שוק המציאות המדומה (VR) בשוק החינוך 2021 ניתוח SWOT ואסטרטגיות עסקיות מרכזיות על ידי שחקנים מובילים – HTC Corporation, Lenovo Group Limited, Samsung, Microsoft

המחקר האחרון על שוק המציאות המדומה (VR) בשוק החינוך מכסה תחזית וניתוח ברמה עולמית, אזורית ומדינה. המחקר מספק מידע היסטורי של 2016-2021 יחד עם תחזית משנת 2021 עד 2025 הנתמכת הן בנפח והן בהכנסות (מיליון דולר). המחקר כולו מכסה את המניעים והמעצורים העיקריים של שוק המציאות המדומה (VR) בשוק החינוך. דוח זה כלל סעיף מיוחד על ההשפעה של COVID19. כמו כן, שוק המציאות המדומה (VR) בשוק החינוך (לפי שחקני מפתח מרכזיים, לפי סוגים, לפי יישומים ואזורים מובילים) תחזית פלח, הערכה עסקית, תרחיש תחרות ומגמות. הדו"ח נותן גם סקירה של 360 מעלות של הנוף התחרותי של שוק המציאות המדומה (VR) בתעשיות החינוך.

שוק המציאות המדומה (VR) בחינוך גדל ב-CAGR של 42.5% במהלך תקופת התחזית (2021-2025).

שוק המציאות המדומה (VR) בחינוך הוא תחרותי ביותר ומורכב ממספר שחקנים מרכזיים. חברות מובילות כמו  HTC Corporation, Lenovo Group Limited, Samsung, Microsoft, Facebook Technologies LLC

הורד עותק לדוגמה של הדוח ב-PDF:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/07202153630/virtual-reality-vr-market-in-education-growth-trends-and-forecasts-2020-2025/inquiry?Mode=VIIIXX

ניתוח אזורי:

יתר על כן, כדי להרחיב את ההבנה, חוקרים בחנו את שוק המציאות המדומה (VR) העולמית בחינוך מנקודת מבט גיאוגרפית, תוך התחשבות באזורים ובמדינות הפוטנציאליות. הניתוח האזורי יסייע לשחקני השוק לקבל החלטות נכונות לגבי ההשקעות העתידיות שלהם.

דוח שוק המציאות המדומה (VR) בשוק החינוך כולל את האזורים הגיאוגרפיים הבאים כמו צפון אמריקה, אירופה, סין, יפן, דרום מזרח אסיה, הודו ו-ROW.

חדשות והתפתחויות בתעשייה:

– בפברואר 2020, HTC הציגה את סדרת VIVE Cosmos השלמה עם שלושה מוצרים חדשים ושלוש לוחות פנים מודולריים חדשים שמרחיבים את הפונקציונליות של VIVE Cosmos. Vive Cosmos היא מערכת פרימיום מבוססת PC להתאמה אישית שיכולה לצמוח עם הלקוחות לאורך זמן על ידי שינוי הלוח הקדמי של האוזניות, כל זאת תוך אספקת חזותיים מרשימים ונוחות בכל מערך ה-VIVE Cosmos.

– בספטמבר 2019, יחידת המציאות המדומה של פייסבוק בשם Oculus הכריזה על Facebook Horizon, שתואר כ"עולם VR הולך ומתרחב" שבו אנשים יכולים לקיים אינטראקציה עם אחרים כאווטרים דיגיטליים. משתמשים יוכלו להוסיף תכונות ואלמנטים לעולם, שלפי פייסבוק "יגדלו ללא הרף עם יצירות יוצאות דופן שנעשו על ידי אזרחי הורייזון".

היקף הדוח

– בתרחיש הנוכחי, העלות הנמוכה והזמינות הגבוהה יותר של מוצרי VR הפכו אותו לאיום משמעותי על שוק ה-AR & MR. עם זאת, המגבלות של היישומים שלה בעולם האמיתי הגבילו את צמיחת השוק, במיוחד ביישומים מסחריים, מה שהפחית את איום ההחלפה שלו לשוק.

– לפי בנק אוף אמריקה, המשלוח העצמאי של צג ראש מותקן (HMD) ברחבי העולם צפוי להיות 14.5 מיליון יחידות ב-2020, בעוד שב-2018, זה היה רק ​​4 מיליון יחידות. עלייה אקספוננציאלית כזו במשלוח של HMD צפויה להגדיל את השוק במהלך תקופת התחזית.

עיין בתיאור הדוח המלא ובתוכן העניינים בכתובת:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/07202153630/virtual-reality-vr-market-in-education-growth-trends-and-forecasts-2020-2025?Mode=VIIIXX

מגמות מפתח בשוק

דרישה לחוויית למידה אינטראקטיבית ומותאמת אישית כדי להניע את הצמיחה בשוק

– אימוץ הולך וגובר של חינוך מקוון והיתרונות של סביבת למידה וירטואלית כמו לוח זמנים גמיש, אחריות אישית יותר, ניידות, למידה ממוקדת סטודנטים ואחרים מניעים את הצמיחה של השוק. ל-VR יש פוטנציאל להחליף דגמים פיזיים מנייר, פוסטרים, ספרי לימוד, מדריכים מודפסים. הוא מציע פחות יקר, וחומרי למידה ניידים המסייעים לחינוך הופכים נגישים וניידים יותר.

– בלמידה ב-K-12, מציאות מדומה ורבודה עוזרים למורים לערב תלמידים בתוכן כדי לסייע להם בשימור הידע. על ידי שימוש בפורטל מבוסס אינטרנט, מורים יכולים לשלוט ולנהל את האוזניות, לתכנן שיעורים ולעקוב אחר התקדמות התלמידים. מורים יכולים להגדיר נקודות עניין באוזניות של התלמידים כדי להפנות אותם לחלקים מסוימים של ההוראה ועשויים לצפות בתמונות ממוזערות של מה שכל תלמיד רואה.

צפון אמריקה צפויה להחזיק במניות עיקריות

– פלח השוק הנחקר בצפון אמריקה צפוי לגדול באופן משמעותי במהלך תקופת התחזית, בשל נוכחותם של מספר רב של ספקים, אשר גם משקיעים רבות בחדשנות בשוק, יחד עם הדומיננטיות של ארה"ב בעולם. שוק התוכנה.?

– בעולם, צפוי כי ארצות הברית תהיה אחד משווקי ה-VR החדשניים ביותר. רוב החברות המתקדמות בטכנולוגיה זו מבוססות בארצות הברית. חשיפה לטכנולוגיה גבוהה וקלות הזמינות של מכשירים חכמים יצרו שוק VR חזק באזור. חוקרי מיקרוסופט פיתחו מערכת מציאות מדומה חדשה בשם DreamWalker, המאפשרת למשתמשים לעבור בעולם האמיתי כשהם שקועים לחלוטין בעולם וירטואלי. המערכת משתמשת באוזניות VR ניידות ובמערך חיישנים כדי לזהות מכשולים ולהתאים את הסצנה הדיגיטלית לסביבה הסובבת תוך כדי תנועה.

– לפי GSMA, מספר מנויי הסמארטפונים בצפון אמריקה צפוי להגיע ל-328 מיליון עד 2025. יתרה מכך, עד 2025, האזור עשוי להיות עד לעלייה בשיעורי החדירה של מנויי סלולר (86%) והאינטרנט (80% ), השני בגובהו בעולם. לחדירת מכשירים מוגברת תהיה השפעה חיובית על שוק המציאות המדומה באזור.

מהם גורמי השוק המוסברים בדוח?

פיתוחים אסטרטגיים מרכזיים : המחקר כולל גם את ההתפתחויות האסטרטגיות המרכזיות של השוק, הכוללות מו"פ, השקת מוצר חדש, מיזוגים ורכישות, הסכמים, שיתופי פעולה, שותפויות, מיזמים משותפים וצמיחה אזורית של המתחרים המובילים הפועלים בשוק בעולם קנה מידה אזורי.

מאפייני שוק מרכזיים:  הדו"ח העריך מאפייני שוק מרכזיים, כולל הכנסות, מחיר, קיבולת, שיעור ניצול קיבולת, ברוטו, ייצור, קצב ייצור, צריכה, יבוא/יצוא, היצע/ביקוש, עלות, נתח שוק, CAGR ושולי רווח גולמיים . בנוסף, המחקר מציע מחקר מקיף של דינמיקת השוק המרכזית והמגמות האחרונות שלהן, יחד עם פלחי שוק ותתי פלחים רלוונטיים.

כלים אנליטיים:  דוח שוק המציאות המדומה (VR) בשוק החינוך כולל את הנתונים הנלמדים והמוערכים במדויק של שחקני מפתח בתעשייה והיקפם בשוק באמצעות מספר כלים אנליטיים. הכלים האנליטיים כמו ניתוח חמשת הכוחות של פורטר, בדיקת היתכנות וניתוח תשואות השקעה שימשו לניתוח הצמיחה של שחקני מפתח הפועלים בשוק. 

המחקר כולל נתונים היסטוריים מ-2015 עד 2020 ותחזיות עד 2025, מה שהופך את הדוחות למשאב רב ערך עבור מנהלי תעשייה, שיווק, מכירות ומנהלי מוצר, יועצים, אנליסטים ואנשים אחרים המחפשים נתוני מפתח בתעשייה במסמכים נגישים עם הצגתם ברורה טבלאות וגרפים.

סיבות לרכישה דוח זה:

– גיליון אומדן השוק (ME) בפורמט אקסל

– 3 חודשים של תמיכת אנליסטים

עלינו:

MarketInsightsReports  מספקת מחקרי שוק סינדיקטיים על ענפי תעשייה, לרבות שירותי בריאות, טכנולוגיית מידע ותקשורת (ICT), טכנולוגיה ומדיה, כימיקלים, חומרים, אנרגיה, תעשייה כבדה וכו'.  MarketInsightsReports  מספקת כיסוי מודיעין שוק גלובלי ואזורי, השקפת שוק של 360 מעלות. כולל תחזיות סטטיסטיות, נוף תחרותי, פילוח מפורט, מגמות מפתח והמלצות אסטרטגיות.

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מחלקת מכירות) – דוחות תובנות שוק

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.comirfan@marketinsightsreports.com

 

 

 

 

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *