שוק אביזרי המשחקים 2021 ניתוח SWOT ואסטרטגיות עסקיות מפתח על ידי שחקנים מובילים – Logitech International SA, Razer Inc., Mad Catz Global Limited, Turtle Beach Corporation, Corsair Components, Inc.

דוח המחקר האחרון על שוק אביזרי המשחקים מכסה תחזית וניתוח ברמה עולמית, אזורית ומדינה. המחקר מספק מידע היסטורי של 2016-2021 יחד עם תחזית משנת 2021 עד 2025 הנתמכת הן בנפח והן בהכנסות (מיליון דולר). המחקר כולו מכסה את המניעים והמעצורים העיקריים לשוק אביזרי המשחקים. דוח זה כלל סעיף מיוחד על ההשפעה של COVID19. כמו כן, שוק אביזרי המשחקים (לפי שחקני מפתח עיקריים, לפי סוגים, לפי יישומים ואזורים מובילים) תחזית פלח, הערכה עסקית, תרחיש תחרות ומגמות. הדו"ח נותן גם סקירה של 360 מעלות של הנוף התחרותי של תעשיות אביזרי המשחקים.

שוק אביזרי המשחקים גדל ב-CAGR של 9.5% במהלך תקופת התחזית (2021-2025).

שוק אביזרי המשחקים הוא תחרותי ביותר ומורכב ממספר שחקנים מרכזיים. חברות מובילות כמו  Alienware (Dell), Logitech International SA, Razer Inc., Mad Catz Global Limited, Turtle Beach Corporation, Corsair Components, Inc., Cooler Master Co., Ltd., Sennheiser electronic GmbH & Co. KG, HyperX, Anker , Reddragon (Eastern Times Technology Co., Ltd)

הורד עותק לדוגמה של הדוח ב-PDF:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/07202153631/gaming-accessories-market-growth-trends-and-forecasts-2020-2025/inquiry?Mode=VIIIXX

ניתוח אזורי:

יתר על כן, כדי להרחיב את ההבנה, חוקרים בחנו את שוק אביזרי המשחקים העולמי מנקודת מבט גיאוגרפית, תוך התחשבות באזורים ובמדינות הפוטנציאליות. הניתוח האזורי יסייע לשחקני השוק לקבל החלטות נכונות לגבי ההשקעות העתידיות שלהם.

דוח שוק אביזרי המשחקים כולל את האזורים הגיאוגרפיים הבאים כמו צפון אמריקה, אירופה, סין, יפן, דרום מזרח אסיה, הודו ו-ROW.

חדשות והתפתחויות בתעשייה:

– בספטמבר 2019, Razer תכננה להשקיע 7.2 מיליון דולר כדי להניע צמיחה בסצנת המשחקים של סינגפור. עם ההשקעה, Razer מחפשת לתמוך בקבוצות esports ובחברות משחקים הממוקמות בעיר המדינה או שהוקמה על ידי סינגפורים. המימון הזה יעבור בחלקו גם ל-Team Singapore, שהם דוגלים בו למשחקי SEA.

– בפברואר 2020, Logitech G, מותג של Logitech והרמן מילר, הכריזה היום על שותפות בלעדית למחקר, עיצוב וייצור של פתרונות ריהוט עתירי ביצועים מהדור הבא לגיימרים. שתי החברות מביאות שנים של מומחיות בעיצוב והנדסה בתחומיהן, ובשילוב ייתן מענה לצרכים של ספורטאים, שחקנים וסטרימרים בתחום הספורט האלקטרוני.

היקף הדוח

– יצרניות קונסולות משחקים גדולות כמו נינטנדו ומיקרוסופט הבינו את הפוטנציאל של AR והן מובילות את המשימה. AR יכול לשחרר גיימרים מהעולם שלהם ולהכניס אותם לעולם האמיתי כדי לשחק. לדוגמה, Human Pac-Man הוא משחק המאפשר למשתמשים ללבוש משקפי מגן ולרדוף אחד אחרי השני בחיים האמיתיים, רק מזכירים את הדמויות ב-Pac-Man. פיתוחים כאלה מסייעים לפיתוח אביזרי גיימינג כדי לספק חווית משחק משופרת לגיימרים.

– הצמיחה המהירה של הספורט האלקטרוני העלתה את הביקוש למקלדות ומשטחי משחק מתקדמות, ושוק אביזרי המשחקים צפוי לגדול במהלך תקופת התחזית עם השיפור המתמשך בתכני המשחקים. סין היא שוק משחקי הווידאו הגדול, הרווחי והרווחי ביותר בעולם, מאז 2015. בתחום הספורט האלקטרוני, סין הייתה המובילה בעולם במונחים של זכיות בטורנירים, עם כמה מהכישרונות הטובים בעולם במספר משחקי וידאו , כמו גם אחד מהמאגר הגדול ביותר של גיימרי וידאו.

עיין בתיאור הדוח המלא ובתוכן העניינים בכתובת:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/07202153631/gaming-accessories-market-growth-trends-and-forecasts-2020-2025?Mode=VIIIXX

מגמות מפתח בשוק

מקטע קונסולות כדי לחזות בצמיחה משמעותית

– קונסולות ביתיות שולטות בעיקר בשוק כאשר שחקנים שונים, כמו סוני, מיקרוסופט ונינטנדו שולטות בשוק. סוני מובילה את השוק עם כ-70,599 קונסולות משחק תלת מימד שנמכרו בצפון אמריקה בלבד. הביקוש הגובר לקונסולת המשחקים יניע את הצמיחה של שוק אביזרי המשחקים בתקופת התחזית.

– השקת תוכן משחק חדש עם דרישות גרפיות גבוהות? מניע את השוק. משחקי קונסול נמצאים במעבר לתוכן חזותי לפי דרישה, והמעבר הזה כבר החל. מיקרוסופט הכריזה על השקת ה-Xbox Series X (היורשת של קונסולת המשחקים המובילה שלה Xbox One X). הוא יכלול חומרה חזקה בהרבה, יוסיף חווית משחק של 4K בקצב מדהים של עד 120 פריימים לשנייה, תמיכה במשחקים עם קצב רענון משתנה, תאימות עם צגי 8K.

אסיה-פסיפיק לחזות בצמיחה הגבוהה ביותר

– אסיה-פסיפיק מחזיקה בנתח השוק הגדול ביותר, כאשר דרום מזרח אסיה מחזיקה בהכנסות המשמעותיות ביותר. מדינות כמו סין, יפן, אוסטרליה ודרום קוריאה הן מוקדי הגיימינג העיקריים בעולם, שלפי הערכות מייצרות יותר מ-40% מהכנסות תעשיית המשחקים מדי שנה.

– כמו כן, עד 2021, מספר הגיימרים המקוונים הניידים בדרום מזרח אסיה יעלה ל-250 מיליון. אינדונזיה, מלזיה, תאילנד, וייטנאם, סינגפור והפיליפינים הן שש המדינות המשמעותיות ביותר למשחקים ניידים בדרום מזרח אסיה.

– מגמה שהזינה גם את שוק המשחקים באזור היא עליית הספורט האלקטרוני. גידול במספר הצופים ומגמה גוברת של ספורט אלקטרוני פתחו הזדמנויות חדשות לאביזרים למשחקים במדינות שאינן סין, כגון אינדונזיה, וייטנאם, מלזיה וכו'. עקב אימוץ הספורט האלקטרוני, הביקוש למשחקי וידאו דרך הקונסולה גדל ויצבור צמיחה נוספת בעתיד.

מהם גורמי השוק המוסברים בדוח?

פיתוחים אסטרטגיים מרכזיים : המחקר כולל גם את ההתפתחויות האסטרטגיות המרכזיות של השוק, הכוללות מו"פ, השקת מוצר חדש, מיזוגים ורכישות, הסכמים, שיתופי פעולה, שותפויות, מיזמים משותפים וצמיחה אזורית של המתחרים המובילים הפועלים בשוק בעולם קנה מידה אזורי.

מאפייני שוק מרכזיים:  הדו"ח העריך מאפייני שוק מרכזיים, כולל הכנסות, מחיר, קיבולת, שיעור ניצול קיבולת, ברוטו, ייצור, קצב ייצור, צריכה, יבוא/יצוא, היצע/ביקוש, עלות, נתח שוק, CAGR ושולי רווח גולמיים . בנוסף, המחקר מציע מחקר מקיף של דינמיקת השוק המרכזית והמגמות האחרונות שלהן, יחד עם פלחי שוק ותתי פלחים רלוונטיים.

כלים אנליטיים:  דוח שוק אביזרי המשחקים כולל את הנתונים הנלמדים והמוערכים במדויק של שחקני מפתח בתעשייה והיקפם בשוק באמצעות מספר כלים אנליטיים. הכלים האנליטיים כמו ניתוח חמשת הכוחות של פורטר, בדיקת היתכנות וניתוח תשואות השקעה שימשו לניתוח הצמיחה של שחקני מפתח הפועלים בשוק. 

המחקר כולל נתונים היסטוריים מ-2015 עד 2020 ותחזיות עד 2025, מה שהופך את הדוחות למשאב רב ערך עבור מנהלי תעשייה, שיווק, מכירות ומנהלי מוצר, יועצים, אנליסטים ואנשים אחרים המחפשים נתוני מפתח בתעשייה במסמכים נגישים עם הצגתם ברורה טבלאות וגרפים.

סיבות לרכישה דוח זה:

– גיליון אומדן השוק (ME) בפורמט אקסל

– 3 חודשים של תמיכת אנליסטים

עלינו:

MarketInsightsReports  מספקת מחקרי שוק סינדיקטיים על ענפי תעשייה, לרבות שירותי בריאות, טכנולוגיית מידע ותקשורת (ICT), טכנולוגיה ומדיה, כימיקלים, חומרים, אנרגיה, תעשייה כבדה וכו'.  MarketInsightsReports  מספקת כיסוי מודיעין שוק גלובלי ואזורי, השקפת שוק של 360 מעלות. כולל תחזיות סטטיסטיות, נוף תחרותי, פילוח מפורט, מגמות מפתח והמלצות אסטרטגיות.

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מחלקת מכירות) – דוחות תובנות שוק

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.comirfan@marketinsightsreports.com

 

 

 

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *