נתח שוק וצמיחה של רובוטיקה תעשייתית לפיתוח עסקי 2021 עד 2026 – תאגיד חשמל יאסקווה, תאגיד דנסו, תאגיד Fanuc, KUKA AG, קוואסאקי רובוטיקה

Market Insights Reports מספק תובנות מרכזיות על שוק הרובוטיקה התעשייתית העולמית בדו"ח האחרון שכותרתו " שוק רובוטיקה תעשייתית -צמיחה, מגמות, השפעת COVID-19 ותחזיות (2021-2026) " מספק ניתוח מעמיק של אסטרטגיות שחקנים מרכזיים , צמיחת שוק, ביקוש למוצרים, גורמי צמיחה, חידושים טכנולוגיים, השקפה אזורית ודינמיקה גלובלית הכוללת נהגים, אתגרים והזדמנויות דומיננטיות בתעשייה. מחקר שוק זה מספק נתונים מקיפים המשפרים את ההבנה, ההיקף והיישום של דוח זה.

השחקנים המרכזיים המוביל הגלובלי רובוטיקה התעשייתית השוק הם – ABB בע"מ, חברת חשמל יאסקווה, Denso Corporation, חברת Fanuc, KUKA AG, קוואסאקי רובוטיקה, Toshiba Corporation, Panasonic Corporation, Staubli מכטרוניקה חברה, רובוטיקה ימאהה, Epson רובוטים, Comau SPA , Adept Technologies, Nachi Robotic Systems Inc.

(מבצע מיוחד: 25% הנחה בדירה זו):
לחץ על הקישור כדי לקבל עותק לדוגמא חינם של הדוח בכתובת:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/05202905398/industrial-robotics-market-growth-trends-covid-19-impact-and-forecasts-2021-2026/inquiry?Mode=28  

שוק הרובוטיקה התעשייתית הוערך ב -24.35 מיליארד דולר בשנת 2020 וצפוי להגיע ל -52.85 מיליארד דולר עד שנת 2026, ברמה CAGR של 14.11% במהלך תקופת התחזית (2021 – 2026). 

חדשות התעשייה:

– דצמבר 2019- Fanuc השיקה רובוטים שיתופיים CRX-10iA ו- CRX-10iA/L (גרסת זרוע ארוכה) הקובעים סטנדרטים חדשים מבחינת קלות השימוש, האמינות והבטיחות. FANUC הציגה לראשונה את הרובוטים השיתופיים החדשים בתערוכת הרובוט הבינלאומית 2019, 18-21 בדצמבר בטוקיו.

– יוני 2019- תעשיות כבדות ABB וקוואסאקי יצרו את הממשק המשותף הראשון בעולם לרובוטים שיתופיים. הממשק המשותף עומד לסייע בטיפול במחסור בעובדים מיומנים, במספר תעשיות. ביפן, למשל, אחד מכל חמישה אנשים נמצא בתוך עשור מיום הפרישה.

מגמות שוק מרכזיות

תעשיית הרכב תחזיק נתח עיקרי

– האימוץ ההולך וגדל של אוטומציה בתהליך ייצור הרכב ומעורבותו של דיגיטציה ו- AI הם הגורמים העיקריים המניעים את הביקוש לרובוטים תעשייתיים בענף הרכב.
– הגידול בביקוש לרכב מחייב את הביקוש לייצור מוגבר. על פי נתוני איגוד הרכב המקסיקני (AMIA), ייצור הרכב גדל ב -3.9% במאי 2018. יוזמות משמעותיות ננקטו על ידי ממשלות מדינות שונות באמריקה הלטינית, להגברת האימוץ של כלי רכב חשמליים, כגון בניית תחנות טעינה נוחות. יוזמות כאלה צפויות לדרבן את הביקוש לייצור כלי רכב חשמליים ובכך להגדיל את אימוץ האוטומציה. מה שצפוי לעודד את הצמיחה של רובוטים תעשייתיים בתעשיית הרכב.
– בשנת 2017 לקחו יותר מ -170,000 רובוטים חלק בתהליך הייצור בתעשיית הרכב האירופית. הנוכחות הגוברת של רובוטים ואוטומציה בתעשיית הרכב האירופית צפויה להניע את שוק הרובוטים התעשייתיים באזור.
– למשל, בחודש יולי 2018 יישמו רכיבי הרכב הבינלאומיים (IAC) יישומי ייצור 4.0 ומפעלים חכמים באתר הבריטי שלה, בהיילווד, אנגליה. האפליקציה החדשה צפויה לפרוס לוגיסטיקה חכמה, אינטגרציה בין חברות ורובוטים שיתופיים (קובוטים).

עיון מלא בתיאור הדו"ח ובחומר הנושא:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/05202905398/industrial-robotics-market-growth-trends-covid-19-impact-and-forecasts-2021-2026?Mode=28  

צפון אמריקה תחזיק נתח שוק משמעותי

– צפון אמריקה, שנמנית בין החדשנים והחלוצים המובילים מבחינת אימוץ רובוטיקה, היא אחד השווקים הגדולים ביותר. השימוש ברובוטים באזור ממשיך לצמוח, מה שעוזר להפוך את החברות האמריקאיות לתחרותיות יותר ומוביל לצמיחת מקומות עבודה חדשים. בנוסף, על פי איגוד התעשייה הרובוטית (RIA), המניע המשמעותי ביותר לצמיחה של רובוטים תעשייתיים עד כה היה גידול של 83% ביחידות שנרכשו על ידי יצרני יצרני רכב לאוטומציה של תהליכים.
– על פי נתוני האגודה לקידום אוטומציה, למעלה מ -180,000 רובוטים נשלחו לחברות אמריקאיות שונות מאז 2010, ויותר מ -1.2 מיליון משרות ייצור חדשות נוצרו במהלך תקופה זו. על פי נתוני MIT, ייצור הרכב היווה חלק ניכר מהביקוש לרובוטים תעשייתיים בארצות הברית, ואחריו ייצור אלקטרוני ופלסטיק וכימיקלים.
– יתר על כן, האוטומציה מאפשרת לעסקים אמריקאים קטנים להתחרות בשוויון עם יריבות עמוקות ברחבי העולם. ארצות הברית היא גם אחת משווקי הרכב הגדולים בעולם ויש בה יותר מ -13 יצרניות רכב גדולות. ייצור הרכב היה אחד מחוללי ההכנסות המקיפים במדינה בענף הייצור.

דו"ח שוק רובוטיקה תעשייתי זה מתייחס ל:

  • גודל השוק בין 2016-2020
  • צמיחת שוק צפויה עד 2026
  • תחזית כיצד ישפיעו נהגי השוק, המגבלות וההזדמנויות העתידיות
  • פלח ואזורים שיניעו או יובילו את צמיחת השוק ולמה
  • מיפוי מקיף של הנוף התחרותי
  • ניתוח מעמיק של אסטרטגיות קיימות מרכזיות שאומצו על ידי שוק

סיבות לרכישת דוח זה:

– גיליון אומדן השוק (ME) בפורמט אקסל

– 3 חודשי תמיכה באנליסטים

רכישת דוח מלא@:

https://www.marketinsightsreports.com/report/purchase/05202905398?mode=su?Mode=28  

התאמה אישית של הדוח: ניתן להתאים דוח זה בהתאם לצרכיך עבור נתונים נוספים עד 3 חברות או מדינות או 40 שעות אנליסטים.

– ניתוח פוסט קוביד -19

כל הדוחות שאנו מפרטים עוקבים אחר ההשפעה של COVID-19 בשוק. הן במעלה והן במורד כל שרשרת האספקה ​​נלקחו בחשבון תוך כדי פעולה זו. כמו כן, במידת האפשר, אנו נספק תוספת/דוח עדכון נוסף ל- COVID-19 לדוח ברבעון השלישי, אנא בדוק עם צוות המכירות.

עלינו:

MarketInsightsReports  מספק מחקר שוק מאוגדים על אנכים התעשייה כולל בריאות, טכנולוגיית מידע ותקשורת (ICT), טכנולוגיה ומדיה, כימיקלים, חומרים, אנרגיה, תעשיה כבדה, וכו '  MarketInsightsReports  מספק כיסוי מודיעיני השוק הגלובלי והאזורי, נוף השוק 360 מעלות אשר כולל תחזיות סטטיסטיות, נוף תחרותי, פילוח מפורט, מגמות מרכזיות והמלצות אסטרטגיות.

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מכירות) – דוחות שוק תובנות

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.com  | irfan@marketinsightsreports.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *