אתלטיק טייפ מרקט החידושים האחרונים, הביקוש והתחזית העסקית עד 2027

הדו"ח שכותרתו " אתלטיק טייפ מרקט " נוסף לאחרונה על ידי MarketInsightsReports כדי לקבל תחזית עסקית חזקה ויעילה יותר. הוא מספק ניתוח מעמיק של תכונות שונות של תעשיות כגון מגמות, מדיניות ולקוחות הפועלים במספר אזורים. טכניקות הניתוח האיכותיות והכמותיות שימשו אנליסטים כדי לספק נתונים מדויקים וישימים לקוראים, לבעלי העסקים ולמומחים בתעשייה. הדו"ח מכסה את ההשפעה שלאחר נגיף הקורונה (COVID-19) על אזורים שונים ומדינות גדולות ועל ההתפתחות העתידית של התעשייה.

בשנת 2020, גודל שוק ה-Athletic Tape העולמי היה 473 מיליון דולר והוא צפוי להגיע ל-850.6 מיליון דולר עד סוף 2027, עם CAGR של 8.9% במהלך 2021-2027.

קבל עותק לדוגמה בחינם של דוח זה (הצעה בלעדית: עד 25% הנחה על דוח זה) :

https://www.marketinsightsreports.com/reports/08133171503/global-athletic-tape-market-size-manufacturers-supply-chain-sales-channel-and-clients-2021-2027/inquiry?Mode=kichi

החברות המובילות בשוק הגלובלי אתלטי טייפ הן  – Kinesio Taping, 3M, SpiderTech, KT TAPE, Johnson & Johnson, RockTape, Jaybird & Mais, Mueller, StrengthTape, Atex Medical, Towatek Korea, K-active, Healixon, LP Support, TERA Medical, Kindmax, DL Medical&Health, Socko, Medsport, GSPMED ואחרים.

סקירת שוק:

טייפ אתלטי הוא תהליך של מריחת טייפ ישירות על העור על מנת לשמור על מיקום יציב של העצמות והשרירים במהלך פעילות ספורטיבית. זהו הליך המשתמש בסרט, המחובר לעור, כדי לשמור פיזית על שרירים או עצמות במיקום מסוים. זה מפחית כאב ומסייע להחלמה. הדבקה משמשת בדרך כלל כדי לעזור להתאושש משימוש יתר ופציעות אחרות. המטרות הכלליות של הדבקה אתלטית הן להגביל את התנועה של מפרק פגוע, לדחוס רקמות רכות כדי להפחית נפיחות, לתמוך במבנים אנטומיים המעורבים בפציעה, לשמש כסד או לאבטח סד, לאבטח חבישה או תחבושות, להגן על המפרק הפגוע מפני פציעה חוזרת, ולהגן על החלק הפגוע בזמן שהחלק הפגוע נמצא בתהליך ריפוי.
שחקני מפתח עולמיים של אתלטיק טייפ כוללים את 3M, Kinesio Taping, SpiderTech, Johnson & Johnson, KT TAPE וכו'. חמשת היצרנים המובילים בעולם מחזיקים בנתח של למעלה מ-30%.
צפון אמריקה היא השוק הגדול ביותר, עם נתח של למעלה מ-35%, ואחריה אירופה, ואסיה-פסיפיק, לשתיהן נתח של כ-50%.
מבחינת מוצר, רול טייפ הוא הפלח הגדול ביותר, עם נתח של מעל 80%. ומבחינת יישום, האפליקציה הגדולה ביותר היא חנות זכיינות ספורט, ואחריה בית מרקחת ומרקחת, בית חולים, פיזיותרפיה וכירופרקטיקה, חנות מקוונת וכו'.

על בסיס סוגים: –

רול טייפ

תחבושת חתוכה מראש

על בסיס היישום: –

בית מרקחת ובתי מרקחת

חנות מקוונת

חנות בזכיינות ספורט

בית חולים, פיזיותרפיה וכירופרקטיקה

אחרים

אזורים מכוסים על ידי דוח שוק אתלטיק טייפ 2021 עד 2027

להבנה מקיפה של דינמיקת השוק, שוק ה-Athletic Tape העולמי מנותח על פני גיאוגרפיות מפתח, כלומר: צפון אמריקה (ארצות הברית, קנדה ומקסיקו), אירופה (גרמניה, צרפת, בריטניה, רוסיה ואיטליה), אסיה-פסיפיק (סין). , יפן, קוריאה, הודו ודרום מזרח אסיה), דרום אמריקה (ברזיל, ארגנטינה וקולומביה), המזרח התיכון ואפריקה (ערב הסעודית, איחוד האמירויות הערביות, מצרים, ניגריה ודרום אפריקה). כל אחד מהאזורים הללו מנותח על בסיס ממצאי שוק במדינות מרכזיות באזורים אלה לצורך הבנה ברמת המאקרו של השוק

השפעת דוח שוק אתלטיק טייפ:

-הערכה מקיפה של כל ההזדמנויות והסיכונים בשוק ה-Athletic Tape.
-אתלטיק טייפ משווק חידושים אחרונים ואירועים מרכזיים.
-מחקר מפורט של אסטרטגיות עסקיות לצמיחה של השחקנים המובילים בשוק אתלטיק טייפ.
-מחקר סופי על עלילת הצמיחה של שוק הדמיית אינפרא אדום לשנים הקרובות.
-הבנה מעמיקה של שוק אתלטיק טייפ, במיוחד נהגים, אילוצים ושווקי מיקרו מרכזיים.
-התרשמות חיובית בתוך הטרנדים הטכנולוגיים החיוניים והשוקיים העדכניים ביותר שפוגעים בשוק ה-Athletic Tape.

עיין בדוח המלא בכתובת:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/08133171503/global-athletic-tape-market-size-manufacturers-supply-chain-sales-channel-and-clients-2021-2027?Mode=kichi

תכונות חשובות שנמצאות בהצעה ודגשים עיקריים בדוח:

– סקירה מפורטת של שוק ה-Athletic Tape
– שינוי דינמיקת השוק של הענף
– פילוח שוק מעמיק לפי סוג, אפליקציה וכו'
– גודל שוק היסטורי, נוכחי וחזוי במונחים של נפח וערך
– מגמות והתפתחויות אחרונות בענף
– נוף תחרותי של שוק אתלטיק טייפ
– אסטרטגיות של שחקני מפתח והיצע מוצרים
– פלחים/אזורים פוטנציאליים ונישה שמפגינים צמיחה מבטיחה
– פרספקטיבה ניטרלית כלפי ביצועי שוק אתלטיק טייפ
– מידע חובה לשחקני שוק כדי לשמור ולהגביר את טביעת הרגל שלהם בשוק

המחקר כולל נתונים היסטוריים מ-2015 עד 2020 ותחזיות עד 2027, מה שהופך את הדוחות למשאב רב ערך עבור מנהלי תעשייה, שיווק, מכירות ומנהלי מוצר, יועצים, אנליסטים ואנשים אחרים המחפשים נתוני מפתח בתעשייה במסמכים נגישים בקלות עם הציגו טבלאות וגרפים.

לבסוף, דוח ה-Athletic Tape Market הוא מקור אמין להשגת מחקר שוק שיאיץ באופן אקספוננציאלי את העסק שלך. הדוח נותן את המקום העיקרי, מצבים כלכליים עם ערך הפריט, תועלת, מגבלה, ייצור, אספקה, בקשה וקצב התפתחות שוק, ונתון, וכן הלאה. דוח זה מציג בנוסף בדיקת SWOT משימות חדשה, חקירת יכולת הספקולציות וחקירת החזרת מיזמים.

אנו מציעים התאמה אישית על דוח המבוסס על דרישת לקוח ספציפית:

– ניתוח רמת מדינה בחינם עבור כל 5 מדינות לבחירתך.
– ניתוח תחרותי בחינם של כל 5 שחקני מפתח בשוק.
– 40 שעות אנליסט בחינם לכיסוי כל נקודת מידע אחרת.
– התאמה אישית של 15% חינם שווה ל-60 שעות אנליסט.

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מחלקת מכירות) – דוחות תובנות שוק

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.com | irfan@marketinsightsreports.com

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *