שוק פתרונות הכוח הצבאיים יהיה עד לצמיחה הגבוהה ביותר בעולם בשנים הקרובות 2021-2025

המחקר האחרון על דוח שוק פתרונות הכוח הצבאיים מכסה תחזית וניתוח ברמה עולמית, אזורית ומדינה. המחקר מספק מידע היסטורי של 2016-2021 יחד עם תחזית משנת 2021 עד 2025 הנתמכת הן בנפח והן בהכנסות (מיליון דולר). המחקר כולו מכסה את המניעים והמעצורים העיקריים לשוק פתרונות הכוח הצבאיים. דוח זה כלל סעיף מיוחד על ההשפעה של COVID19. כמו כן, שוק פתרונות הכוח הצבאיים (לפי שחקני מפתח מרכזיים, לפי סוגים, לפי יישומים ואזורים מובילים) תחזית פלח, הערכה עסקית, תרחיש תחרות ומגמות. הדו"ח גם נותן סקירה של 360 מעלות של הנוף התחרותי של תעשיות פתרונות הכוח הצבאיים.

שוק פתרונות הכוח הצבאיים גדל ב-CAGR של 3.42% במהלך תקופת התחזית (2021-2025).

שוק פתרונות הכוח הצבאיים הוא תחרותי ביותר ומורכב ממספר שחקנים מרכזיים. חברות מובילות כמו  Enersys, Arotech Corporation, SFC Energy AG, Raytheon Technologies Corporation, SAFT Groupe SA, EaglePicher Technologies, Denchi Power Ltd, Concorde Battery Corporation, Cummins Inc., Eniquest, Himoinsa

הורד עותק לדוגמה של הדוח ב-PDF:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/10192353608/military-power-solutions-market-growth-trends-and-forecasts-2020-2025/inquiry?Mode=VIIIXX

ניתוח אזורי:

יתר על כן, כדי להרחיב את ההבנה, חוקרים בחנו את שוק פתרונות הכוח הצבאיים העולמי מנקודת מבט גיאוגרפית, תוך התחשבות באזורים ובמדינות הפוטנציאליות. הניתוח האזורי יסייע לשחקני השוק לקבל החלטות נכונות לגבי ההשקעות העתידיות שלהם.

דוח שוק פתרונות הכוח הצבאיים כולל את האזורים הגיאוגרפיים הבאים כמו צפון אמריקה, אירופה, סין, יפן, דרום מזרח אסיה, הודו ו-ROW.

היקף הדוח

– האבולוציה של הלוחמה המודרנית הובילה לאימוץ מוגבר של טכנולוגיות מתקדמות על ידי הכוחות המזוינים. הדבר הוביל גם לעלייה בביקוש לפתרונות כוח צבאיים. בנוסף, ככל שהתקשורת, המודעות למצב ומערכות הנשק גדלות במונחים של תחכום, מערכות עתירות כוח נדרשות להנעת הדור החדש יותר, מערכות זוללות כוח.

– תקציבים צבאיים גדלים מזינים את צמיחת השוק. מספר מדינות הגדילו את ההוצאות התקציביות שלהן על אלקטרוניקה צבאית, מה שצפוי להניע את הצמיחה של שוק פתרונות הכוח הצבאיים במהלך תקופת התחזית.

– However, due to the Covid-19 pandemic, financial priorities of the governments of several countries are changing dynamically, which can limit the procurement prospects of the defense equipment by countries with struggling economies, thereby affecting the market prospects of the respective power solutions, globally.

Browse the Full report description and TOC at:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/10192353608/military-power-solutions-market-growth-trends-and-forecasts-2020-2025?Mode=VIIIXX

Key Market Trends

Portable Segment is Projected to Grow with the Highest CAGR During the Forecast Period

הופעתם של מכשירים אלקטרוניים ניידים חוללה מהפכה בלוחמה וטיפחה את הדרישה לכוח נייד לפריסה. בעוד שמקורות כוח ניידים הם המפתח להפעלת ציוד טקטי מסוים בשדה הקרב, הם דורשים תמיכה לוגיסטית מתאימה, ומכאן שיש פער הולך וגדל בין דרישת הכוח וזמינות הכוח בסביבה המחמירה. חוץ מזה, מקורות הכוח הניידים נדרשים להיות נטענים מבלי לגרום לבעיות תאימות ולעצבן את הסיכונים הנלווים לנזק הן למקור הכוח והן לציוד. מספר פרויקטים מתמשכים של מו"פ שואפים לשפר את פרמטרי הביצועים של פתרונות כוח ניידים בשדה הקרב תוך צמצום האתגרים התפעוליים הנלווים כגון תאימות ו-SWaP. נכון למרץ 2020, צבא ארה"ב תכנן לפרוס גנרטור גרעיני מיניאטורי במשקל מקסימלי של 40 טון כדי להבטיח לוגיסטיקה באמצעות משאית משא, ספינה או מטוס. המערכת, המכונה פלה, צופה לפתח מיקרו-כור גרעיני בטוח, נייד ומתקדם שיכול לתמוך במגוון משימות DoD של ארה"ב, כולל אך לא רק ייצור חשמל עבור בסיסי הפעלה מרוחקים במקרה של מתקפת סייבר. ה-DoD האמריקאי כבר העניק שלושה חוזים להשגת תכנון הנדסי של הכורים בהספק ראשוני בטווח של 1-5 MW. פרויקט פלה מתוכנן להיבחן בשנת 2023. חוץ מזה, האימוץ הגובר של ביגוד חכם הביא גם לביקוש מוגבר למערכות חשמל ניידות. גורמים כאלה צפויים להניע את פלח השוק הנייד במהלך תקופת התחזית.

צפון אמריקה החזיקה בנתח השוק הגדול ביותר בשנת 2019

לפי גיאוגרפיה, צפון אמריקה החזיקה בנתח השוק הגדול ביותר בשנת 2019. הסיבה העיקרית לנתח ההכנסות הגבוה יותר של האזור היא הביקוש הרב לפתרונות כוח צבאיים מארצות הברית. פריסת חיילי ארה"ב באזורים שונים בעולם, עקב מעורבות ארה"ב בסכסוכים עולמיים שונים, היא אחד הגורמים העיקריים המניעים את צמיחת ההכנסות מהאזור. מחנות צבאיים ויחידות פיקוד אלו משתמשים בציוד צבאי נייד מגוון, הדורש פתרונות כוח קומפקטיים וניידים לאספקת חשמל רציף או חירום לפי הצורך. המדינה מתמקדת בשיפור טכנולוגיית הסוללה/פתרונות הכוח הקיימים על גבי כמה מפלטפורמות ההגנה שלה. ביוני 2018, Exide Technologies חתמה על חוזה בסך 75 מיליון דולר לאספקת מערכות סוללות עופרת עבור צי הצוללות של הצי האמריקאי. בשל הביקוש הגובר לציוד נייד הנישא על ידי אנשי הצבא, משרד הבריאות האמריקאי מתמקד במחקר על פתרונות כוח מהדור החדש יותר. לדוגמה, צבא ארה"ב, יחד עם אוניברסיטת מרילנד ומעבדת ג'ונס הופקינס לפיזיקה יישומית, פיתחו סוללת ליתיום-יון מימית חדשה בנובמבר 2019. טכנולוגיית סוללה חדשה זו יכולה למתן את בעיית הדלקת, בניגוד לסוללות ליתיום-יון מסורתיות. יתרה מזאת, הביקוש הגובר למערכות חשמל חדשות יותר להנעת הציוד בפלטפורמות שונות ביבשה, באוויר ובים המוזרמים לצבא צפוי להניע את צמיחת השוק בשנים הקרובות. יחד עם אוניברסיטת מרילנד ומעבדת ג'ונס הופקינס לפיזיקה יישומית, פיתחו סוללת ליתיום-יון מימית חדשה בנובמבר 2019. טכנולוגיית סוללה חדשה זו יכולה למתן את בעיית הדלקת, בניגוד לסוללות ליתיום-יון מסורתיות. יתרה מזאת, הביקוש הגובר למערכות חשמל חדשות יותר להנעת הציוד בפלטפורמות שונות ביבשה, באוויר ובים המוזרמים לצבא צפוי להניע את צמיחת השוק בשנים הקרובות. יחד עם אוניברסיטת מרילנד ומעבדת ג'ונס הופקינס לפיזיקה יישומית, פיתחו סוללת ליתיום-יון מימית חדשה בנובמבר 2019. טכנולוגיית סוללה חדשה זו יכולה למתן את בעיית הדלקת, בניגוד לסוללות ליתיום-יון מסורתיות. יתרה מזאת, הביקוש הגובר למערכות חשמל חדשות יותר להנעת הציוד בפלטפורמות שונות ביבשה, באוויר ובים המוזרמים לצבא צפוי להניע את צמיחת השוק בשנים הקרובות.

מהם גורמי השוק המוסברים בדוח?

פיתוחים אסטרטגיים מרכזיים : המחקר כולל גם את ההתפתחויות האסטרטגיות המרכזיות של השוק, הכוללות מו"פ, השקת מוצר חדש, מיזוגים ורכישות, הסכמים, שיתופי פעולה, שותפויות, מיזמים משותפים וצמיחה אזורית של המתחרים המובילים הפועלים בשוק בעולם קנה מידה אזורי.

מאפייני שוק מרכזיים:  הדו"ח העריך מאפייני שוק מרכזיים, כולל הכנסות, מחיר, קיבולת, שיעור ניצול קיבולת, ברוטו, ייצור, קצב ייצור, צריכה, יבוא/יצוא, היצע/ביקוש, עלות, נתח שוק, CAGR ורווח גולמי . בנוסף, המחקר מציע מחקר מקיף של דינמיקת השוק המרכזית והמגמות האחרונות שלהן, יחד עם פלחי שוק ותתי פלחים רלוונטיים.

כלים אנליטיים:  דוח שוק פתרונות הכוח הצבאיים כולל את הנתונים הנלמדים והמוערכים במדויק של שחקני מפתח בתעשייה והיקפם בשוק באמצעות מספר כלים אנליטיים. הכלים האנליטיים כמו ניתוח חמשת הכוחות של פורטר, בדיקת היתכנות וניתוח תשואות השקעה שימשו לניתוח הצמיחה של שחקני המפתח הפועלים בשוק. 

המחקר כולל נתונים היסטוריים מ-2015 עד 2020 ותחזיות עד 2025, מה שהופך את הדוחות למשאב רב ערך עבור מנהלי תעשייה, שיווק, מכירות ומנהלי מוצר, יועצים, אנליסטים ואנשים אחרים המחפשים נתוני מפתח בתעשייה במסמכים נגישים עם הצגתם ברורה טבלאות וגרפים.

סיבות לרכישת דוח זה:

– גיליון אומדן השוק (ME) בפורמט אקסל

– 3 חודשים של תמיכת אנליסטים

עלינו:

MarketInsightsReports  מספקת מחקרי שוק סינדיקטיים על ענפי תעשייה, לרבות שירותי בריאות, טכנולוגיית מידע ותקשורת (ICT), טכנולוגיה ומדיה, כימיקלים, חומרים, אנרגיה, תעשייה כבדה וכו'.  MarketInsightsReports  מספקת כיסוי מודיעין שוק גלובלי ואזורי, השקפת שוק של 360 מעלות. כולל תחזיות סטטיסטיות, נוף תחרותי, פילוח מפורט, מגמות מפתח והמלצות אסטרטגיות.

צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מחלקת מכירות) – דוחות תובנות שוק

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.comirfan@marketinsightsreports.com

 

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *