שוק מכשירי המחשוב הלביש 2021 תרחיש של יצרנים גלובליים – אפל בע"מ, סמסונג אלקטרוניקס ושות 'בע"מ, גרמין בע"מ, פיטביט בע"מ, קבוצת מאובנים בע"מ

Market Insights Reports מספק תובנות מרכזיות על שוק התקני המחשוב הלבישים העולמי בדו"ח האחרון שכותרתו, " שוק התקני מחשוב לבישים-צמיחה, מגמות, השפעת COVID-19 ותחזיות (2021-2026) " מספק ניתוח מעמיק של מפתח אסטרטגיות שחקנים, צמיחת שוק, ביקוש למוצרים, גורמי צמיחה, חידושים טכנולוגיים, השקפה אזורית ודינמיקה גלובלית הכוללת נהגים, אתגרים והזדמנויות דומיננטיות בתעשייה. מחקר שוק זה מספק נתונים מקיפים המשפרים את ההבנה, ההיקף והיישום של דוח זה.

שחקנים מרכזיים המובילים של גלובל התקני מחשוב לביש שוק הם – Apple Inc., בע"מ סמסונג אלקטרוניקס, Garmin בע"מ, Inc. Fitbit, Inc. פוסיל, בע"מ טכנולוגיות Huawei, Sony Corporation, חברת מיקרוסופט, מוגבלת Nuheara, Omron Healthcare Inc., Huami Corporation, Withings, Medtronic PLC, AIQ Smart Clothing Inc., Sensoria Inc., GoPro Inc., Transcend Information Inc., Ekso Bionics Holdings Inc., Cyberdyne Inc.

( מבצע מיוחד: 25% הנחה בדירה זו):
לחץ על הקישור כדי לקבל עותק לדוגמא חינם של הדוח בכתובת:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/05202906133/wearable-computing-devices-market-growth-trends-covid-19-impact-and-forecasts-2021-2026/inquiry?Mode=28  

שוק מכשירי המחשוב הלביש עמד על 210.2 מיליון יחידות בשנת 2020, והוא צפוי להגיע ל- 618.74 מיליון יחידות עד שנת 2026, וירשם CAGR של 19.9% ​​במהלך תקופת התחזית (2021-2026). 

חדשות התעשייה:

– מאי 2020 – Garmin הכריזה על quatix 6X Solar, התוספת האחרונה לסדרת השעונים החכמים הימית של GPS, הכוללת תצוגת טעינה סולארית שקופה שמשתמשת באנרגיה של השמש להארכת חיי הסוללה. בתור השעון החכם הראשון של Garmin GPS-marine המציע טעינה סולארית, quatix 6X Solar משלב את כל התכונות של fnix 6X Pro Solar של Garmin עם התמחות ביכולות שייט, דיג, שיוט והפלגה, כך שמשתמשים יכולים להקדיש יותר זמן ל מים.

– ינואר 2020 – Nuheara, חברת השמיעה החכמה, השיקה את אוזניות IQbuds2 MAX שלה. למוצר זה יש תכונה היברידית לביטול רעשים ותכונות ייחודיות להתאמה אישית ולשיפור נוף הקול של הלובש. יתר על כן, מוצר זה מאפשר למשתמשים לכוונן את סביבת הקול שלהם.

מגמות שוק מרכזיות:

ביגוד חכם צפוי לצפות בצמיחה משמעותית

– לבוש חכם, כגון אפודים חכמים, חזיות חכמות, נעליים חכמות, גרביים חכמות וגרביונים חכמים, נבחנים במחקר. לבגדים חכמים אלה יש יישומים פוטנציאליים שונים, כגון היכולת לתקשר עם מכשירים אחרים, לנהל אנרגיה, להפוך לחומרים אחרים ולהגן על הלובש מפני מפגעים סביבתיים. עם הביקוש לטקסטיל טכני, השוק צפוי לחוות צמיחה משמעותית בשנים הקרובות.
– ההתקדמות האחרונה בתחומי המוליכים למחצה והמערכת המיקרואלקטרומכנית (MEMS) הביאה להפחתה הן בגודל והן בעלות. קבוצת מחקר טקסטיל מתקדם (ATRG) מצפה לשלב רכיבים אלה בשלב ייצור החוטים, להרחיב את היקף הטקסטיל האלקטרוני על פני חישת טמפרטורות, ניטור רפואי, חישת תנועה, קצירת אנרגיה ותאורה.
– יתר על כן, עם עלייה במקרים של מחלות כרוניות ברחבי העולם, כגון סוכרת, סרטן, הפרעות נשימה ומחלות לב, וגידול במספר הניתוחים המבוצעים בשווקי הבריאות המרכזיים, כגון ארצות הברית ואירופה, הביקוש למרקמים חכמים בתחום הבריאות צפוי לגדול באופן אקספוננציאלי.

עיון מלא בתיאור הדו"ח ובחומר הנושא:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/05202906133/wearable-computing-devices-market-growth-trends-covid-19-impact-and-forecasts-2021-2026?Mode=28  

צפון אמריקה צפויה להחזיק נתח שוק משמעותי

– צפון אמריקה היא אחד השווקים הגדולים ביותר לבישים חכמים, כאשר ארצות הברית מובילה את השוק, ואחריה קנדה. הגידול בהכנסה הפנויה והאימוץ והביקוש המואצים לגאדג'טים טכנולוגיים חדשים הם חלק ממניעי היסוד של השוק.
– על פי Infopulse, למעלה מ -80% מהצרכנים להוטים ללבוש בגדי כושר, מה שמעיד על דאגתם בנוגע למעקב אחר בריאותם. הביקוש המוגבר יאיץ את הפיתוח של שירותי בריאות מותאמים אישית, בתי חולים חכמים, שירותי בריאות מרחוק ופתרונות בריאות IoT.
– השוק הנחקר באזור צפוי לצפות בצמיחה, בשל החידושים הטכנולוגיים הגוברים בתחום הבריאות. בשנת 2019, ה- FDA אישר את הלבישה הראשונה לשימוש בבית חולים, פתרון המונע על ידי AI על ידי Current Health. מכשיר לביש זה עוקב אחר מדדי הבריאות של המטופל בדיוק ברמת טיפול נמרץ ומצביע על כל מצב מאיים. המכשיר מסייע לספקי שירותי בריאות בזיהוי מצבים מתדרדרים ומציע להם את שירותי הבריאות הדרושים מוקדם יותר.

דו"ח שוק התקני מחשוב לביש זה מתייחס ל:

  • גודל השוק בין 2016-2020
  • צמיחת שוק צפויה עד 2026
  • תחזית כיצד ישפיעו נהגי השוק, המגבלות וההזדמנויות העתידיות
  • פלח ואזורים שיניעו או יובילו את צמיחת השוק ולמה
  • מיפוי מקיף של הנוף התחרותי
  • ניתוח מעמיק של אסטרטגיות קיימות מרכזיות שאומצו על ידי שוק

סיבות לרכישת דוח זה:

– גיליון אומדן השוק (ME) בפורמט אקסל

– 3 חודשי תמיכה באנליסטים

רכישת דוח מלא@:

https://www.marketinsightsreports.com/report/purchase/05202906133?mode=su?Mode=28    

התאמה אישית של הדוח: ניתן להתאים דוח זה בהתאם לצרכיך עבור נתונים נוספים עד 3 חברות או מדינות או 40 שעות אנליסטים.

– ניתוח פוסט קוביד -19

כל הדוחות שאנו מפרטים עוקבים אחר ההשפעה של COVID-19 בשוק. הן במעלה והן במורד כל שרשרת האספקה ​​נלקחו בחשבון תוך כדי פעולה זו. כמו כן, במידת האפשר, אנו נספק תוספת/דוח עדכון נוסף ל- COVID-19 לדוח ברבעון השלישי, אנא בדוק עם צוות המכירות.

עלינו:

MarketInsightsReports  מספק מחקר שוק מאוגדים על אנכים התעשייה כולל בריאות, טכנולוגיית מידע ותקשורת (ICT), טכנולוגיה ומדיה, כימיקלים, חומרים, אנרגיה, תעשיה כבדה, וכו '  MarketInsightsReports  מספק כיסוי מודיעיני השוק הגלובלי והאזורי, נוף השוק 360 מעלות אשר כולל תחזיות סטטיסטיות, נוף תחרותי, פילוח מפורט, מגמות מרכזיות והמלצות אסטרטגיות.

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מכירות) – דוחות שוק תובנות

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.com  | irfan@marketinsightsreports.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *