שוק אבטחת הסייבר באסיה-פסיפיק 2021 ניתוח SWOT ואסטרטגיות עסקיות מרכזיות על ידי שחקנים מובילים – AVG Technologies (Avast Software sro), IBM Corporation, Check Point Software Technologies Ltd, Cisco Systems Inc., Cyber ​​Ark Software Ltd.

המחקר האחרון על דוח שוק אבטחת הסייבר באסיה-פסיפיק מכסה תחזית וניתוח ברמה עולמית, אזורית ומדינה. המחקר מספק מידע היסטורי של 2016-2021 יחד עם תחזית משנת 2021 עד 2025 הנתמכת הן בנפח והן בהכנסות (מיליון דולר). המחקר כולו מכסה את המניעים והמעצורים העיקריים עבור שוק אבטחת הסייבר באסיה-פסיפיק. דוח זה כלל סעיף מיוחד על ההשפעה של COVID19. כמו כן, שוק אבטחת הסייבר באסיה-האוקיינוס ​​השקט (לפי שחקני מפתח מרכזיים, לפי סוגים, לפי יישומים ואזורים מובילים) תחזית פלח, הערכה עסקית, תרחיש תחרות ומגמות. הדו"ח נותן גם סקירה של 360 מעלות של הנוף התחרותי של תעשיות אבטחת הסייבר באסיה-פסיפיק.

שוק אבטחת הסייבר של APAC הוערך ב-30.45 מיליארד דולר בשנת 2019, והוא צפוי לרשום CAGR של 18.3%, במהלך התקופה של 2020-2025.

שוק אבטחת הסייבר באסיה-פסיפיק הוא תחרותי ביותר ומורכב ממספר שחקנים מרכזיים. חברות מובילות כמו  AVG Technologies (Avast Software sro), IBM Corporation, Check Point Software Technologies Ltd, Cisco Systems Inc., Cyber ​​Ark Software Ltd, Dell Technologies Inc., Fireeye Inc., Fortinet Inc., Imperva Inc., Intel Security ( Intel Corporation), Palo Alto Networks Inc., Proofpoint Inc.

הורד עותק לדוגמה של הדוח ב-PDF:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/10192355549/asia-pacific-cybersecurity-market-growth-trends-and-forecasts-2020-2025/inquiry?Mode=VIIIXX

ניתוח אזורי:

יתר על כן, כדי להרחיב את ההבנה, חוקרים חקרו את שוק אבטחת הסייבר העולמי באסיה-פסיפיק מנקודת מבט גיאוגרפית, תוך התחשבות באזורים ובמדינות הפוטנציאליות. הניתוח האזורי יסייע לשחקני השוק לקבל החלטות נכונות לגבי ההשקעות העתידיות שלהם.

דוח שוק אבטחת הסייבר באסיה-פסיפיק כולל את האזורים הגיאוגרפיים הבאים כגון צפון אמריקה, אירופה, סין, יפן, דרום מזרח אסיה, הודו ו-ROW.

חדשות והתפתחויות בתעשייה:

– ביולי 2020 – FireEye, Inc., חברת האבטחה בראשות המודיעין, הכריזה על השותפות האסטרטגית שלה עם Athena Alliance, ארגון המוקדש לעזור לנשים להתקדם כמנהיגות בכירות ולהשיג מושבים במועצת המנהלים כדי לתמוך בנשים מובילות אבטחת סייבר בהשגת תפקידי ניהול ומושבי דירקטוריון .

– ביוני 2020 – צ'ק פוינט תוכנה טכנולוגיות בע"מ, ספקית מובילה של פתרונות אבטחת סייבר ברחבי העולם, הציגה את CloudGuard Cloud-Native Security. פלטפורמת ענן אוטומטית לחלוטין זו מאפשרת ללקוחות להגן על פריסות הענן ועומסי העבודה שלהם בצורה חלקה, ולנהל את האבטחה באמצעות חלונית זכוכית אחת. CloudGuard מייעלת ומפשטת את אבטחת הענן, מונעת מהתקפות הסייבר מהדור ה-6 המתקדמות ביותר להשפיע על סביבות הענן של ארגונים, ומאפשרת להם לנצל את מלוא היתרונות מהמהירות והזריזות של הענן.

– בנובמבר 2019 – IBM הכריזה על Cloud Pak for Security, פלטפורמה לחיבור עם כל כלי אבטחה, ענן או מערכת מקומית, מבלי להעביר נתונים מהמקור שלו. הפלטפורמה כוללת טכנולוגיית קוד פתוח לציד איומים, יכולות אוטומציה שיעזרו להאיץ תגובה למתקפות סייבר ויכולת לרוץ בכל סביבה.

היקף הדוח

– האימוץ של פתרונות אבטחת סייבר צפוי לגדול עם החדירה הגוברת של האינטרנט למדינות המתפתחות ולמדינות המפותחות. בנוסף, הרשת האלחוטית המתרחבת למכשירים ניידים הגבירה את הפגיעות של הנתונים, והפכה את אבטחת הסייבר לחלק חיוני ובלתי נפרד מכל ארגון.

– על פי Allianz Risk Barometer 2020, העלות הארגונית הממוצעת של פרצת מידע באיגוד מדינות דרום מזרח אסיה (ASEAN) הסתכמה ב-2.62 מיליון דולר. מספר הרשומות הממוצע לכל הפרה הוא 22,500. 96% מהעסקים בסינגפור דיווחו על פרצת נתונים בין ספטמבר 2018 לספטמבר 2019.

עיין בתיאור הדוח המלא ובתוכן העניינים בכתובת:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/10192355549/asia-pacific-cybersecurity-market-growth-trends-and-forecasts-2020-2025?Mode=VIIIXX

מגמות מפתח בשוק

פריסת ענן מניעה את צמיחת השוק

– ההכרה הגוברת בקרב חברות לגבי החשיבות של חיסכון בכסף ובמשאבים על ידי העברת הנתונים שלהן לענן, במקום בנייה ותחזוקה של אחסון נתונים חדש, מניע את הביקוש לפתרונות מבוססי ענן, ומכאן מגביר את האימוץ של שירותי אבטחה לפי דרישה .

– בשל היתרונות הללו, גם ארגונים גדולים וגם עסקים קטנים ובינוניים באזור מאמצים יותר ויותר פתרונות מבוססי ענן. במהלך השנים הקרובות, פלטפורמות ענן ומערכות אקולוגיות צפויות לשמש כנקודת השקה לפיצוץ בקצב ובהיקף החדשנות הדיגיטלית.

– על פי דוח CISCO Cybersecurity Series 2019, מדינות אסיה פסיפיק נוטות לקבל אחוזים גבוהים יותר מהתשתיות שלהן מתארחות בענן ולא במקום. 16% מתארחים בין 80-100%, בהשוואה ל-9% בלבד בסוגר זה ברחבי העולם. 52% מהארגונים במדינות אסיה פסיפיק חשו את קלות השימוש בפריסת ענן, ו-50% מהארגון באזור חשו שפריסת ענן של פתרון אבטחת סייבר מציעה אבטחת מידע טובה יותר.

סין תופסת נתח שוק מרבי

– התקפות סייבר גוברת במדינה הניעו את סין לחזק את יכולות ההגנה שלה. המדינה מהווה גם מקור עיקרי להתקפות סייבר בחלקים אחרים של העולם.

– על פי הנתונים הסטטיסטיים שסיפקה מעבדת קספרסקי, ביולי 2020, סין ראתה עלייה מהירה בהתקפות הרשת במדינה. לפי הנתונים הסטטיסטיים, ב-5 ביולי 2020, המדינה ראתה 1.91 מיליון מקרי תקיפות רשת, שהגיעו ל-2.78 מיליון ב-26 ביולי.

– היוזמות המתגברות של הממשלה והגופים הרגולטוריים הקשורים לחיזוק אבטחת הענן צפויות לתדלק את אימוץ פתרונות מבוססי אבטחת סייבר במהלך תקופת התחזית. לדוגמה, הוראות נוספות, המכונות התקנות על פיקוח ופיקוח על אבטחת אינטרנט על ידי גופי ביטחון ציבורי לחוק אבטחת הסייבר של סין, הועברו בעבר הקרוב. החוק מתאר כיצד הסוכנות הראשית לביטחון פנים במדינה, המשרד לביטחון פנים (MPS), יכולה לבצע בדיקה באתרית ומרוחקת של רשתות מחשבים, המוגדרות בדרך כלל ב-CSL כחמישה או יותר מחשבים המחוברים לאינטרנט.

מהם גורמי השוק המוסברים בדוח?

פיתוחים אסטרטגיים מרכזיים : המחקר כולל גם את ההתפתחויות האסטרטגיות המרכזיות של השוק, הכוללות מו"פ, השקת מוצר חדש, מיזוגים ורכישות, הסכמים, שיתופי פעולה, שותפויות, מיזמים משותפים וצמיחה אזורית של המתחרים המובילים הפועלים בשוק בעולם קנה מידה אזורי.

מאפייני שוק מרכזיים:  הדו"ח העריך מאפייני שוק מרכזיים, כולל הכנסות, מחיר, קיבולת, שיעור ניצול קיבולת, ברוטו, ייצור, קצב ייצור, צריכה, יבוא/יצוא, היצע/ביקוש, עלות, נתח שוק, CAGR ורווח גולמי . בנוסף, המחקר מציע מחקר מקיף של דינמיקת השוק המרכזית והמגמות האחרונות שלהן, יחד עם פלחי שוק ותתי פלחים רלוונטיים.

כלים אנליטיים:  דוח שוק אבטחת הסייבר באסיה-האוקיינוס ​​השקט כולל את הנתונים הנלמדים והמוערכים במדויק של שחקני מפתח בתעשייה והיקפם בשוק באמצעות מספר כלים אנליטיים. הכלים האנליטיים כמו ניתוח חמשת הכוחות של פורטר, בדיקת היתכנות וניתוח תשואות השקעה שימשו לניתוח הצמיחה של שחקני מפתח הפועלים בשוק. 

המחקר כולל נתונים היסטוריים מ-2015 עד 2020 ותחזיות עד 2025, מה שהופך את הדוחות למשאב רב ערך עבור מנהלי תעשייה, שיווק, מכירות ומנהלי מוצר, יועצים, אנליסטים ואנשים אחרים המחפשים נתוני מפתח בתעשייה במסמכים נגישים עם הצגתם ברורה טבלאות וגרפים.

סיבות לרכישה דוח זה:

– גיליון אומדן השוק (ME) בפורמט אקסל

– 3 חודשים של תמיכת אנליסטים

עלינו:

MarketInsightsReports  מספקת מחקרי שוק סינדיקטיים על ענפי תעשייה, לרבות שירותי בריאות, טכנולוגיית מידע ותקשורת (ICT), טכנולוגיה ומדיה, כימיקלים, חומרים, אנרגיה, תעשייה כבדה וכו'.  MarketInsightsReports  מספקת כיסוי מודיעין שוק גלובלי ואזורי, השקפת שוק של 360 מעלות. כולל תחזיות סטטיסטיות, נוף תחרותי, פילוח מפורט, מגמות מפתח והמלצות אסטרטגיות.

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מחלקת מכירות) – דוחות תובנות שוק

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.comirfan@marketinsightsreports.com

 

 

 

 

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *