Stratview Research פרסם דוח חדש, שכותרתו, Underwater Expendables Market. הדוח מציע ניתוח רחב של אסטרטגיות צמיחה מפתח, מניעים, הזדמנויות, פלח מפתח ונוף תחרותי. הדו"ח מציע מניעים מרכזיים שמעודדים את הצמיחה בשוק ההוצאות התת-ימיות. תובנות אלו עוזרות לשחקני שוק בפיתוח אסטרטגיות להשיג נוכחות בשוק. המחקר גם מתווה מגבלות בשוק.

קבל דוח לדוגמה בחינם כאן: 

https://www.stratviewresearch.com/Request-Sample/834/underwater-expendables-market.html#form

המחקר מציע פילוח מפורט של שוק ההוצאות התת-ימיות. לפי דוח זה, השוק מוערך לצמוח מ-188.2 מיליון דולר בשנת 2021 ל-236.9 מיליון דולר עד 2026 ב-CAGR בריא של 4.0% במהלך תקופת התחזית.

קטעי מפתח שנותחו במחקר כוללים סוג, תהליך, יישום, משתמש קצה וגיאוגרפיה. השוק מנותח על סמך אזורים ונוף תחרותי.

 

שחקני מפתח

המחקר מציע ניתוח נרחב של שחקני מפתח הפעילים בשוק ההוצאות התת-ימיות. הנה כמה שחקני מפתח שהוזכרו בדוח –

Ultra Electronics Holdings plc

תאגיד ספרטון

קבוצת תאלס

תאגיד לוקהיד מרטין

קבוצת הצי

רפאל מערכות הגנה מתקדמות בע"מ

Leonardo SpA

ATLAS ELEKTRONIK GmbH

L3Harris Technologies, Inc

תאגיד ג'נרל דינמיקס.

מניעי צמיחה וערך שוק:

דוח זה, מאת Stratview Research, בוחן את ערך שוק ההוצאה התת-ימית ומניעי הצמיחה במהלך תקופת המגמה של 2020-25. לפי הכתבה –

שוק ההוצאות התת-ימיות צפוי לעקוב אחר התעשייה הביטחונית עם ירידה מינימלית בשנת 2020, ולקרוב את השוק לרמת 2018, ואחריה התאוששות הדרגתית מ-2021 ואילך, בסופו של דבר יניע את השוק עם צמיחה בריאה לטווח ארוך לאורך אזורים. הביקוש הגובר לחומרי חוץ תת-מימיים נתמך על ידי גורמים שונים, לרבות צי צוללות הגדל במהירות, הגדלת התמקדות במערכות לוחמה תת-ימיות, הגדלת התמקדות בשיפור יכולות הלוחמה נגד צוללות, עלייה בתנועות הצי הסיני בים סין הדרומי, הכנסת פלטפורמות כטב"ם חדשות. , והגדלת החידושים באמצעי נגד אקוסטיים, המבטיחים חזרה חיובית בביקוש מ-2021 ואילך עם שוק צפוי לצלצל בפעמון של 0.5 מיליארד דולר עד 2025.

ניתוח פלחים:

מבוסס על סוג המוצר:

שוק ההוצאות התת-ימיות מפולח על בסיס סוג המוצר כמצוף סונו ואמצעי נגד אקוסטיים. Sonobuoy מחולקת עוד יותר למערכות אקטיביות, פסיביות ומיוחדות. Sonobuoy צפוי להישאר הפלח הגדול יותר של השוק במהלך תקופת התחזית. כמו כן, הצפי הוא שהפלח יתאושש במהירות לאחר ירידה קלה בשנת 2020, תוך שמירה על התג שלו של הפלח הצומח מהר יותר. ביקוש חזק מהצי האמריקני וחידושים במצופי סונו המכוונים למל"טים עתידיים עשויים ליצור ביקוש בריא למצופים סונו.

מבוסס על אזור:

במונחים של אזור, על פי ההערכות, צפון אמריקה רושמת הפסדים שוליים עקב המגיפה. ארה"ב צפויה להישאר מנוע הצמיחה של הוצאות תת-מימיות בשנים הבאות. לארה"ב יש את תקציב הצי הגדול בעולם והמדינה ממשיכה לשדרג את היכולות הקיימות שלה על מנת לשמור על עליונותה בשוק. מדי שנה הצי האמריקני מייצר דרישה חזקה לפחות 204,000 מצופי סונו לביצוע משימות לוחמה נגד צוללות. על מנת לתת מענה לביקוש העצום הזה, לכל השחקנים הגדולים יש דריסת רגל חזקה באזור.

לבירור רכישה לחץ –

https://www.stratviewresearch.com/834/underwater-expendables-market.html

יתרונות עיקריים:

• הדוח מספק ניתוח איכותי וכמותי של שוק ההוצאות התת-ימיות הנוכחי

 מגמות, תחזיות וגודל שוק מ-2021 עד 2026 כדי לקבוע הזדמנויות חדשות.
• המדינות העיקריות בכל אזור מוערכות ותרומת ההכנסות שלהן מוזכרת.

הצעות עיקריות של הדו"ח:

• גורמים מרכזיים והזדמנויות: לצורך אסטרטגיה, נעשתה בחינה מפורטת של גורמים מניעים והזדמנויות במגזרים שונים.
• מגמות ותחזיות עדכניות: ניתוח מקיף של המגמות, ההתפתחות והתחזיות העדכניות מוזכר בדוח.
• ניתוח מגזרי: כל ניתוח פלח וגורמים מניעים יחד עם תחזיות הכנסות וניתוח שיעורי צמיחה נלקחים לתיעוד באופן דקיקני.
• ניתוח אזורי

על מחקר Stratview

Stratview Research היא חברת מודיעין שוק עולמית המציעה מגוון רחב של שירותים, לרבות דוחות שוק סינדיקט, מחקר מותאם אישית, ומיקור מודיעין בתעשיות, כגון חומרים מתקדמים, תעופה וחלל והגנה, רכב ותחבורה המוני, מוצרי צריכה, בנייה וציוד, אלקטרוניקה ומוליכים למחצה, אנרגיה ושירותים, בריאות ומדעי החיים, ונפט וגז.

הצוות החזק שלנו של ותיקי התעשייה והאנליסטים אוסף את הנתונים. לאנשים אלה יש ניסיון רב בביצוע פרויקטי מחקר מותאמים אישית עבור חברות בינוניות עד Fortune 500, בתחומי הערכת שוק, סינון הזדמנויות, מודיעין תחרותי, בדיקת נאותות, מיון יעד, אסטרטגיית כניסה לשוק, עבור לאסטרטגיית שוק וקול של לימודי לקוחות.

לבירורים,
צור קשר עם:
Stratview Research
דואר אלקטרוני:  sales@stratviewresearch.com
ישיר: +1-313-307-4176

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *