שוק מערכות טיפול קרקע בנמל תעופה לחזות בצמיחה הגבוהה ביותר בעולם בשנים הקרובות 2021-2025

הדו"ח מציג הערכה מעמיקה של שוק מערכות טיפול הקרקע בנמל תעופה, כולל טכנולוגיות מאפשרות, מגמות מפתח, מניעי שוק, אתגרים, סטנדרטיזציה, נוף רגולטורי, מודלי פריסה, מקרי מקרה של מפעילים, הזדמנויות, מפת דרכים עתידית, שרשרת ערך, פרופילי שחקנים אקולוגיים. ואסטרטגיות. הדו"ח מציג גם תחזיות להשקעות במערכות טיפול קרקע בנמל תעופה משנת 2021 עד 2025. דו"ח מחקר זה מספק גם ניתוח השפעה לאחר COVID-19 של תעשיית מערכות טיפול קרקע בנמל תעופה.

שוק מערכות טיפול קרקע בנמל תעופה גדל ב-CAGR של 8.5% במהלך תקופת התחזית (2021-2025).

שוק מערכות טיפול הקרקע בנמל תעופה הוא תחרותי ביותר ומורכב ממספר שחקנים מרכזיים. חברות מובילות כמו  Cavotec SA, JBT, ADELTE Group SL, ALVEST, Textron Ground Support Equipment Inc., Tronair, Beumer Group, Aviapartner, GATE GSE, Aero Specialties, Mallaghan Engineering Ltd, MULAG Fahrzeugwerk

לחץ על הקישור כדי לקבל עותק לדוגמה בחינם של הדוח:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/10192353571/airport-ground-handling-systems-market-growth-trends-and-forecasts-2020-2025/inquiry?Mode=VIIIXX

היקף הדוח

– הגידול בתנועת הנוסעים האווירית הוביל להרחבת היקף הצי על ידי חברות התעופה כדי לתת מענה לביקוש הגובר לנסיעות אוויריות. זה הביא לתדירות מוגברת של טיסות או תנועות מטוסים, מה שעשוי להגביר את הביקוש למערכות טיפול קרקעיות בשדה התעופה לתמיכה בפעילות הקרקעית.

– הפרטת שדות התעופה גם תניע את צמיחתו של שוק מערכות הטיפול הקרקעי בתקופת התחזית.

– השילוב של טכנולוגיה מתקדמת לטיפול בנמל תעופה עם מערכות, כמו גוררים חשמליים למטוסים, מערכות אוטומציה של תדלוק ומשקפי מציאות רבודה (AR) לפעולות טיפול ברמפה, צפוי ליצור ביקוש למערכות טיפול קרקעי בנמל התעופה בעתיד.

עיין בתיאור הדוח המלא ובתוכן העניינים בכתובת:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/10192353571/airport-ground-handling-systems-market-growth-trends-and-forecasts-2020-2025?Mode=VIIIXX

מגמות מפתח בשוק

מגזר הטיפול במטוסים צפוי לרשום את ה-CAGR הגבוה ביותר

בשוק מערכות הטיפול הקרקעי בשדות תעופה, מגזר הטיפול במטוסים צפוי לרשום את הצמיחה הגבוהה ביותר בתקופת התחזית. הדבר נובע בעיקר מצי המטוסים הגדל והגדיל את תנועות הטיסה בשדות התעופה. הצורך במערכות מתקדמות לטיפול במטוסים גדל כדי לנהל את הפעילות הגוברת של המטוסים. כמו כן, המגמה הנוכחית של שימוש ב-GSE שיש להם שיעורי פליטה נמוכים ויוצרים שדות תעופה ירוקים צוברת פופולריות. ITW GSE היא אחת מהיצרניות המובילות של GPUs לתעשיית התעופה. GPUs הם ציוד תמיכה קרקעי אמין וחסכוני ביותר. החברה פיתחה את ITW GSE 5400, GPU מופעל בנזין הפועל במהירות משתנה, כדי להפחית את ה-NOx ופליטות אחרות בנמל התעופה. חידושים כאלה צפויים גם לשפר את הביצועים של פעולות שדות התעופה,

אסיה-פסיפיק צפויה לחוות את הצמיחה הגבוהה ביותר

אזור אסיה-פסיפיק צפוי לרשום את שיעור הצמיחה הגבוה ביותר בתקופת התחזית. ההשקעות הגוברות בתשתיות שדות תעופה במדינות כמו סין, הודו, אינדונזיה, טייוואן והפיליפינים, מעצימות את הצמיחה של האזור בתקופת התחזית. לדוגמה, עם הגידול באוכלוסיית המעמד הבינוני ותמיכה ממשלתית, יחד עם הגדלת התעבורה האווירית בסין, המדינה צפויה להפוך לשוק התעופה הגדול בעולם עד 2022, על פי איגוד התחבורה האווירית הבינלאומי. לפי מינהל התעופה האזרחית של תוכנית החומש ה-13 של סין לפיתוח תעופה אזרחית, המדינה מתכננת לבנות 74 שדות תעופה אזרחיים חדשים עד 2020, מה שייקח את הסכום הכולל ל-260, לעומת 175 ב-2010. זה מסתכם ביותר משמונה שדות תעופה חדשים בשנה כדי להתמודד עם העלייה במספר הנוסעים. תוכניות התרחבות כאלה בסין, הפרטת שדות תעופה בהודו ותוכניות הרחבת שדות תעופה בטייוואן ובפיליפינים עשויות להניע את הצמיחה של שוק מערכות הטיפול הקרקעי של שדות התעופה באזור אסיה-פסיפיק.

קנה דוח זה (הצעה מיוחדת: קבל הנחה של 15% על דוח זה)

https://www.marketinsightsreports.com/report/purchase/07202153667?mode=su?Mode=VIIIXX

מהם גורמי השוק המוסברים בדוח?

פיתוחים אסטרטגיים מרכזיים : המחקר כולל גם את ההתפתחויות האסטרטגיות המרכזיות של השוק, הכוללות מו"פ, השקת מוצר חדש, מיזוגים ורכישות, הסכמים, שיתופי פעולה, שותפויות, מיזמים משותפים וצמיחה אזורית של המתחרים המובילים הפועלים בשוק בעולם קנה מידה אזורי.

מאפייני שוק מרכזיים:  הדו"ח העריך מאפייני שוק מרכזיים, כולל הכנסות, מחיר, קיבולת, שיעור ניצול קיבולת, ברוטו, ייצור, קצב ייצור, צריכה, יבוא/יצוא, היצע/ביקוש, עלות, נתח שוק, CAGR ושולי רווח גולמיים . בנוסף, המחקר מציע מחקר מקיף של דינמיקת השוק המרכזית והמגמות האחרונות שלהן, יחד עם פלחי שוק ותתי פלחים רלוונטיים.

כלים אנליטיים:  דוח שוק מערכות טיפול קרקע בנמל תעופה כולל את הנתונים הנלמדים והמוערכים במדויק של שחקני מפתח בתעשייה והיקפם בשוק באמצעות מספר כלים אנליטיים. הכלים האנליטיים כמו ניתוח חמשת הכוחות של פורטר, בדיקת היתכנות וניתוח תשואות השקעה שימשו לניתוח הצמיחה של שחקני המפתח הפועלים בשוק. 

המחקר כולל נתונים היסטוריים מ-2015 עד 2020 ותחזיות עד 2025, מה שהופך את הדוחות למשאב רב ערך עבור מנהלי תעשייה, שיווק, מכירות ומנהלי מוצר, יועצים, אנליסטים ואנשים אחרים המחפשים נתוני מפתח בתעשייה במסמכים נגישים עם הצגתם ברורה טבלאות וגרפים.

תקשורת צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מחלקת מכירות) – דוחות תובנות שוק

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.com  | irfan@marketinsightsreports.com

 

 

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *