שוק זיכרון ברוחב פס גבוה 2021 ניתוח SWOT ואסטרטגיות עסקיות מפתח על ידי שחקנים מובילים – Micron Technology Inc., Samsung Electronics Co. Ltd, SK Hynix Inc., IBM Corporation

המחקר האחרון על דוח שוק הזיכרון ברוחב פס גבוה מכסה תחזית וניתוח ברמה עולמית, אזורית ומדינה. המחקר מספק מידע היסטורי של 2016-2021 יחד עם תחזית משנת 2021 עד 2025 הנתמכת הן בנפח והן בהכנסות (מיליון דולר). המחקר כולו מכסה את המניעים והמעצורים העיקריים לשוק זיכרון רוחב הפס הגבוה. דוח זה כלל סעיף מיוחד על ההשפעה של COVID19. כמו כן, שוק הזיכרון ברוחב פס גבוה (לפי שחקני מפתח עיקריים, לפי סוגים, לפי יישומים ואזורים מובילים) תחזית פלח, הערכה עסקית, תרחיש תחרות ומגמות. הדו"ח נותן גם סקירה של 360 מעלות של הנוף התחרותי של תעשיות זיכרון רוחב פס גבוה.

שוק הזיכרון ברוחב פס גבוה גדל ב-CAGR של 33.5% במהלך תקופת התחזית (2021-2025).

שוק זיכרון רוחב הפס הגבוה הוא תחרותי ביותר ומורכב ממספר שחקנים מרכזיים. חברות מובילות כמו  Micron Technology Inc., Samsung Electronics Co. Ltd, SK Hynix Inc., IBM Corporation, Advanced Micro Devices, Intel Corporation, Xilinx Inc., Fujitsu Ltd, Nvidia Corporation, Open-Silicon, Arira Design Inc., Cadence Design מערכות

הורד עותק לדוגמה של הדוח ב-PDF:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/07202153570/high-bandwidth-memory-market-growth-trends-forecasts-2020-2025/inquiry?Mode=VIIIXX

ניתוח אזורי:

יתרה מזאת, כדי להרחיב את ההבנה, חוקרים בחנו את שוק זיכרון רוחב הפס הגבוה העולמי מנקודת מבט גיאוגרפית, תוך התחשבות באזורים ובמדינות הפוטנציאליות. הניתוח האזורי יסייע לשחקני השוק לקבל החלטות נכונות לגבי ההשקעות העתידיות שלהם.

דוח שוק הזיכרון ברוחב פס גבוה כולל את האזורים הגיאוגרפיים הבאים כמו צפון אמריקה, אירופה, סין, יפן, דרום מזרח אסיה, הודו ו-ROW.

חדשות והתפתחויות בתעשייה:

– נובמבר 2019 – Cray של HPE הודיעה שהיא תפתח במשותף את ה-A64FX CPU של Fujitsu כדי לעמוד בדרישות של לקוחות סבירים כמו אוניברסיטאות ומעבדות מחקר לאומיות. כחלק משותפות חדשה זו, קריי ופוג'יטסו יחקרו שיתוף פעולה הנדסי, פיתוח משותף ויציאה משותפת לשוק כדי לענות על דרישת הלקוחות בתחום מחשוב העל.

– מרץ 2019 – סמסונג הכריזה על ה-Flashbolt HBM2E שלה, הכולל שמונה קוביות לכל מחסנית, קצב העברה של 3.2 GT/s, המספק סך של 16 GB ו-410 GB/s לכל מחסנית.

היקף הדוח

– עם היישום הגובר של גרפיקה, גדל גם התיאבון לאספקה ​​מהירה של מידע (רוחב פס). לכן זיכרון HBM מתפקד טוב יותר מ-GDDR5, ששימש קודם לכן מבחינת ביצועים ויעילות צריכת חשמל, וכתוצאה מכך הזדמנויות צמיחה לשוק הזיכרון ברוחב הפס הגבוה.

– לדוגמה, AMD מספקת זיכרון ברוחב פס גבוה המשתמש בשבבי זיכרון מוערמים אנכית המחוברים זה לזה על ידי חוטים מיקרוסקופיים הנקראים דרך סיליקון או TSVs. אלה שוברים את צוואר הבקבוק של העיבוד בשל היתרונות שלו, כמו 94% פחות מקום בהשוואה ל-GDDR5, צריכת חשמל נמוכה יותר, קל משקל וביצועים גבוהים יותר מבחינת מהירות עיבוד. הגורמים לעיל מגדילים את היישומים שלהם בתעשייה.

עיין בתיאור הדוח המלא ובתוכן העניינים בכתובת:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/07202153570/high-bandwidth-memory-market-growth-trends-forecasts-2020-2025?Mode=VIIIXX

מגמות מפתח בשוק

יחידות עיבוד מואצות כדי לקבל את הצמיחה הגדולה ביותר

– APUs משלבים גם יכולות GPU ו-CPU ב-SoC יחיד. זה משפר את היעילות האנרגטית הכוללת של ה-APUs על ידי ביטול חיבורים בין שבבים כמו גם את מהירות העיבוד עקב קצב העברת הנתונים המשופר, ובכך מגביר את צמיחת השוק עקב הגברת הישימות בתעשיות שונות.

– AMD (ארה"ב), היצרנית המובילה של APUs, הדגימה APU עם HBM משולבים ותאי זיכרון לא נדיפים מוערמים. זה גם ישמש להניע את האימוץ של APUs ביישומי מחשוב.

– היישום הרחב של טכנולוגיית זיכרון ברוחב פס גבוה במחשבי-על, רובוטיקה ומשחקים פותח הזדמנויות משמעותיות עבור התעשייה בהרבה כלכלות מפותחות כמו גם בכלכלות מתעוררות. לדוגמה, NVIDIA מפעילה את Summit שבסיסה בארה"ב, מחשב העל המהיר בעולם, כמו גם את המערכות המהירות ביותר באירופה וביפן. יותר מ-130 מחשבי-על ברשימת TOP500 מואצים על ידי NVIDIA, כולל חמישה מתוך 10 המובילים.

– עם זאת, בעיות תרמיות הנגרמות מרמת האינטגרציה הגבוהה והעלות הראשונית הגבוהה הן הגורם המרסן העיקרי לצמיחת השוק.

צפון אמריקה תחזיק בנתח הגדול ביותר בשוק

– האימוץ הגבוה של זיכרונות HBM בצפון אמריקה נובע בעיקר מהגידול ביישומי מחשוב עתירי ביצועים (HPC) הדורשים פתרונות זיכרון ברוחב פס גבוה לעיבוד נתונים מהיר. הביקוש ל-HPC בצפון אמריקה הולך וגדל בשל השוק הגובר של AI, למידת מכונה ומחשוב ענן.

– הטכנולוגיות המשתנות במהירות ויצירת הנתונים הגבוהה, על פני התעשיות, יוצרים צורך במערכות עיבוד יעילות יותר. אלו הם גם חלק מהגורמים המניעים את הביקוש לשוק זיכרון ברוחב פס גבוה באזור.

– בנוסף, ממשלת ארה"ב החלה את יוזמת ה-Data Center Optimization (DCOI) כדי לספק שירותים טובים יותר לציבור תוך הגדלת ההחזר על ההשקעה למשלמי המסים, על ידי איחוד מרכזי נתונים רבים במדינה. תהליך הקונסולידציה כולל את התהליך לבניית מרכזי נתונים בקנה מידה היפר-סקאלה ולכיבוי של מרכזי נתונים עם ביצועים נמוכים. עד כה, הממשלה סגרה מעל 3,215 מרכזי נתונים במדינה.

מהם גורמי השוק המוסברים בדוח?

פיתוחים אסטרטגיים מרכזיים : המחקר כולל גם את ההתפתחויות האסטרטגיות המרכזיות של השוק, הכוללות מו"פ, השקת מוצר חדש, מיזוגים ורכישות, הסכמים, שיתופי פעולה, שותפויות, מיזמים משותפים וצמיחה אזורית של המתחרים המובילים הפועלים בשוק בעולם קנה מידה אזורי.

מאפייני שוק מרכזיים:  הדו"ח העריך מאפייני שוק מרכזיים, כולל הכנסות, מחיר, קיבולת, שיעור ניצול קיבולת, ברוטו, ייצור, קצב ייצור, צריכה, יבוא/יצוא, היצע/ביקוש, עלות, נתח שוק, CAGR ושולי רווח גולמיים . בנוסף, המחקר מציע מחקר מקיף של דינמיקת השוק המרכזית והמגמות האחרונות שלהן, יחד עם פלחי שוק ותתי פלחים רלוונטיים.

כלים אנליטיים:  דוח שוק זיכרון ברוחב פס גבוה כולל את הנתונים הנלמדים והמוערכים במדויק של שחקני מפתח בתעשייה והיקפם בשוק באמצעות מספר כלים אנליטיים. הכלים האנליטיים כמו ניתוח חמשת הכוחות של פורטר, בדיקת היתכנות וניתוח תשואות השקעה שימשו לניתוח הצמיחה של שחקני מפתח הפועלים בשוק. 

המחקר כולל נתונים היסטוריים מ-2015 עד 2020 ותחזיות עד 2025, מה שהופך את הדוחות למשאב רב ערך עבור מנהלי תעשייה, שיווק, מכירות ומנהלי מוצר, יועצים, אנליסטים ואנשים אחרים המחפשים נתוני מפתח בתעשייה במסמכים נגישים עם הצגתם ברורה טבלאות וגרפים.

סיבות לרכישה דוח זה:

– גיליון אומדן השוק (ME) בפורמט אקסל

– 3 חודשים של תמיכת אנליסטים

עלינו:

MarketInsightsReports  מספקת מחקרי שוק סינדיקטיים על ענפי תעשייה, לרבות שירותי בריאות, טכנולוגיית מידע ותקשורת (ICT), טכנולוגיה ומדיה, כימיקלים, חומרים, אנרגיה, תעשייה כבדה וכו'.  MarketInsightsReports  מספקת כיסוי מודיעין שוק גלובלי ואזורי, השקפת שוק של 360 מעלות. כולל תחזיות סטטיסטיות, נוף תחרותי, פילוח מפורט, מגמות מפתח והמלצות אסטרטגיות.

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מחלקת מכירות) – דוחות תובנות שוק

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.comirfan@marketinsightsreports.com

 

 

 

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *