Europe Business Jet Market 2021 ניתוח SWOT ואסטרטגיות עסקיות מפתח על ידי שחקנים מובילים – Airbus SE, Textron Inc., Embraer SA, The Boeing Company, Bombardier Inc.

המחקר העדכני ביותר על דוח שוק סילון עסקי באירופה מכסה תחזית וניתוח ברמה עולמית, אזורית ומדינה. המחקר מספק מידע היסטורי של 2016-2021 יחד עם תחזית משנת 2021 עד 2025 הנתמכת הן בנפח והן בהכנסות (מיליון דולר). המחקר כולו מכסה את המניעים והמעצורים העיקריים לשוק אירופה Business Jet. דוח זה כלל סעיף מיוחד על ההשפעה של COVID19. כמו כן, אירופה שוק סילון עסקי (לפי שחקני מפתח עיקריים, לפי סוגים, לפי יישומים ואזורים מובילים) תחזית פלח, הערכה עסקית, תרחיש תחרות ומגמות. הדו"ח נותן גם סקירה של 360 מעלות של הנוף התחרותי של תעשיות אירופה לעסקים סילון.

שוק אירופה Business Jet גדל ב-CAGR של 2% במהלך תקופת התחזית (2021-2025).

שוק Europe Business Jet הוא תחרותי ביותר ומורכב ממספר שחקנים מרכזיים. חברות מובילות כמו  Airbus SE, Textron Inc., Embraer SA, The Boeing Company, Bombardier Inc., Gulfstream Aerospace Corporation, Dassault Aviation SA, Honda Aircraft Company, DC Aviation GmbH, Lufthansa Technik, Comlux, Rolls-Royce Holding PLC

הורד עותק לדוגמה של הדוח ב-PDF:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/10192353717/europe-business-jet-market-growth-trends-and-forecasts-2020-2025/inquiry?Mode=VIIIXX

ניתוח אזורי:

יתרה מזאת, כדי להרחיב את ההבנה, חוקרים בחנו את שוק הגלובלי של אירופה Business Jet מנקודת מבט גיאוגרפית, תוך התחשבות באזורים ובמדינות הפוטנציאליות. הניתוח האזורי יסייע לשחקני השוק לקבל החלטות נכונות לגבי ההשקעות העתידיות שלהם.

דוח אירופה Business Jet Market כולל את האזורים הגיאוגרפיים הבאים כמו צפון אמריקה, אירופה, סין, יפן, דרום מזרח אסיה, הודו ו-ROW.

חדשות והתפתחויות בתעשייה:

בפברואר 2020 הכריזה חברת Gulfstream Aerospace Corp כי Gulfstream G700 החדש שלה, המטוס הגדול והמרווח ביותר שתוכנן אי פעם על ידי החברה, ביצע את הטיסה הראשונה שלו. החברה מתכננת לספק את המטוס הראשון עד 2022.

היקף הדוח

– לאירופה יש את צי מטוסי העסקים השני בגודלו בעולם, עם למעלה מ-4,100 מטוסים עם לקוחות שונים באזור עד סוף 2019. האזור היווה 116 משלוחי מטוסים עסקיים ב-2019, שהם כ-14.3% מהעסקים העולמיים משלוחי סילון, השני בגובהו בעולם.

– עם זאת, חלקם של משלוחי המטוסים העסקיים של אירופה המשיך לצנוח זו השנה השלישית ברציפות בשנת 2019, מכיוון שמפעילי מטוסים עסקיים מתמודדים עם בעיות בשל הצמיחה הכלכלית האיטית של האזור וההשפעות הלא ודאות של הברקזיט, שהוא מעכב את הצמיחה של רכישות מטוסים חדשים.

– בנוסף, הופעת מגיפת ה-COVID-19 השפיעה קשות על ההכנסות של מפעילי מטוסים עסקיים. לפי איגוד התעופה העסקית האירופית, מספר מפעילי מטוסים עסקיים הושפעו לרעה מפרשנות נוקשה של הגבלות נסיעה על ידי הרשויות הלאומיות, מה שעלול להכריח אותם עוד יותר לבטל או לדחות את תוכניות הרכישה שלהם.

עיין בתיאור הדוח המלא ובתוכן העניינים בכתובת:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/10192353717/europe-business-jet-market-growth-trends-and-forecasts-2020-2025?Mode=VIIIXX

מגמות מפתח בשוק

בעלות חלקית צפויה להיות עדה לעלייה באירופה

הרעיון של בעלות חלקית על מטוסים הוא חלופה לבעלות מלאה על מטוסי עסקים. הוא כולל מספר משתמשים הרוכשים את חלק הרכוש במטוס בתמורה לשימוש המשותף של המטוס. במסגרת תוכנית בעלות חלקית, לבעלים צפויה גישה למטוס, לפי הצורך, או גישה לכל מטוס אחר בצי הספק, במיוחד, כאשר תידרש קיבולת נוספת. באירופה, Jetfly, Air Partner, NetJets Europe ו-VistaJet הן חלק מספקיות הצ'רטר הבולטות שמציעות בעלות חלקית. כמה ספקי שכר מטוסים עסקיים בולטים באירופה רואים בבעלות חלקית כאופציה להפחתת עלויות. לדוגמה, Jet Aviation היא המפעיל העיקרי של צי VistaJet באירופה, תחת תוכנית הבעלות החלקית של VistaJet.

פלח מטוסים גדולים החזיק בנתח השוק הגדול ביותר ב-2019

פלח המטוסים הגדולים החזיק בנתח ההכנסות הגדול ביותר בשוק בשנת 2019. הביקוש למטוסים גדולים ממשיך להיות הגבוה באירופה, ומהווה יותר מ-60% מהכנסות השוק בשנת 2019. בין 116 מטוסי העסקים שנמסרו ל- אירופה בשנת 2019, 43 מטוסי עסקים היו מטוסים גדולים. אמנם היקפי המכירות של המטוסים הגדולים דומים לאלו של המטוסים הקלים באירופה, אך מחירי היחידה הגבוהים יותר של המטוסים הם הסיבה העיקרית לנתח הגדול יותר של הפלח. מטוסים גדולים של יצרניות מטוסי העסקים, כמו Gulfstream, Bombardier, Dassault, Airbus ו-Boeing, עדים לגידול בביקוש באירופה. הגידול בביקוש לטיסות טרנס-אטלנטיות, בעיקר בין ארה"ב למספר מדינות באירופה, הביא לכך שכמה מפעילי מטוסים עסקיים ביצעו הזמנות למטוסים גדולים וארוכי טווח.

מהם גורמי השוק המוסברים בדוח?

פיתוחים אסטרטגיים מרכזיים : המחקר כולל גם את ההתפתחויות האסטרטגיות המרכזיות של השוק, הכוללות מו"פ, השקת מוצר חדש, מיזוגים ורכישות, הסכמים, שיתופי פעולה, שותפויות, מיזמים משותפים וצמיחה אזורית של המתחרים המובילים הפועלים בשוק בעולם קנה מידה אזורי.

מאפייני שוק מרכזיים:  הדו"ח העריך מאפייני שוק מרכזיים, כולל הכנסות, מחיר, קיבולת, שיעור ניצול קיבולת, ברוטו, ייצור, קצב ייצור, צריכה, יבוא/יצוא, היצע/ביקוש, עלות, נתח שוק, CAGR ורווח גולמי . בנוסף, המחקר מציע מחקר מקיף של דינמיקת השוק המרכזית והמגמות האחרונות שלהן, יחד עם פלחי שוק ותתי פלחים רלוונטיים.

כלים אנליטיים:  דוח שוק הסילון של אירופה לעסקים כולל את הנתונים הנלמדים והמוערכים במדויק של שחקני מפתח בתעשייה והיקפם בשוק באמצעות מספר כלים אנליטיים. הכלים האנליטיים כמו ניתוח חמשת הכוחות של פורטר, בדיקת היתכנות וניתוח תשואות השקעה שימשו לניתוח הצמיחה של שחקני מפתח הפועלים בשוק. 

המחקר כולל נתונים היסטוריים מ-2015 עד 2020 ותחזיות עד 2025, מה שהופך את הדוחות למשאב רב ערך עבור מנהלי תעשייה, שיווק, מכירות ומנהלי מוצר, יועצים, אנליסטים ואנשים אחרים המחפשים נתוני מפתח בתעשייה במסמכים נגישים עם הצגתם ברורה טבלאות וגרפים.

סיבות לרכישה דוח זה:

– גיליון אומדן השוק (ME) בפורמט אקסל

– 3 חודשים של תמיכת אנליסטים

עלינו:

MarketInsightsReports  מספקת מחקרי שוק סינדיקטיים על ענפי תעשייה, לרבות שירותי בריאות, טכנולוגיית מידע ותקשורת (ICT), טכנולוגיה ומדיה, כימיקלים, חומרים, אנרגיה, תעשייה כבדה וכו'.  MarketInsightsReports  מספקת כיסוי מודיעין שוק גלובלי ואזורי, השקפת שוק של 360 מעלות. כולל תחזיות סטטיסטיות, נוף תחרותי, פילוח מפורט, מגמות מפתח והמלצות אסטרטגיות.

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מחלקת מכירות) – דוחות תובנות שוק

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.comirfan@marketinsightsreports.com

 

 

 

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *