דוח סקר שוק טיפוח חיות מחמד 2021 יחד עם סטטיסטיקות, תחזיות עד 2026 – מותגי ספקטרום, הרץ, Central Garden & Pet Company, Jarden Consumer Solutions, Wahl Clipper Corporation

בשנת 2020 גודל השוק היה 2559.7 מיליון דולר. במהלך חמש השנים הבאות, שוק טיפוח חיות המחמד ירשום CAGR של 7.0% במונחים של הכנסות, גודל השוק העולמי יגיע ל-3349 מיליון דולר עד 2026.

26 th Nov 2021 (דוחות תובנות שוק): חיות מחמד טיפוח שוק המחקר מדווח 2021-2026. מחקר מפורט הצטבר כדי להציע את התובנות האחרונות לגבי תכונות חריפות של  שוק טיפוח חיות המחמד העולמי  . דוח זה מספק סקירה מפורטת של גורמים מרכזיים בשוק טיפוח חיות המחמד וגורמים כגון נהג, איפוק, מגמות עבר ובהווה, תרחישים רגולטוריים ופיתוח טכנולוגי. ההשפעה של התפרצות COVID-19 על התעשייה הוערכה במלואה. הערכת סיכונים מלאה והמלצות בתעשייה התקבלו לטיפוח חיות מחמד בתקופה מיוחדת. דוח זה גם משווה את השווקים של Pre COVID-19 ופוסט COVID-19.

דוח זה מפרט את גודל השוק, ההכנסות והצמיחה של תעשיית טיפוח לחיות מחמד, ומפרט אותו לפי סוג, יישום ואזור הצריכה של טיפוח חיות מחמד. הדו"ח גם ערך ניתוח PESTEL של הענף כדי לחקור את גורמי ההשפעה העיקריים של התעשייה וחסמי הכניסה.

חלק מהשחקנים המרכזיים שנכללו במחקר הם:

Spectrum Brands, Hartz, Central Garden & Pet Company, Jarden Consumer Solutions, Wahl Clipper Corporation, Andis Company, Geib Buttercut, Rolf C. Hagen, Petmate, Coastal Pet Products, Ferplast SpA, Beaphar, Millers Forge, Chris Christensen Systems, Bio- Groom, TropiClean, Rosewood Pet Products, Cardinal Laboratories, Ancol Pet Products, Lambert Kay (PBI-Gordon), Davis Manufacturing, Earthbath, SynergyLabs, Pet Champion, Miracle Care, בין בזמן.

קבל עותק PDF לדוגמה בחינם של המחקר האחרון על שוק טיפוח לחיות מחמד 2021 לפני הרכישה:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/03252753089/global-pet-grooming-market-growth-2021-2026/inquiry?Source=Research&Mode=46

פילוח שוק והיקף
הסוגים החשובים ביותר של טיפוח חיות מחמד המכוסים בדוח זה הם:

כלי מסרק ומברשת

כלי קוצץ וקוצץ

מזמרה וכלי ציפורניים

ניקוי שמפו ומרכך

אחרים

השדות הנפוצים ביותר במורד הזרם בשוק טיפוח חיות מחמד המכוסים בדוח זה הם:

אפליקציה מבוססת בית

יישום מסחרי

קבל 20% הנחה על סוגי רישיונות שונים ברכישה מיידית @

https://www.marketinsightsreports.com/reports/03252753089/global-pet-grooming-market-growth-2021-2026/discount?Source=Research&Mode=46

האזורים הכלולים הם:  צפון אמריקה, אירופה, אסיה פסיפיק, אוקיאניה, דרום אמריקה, המזרח התיכון ואפריקה

חלוקה ברמת המדינה:  ארצות הברית, קנדה, מקסיקו, ברזיל, ארגנטינה, קולומביה, צ'ילה, דרום אפריקה, ניגריה, תוניסיה, מרוקו, גרמניה, בריטניה (בריטניה), הולנד, ספרד, איטליה, בלגיה, אוסטריה, טורקיה , רוסיה, צרפת, פולין, ישראל, איחוד האמירויות הערביות, קטאר, ערב הסעודית, סין, יפן, טייוואן, דרום קוריאה, סינגפור, הודו, אוסטרליה וניו זילנד וכו'.

השפעת דוח שוק הטיפוח לחיות מחמד:
-הערכה מקיפה של כל ההזדמנויות והסיכונים בשוק טיפוח חיות המחמד.
-טיפוח חיות מחמד משווק חידושים אחרונים ואירועים מרכזיים.
-מחקר מפורט של אסטרטגיות עסקיות לצמיחה של השחקנים המובילים בשוק טיפוח חיות המחמד.
-מחקר מסכם על חלקת הצמיחה של שוק טיפוח חיות המחמד לשנים הקרובות.
-הבנה מעמיקה של שוק טיפוח חיות מחמד, במיוחד נהגים, אילוצים ושוקי מיקרו מרכזיים.
-התרשמות חיובית בתוך הטרנדים הטכנולוגיים החיוניים והשוקיים העדכניים ביותר הבולטים בשוק טיפוח חיות המחמד.

נקודות אסטרטגיות המכוסות בטבלת התוכן של שוק טיפוח לחיות מחמד:

פרק 1:  מבוא, מוצר מניע שוק מטרת מחקר והיקף מחקר  השוק  העולמי  לטיפוח חיות מחמד (2021-2026)

פרק 2:  סיכום בלעדי – המידע הבסיסי של  שוק טיפוח חיות המחמד העולמי

פרק 3:  שינוי השפעה על דינמיקת השוק- מניעים, מגמות ואתגרים והזדמנויות של  טיפוח חיות המחמד העולמי  ; לאחר ניתוח COVID

פרק 4:  הצגת  ניתוח גורמי השוק העולמי  לטיפוח חיות מחמד  , ניתוח ההשפעה של פוסט COVID, חמשת הכוחות של פורטר, שרשרת אספקה/ערך, ניתוח PESTEL, אנטרופית שוק, ניתוח פטנטים/סימנים מסחריים.

פרק 5:  הצגת לפי סוג, משתמש קצה ואזור/מדינה 2016-2020

פרק 6:  הערכת היצרנים המובילים של  שוק טיפוח חיות המחמד  העולמי  המורכב מהנוף התחרותי שלו, ניתוח קבוצת עמיתים, מטריצת BCG ופרופיל החברה

פרק 7:  להעריך את השוק לפי פלחים, לפי מדינות ולפי יצרנים/חברות עם נתח הכנסות ומכירות לפי מדינות מפתח באזורים שונים אלה (2021-2026)

להמשך

קרא אינדקס מפורט של מחקר מחקר מלא ב-@

https://www.marketinsightsreports.com/reports/03252753089/global-pet-grooming-market-growth-2021-2026?Source=Research&Mode=46

התאמה אישית של הדוח: דוח זה יכול להיות מותאם אישית לפי הצרכים שלך עבור נתונים נוספים עד 5 חברות או 5 מדינות או כמעט 40 שעות אנליסט.

צור קשר:
אירפן טמבולי (ראש מכירות) | Market Insights Reports
טלפון: + 1704 266 3234 | Mob: +91-750-707-8687
sales@marketinsightsreports.com | irfan@marketinsightsreports.com

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *