Stratview Research פרסם דוח חדש, שכותרתו, Biocides Market. הדוח מציע ניתוח רחב של אסטרטגיות צמיחה מפתח, מניעים, הזדמנויות, פלח מפתח ונוף תחרותי. הדו"ח מציע מניעים מרכזיים שמחזקים את הצמיחה בשוק הביוצידים. תובנות אלו עוזרות לשחקני שוק בפיתוח אסטרטגיות להשיג נוכחות בשוק. המחקר גם מתווה מגבלות בשוק.

קבל דוח לדוגמה בחינם כאן: 

https://www.stratviewresearch.com/Request-Sample/1064/biocides-market.html#form

המחקר מציע פילוח מפורט של שוק הביוצידים. לפי דוח זה, השוק מוערך לצמוח מ-188.2 מיליון דולר בשנת 2021 ל-236.9 מיליון דולר עד 2026 ב-CAGR בריא של 4.0% במהלך תקופת התחזית.

קטעי מפתח שנותחו במחקר כוללים סוג, תהליך, יישום, משתמש קצה וגיאוגרפיה. השוק מנותח על סמך אזורים ונוף תחרותי.

 

שחקני מפתח

המחקר מציע ניתוח נרחב של שחקני מפתח הפעילים בשוק הביוצידים. הנה כמה שחקני מפתח שהוזכרו בדוח –

אקזונובל

תאגיד אלבמארל

בייקר יוז Incorporated

BASF SE

BWA תוספי מים

לונזה

אלוף נלקו

Solvay SA

תאגיד לובריזול

Valtris Specialty Chemicals.

מניעי צמיחה וערך שוק:

דוח זה, מאת Stratview Research, בוחן את ערך שוק הביוצידים ומניעי הצמיחה במהלך תקופת המגמה של 2020-25. לפי הכתבה –

שוק הביוסידים צפוי להיות עד ל-CAGR מרשים של 5.2% במהלך תקופת התחזית. השימוש בביוצידים בייצור סבונים, חומרי ניקוי ושטיפת פנים כחומרים משמרים וחומרים אנטי-מיקרוביאליים, הוא אחד הגורמים שעשויים להאיץ את הביקוש למוצרים בשוק מכיוון שהעדפות הצרכנים עוברות במהירות לעבר מרכיבים איכותיים עם חיטוי וחיטוי. תכונות ניקוי להגנה על עצמם מכל סוג של זיהום עור. יתרה מכך, גורמים נוספים כגון אימוץ תמיסת ביוציד איכותית על ידי שחקני תעשיית הקוסמטיקה בייצור מוצרי קוסמטיקה מייחסים לתחרות הגוברת בענף, וצמיחה מהירה במספר היצרנים העוסקים בפיתוח מוצרים חדשים צפויים לתדלק את הצמיחה של השוק בתקופת התחזית.

ניתוח פלחים:

Based on Application Type:

בהתבסס על סוג היישום, השוק מחולק לטיפול במים, מזון ומשקאות, טיפול אישי, שימור עץ, צבעים וציפויים, HVAC, דוודים, נפט וגז, דלקים ואחרים. על פי ההערכות, יישום מזון ומשקאות יהיה עד לקצב צמיחה משמעותי במהלך תקופת התחזית. הצמיחה של המגזר מתחזקת על ידי הכללים הסניטריים המחמירים בתחום המזון והמשקאות. גורמים כגון אימוץ מהיר של מרכיבים באיכות גבוהה על ידי שחקני תעשיית המזון המהיר בניסיון להגביר את תדמית המותג שלהם ולשפר את תנאי ההיגיינה לקבלת דירוג טוב יותר, חששות גוברים לגבי זיהומים חיידקיים וויראליים, ועלייה בביקוש לפעולה מהירה וגבוהה -פתרונות ביצועים, המשמשים לניקוי כלים העשויים מברזל, טפלון, נירוסטה, וכן מסייעים במזעור זיהום המזון,

מבוסס על אזור:

במונחים של אזורים, על פי ההערכות, צפון אמריקה תהיה עדה לקצב צמיחה גבוה בשוק, במהלך תקופת התחזית. צמיחה זו מיוחסת למעבר מהיר לעבר פתרונות גז טבעי. גז טבעי הוא הדלק המאובנים הנקי ביותר אשר מנוצל בפעולות במעלה הזרם ומורד הזרם, ומשמש גם בשלבים שונים של ייצור, בין אם בהפקה, בהולכה או באחסון. גורמים כמו היישומים ההולכים וגדלים של גז טבעי ביישומי רכב, חשמל, ייצור, כללי וחימום מים, ניסיון של שחקנים בתעשייה לנצל את המגמות המתפתחות בשוק על ידי תדלוק שיטות ידידותיות לסביבה וקיימות לחיזוק תדמית המותג, וכן האימוץ הגובר של חלופות נקיות יותר על ידי הלקוחות, צפוי להאיץ את הביקוש לגז טבעי, ובכך להזין את הצמיחה של שוק הביוצידים במהלך תקופת התחזית. גם אירופה ואסיה-פסיפיק צפויות להציע הזדמנויות צמיחה משמעותיות במהלך תקופת התחזית.

לבירור רכישה לחץ –

https://www.stratviewresearch.com/1064/biocides-market.html

יתרונות עיקריים:

• הדוח מספק ניתוח איכותי וכמותי של שוק הביוצידים הנוכחי

 מגמות, תחזיות וגודל שוק מ-2021 עד 2026 כדי לקבוע הזדמנויות חדשות.
• המדינות העיקריות בכל אזור מוערכות ותרומת ההכנסות שלהן מוזכרת.

הצעות עיקריות של הדו"ח:

• גורמים מרכזיים והזדמנויות: לצורך אסטרטגיה, נעשתה בחינה מפורטת של גורמים מניעים והזדמנויות במגזרים שונים.
• מגמות ותחזיות עדכניות: ניתוח מקיף של המגמות, ההתפתחות והתחזיות העדכניות מוזכר בדוח.
• ניתוח מגזרי: כל ניתוח פלח וגורמים מניעים יחד עם תחזיות הכנסות וניתוח שיעורי צמיחה נלקחים לתיעוד באופן דקיקני.
• ניתוח אזורי

על מחקר Stratview

Stratview Research היא חברת מודיעין שוק עולמית המציעה מגוון רחב של שירותים, לרבות דוחות שוק סינדיקט, מחקר מותאם אישית, ומיקור מודיעין בתעשיות, כגון חומרים מתקדמים, תעופה וחלל והגנה, רכב ותחבורה המוני, מוצרי צריכה, בנייה וציוד, אלקטרוניקה ומוליכים למחצה, אנרגיה ושירותים, בריאות ומדעי החיים, ונפט וגז.

הצוות החזק שלנו של ותיקי התעשייה והאנליסטים אוסף את הנתונים. לאנשים אלה יש ניסיון רב בביצוע פרויקטי מחקר מותאמים אישית עבור חברות בינוניות עד Fortune 500, בתחומי הערכת שוק, סינון הזדמנויות, מודיעין תחרותי, בדיקת נאותות, מיון יעד, אסטרטגיית כניסה לשוק, עבור לאסטרטגיית שוק וקול של לימודי לקוחות.

לבירורים,
צור קשר עם:
Stratview Research
דואר אלקטרוני:  sales@stratviewresearch.com
ישיר: +1-313-307-4176

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *