שוק טילי שיוט 2021 ניתוח SWOT ואסטרטגיות עסקיות מרכזיות על ידי שחקנים מובילים – לוקהיד מרטין Corporation, Raytheon Technologies Corporation, Defense Research and Development Organization (DRDO)

המחקר האחרון על דוח שוק טילי השיוט מכסה תחזית וניתוח ברמה עולמית, אזורית ומדינה. המחקר מספק מידע היסטורי של 2016-2021 יחד עם תחזית משנת 2021 עד 2025 הנתמכת הן בנפח והן בהכנסות (מיליון דולר). המחקר כולו מכסה את המניעים והמעצורים העיקריים לשוק טילי השיוט. דוח זה כלל סעיף מיוחד על ההשפעה של COVID19. כמו כן, שוק טילי השיוט (לפי שחקני מפתח עיקריים, לפי סוגים, לפי יישומים ואזורים מובילים) תחזית פלח, הערכה עסקית, תרחיש תחרות ומגמות. הדו"ח נותן גם סקירה של 360 מעלות של הנוף התחרותי של תעשיות טילי השיוט.

שוק טילי השיוט גדל ב-CAGR של 13.61% במהלך תקופת התחזית (2021-2025).

שוק טילי השיוט הוא תחרותי ביותר ומורכב ממספר שחקנים מרכזיים. חברות מובילות כמו  Lockheed Martin Corporation, Raytheon Technologies Corporation, Defense Research and Development Organization (DRDO), The Boeing Company, MBDA Inc., Aerojet Rocketdyne Inc., Tactical Missile Corporation, Kongsberg Gruppen ASA, Roketsan Roket Sanayii ve Ticaret AS, Avibras Industria Aerospacecial SA

הורד עותק לדוגמה של הדוח ב-PDF:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/10192353617/cruise-missile-market-growth-trends-and-forecasts-2020-2025/inquiry?Mode=VIIIXX

ניתוח אזורי:

יתר על כן, כדי להרחיב את ההבנה, חוקרים בחנו את שוק טילי השיוט העולמי מנקודת מבט גיאוגרפית, תוך התחשבות באזורים ובמדינות הפוטנציאליות. הניתוח האזורי יסייע לשחקני השוק לקבל החלטות נכונות לגבי ההשקעות העתידיות שלהם.

דוח שוק טילי שיוט כולל את האזורים הגיאוגרפיים הבאים כמו צפון אמריקה, אירופה, סין, יפן, דרום מזרח אסיה, הודו ו-ROW.

היקף הדוח

– עם השנים גברה השפעת הטילים באסטרטגיות לחימה מודרניות, ומדינות החלו לשים דגש על שימור מערכות הטילים בנשקיהן. בעקבות תיאוריית ההרתעה וההרס המובטח הדדי, מדינות רוכשות ומפתחות טילי שיוט קטלניים יותר בעלי מהירויות וטווחים גבוהים. מנקודת מבט אסטרטגית, החזקת טילים קטלניים כאלה תסייע למדינות להרחיק את יריביהן הפוטנציאליים.

– השוק צפוי לצמוח בעיקר בשל הדגש על פעילויות רכש ופיתוח טילי שיוט שמבצעים צבאות כדי להשיג יד אסטרטגית על העליונה.

– עם זאת, צמיחה זו סובייקטיבית למספר גורמים אסוציאטיביים, כגון הקצאת כספים לרכישת מערכות טילי שיוט ועלולה להיות מושפעת לרעה בשל מגבלות תקציב וגורמים שונים שעלולים להביא בסופו של דבר לעיכובים וביטולים של התוכנית.

עיין בתיאור הדוח המלא ובתוכן העניינים בכתובת:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/10192353617/cruise-missile-market-growth-trends-and-forecasts-2020-2025?Mode=VIIIXX

מגמות מפתח בשוק

פלח הטילים העל-קוליים החזיק בנתח השוק הגדול ביותר ב-2019

בפילוח לפי מהירות, מגזר הסופרסוניק החזיק בנתח הגדול ביותר בשוק נכון לשנת 2019. טיל על-קולי נשען בעיקר על מהירות צרופה ואמצעי נגד אלקטרוניים מובנים כדי לחדור לרשת ההגנה האווירית של כוחות האויב העוינים. ארצות הברית, סין, רוסיה, בריטניה, צרפת והודו הן קומץ מדינות שיש להן את היכולת לפתח טיל שיוט על-קולי. נכון לעכשיו, רוסיה מפתחת באופן פעיל את ה-9M730 Burevestnik, הידוע גם בשם SSC-X-9 Skyfall, כדי לספק תקיפות גרעיניות אסטרטגיות ארוכות טווח. תיאורטית, טיל על-קולי המונע על ידי גרעיני, כמו ה-SSC-X-9 Skyfall, יכול להיות בעל טווח בלתי מוגבל, בעוד מהירות על-קולית מתמשכת תגביר את הקושי ליירוט ותאפשר לו להקיף בועות של כיסוי מכ"ם ולמנף שטח כדי למזער את הסיכוי ליירוט. רוסיה גם פיתחה ופרסה את טיל השיוט נגד ספינות P-800 Oniks. הטיל משגר ממצב אנכי ומשתמש בדחפים זוויתיים הממוקמים ליד האף כדי למקם את עצמו מחדש אופקית ולהתחיל את מסלול הטיסה שלו לעבר המטרה.

צפון אמריקה תשלוט בשוק במהלך תקופת התחזית

במהלך תקופת התחזית, צפויה צפון אמריקה לשלוט בשוק על ידי צמיחה עם ה-CAGR הגבוה ביותר. האזור גם היווה את נתח השוק הגבוה ביותר מבחינת גיאוגרפיה בשנת 2019. הצמיחה בשוק טילי השיוט האמריקאי היא הסיבה הגדולה ביותר לדומיננטיות של האזור. היכולות המשופרות של סין ורוסיה בשדה הקרב אילצו את ארצות הברית להגדיל את השקעתה במערכות נשק מתקדמות טכנולוגית. גורמים אחרים, כמו האלימות הגואה במזרח התיכון, עקב מתחים גיאופוליטיים וטרור, תרמו באופן משמעותי לצמיחת רכש טילים ומערכות הגנה מפני טילים על ידי הכוחות המזוינים של ארה"ב. בפברואר 2020 הציע נשיא ארה"ב הנוכחי תקציב של 740.5 מיליארד דולר לביטחון לאומי לשנת 2021, מתוכם 705 דולר. 4 מיליארד מוקצים למשרד ההגנה (DoD). תקציב הבסיס לרכש לשנת 2021 הוא 131.75 מיליארד דולר, מתוכם ההשקעה ברכש אמצעי לחימה מהווה 21.3 מיליארד דולר עבור חיל האוויר, הצי והצבא. AMRAAM, JASSM/JASSM ER, Harpoon ו- Tomahawk הם טילי השיוט הנפוצים בשימוש חיל האוויר והצי האמריקאי, בהתאמה. טיל שיוט Tomahawk נישא על ידי למעלה מ-145 ספינות מלחמה בארצות הברית.

מהם גורמי השוק המוסברים בדוח?

פיתוחים אסטרטגיים מרכזיים : המחקר כולל גם את ההתפתחויות האסטרטגיות המרכזיות של השוק, הכוללות מו"פ, השקת מוצר חדש, מיזוגים ורכישות, הסכמים, שיתופי פעולה, שותפויות, מיזמים משותפים וצמיחה אזורית של המתחרים המובילים הפועלים בשוק בעולם קנה מידה אזורי.

מאפייני שוק מרכזיים:  הדו"ח העריך מאפייני שוק מרכזיים, כולל הכנסות, מחיר, קיבולת, שיעור ניצול קיבולת, ברוטו, ייצור, קצב ייצור, צריכה, יבוא/יצוא, היצע/ביקוש, עלות, נתח שוק, CAGR ורווח גולמי . בנוסף, המחקר מציע מחקר מקיף של דינמיקת השוק המרכזית והמגמות האחרונות שלהן, יחד עם פלחי שוק ותתי פלחים רלוונטיים.

כלים אנליטיים:  דוח שוק טילי שיוט כולל את הנתונים הנלמדים והמוערכים במדויק של שחקני מפתח בתעשייה והיקפם בשוק באמצעות מספר כלים אנליטיים. הכלים האנליטיים כמו ניתוח חמשת הכוחות של פורטר, בדיקת היתכנות וניתוח תשואות השקעה שימשו לניתוח הצמיחה של שחקני מפתח הפועלים בשוק. 

המחקר כולל נתונים היסטוריים מ-2015 עד 2020 ותחזיות עד 2025, מה שהופך את הדוחות למשאב רב ערך עבור מנהלי תעשייה, שיווק, מכירות ומנהלי מוצר, יועצים, אנליסטים ואנשים אחרים המחפשים נתוני מפתח בתעשייה במסמכים נגישים עם הצגתם ברורה טבלאות וגרפים.

סיבות לרכישה דוח זה:

– גיליון אומדן השוק (ME) בפורמט אקסל

– 3 חודשים של תמיכת אנליסטים

עלינו:

MarketInsightsReports  מספקת מחקרי שוק סינדיקטיים על ענפי תעשייה, לרבות שירותי בריאות, טכנולוגיית מידע ותקשורת (ICT), טכנולוגיה ומדיה, כימיקלים, חומרים, אנרגיה, תעשייה כבדה וכו'.  MarketInsightsReports  מספקת כיסוי מודיעין שוק גלובלי ואזורי, השקפת שוק של 360 מעלות. כולל תחזיות סטטיסטיות, נוף תחרותי, פילוח מפורט, מגמות מפתח והמלצות אסטרטגיות.

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מחלקת מכירות) – דוחות תובנות שוק

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.comirfan@marketinsightsreports.com

 

 

 

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *