021 – 2026).

חדשות התעשייה:

-ספטמבר 2019 Lionbridge, אחת מפלטפורמת התקשורת הבולטת, הכריזה על Lionbridge for Relativity, שהוא פתרון תוסף קל שיהיה זמין ב- Hub Relativity App שיאפשר תרגום מדויק ויעיל עבור משרדי עורכי דין, מחלקות משפטיות תאגידיות. , וספקי שירותי גילוי אלקטרוני ברחבי העולם, באמצעות הפלטפורמה הידועה בעולם של Relativity.

– ינואר 2019 – RWS Holdings PLC הודיעה על רכישת Alpha Translations Canada Inc., ספקית התרגום המשפטי והפיננסי המומחה. הרכישה צפויה להשלים את עסקי פתרונות השפה הקיימים ב- RWS ותחזק את היצע התרגום המשפטי והפיננסי של החברה. הרכישה גם תשפר את הנוכחות של החברה באזורי הצמיחה המרכזיים של צפון אמריקה וגרמניה ותשפר משמעותית את קהל הלקוחות המשפטי שלה .

מגמות שוק מרכזיות

שירותי התרגום צפויים להעיד על צמיחה משמעותית

– העריכה שלאחר העריכה של תרגומי מכונה (PEMT) צפויה להיות מגמה מרכזית בתחום שירותי התרגום במהלך תקופת התחזית. מכיוון שתרגום המכונה הופך לאופציה אטרקטיבית עבור עסקים מרובים ברחבי העולם (בשל מהירותו ויתרון העלות), ישנן הוכחות הולכות וגוברות המצביעות על כך ששימוש בתרגום על ידי מכונה ושיפור התוצאה באמצעות שירות PEMT מהיר יותר (ו גם חסכוני יותר) מתרגום מאפס.
– יתר על כן, נאמנות לקוחות היא בעיקר תוצאה של בניית מערכות יחסים טובות יותר עם לקוחות. כיום, כל המידע הנדרש זמין באינטרנט, מה שמקשה על חברות שירותי התרגום להתבלט בקרב התחרות בשוק. החברות צפויות להתמקד יותר באינטראקציות עם לקוחות בשנה הקרובה, שצפויה להניע את השוק.

עיון מלא בתיאור הדו"ח ובחומר הנושא:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/05202906702/language-services-market-growth-trends-covid-19-impact-and-forecasts-2021-2026?Mode=28  

צפון אמריקה צפויה לצפות בצמיחה משמעותית

– שוק שירותי השפה באזור צפון אמריקה צפוי לחזות בצמיחה משמעותית בשל הגידול הגובר באזור. ככל שאוכלוסיית האזור ממשיכה לנוע, והיא הופכת למגוונת יותר, הצורך בשירותי שפה יעילים צפוי לגדול בכל הענפים ברחבי האזור, ומתרגמים ומתורגמנים מוסמכים הם בעלי תפקיד מכריע בשירות הצרכים של אוכלוסייה מגוונת יותר ויותר. .
– הופעתו של שיווק רב תרבותי הפכה לנושא בעל חשיבות בימים אלה, שצפוי להניע את דרישת שירותי השפה. שינוי הדמוגרפיה של האזור הפך את אסטרטגיות השיווק לקהילות מגוונות לעדיפות עבור עסקים מרובים שבעבר הסתמכו רק על שפה אחת.
– יתר על כן, על פי לשכת המפקד של ארצות הברית, בארצות הברית דוברות יותר מ -350 שפות. האוכלוסייה האסיאתית עולה גם היא בגלל הגירה מוגברת. מגמות הגירה חדשות מרחיבות את שוק שירותי השפה הנוכחיים כדי לשרת אוכלוסיות אלה .

דו"ח שוק שירותי שפה זה מתייחס ל:

  • גודל השוק בין 2016-2020
  • צמיחת שוק צפויה עד 2026
  • תחזית כיצד ישפיעו נהגי השוק, המגבלות וההזדמנויות העתידיות
  • פלח ואזורים שיניעו או יובילו את צמיחת השוק ולמה
  • מיפוי מקיף של הנוף התחרותי
  • ניתוח מעמיק של אסטרטגיות קיימות מרכזיות שאומצו על ידי שוק

סיבות לרכישת דוח זה:

– גיליון אומדן השוק (ME) בפורמט אקסל

– 3 חודשי תמיכה באנליסטים

רכישת דוח מלא@:

https://www.marketinsightsreports.com/report/purchase/05202906702?mode=su?Mode=28  

התאמה אישית של הדוח: ניתן להתאים דוח זה בהתאם לצרכיך עבור נתונים נוספים עד 3 חברות או מדינות או 40 שעות אנליסטים.

– ניתוח פוסט קוביד -19

כל הדוחות שאנו מפרטים עוקבים אחר ההשפעה של COVID-19 בשוק. הן במעלה והן במורד כל שרשרת האספקה ​​נלקחו בחשבון תוך כדי פעולה זו. כמו כן, במידת האפשר, אנו נספק תוספת/דוח עדכון נוסף ל- COVID-19 לדוח ברבעון השלישי, אנא בדוק עם צוות המכירות.

עלינו:

MarketInsightsReports  מספק מחקר שוק מאוגדים על אנכים התעשייה כולל בריאות, טכנולוגיית מידע ותקשורת (ICT), טכנולוגיה ומדיה, כימיקלים, חומרים, אנרגיה, תעשיה כבדה, וכו '  MarketInsightsReports  מספק כיסוי מודיעיני השוק הגלובלי והאזורי, נוף השוק 360 מעלות אשר כולל תחזיות סטטיסטיות, נוף תחרותי, פילוח מפורט, מגמות מרכזיות והמלצות אסטרטגיות.

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מכירות) – דוחות שוק תובנות

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.com  | irfan@marketinsightsreports.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *