נתחי שוק מזון לחיות מחמד קפוא ומיובש בהקפאה ניתוח SWOT, אסטרטגיות מפתח ותחזיות פיתוח עד 2027

הדו"ח שכותרתו " שוק מזון לחיות מחמד קפוא ומיובש בהקפאה " נוסף לאחרונה על ידי MarketInsightsReports כדי לקבל תחזית עסקית חזקה ויעילה יותר. הוא מספק ניתוח מעמיק של תכונות שונות של תעשיות כגון מגמות, מדיניות ולקוחות הפועלים במספר אזורים. טכניקות הניתוח האיכותיות והכמותיות שימשו אנליסטים כדי לספק נתונים מדויקים וישימים לקוראים, לבעלי העסקים ולמומחים בתעשייה. הדו"ח מכסה את ההשפעה שלאחר נגיף הקורונה (COVID-19) על אזורים שונים ומדינות גדולות ועל ההתפתחות העתידית של התעשייה.

בשנת 2020, גודל השוק העולמי של מזון לחיות מחמד קפוא ומיובש בהקפאה היה XX מיליון דולר והוא צפוי להגיע ל-XX מיליון דולר עד סוף 2027, עם CAGR של XX% במהלך 2021-2027.

קבל עותק לדוגמה בחינם של דוח זה (הצעה בלעדית: עד 25% הנחה על דוח זה) :

https://www.marketinsightsreports.com/reports/08133169861/global-frozen-and-freeze-dried-pet-food-market-size-manufacturers-supply-chain-sales-channel-and-clients-2021-2027/ חקירה? מצב=קיצ'י

החברות המובילות בעולם של שוק המזון לחיות מחמד קפוא ומיובש בהקפאה הן  – WellPet, Stella & Chewy, K9 Naturals, Vital Essentials Raw, Bravo, Nature's Variety, Steve's Real Food, Primal Pets, Grandma Lucy's, NRG Freeze Dried Raw, Orijen, NW Naturals, ד"ר הארווי ואחרים.

סקירת שוק:

מזונות מיובשים בהקפאה הם שניהם קלים כי רוב הלחות הוסרה.
פורמולות מיובשות בהקפאה משתמשות בטמפרטורות נמוכות ובלחץ כדי להסיר לחות
מזון קפוא ממוקם בתא ואקום שבו הטמפרטורה נשארת מתחת לאפס. כאשר הלחץ והטמפרטורה משתנים, גבישי הקרח (הלחות) במזון מתאדים ולא מתאדים. תהליך הייבוש בהקפאה מונע מהלחות במזון להפוך לנוזל לפני הסרתו. מזון מיובש בהקפאה הוא האלטרנטיבה הקרובה ביותר לתזונה גולמית. ניתן למצוא מזונות אלה בצורה מעוצבת כמו נאגטס או קציצות, כמו גם תערובות פתיתים או גרגירים. ניתן להזין מזון מיובש בהקפאה במים לפני האכלה, או להאכיל ישירות מהאריזה.
קפוא, הנקרא גם טרי-Prepared, מגיע בצורה גולמית או מבושל (לא מעובד), חלק מהמגמה ההולכת וגוברת היא מסחור של מזון כלבים תוצרת בית לבעלי חיות מחמד שרוצים את אותה האיכות, אבל אין להם זמן או מומחיות להכין אותו בעצמם; Frozen, שנקרא גם טרי-Prepared, מגיע בצורה גולמית או מבושל (לא מעובד), חלק מהמגמה ההולכת וגוברת היא מסחור של מזון כלבים תוצרת בית לבעלי חיות מחמד שרוצים את אותה איכות, אבל לא יש את הזמן או המומחיות לעשות את זה בעצמם.
בצפון אמריקה, שחקני המפתח של מזון לחיות מחמד קפוא ומיובש בהקפאה כוללים את WellPet, Nature's Variety, Stella & Chewy, Vital Essentials Raw וכו'. ארבעת היצרנים המובילים בעולם מחזיקים בנתח של למעלה מ-40%.
ארצות הברית היא השוק הגדול ביותר, עם נתח של כ-90%, ואחריה קנדה, ומקסיקו, לשתיהן נתח של כ-10%.
מבחינת מוצר, מזון לחיות מחמד קפוא הוא הפלח הגדול ביותר, עם נתח של כמעט 80%. ומבחינת היישום, האפליקציה הגדולה ביותר היא Dog, ואחריה Cat וכו'.

על בסיס סוגים: –

מזון לחיות מחמד קפוא

מזון לחיות מחמד מיובש בהקפאה

על בסיס היישום: –

כֶּלֶב

חתול

אחרים

אזורים מכוסים על ידי דוח שוק מזון לחיות מחמד קפוא ומיובש בהקפאה 2021 עד 2027

להבנה מקיפה של דינמיקת השוק, שוק המזון לחיות מחמד קפוא ומיובש בהקפאה מנותח ברחבי גיאוגרפיות מרכזיות, כלומר: צפון אמריקה (ארצות הברית, קנדה ומקסיקו), אירופה (גרמניה, צרפת, בריטניה, רוסיה ואיטליה). אסיה-פסיפיק (סין, יפן, קוריאה, הודו ודרום מזרח אסיה), דרום אמריקה (ברזיל, ארגנטינה וקולומביה), המזרח התיכון ואפריקה (ערב הסעודית, איחוד האמירויות הערביות, מצרים, ניגריה ודרום אפריקה). כל אחד מהאזורים הללו מנותח על בסיס ממצאי שוק במדינות מרכזיות באזורים אלה לצורך הבנה ברמת המאקרו של השוק

השפעת דוח שוק המזון לחיות מחמד קפוא ומיובש בהקפאה:

-הערכה מקיפה של כל ההזדמנויות והסיכונים בשוק המזון לחיות מחמד קפוא ומיובש בהקפאה.
-מזון לחיות מחמד קפוא ומיובש בהקפאה משווק חידושים אחרונים ואירועים מרכזיים.
-מחקר מפורט של אסטרטגיות עסקיות לצמיחה של השחקנים המובילים בשוק המזון לחיות מחמד קפוא ומיובש בהקפאה.
-מחקר סופי על עלילת הצמיחה של שוק הדמיית אינפרא אדום לשנים הקרובות.
-הבנה מעמיקה של שוק המזון לחיות מחמד קפוא ומיובש בהקפאה – מניעים מסוימים, אילוצים ושוקי מיקרו מרכזיים.
-התרשמות חיובית בתוך הטרנדים הטכנולוגיים החיוניים והשוקיים העדכניים ביותר הבולטים את שוק המזון לחיות מחמד קפוא ומיובש בהקפאה.

עיין בדוח המלא בכתובת:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/08133169861/global-frozen-and-freeze-dried-pet-food-market-size-manufacturers-supply-chain-sales-channel-and-clients-2021-2027? מצב=קיצ'י

תכונות חשובות שנמצאות בהצעה ודגשים עיקריים בדוח:

– סקירה מפורטת של שוק מזון לחיות מחמד קפוא ומיובש בהקפאה
– שינוי דינמיקת השוק של הענף
– פילוח שוק מעמיק לפי סוג, יישום וכו'
– גודל שוק היסטורי, נוכחי וחזוי במונחים של נפח וערך
– לאחרונה מגמות והתפתחויות בתעשייה
– נוף תחרותי של שוק מזון לחיות מחמד קפוא ומיובש בהקפאה
– אסטרטגיות של שחקנים מרכזיים והיצע מוצרים
– פלחים/אזורים פוטנציאליים ונישה שמפגינים צמיחה מבטיחה
– פרספקטיבה ניטרלית כלפי ביצועי שוק המזון לחיות מחמד קפוא ומיובש בהקפאה
– מידע חובה עבור שחקני שוק כדי לקיים ולשפר את טביעת הרגל שלהם בשוק

המחקר כולל נתונים היסטוריים מ-2015 עד 2020 ותחזיות עד 2027, מה שהופך את הדוחות למשאב רב ערך עבור מנהלי תעשייה, שיווק, מכירות ומנהלי מוצר, יועצים, אנליסטים ואנשים אחרים המחפשים נתוני מפתח בתעשייה במסמכים נגישים בקלות עם הציגו טבלאות וגרפים.

לבסוף, דוח שוק המזון לחיות מחמד קפוא ומיובש בהקפאה הוא מקור אמין להשגת מחקר שוק שיאיץ באופן אקספוננציאלי את העסק שלך. הדוח נותן את המקום העיקרי, מצבים כלכליים עם ערך הפריט, תועלת, מגבלה, ייצור, אספקה, בקשה וקצב התפתחות שוק, ונתון, וכן הלאה. דוח זה מציג בנוסף בדיקת SWOT משימות חדשה, חקירת יכולת הספקולציות וחקירת החזרת מיזמים.

אנו מציעים התאמה אישית על דוח המבוסס על דרישת לקוח ספציפית:

– ניתוח רמת מדינה בחינם עבור כל 5 מדינות לבחירתך.
– ניתוח תחרותי בחינם של כל 5 שחקני מפתח בשוק.
– 40 שעות אנליסט בחינם לכיסוי כל נקודת מידע אחרת.
– התאמה אישית של 15% חינם שווה ל-60 שעות אנליסט.

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מחלקת מכירות) – דוחות תובנות שוק

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.com | irfan@marketinsightsreports.com

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *