שוק תרגום דיבור לדיבור המגמות האחרונות, הזדמנות עסקית והיקף 2021 עד 2025

הדו"ח מציג הערכה מעמיקה של שוק תרגום דיבור לדיבור, כולל טכנולוגיות מאפשרות, מגמות מפתח, מניעי שוק, אתגרים, סטנדרטיזציה, נוף רגולטורי, מודלים של פריסה, מקרי מקרים של מפעילים, הזדמנויות, מפת דרכים עתידית, שרשרת ערך, פרופילי שחקנים אקולוגיים. ואסטרטגיות. הדו"ח מציג גם תחזיות להשקעות בתרגום דיבור לדיבור משנת 2021 עד 2025. דו"ח מחקר זה מספק גם ניתוח השפעה לאחר COVID-19 של תעשיית תרגום דיבור לדיבור.

שוק תרגום דיבור לדיבור גדל ב-CAGR של 9.4% במהלך תקופת התחזית (2021-2025).

שוק תרגום דיבור לדיבור הוא תחרותי ביותר ומורכב ממספר שחקנים מרכזיים. חברות מובילות כמו  Microsoft Corporation, Google Inc. (Alphabet Inc.), Cheetah Mobile Inc., APALON (IAC Search & Media Technologies Limited), Langogo, Shenzhen Timekettle Technologies Ltd, SSK Corporation, Anhui USTC iFLYTEK Co., TripLingo LLC, Travis , Logbar Inc.

לחץ על הקישור כדי לקבל עותק לדוגמה בחינם של הדוח:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/07202153495/speech-to-speech-translation-market-growth-trends-forecast-2020-2025/inquiry?Mode=VIIIXX

חדשות והתפתחויות בתעשייה:

– ינואר 2020 – גוגל תכננה להוסיף תכונת תמלול בזמן אמת לאפליקציית Google Translate שלה לאנדרואיד בשנים הקרובות. התכונה צפויה לאפשר למשתמשים להקליט אודיו בשפה אחת ולחלץ אותו בשפה אחרת בזמן אמת. תכונה זו עדיין בשלב אב-טיפוס, אך החברה הדגימה את הטכנולוגיה במהלך הדגמות של בינה מלאכותית במשרדה בסן פרנסיסקו.

– יולי 2019 – iFlytek, חברת בינה מלאכותית סינית המתמחה בזיהוי דיבור, גייסה בהצלחה 407 מיליון דולר מקרן תעשייה בגיבוי מדינה וממספר קרנות ממשלתיות פרובינציאליות באמצעות הנפקה פרטית. היא מתכננת להשתמש בסכום זה לשיפור הטכנולוגיה בפלטפורמות פתוחות לדיבור חכם, טכנולוגיה קוגניטיבית מהדור הבא ורובוטי שירות.

היקף הדוח

– עם הגלובליזציה והנסיעות הבינלאומיות התכופות, הבדלי השפה פעלו כמחסום רציני. עם S2S, הציפיות הן לשבור מחסומים כאלה כדי לטפח עסקים בינלאומיים, תיירות בינלאומית, ולהשוות את יכולת התקשורת. החל משנת 2020, סינית (מנדרינית) צוברת פופולריות וביקוש גבוהים ברחבי העולם. עוד מעריך אתנולוג כי מספר הדוברים שפת אם הוא 1.2 מיליארד, ומיליארד מהם דוברי מנדרינית. זה מצביע על כך שסינית (מנדרינית) היא השפה המדוברת ביותר בעולם והשפה השנייה המועדפת ביותר עבור יישומים מקוונים, אחרי אנגלית.

– ההתקדמות הטכנולוגית והחידושים האחרונים להגברת כוח החישוב תוך בניית מכשירים קטנים יותר ויותר בעלי ביצועים גבוהים יותר הובילו לביקוש חזק לאחזור מידע וטכנולוגיות התומכות בתקשורת בשוק. יתרה מכך, ככל שההשקעות בתרגום מכונה עולות, התוצאה היא תרגום מדויק יותר.

– מכיוון שהצמיחה של תעשיית התיירות מזינה את הביקוש לפתרונות תרגום דיבור לדיבור, ספקים, כגון Raytheon, Lingmo, ו-LogBar Inc., בשוק ממקמים באופן פעיל את המוצרים שלהם בקווים דומים. לדוגמה, TransTalk של Raytheon BBN Technologies משרת מכשיר תרגום נייד דו-כיווני המאפשר חילופי מידע על פני מחסומי שפה. הנאום מסוגל לתרגום אוטומטי, והוא מושמע בחזרה בשפה הזרה.

עיין בתיאור הדוח המלא ובתוכן העניינים בכתובת:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/07202153495/speech-to-speech-translation-market-growth-trends-forecast-2020-2025?Mode=VIIIXX

מגמות מפתח בשוק

פלח תוכנה עד לשיעור צמיחה גבוה באופן משמעותי

– אפליקציות מובייל ואינטרנט המסוגלות לקבל קלט קולי בשפה אחת וליצור פלטי קול בשפה אחרת נחשבות כחלק מהמחקר. המכון הטכנולוגי של קרלסרוהה משתמש ביישום התוכנה שלו בתיירות, חילופי רפואה ושידור חדשות. לוגר דיבור משתמש ביישום שלו בשווקי התקשורת, בעיקר במוקדים טלפוניים. כל מקרי השימוש הללו מניעים את פלח התוכנה, עם חדשנות בשוק תרגום דיבור לדיבור.

– אמזון היא אחת השחקניות המרכזיות המציעות שירותי תרגום דיבור לדיבור, מלבד גוגל ומיקרוסופט. החברה מציעה את שירותיה עם פונקציית AWS Lambda שלה שמתחברת לשלושה שירותי שפת בינה מלאכותית, כלומר, Amazon Transcribe, Amazon Translate ו- Amazon Polly. יתרה מכך, אמזון אלקסה מספקת שירותי תרגום קולי שיכולים לתרגם דרך אחת מאנגלית לשפה אחרת, עד 48 שפות.

– על פי מחקר שנערך על ידי One Hour Translation (OHT), פלטפורמת תרגום מקוונת, על עוזרות קוליות גדולות המסוגלות לתרגום קולי בזמן אמת, google assistant הוא אחד המתרגמים הקוליים בזמן אמת עם הביצועים הטובים ביותר לפני עוזרים וירטואליים אחרים , כגון Siri ו-Skype.

אסיה-פסיפיק צפויה לחזות בצמיחה המהירה ביותר

– אחרי אירופה, אסיה-פסיפיק היא מרכז האטרקציה העיקרי לתיירות, שכן מדינות, כמו תאילנד, סינגפור, הודו, מלזיה וסין, מושכות מספר לא מבוטל של תיירים מדי שנה. על פי UNWTO, בשנת 2018, מספר כניסות התיירים הבינלאומיות לאסיה-פסיפיק היה 347.7 מיליון.

– בנוסף, האזור הוא אחד השווקים המרכזיים לסמארטפונים, מבחינת נפח, ועם כניסתו של 5G, מספר המכשירים צפוי לגדול עוד יותר. לפי אריקסון, בשנת 2019, שיעור המנויים לסמארטפונים בסין לבדה הגיע ל-1,440 מיליון, בעוד זה של צפון מזרח אסיה עמד על 1,820, והודו, נפאל ובהוטן היוו יחדיו 670 מיליון.

– מלבד זאת, אסיה-פסיפיק היא אחד השווקים הבולטים לפיתוח מוצרי אלקטרוניקה ותוכנה, שבו יצרנים שונים מפתחים יותר ויותר פתרונות לעסקים. לדוגמה, באוגוסט 2019, Baidu בסין פיתחה API לתרגום דיבור לדיבור.

קנה דוח זה (הצעה מיוחדת: קבל הנחה של 15% על דוח זה)

https://www.marketinsightsreports.com/report/purchase/07202153667?mode=su?Mode=VIIIXX

מהם גורמי השוק המוסברים בדוח?

פיתוחים אסטרטגיים מרכזיים : המחקר כולל גם את ההתפתחויות האסטרטגיות המרכזיות של השוק, הכוללות מו"פ, השקת מוצר חדש, מיזוגים ורכישות, הסכמים, שיתופי פעולה, שותפויות, מיזמים משותפים וצמיחה אזורית של המתחרים המובילים הפועלים בשוק בעולם קנה מידה אזורי.

מאפייני שוק מרכזיים:  הדו"ח העריך מאפייני שוק מרכזיים, כולל הכנסות, מחיר, קיבולת, שיעור ניצול קיבולת, ברוטו, ייצור, קצב ייצור, צריכה, יבוא/יצוא, היצע/ביקוש, עלות, נתח שוק, CAGR ושולי רווח גולמיים . בנוסף, המחקר מציע מחקר מקיף של דינמיקת השוק המרכזית והמגמות האחרונות שלהן, יחד עם פלחי שוק ותתי פלחים רלוונטיים.

כלים אנליטיים:  דו"ח שוק תרגום דיבור לדיבור כולל את הנתונים הנלמדים והמוערכים במדויק של שחקני מפתח בתעשייה והיקפם בשוק באמצעות מספר כלים אנליטיים. הכלים האנליטיים כמו ניתוח חמשת הכוחות של פורטר, בדיקת היתכנות וניתוח תשואות השקעה שימשו לניתוח הצמיחה של שחקני המפתח הפועלים בשוק. 

המחקר כולל נתונים היסטוריים מ-2015 עד 2020 ותחזיות עד 2025, מה שהופך את הדוחות למשאב רב ערך עבור מנהלי תעשייה, שיווק, מכירות ומנהלי מוצר, יועצים, אנליסטים ואנשים אחרים המחפשים נתוני מפתח בתעשייה במסמכים נגישים עם הצגתם ברורה טבלאות וגרפים.

תקשורת צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מחלקת מכירות) – דוחות תובנות שוק

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.com  | irfan@marketinsightsreports.com

 

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *