סכסוך נתונים באסיה-האוקיינוס ​​השקט שוק הדרישות הגוברת, היצע ותחזית עסקית 2021 עד 2025| Trifacta Software Inc., TIBCO Software Inc., Altair Engineering Inc

הדו"ח מציג הערכה מעמיקה של שוק ריב הנתונים באסיה-האוקיינוס ​​השקט, כולל טכנולוגיות מאפשרות, מגמות מפתח, מניעי שוק, אתגרים, סטנדרטיזציה, נוף רגולטורי, מודלים של פריסה, מקרי מקרה של מפעילים, הזדמנויות, מפת דרכים עתידית, שרשרת ערך, שחקן אקולוגי. פרופילים ואסטרטגיות. הדו"ח מציג גם תחזיות עבור השקעות ריבית נתונים באסיה-פסיפיק משנת 2021 עד 2025. דו"ח מחקר זה מספק גם ניתוח ההשפעה שלאחר COVID-19 של תעשיית ריכת הנתונים באסיה-פסיפיק.

שוק ריבית הנתונים באסיה-פסיפיק גדל ב-CAGR של 16% במהלך תקופת התחזית (2021-2025).

שוק ריב הנתונים באסיה-פסיפיק הוא תחרותי ביותר ומורכב ממספר שחקנים מרכזיים. חברות מובילות כמו  Trifacta Software Inc., TIBCO Software Inc., Altair Engineering Inc. (Datawatch Corporation), Teradata Corporation, Oracle Corporation, SAS Institute Inc., Talend Inc., Alteryx Inc., Paxata Inc.

לחץ על הקישור כדי לקבל עותק לדוגמה בחינם של הדוח:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/07202153659/asia-pacific-data-wrangling-market-growth-trends-forecasts-2020-2025/inquiry?Mode=VIIIXX

חדשות והתפתחויות בתעשייה:

– מאי 2020 – TIBCO Spotfire 10.5 הוסיפה סכסוך נתונים, גישה לנתונים ותכונות ניהול חדשות לפורטפוליו המוצרים שלהם. עם ההכללה הזו, החברה ממשיכה להקל ולקצר את הזמן שלוקח להוסיף, להתלבט, להמחיש ולהשיג תובנות מנתונים.

– אפריל 2020 – Trifacta Software Inc. השיקה את הגרסה החדשה של Dataprep שמביאה תכונות חדשות ומשופרות מונעות בינה מלאכותית כדי לקדם את חווית ההתנצחות צעד קדימה. החברה הטביעה פונקציות מונעות בינה מלאכותית בחלקים רבים של Dataprep כדי שתוכל להציע את הדרכים הטובות ביותר לשנות נתונים או להבין באופן אוטומטי כיצד לנקות את הנתונים, אפילו עבור מקרי ניתוח מורכבים.

היקף הדוח

– צמיחה מהירה בנפח ובשלמות הנתונים שנוצרו על פני ענפי תעשייה שונים באזור הביאה לאימוץ של אלגוריתמים אנליטיים מתקדמים לבחירת תובנות שיכולות לשנות ישות עסקית. ההתקדמות האזורית בטכנולוגיית ניתוח נתונים פותחת הזדמנויות חדשות לפיתוח עסקי העוסק בהרכבה והפיכת נתונים חדשים שנרכשו לצורה מתאימה ושמישה. לכן, טכנולוגיית סכסוך נתונים עדה לאימוץ הולך וגובר באזור, בקרב עסקים רבים המתמקדים בצרכנים.

– בשוק הנחקר, גם באזור רואים מגמה שבה ארגונים אזוריים ניסו לאמץ גישה מונעת נתונים יותר בעזרת כלי אוטומציה. על ידי אוטומציה של משימות מורכבות של הנדסת נתונים, פתרונות סכסוך נתונים יכולים לרתום את האינטליגנציה הקולקטיבית של הארגונים. למדינות APAC גדולות, כמו סין, אוסטרליה, יפן וסינגפור, יש פריחה של סטארט-אפים עם ביג דאטה ואנליטיקס כפלטפורמות שלהם. עם האימוץ המהיר של מכשירי IoT, אזור APAC צפוי להיות עד לצמיחה אדירה במהלך תקופת התחזית.

עיין בתיאור הדוח המלא ובתוכן העניינים בכתובת:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/07202153659/asia-pacific-data-wrangling-market-growth-trends-forecasts-2020-2025?Mode=VIIIXX

מגמות מפתח בשוק

ענן צפוי לחזות בצמיחה משמעותית

– בעידן המודרני של IoT, AI ומחשוב ענן, ארכיטקטורות לניהול נתונים השתנו באופן דרמטי. במקום לרשום מיליוני עסקאות, ארגונים באזור רושמים מיליארדי אינטראקציות. חברות לוכדות אותות שיכולים ליידע הזדמנויות עסקיות ולפתוח מקורות ערך חדשים עבור ארגונים במקום להזין נתונים בלבד כדי לתמוך בתהליכים עסקיים פורמליים. ארגונים מונעי נתונים של היום אימצו שיטות ניהול נתונים חדשות וזריזות. הם מעבירים נתונים למבני אחסון מרוכזים גמישים, כמו אגמי נתונים ואחסון קוביות בענן, ומאמצים טכנולוגיות חדשות למאבק בנתונים כדי להעריך ולהמיר נתונים לשימוש.

– פתרונות סכסוך נתונים הפועלים בענן יכולים לעזור לייעל יישומי Machine Learning כך שהצוותים יוכלו להתמקד בעבודה החשובה, כמו יצירת תחזיות מדויקות המשפרים את המוצרים, השירותים ויעילות הארגון. פתרון סכסוך נתונים אוטומטי מבוסס ענן יכול לבצע את עיקר העבודה עבור צוותי מדעי הנתונים באופן אוטומטי, כגון זה יכול לזהות פרופילים ותרשימים אינטראקטיביים, להעניק נראות מיידית למגמות ולהודיע ​​על בעיות נתונים ומערך נתונים סופי שפורסם בכל גודל שמוכן במלואו לניתוח כראוי על ידי כלי ניתוח במורד הזרם.

סין צפויה להחזיק במניות עיקריות

– סין ​​מתגלה כאחת המשקיעות המשמעותיות בטכנולוגיות AI ברחבי העולם. לפי China Money Network, נכון לעכשיו, 14 ארגוני AI סיניים מוערכים במיליארד דולר, ושווים המאוחד מגיע ל-40.5 מיליארד דולר. לפי אוניברסיטת Tsinghua, סטארט-אפים סיניים בינה מלאכותית גייסו 27.7 מיליארד דולר באמצעות 369 עסקאות VC בשנים 2017-2018. כמו כן, על פי מחקרים עדכניים, בסין, השקעות הון סיכון בחברות טכנולוגיות לראייה ממוחשבת גדלו פי 4 בין השנים 2016-2018, על פני סך של 8 מיליארד דולר. נתונים סטטיסטיים כאלה מאשרים את הדומיננטיות של סין באימוץ כלים כמו סכסוך נתונים.

קנה דוח זה (הצעה מיוחדת: קבל הנחה של 15% על דוח זה)

https://www.marketinsightsreports.com/report/purchase/07202153667?mode=su?Mode=VIIIXX

מהם גורמי השוק המוסברים בדוח?

פיתוחים אסטרטגיים מרכזיים : המחקר כולל גם את ההתפתחויות האסטרטגיות המרכזיות של השוק, הכוללות מו"פ, השקת מוצר חדש, מיזוגים ורכישות, הסכמים, שיתופי פעולה, שותפויות, מיזמים משותפים וצמיחה אזורית של המתחרים המובילים הפועלים בשוק בעולם קנה מידה אזורי.

מאפייני שוק מרכזיים:  הדו"ח העריך מאפייני שוק מרכזיים, כולל הכנסות, מחיר, קיבולת, שיעור ניצול קיבולת, ברוטו, ייצור, קצב ייצור, צריכה, יבוא/יצוא, היצע/ביקוש, עלות, נתח שוק, CAGR ורווח גולמי . בנוסף, המחקר מציע מחקר מקיף של דינמיקת השוק המרכזית והמגמות האחרונות שלהן, יחד עם פלחי שוק ותתי פלחים רלוונטיים.

כלים אנליטיים:  דו"ח שוק סכסוך נתונים באסיה-האוקיינוס ​​השקט כולל את הנתונים הנלמדים והמוערכים במדויק של שחקני מפתח בתעשייה והיקפם בשוק באמצעות מספר כלים אנליטיים. הכלים האנליטיים כמו ניתוח חמשת הכוחות של פורטר, בדיקת היתכנות וניתוח תשואות השקעה שימשו לניתוח הצמיחה של שחקני המפתח הפועלים בשוק. 

המחקר כולל נתונים היסטוריים מ-2015 עד 2020 ותחזיות עד 2025, מה שהופך את הדוחות למשאב רב ערך עבור מנהלי תעשייה, שיווק, מכירות ומנהלי מוצר, יועצים, אנליסטים ואנשים אחרים המחפשים נתוני מפתח בתעשייה במסמכים נגישים עם הצגתם ברורה טבלאות וגרפים.

תקשורת צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מחלקת מכירות) – דוחות תובנות שוק

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.com  | irfan@marketinsightsreports.com

 

 

 

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *