שוק מערכות ההגנה האווירית באסיה-פסיפיק דרישות גוברת, היצע ותחזית עסקית 2021 עד 2025| אלמז-אנטי, התעשייה האווירית לישראל בע"מ

הדו"ח מציג הערכה מעמיקה של שוק מערכות ההגנה האווירית באסיה-פסיפיק, כולל טכנולוגיות מאפשרות, מגמות מפתח, מניעי שוק, אתגרים, סטנדרטיזציה, נוף רגולטורי, מודלי פריסה, מקרי מקרה של מפעילים, הזדמנויות, מפת דרכים עתידית, שרשרת ערך, אקולוגית פרופילים ואסטרטגיות של שחקנים. הדו"ח מציג גם תחזיות להשקעות במערכות ההגנה האווירית באסיה-פסיפיק משנת 2021 עד 2025. דו"ח מחקר זה מספק גם ניתוח השפעה לאחר COVID-19 של תעשיית מערכות ההגנה האווירית באסיה-פסיפיק.

שוק מערכות ההגנה האווירית באסיה-פסיפיק גדל ב-CAGR של 7% במהלך תקופת התחזית (2021-2025).

שוק מערכות ההגנה האווירית באסיה-פסיפיק הוא תחרותי ביותר ומורכב ממספר שחקנים מרכזיים. חברות מובילות כמו  Almaz-Antey, התעשייה האווירית לישראל בע"מ, Raytheon Technologies Corporation, Leonardo SpA, Hanwha Defense, רפאל מערכות הגנה מתקדמות, ארגון המחקר והפיתוח הביטחוני

לחץ על הקישור כדי לקבל עותק לדוגמה בחינם של הדוח:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/10192353788/asia-pacific-air-defense-systems-market-growth-trends-and-forecasts-2020-2025/inquiry?Mode=VIIIXX

היקף הדוח

– הסכסוכים הגיאו-פוליטיים המתגברים ומתיחות הגבולות בין המדינות השכנות באזור מאלצים אותן להגדיל את ההוצאות הצבאיות שלהן. גידול זה בהוצאות הצבאיות מניע את ההשקעות במערכות הגנה אווירית, מה שמייצר ביקוש לשוק מערכות ההגנה האווירית באזור אסיה-פסיפיק.

– עם התקדמות הטכנולוגיה כמו פיתוח איומים מתקדמים כמו טילים היפרסוניים, יש צורך גובר במערכות הגנה אוויריות טובות יותר. בשל הדרישה ההולכת וגוברת זו, חברות מפתחות מערכות מתקדמות לזיהוי איומים ומערכות אמצעי נגד למניעת מל"טים, מטוסים, טילים ואיומי רקטות, ארטילריה ומרגמות. התפתחויות כאלה צפויות להאיץ את צמיחת השוק בשנים הקרובות.

עיין בתיאור הדוח המלא ובתוכן העניינים בכתובת:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/10192353788/asia-pacific-air-defense-systems-market-growth-trends-and-forecasts-2020-2025?Mode=VIIIXX

מגמות מפתח בשוק

לפלח הקרקעות של השוק יש את הנתח הגבוה ביותר ב-2019

פלח הקרקעות בשוק שולט כיום בשוק וצפוי להמשיך את הדומיננטיות שלו בשוק בתקופת התחזית. הדבר נובע בעיקר מההשקעות המוגברות של המדינות נגד מגוון רחב של איומים כמו טילים (בליסטיים ושיוט), מטוסים, מל"טים, רקטות, ארטילריה ומרגמות. לדוגמה, באפריל 2018, Rheinmetall קיבלה חוזה בשווי 125 מיליון דולר (100 מיליון יורו), לאספקת מערכות הגנה אווירית Skyshield ללקוח לא ידוע באזור אסיה-פסיפיק. כמו כן, כדי לשפר את יכולות ההגנה הקרקעיות שלו, משרד ההגנה הלאומי (DND) של הפיליפינים קיבל צו שחרור מיוחד (SARO) עבור פרויקט רכישת מערכת ההגנה האווירית הקרקעית (GBADS) שלו ביוני 2019. בתחילת 2019, ה-DND של הפיליפינים הודיעה על תוכניתו לרכוש את מערכת ההגנה האווירית SPYDER (משטח לאוויר PYthon ו-DERby) מ-Rafael Advanced Defense Systems. השקעות דומות ממדינות שונות להגנה על גבולותיהן היבשתיים צפויות להניע את צמיחת השוק במהלך תקופת התחזית.

סין צפויה להיות עדה ל-CAGR הגבוה ביותר במהלך תקופת התחזית

סין צפויה להיות עדה לצמיחה הגבוהה ביותר בשוק ההגנה האווירית בתקופת התחזית. ההוצאה הצבאית ההולכת וגוברת של המדינה הניזונה מהמתחים הגיאופוליטיים ומסכסוכי הגבולות של המדינה עם המדינות השכנות לה מניע את ההשקעות לרכישת מערכות הגנה אווירית מתקדמות. המדינה היא ההוצאה הביטחונית הגבוהה ביותר באזור אסיה-פסיפיק עם הוצאה צבאית של 261 מיליארד דולר בשנת 2019. בהמשך, במאי 2020 הודיעה ממשלת סין על תקציב צבאי של 178 מיליארד דולר עם עלייה של 6.6% בהשוואה לקודם. שָׁנָה. סין ביצעה לאחרונה בדיקה טכנית של האצווה השנייה של מערכות ההגנה האווירית S-400 מרוסיה. המדינה מתמקדת כיום בייצור מקומי של מערכות הגנה אוויריות חדשות. מוקדם יותר בשנת 2018,

קנה דוח זה (הצעה מיוחדת: קבל הנחה של 15% על דוח זה)

https://www.marketinsightsreports.com/report/purchase/07202153667?mode=su?Mode=VIIIXX

מהם גורמי השוק המוסברים בדוח?

פיתוחים אסטרטגיים מרכזיים : המחקר כולל גם את ההתפתחויות האסטרטגיות המרכזיות של השוק, הכוללות מו"פ, השקת מוצר חדש, מיזוגים ורכישות, הסכמים, שיתופי פעולה, שותפויות, מיזמים משותפים וצמיחה אזורית של המתחרים המובילים הפועלים בשוק בעולם קנה מידה אזורי.

מאפייני שוק מרכזיים:  הדו"ח העריך מאפייני שוק מרכזיים, כולל הכנסות, מחיר, קיבולת, שיעור ניצול קיבולת, ברוטו, ייצור, קצב ייצור, צריכה, יבוא/יצוא, היצע/ביקוש, עלות, נתח שוק, CAGR ושולי רווח גולמיים . בנוסף, המחקר מציע מחקר מקיף של דינמיקת השוק המרכזית והמגמות האחרונות שלהן, יחד עם פלחי שוק ותתי פלחים רלוונטיים.

כלים אנליטיים:  דו"ח שוק מערכות ההגנה האווירית באסיה-פסיפיק כולל את הנתונים הנלמדים והמוערכים במדויק של שחקני מפתח בתעשייה והיקפם בשוק באמצעות מספר כלים אנליטיים. הכלים האנליטיים כמו ניתוח חמשת הכוחות של פורטר, בדיקת היתכנות וניתוח תשואות השקעה שימשו לניתוח הצמיחה של שחקני המפתח הפועלים בשוק. 

המחקר כולל נתונים היסטוריים מ-2015 עד 2020 ותחזיות עד 2025, מה שהופך את הדוחות למשאב רב ערך עבור מנהלי תעשייה, שיווק, מכירות ומנהלי מוצר, יועצים, אנליסטים ואנשים אחרים המחפשים נתוני מפתח בתעשייה במסמכים נגישים עם הצגתם ברורה טבלאות וגרפים.

תקשורת צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מחלקת מכירות) – דוחות תובנות שוק

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.com  | irfan@marketinsightsreports.com

 

 

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *