גידול שוק תוכנה לאחסון עצמי, הזדמנויות, מגמה עסקית ואאוטלוק עתידי 2021-2025

הדו"ח מציג הערכה מעמיקה של שוק התוכנה לאחסון עצמי, כולל טכנולוגיות מאפשרות, מגמות מפתח, מניעי שוק, אתגרים, סטנדרטיזציה, נוף רגולטורי, מודלים של פריסה, תיאורי מקרה של מפעילים, הזדמנויות, מפת דרכים עתידית, שרשרת ערך, פרופילי שחקנים אקולוגיים. ואסטרטגיות. הדו"ח מציג גם תחזיות להשקעות בתוכנה לאחסון עצמי מ-2021 עד 2025. דו"ח מחקר זה מספק גם ניתוח השפעות לאחר COVID-19 של תעשיית התוכנה לאחסון עצמי.

שוק התוכנה לאחסון עצמי גדל ב-CAGR של 7.57% במהלך תקופת התחזית (2021-2025).

שוק התוכנה לאחסון עצמי הוא תחרותי ביותר ומורכב ממספר שחקנים מרכזיים. חברות מובילות כמו  Corrigo Incorporated (Jones Lang LaSalle Incorporated), U-Haul International Inc., Self-Storage Pro Inc., DOMICO Software, Storable Group (SiteLink, storeEDGE ו-SpareFoot), RADical Systems (UK) Ltd, Syrasoft LLC, QuikStor Security & Software, E-SoftSys LLC, 6Storage

לחץ על הקישור כדי לקבל עותק לדוגמה בחינם של הדוח:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/07202153513/self-storage-software-market-growth-trends-and-forecasts-2020-2025/inquiry?Mode=VIIIXX

חדשות והתפתחויות בתעשייה:

– מאי 2020 – RADical Systems (UK) Ltd עברה על הצרכים של בעלי מתקני אחסון עצמיים ורשימות המשאלות וגילתה שתכונת החתימה האלקטרונית היא אחת מהעדיפויות העליונות. החברה הפיקה אינטגרציה עם ספקית תוכנת החתימה האלקטרונית Signable. ממשק תוכנית יישומים זה מאפשר למנהל החלל לשלוח ישירות אל Signable, תוך הבטחת חוזים נחתמים באופן אלקטרוני.

– אוקטובר 2019 – Domico Software פרסמה את האינטגרציה שלה עם ClickandStor, אחד מכלי ההשכרה המקוונים הראשונים. באמצעות השילוב שלו עם DomicoCloud, ל- ClickandStor תהיה כעת גישה לרשת רחבה יותר. בתורו, DomicoCloud השיגה דרך פשוטה לשילוב ClickandStor, כלי ההשכרה המקוון המוביל באתרים. זה ייתן לבעלי המתקנים את היכולת לקחת תשלומים מקוונים ומעקב מתמיד אחר ההשכרות.

היקף הדוח

– על פי הסקר שנערך על ידי הפדרציה של איגודי אחסון עצמי באירופה, בערך 88% מהמפעילים באירופה רשום את המחיר שלהם באינטרנט, 60% מהמפעילים סיפקו את המתקן לשמור יחידות אחסון באינטרנט, ו-96% מהמפעילים סיפקו גישה לאלקטרוניקה. מתקני האחסון הפכו לדיגיטליים עם מפעילים שדורשים תוכנה כדי לנהל את פונקציונליות החזית והחלק האחורי שלהם עבור העסק שלהם. המפעילים מנהלים תכונות, כגון ניהול לקוחות, מעקב אחר הפקדות, בקרת שער/גישה, מפת נכסים אינטראקטיבית, חישוב עמלות באיחור, ניהול לידים, אשף מעבר/מעבר וכו', באמצעות תוכנה זו.

– The Self Storage Association (SSA UK) דיווחה גם כי ישנם למעלה מ-1,582 מתקני אחסון עצמי בבריטניה, מתוכם 381 מתקנים מספקים אחסון מכולות, ו-765 מציעים אחסון עסקי בעיקר. המדינה מציעה גם הזדמנויות עצומות עבור ספקי השוק המקומי להתרחב, שכן בבריטניה יש רק 0.68 רגל רבוע של שטח אחסון לכל ראש אוכלוסייה. בעוד שהמספר גבוה בהרבה באוסטרליה (1.8 רגל רבוע) ובארצות הברית (9.4 רגל רבוע).

עיין בתיאור הדוח המלא ובתוכן העניינים בכתובת:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/07202153513/self-storage-software-market-growth-trends-and-forecasts-2020-2025?Mode=VIIIXX

מגמות מפתח בשוק

אחסון עצמי מבוסס ענן צפוי לחזות בצמיחה משמעותית

– היתרון המכריע ביותר בשימוש בתוכנת אחסון עצמי הוא הנוחות המדהימה שהיא מספקת. זה מתקיים במיוחד אם משתמשים במערכת אחסון עצמי מבוססת ענן. זה מקל על העסק לגשת לנתונים מכל מקום כאשר יש לו יכולת אינטרנט. חלק ממערכות התוכנה גם נותנות תמונה ויזואלית של יחידות אחסון זמינות ותפוסות באמצעות מפת מתקן האחסון המותאם אישית.

– כיום, רוב ספקי התוכנה המודרניים מספקים תוכנות ענן בשלב זה, שכן יש לה את היתרונות הפוטנציאליים המשמעותיים ביותר עבור משתמש הקצה. לדוגמה, רוב הספקים המכובדים בוחרים לארח את הנתונים שלהם ברשתות נתונים מוכחות ואמינות. זה מאפשר לאחסן נתוני לקוחות במיקום ליד הלקוח, מה שמאפשר חיבור תוכנה מהיר ומאובטח. זה גם מאפשר לשכפל את הנתונים בשרתים רבים, כך שהנתונים בטוחים במקרה של שחיתות או אסונות טבע. מכיוון שהתוכנה מתארחת.

צפון אמריקה צפויה להחזיק במניה העיקרית

– אזור צפון אמריקה היה צפוי לקבל את נתח השוק המשמעותי ביותר בשוק תוכנות האחסון העצמי, בשנת 2018, כאשר ארצות הברית תופסת את רוב השוק. הדומיננטיות באזור נובעת מהאימוץ הגובר של טכנולוגיות מתקדמות. יתרה מכך, לאזור יש דריסת רגל איתנה של ספקי תוכנת אחסון עצמי, שצפויה להניע את השוק באזור. חלק מהשחקנים בשוק של הפלח הם בין היתר U-Haul International Inc., The Storage Group ו- Domico Software.

– ביוני 2019, ספקי טכנולוגיית אחסון עצמי המבוססים מארצות הברית, SpareFoot, SiteLink ו-storEDGE, הכריזו על איחודם תחת שם המותג Storable. Storable מספקת חבילה שלמה של פתרונות שנועדו להעצים מפעילי אחסון עצמי כדי לשפר את היעילות ולמטב את התפוסה. ההודעה הגיעה לאחר תקופה של צמיחה בתעשיית האחסון העצמי. מספר משקי הבית השוכרים יחידות אחסון עצמי טיפס לשיא של כל הזמנים, עם יותר מ-11.8 מיליון בתים ששכרו שטח נוסף.

קנה דוח זה (הצעה מיוחדת: קבל הנחה של 15% על דוח זה)

https://www.marketinsightsreports.com/report/purchase/07202153667?mode=su?Mode=VIIIXX

מהם גורמי השוק המוסברים בדוח?

פיתוחים אסטרטגיים מרכזיים : המחקר כולל גם את ההתפתחויות האסטרטגיות המרכזיות של השוק, הכוללות מו"פ, השקת מוצר חדש, מיזוגים ורכישות, הסכמים, שיתופי פעולה, שותפויות, מיזמים משותפים וצמיחה אזורית של המתחרים המובילים הפועלים בשוק בעולם קנה מידה אזורי.

מאפייני שוק מרכזיים:  הדו"ח העריך מאפייני שוק מרכזיים, כולל הכנסות, מחיר, קיבולת, שיעור ניצול קיבולת, ברוטו, ייצור, קצב ייצור, צריכה, יבוא/יצוא, היצע/ביקוש, עלות, נתח שוק, CAGR ורווח גולמי . בנוסף, המחקר מציע מחקר מקיף של דינמיקת השוק המרכזית והמגמות האחרונות שלהן, יחד עם פלחי שוק ותתי פלחים רלוונטיים.

כלים אנליטיים:  דוח שוק התוכנה לאחסון עצמי כולל את הנתונים הנלמדים והמוערכים במדויק של שחקני מפתח בתעשייה והיקפם בשוק באמצעות מספר כלים אנליטיים. הכלים האנליטיים כמו ניתוח חמשת הכוחות של פורטר, בדיקת היתכנות וניתוח תשואות השקעה שימשו לניתוח הצמיחה של שחקני המפתח הפועלים בשוק. 

המחקר כולל נתונים היסטוריים מ-2015 עד 2020 ותחזיות עד 2025, מה שהופך את הדוחות למשאב רב ערך עבור מנהלי תעשייה, שיווק, מכירות ומנהלי מוצר, יועצים, אנליסטים ואנשים אחרים המחפשים נתוני מפתח בתעשייה במסמכים נגישים עם הצגתם ברורה טבלאות וגרפים.

תקשורת צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מחלקת מכירות) – דוחות תובנות שוק

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.com  | irfan@marketinsightsreports.com

 

 

 

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *