Stratview Research פרסם דוח חדש, שכותרתו, Polymer Microspheres Market. הדוח מציע ניתוח רחב של אסטרטגיות צמיחה מפתח, מניעים, הזדמנויות, פלח מפתח ונוף תחרותי. הדו"ח מציע מניעים מרכזיים שמעודדים את הצמיחה בשוק המיקרוספרות הפולימרים. תובנות אלו עוזרות לשחקני שוק בפיתוח אסטרטגיות להשיג נוכחות בשוק. המחקר גם מתווה מגבלות בשוק.

קבל דוח לדוגמה בחינם כאן: 

https://www.stratviewresearch.com/Request-Sample/1014/polymer-microspheres-market.html#form

המחקר מציע פילוח מפורט של שוק המיקרוספירות של הפולימרים. לפי דוח זה, השוק מוערך לצמוח מ-188.2 מיליון דולר בשנת 2021 ל-236.9 מיליון דולר עד 2026 ב-CAGR בריא של 4.0% במהלך תקופת התחזית.

קטעי מפתח שנותחו במחקר כוללים סוג, תהליך, יישום, משתמש קצה וגיאוגרפיה. השוק מנותח על סמך אזורים ונוף תחרותי.

 

שחקני מפתח

המחקר מציע ניתוח נרחב של שחקני מפתח הפעילים בשוק המיקרו-כדוריות הפולימריות. הנה כמה שחקני מפתח שהוזכרו בדוח –

תאגיד צ'ייס

Dongjin Semichem Co., Ltd.

תאגיד Kureha

תאגיד לומינקס

Matsumoto Yushi-Seiyaku Co., Ltd.

Merck KGaA

נוריון

Polysciences, Inc.

PolyMicrospheres, Inc.

Sekisui Chemical Co., Ltd

מניעי צמיחה וערך שוק:

דוח זה, מאת Stratview Research, חוקר את ערך השוק של מיקרוספרות פולימריות ומניעי הצמיחה במהלך תקופת המגמה של 2020-25. לפי הכתבה –

The year 2020 is estimated to be extremely challenging for all the advanced materials including microsphere family. Polymer microsphere, a diminutive subset, is also witnessing a huge plunge in its demand in several major end-use industries including paints & coatings, plastics & rubber, and construction materials. The huge decline in the demand for polymer microspheres is partially offset by few good-performing applications, especially life sciences & pharmaceuticals.

למרות פיאסקו הביקוש לטווח הקצר שנגרם על ידי עצירות ייצור, שיבושים בשרשרת האספקה ​​וכו', סיכויי הצמיחה ארוכי הטווח עדיין נראים חיוביים למשתתפי השוק. ההערכה היא שהשוק יסמן התאוששות בריאה משנת 2021 ואילך ואז ישמור על צמיחה רציפה עד לתקופת התחזית, מה שיסייע לשוק לחצות את הנתון המצטיין של 1.6 מיליארד דולר עד 2025.

ניתוח פלחים:

מבוסס על סוג יישום:

בהתבסס על סוג היישום, השוק מסווג כמדעי החיים ותרופות, צבעים וציפויים, פלסטיק וגומי, חומרי בנייה ואחרים. בדומה למיקרוספרות אחרות, מיקרוספרות פולימריות משמשות במגוון יישומים המתייחסים למטרות שונות. לפי הערכות, פלח מדעי החיים והתרופות יישאר סוג היישום הדומיננטי ביותר מבחינת ערך, בשוק המיקרוספירות הפולימריות במהלך תקופת התחזית.

מבוסס על אזור:

ייתכן שהמגיפה לא תחסוך אף אזור בטווח הקצר, ומעריכה קריסה ענקית בביקוש למיקרוספירות פולימריות על פני אזורים, במיוחד בשנת 2020. עם זאת, הפרספקטיבה ארוכת הטווח עדיין טובה באופן סביר עם ביקוש בר קיימא בכל אזורים. לפי ההערכות, אירופה תשמר את ההובלה שלה בשוק העולמי בחמש השנים הקרובות. לאחר המגפה, גרמניה צפויה להתאושש במהירות ותשמש כמנוע הצמיחה של שוק המיקרוספירות הפולימריות האירופי. מיקרוספרות פולימריות נמצאות בשימוש נרחב באירופה מכיוון שהאזור הוא אחד מהשווקים העיקריים לרכב, פלסטיק וגומי, ובניין ובנייה. כמו כן, מערכת הרגולציה האירופית לתרופות להגנה על בריאות הציבור המבטיחה זמינות של תרופות איכותיות, בטוחות ויעילות עבור אזרחי אירופה,

לבירור רכישה לחץ –

https://www.stratviewresearch.com/1014/polymer-microspheres-market.html

יתרונות עיקריים:

• הדו"ח מספק ניתוח איכותי וכמותי של שוק המיקרוספרות הפולימרים הנוכחי

 מגמות, תחזיות וגודל שוק מ-2021 עד 2026 כדי לקבוע הזדמנויות חדשות.
• המדינות העיקריות בכל אזור מוערכות ותרומת ההכנסות שלהן מוזכרת.

הצעות עיקריות של הדו"ח:

• גורמים מרכזיים והזדמנויות: לצורך אסטרטגיה, נעשתה בחינה מפורטת של גורמים מניעים והזדמנויות במגזרים שונים.
• מגמות ותחזיות עדכניות: ניתוח מקיף של המגמות, ההתפתחות והתחזיות העדכניות מוזכר בדוח.
• ניתוח מגזרי: כל ניתוח פלח וגורמים מניעים יחד עם תחזיות הכנסות וניתוח שיעורי צמיחה נלקחים לתיעוד באופן דקיקני.
• ניתוח אזורי

על מחקר Stratview

Stratview Research היא חברת מודיעין שוק עולמית המציעה מגוון רחב של שירותים, לרבות דוחות שוק סינדיקט, מחקר מותאם אישית, ומיקור מודיעין בתעשיות, כגון חומרים מתקדמים, תעופה וחלל והגנה, רכב ותחבורה המוני, מוצרי צריכה, בנייה וציוד, אלקטרוניקה ומוליכים למחצה, אנרגיה ושירותים, בריאות ומדעי החיים, ונפט וגז.

הצוות החזק שלנו של ותיקי התעשייה והאנליסטים אוסף את הנתונים. לאנשים אלה יש ניסיון רב בביצוע פרויקטי מחקר מותאמים אישית עבור חברות בינוניות עד Fortune 500, בתחומי הערכת שוק, סינון הזדמנויות, מודיעין תחרותי, בדיקת נאותות, מיון יעד, אסטרטגיית כניסה לשוק, עבור לאסטרטגיית שוק וקול של לימודי לקוחות.

לבירורים,
צור קשר עם:
Stratview Research
דואר אלקטרוני:  sales@stratviewresearch.com
ישיר: +1-313-307-4176

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *