InGaAs מצלמות שוק המגמות האחרונות, הזדמנות עסקית והיקף 2021 עד 2026| Allied Vision Technologies GmbH (קבוצת TKH), Acal BFI Limited Company (Discoverie Group PLC), Coherent Inc.

הדו"ח מציג הערכה מעמיקה של שוק המצלמות של InGaAs, כולל טכנולוגיות מאפשרות, מגמות מפתח, מניעי שוק, אתגרים, סטנדרטיזציה, נוף רגולטורי, מודלי פריסה, מקרי מקרה של מפעילים, הזדמנויות, מפת דרכים עתידית, שרשרת ערך, פרופילים ואסטרטגיות של שחקנים אקולוגיים. . הדו"ח מציג גם תחזיות להשקעות במצלמות InGaAs מ-2021 עד 2025. דו"ח מחקר זה מספק גם ניתוח השפעה לאחר COVID-19 של תעשיית מצלמות InGaAs.

שוק מצלמות ה-InGaAs הוערך ב-97.6 מיליון דולר בשנת 2019, והוא צפוי להגיע לערך של 68.6 מיליון דולר עד 2025, תוך רישום CAGR של 9.68% במהלך התחזית 2020 – 2025.

שוק מצלמות InGaAs הוא תחרותי ביותר ומורכב ממספר שחקנים מרכזיים. חברות מובילות כמו  Allied Vision Technologies GmbH (קבוצת TKH), Acal BFI Limited Company (Discoverie Group PLC), Coherent Inc., Flir Systems Inc., FluxData Inc., Hamamatsu Photonics KK, Lambda Photometrics Ltd., New Imaging Technologies, Specim Spectral Imaging Ltd., Raptor Photonics Ltd., Teledyne Dalsa Inc. (Teledyne Technologies Incorporated), Xenics Inc.

לחץ על הקישור כדי לקבל עותק לדוגמה בחינם של הדוח:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/07202153523/ingaas-camera-market-growth-trends-forecasts-2020-2025/inquiry?Mode=VIIIXX

חדשות והתפתחויות בתעשייה:

– מאי 2020 – NIT השיקה את הגרסה הסופית HiPe SenS עם רמת ביצועים גבוהה. ה-Hipe SenS מורכב מחיישן ה-SWIR העדכני ביותר של החברה NSC1902T-SI. עם העיצוב החדשני של מערך הפוטודיודות InGaAs יחד עם ה-ROIC בעל הביצועים הגבוהים. החיישן החדש הזה מספק פעולת רעש נמוכה וזרם כהה נמוך במיוחד

– ינואר 2020 – Allied Vision הודיעה להציג את פתרונות המצלמות שלה, כולל סדרת מצלמות Alvium ו-Goldeye SWIR (Short-Wave Infrared) ב-SPIE Photonics West 2020 בסן פרנסיסקו, קליפורניה במרכז Moscone בין התאריכים 4-6 בפברואר 2020.

היקף הדוח

– InGaAs כחומר גלאי הביא אלטרנטיבה חסכונית ליישומים תעשייתיים קרובים לאינפרא אדום (NIR) כגון מדידת לחות, התפלגות סרטי פני השטח ומשימות מיון שונות כגון הפרדת פולימרים מחומרים טבעיים. בשל כך, יישום הטכנולוגיה בייצור תעשייתי ואוטומציה נמצא במגמת עלייה.

– Industry 4.0 הזינה את הפיתוח של טכנולוגיות כמו רובוטים הממלאים תפקיד מכריע באוטומציה תעשייתית, כאשר פעולות ליבה רבות בתעשיות מנוהלות על ידי רובוטים. מצלמות InGaAs מציעות יישומים חדשים, כמו רובוטיקה מונחית חזון וקצבים אוטומטיים. רובוטים מונחי ראייה אלו הם שילוב של צילומי IR שמוצאים ובוחרים חלקים אקראיים בפח, ולאחר מכן מצלמה מנתחת את הכיוון של כל חלק וממקמת אותם על המסוע.

– השימוש בראיית מכונה ממשיך לגדול מדי שנה. בחלק מהאזורים, המכירות בתחום ראיית המכונה מביאות למספרי שיא. לדוגמה, בצפון אמריקה, בשנת 2018, המכירות של רכיבים ומערכות ראיית מכונה הגיעו ל-2.874 מיליארד דולר, עלייה של 9.2% לעומת 2017, לפי איגוד ההדמיה האוטומטית (AIA), קבוצת הסחר בתעשייה וחלק מהאגודה לקידום אוטומציה. זה צפוי להניע את הביקוש למצלמות InGaAs בתקופת התחזית עבור יישום כזה.

עיין בתיאור הדוח המלא ובתוכן העניינים בכתובת:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/07202153523/ingaas-camera-market-growth-trends-forecasts-2020-2025?Mode=VIIIXX

מגמות מפתח בשוק

אוטומציה תעשייתית צפויה לתפוס את נתח השוק הגדול ביותר

– הביקוש למצלמות InGaAs במגזר האוטומציה התעשייתית צפוי להיות מונע מהאימוץ הגובר של מערכות ראיית מכונה. בסביבת ראיית מכונה נפרסת מערכת מצלמות חכמה בפס ייצור, לסריקת המוצרים. המצלמה מצלמת את התמונה ומנתחת אותה על פי מערכת מוגדרת מראש של קריטריונים.

– בנוסף, ראיית מכונה נפרסת יותר ויותר עם רובוטים, כדי להגביר את האפקטיביות והערך הכולל שלהם עבור העסק. סוגים אלה של רובוטים משולבים עם מצלמה המותקנת בתנוחת היד, המספקת הדרכה להשלמת המשימה שהוקצתה. לדוגמה, לפי IFR, מלאי התפעול של רובוטים תעשייתיים צפוי להגיע ל-3554 (באלף יחידות) עד 2021 מ-2440 (באלף יחידות) ב-2018.

– ספקים רבים מספקים מצלמת InGaAs ליישומים תעשייתיים. Tattile srl מספק את TAG-7 SWIR. מצלמה זו היא משפחה של מצלמות סריקת קו גל אינפרא אדום קצר עבור יישומי ראיית מכונה מתקדמים בתחום הספקטרום הלא נראה. עם תכונה זו, המצלמה מתאימה ליישום מיון, תעשיית מיחזור, תעשיית מוליכים למחצה. מצלמות TAG-7 SWIR כוללות חיישן עם 1K InGaAs עם פס ספקטרלי מ-950 ננומטר עד 1700 ננומטר עם גודל פיקסל מרובע של 12.5 על 12.5 מ'

צפון אמריקה צפויה לעמוד בנתח השוק הגדול ביותר

– באזור צפון אמריקה, הביקוש למצלמות InGaAs צפוי להיות מונע מהאימוץ הגובר של רובוטים, כגון מל"ט ו-UGV, ביישומים צבאיים וביטחוניים.

– במרץ 2020, Raytheon Co, שבסיסה בארה"ב, הזכירה שיתוף פעולה עם Quantum Imaging Inc, לרכישת מצלמת אינפרא אדום עם גלים קצרים (SWIR) בחדות גבוהה עבור יישומי הדמיה טקטית. במסגרת הסכם זה בשווי 13.5 מיליון דולר, Quantum Imaging אמורה לספק מצלמת SWIR בחדות גבוהה עבור יישומי הדמיה טקטית במגזר מערכות חלל ומערכות מוטסות. מצלמות InGaAs אלו צפויות להיות מעוצבות עם גובה 10 על 10 מיקרון פיקסלים ואנטי-פריחה אינטגרלית.

– יוזמות ממשלתיות, כמו Advanced Manufacturing Partnership, שנועדה לגרום לתעשייה, אוניברסיטאות שונות והממשלה הפדרלית להשקיע בטכנולוגיות האוטומציה המתפתחות, יגדילו את הייצור של מערכות ראיית מכונה.

– כמו כן, לפי statcan, ההכנסות בתעשייה של ייצור סמיקונדקטור ורכיבים אלקטרוניים אחרים בקנדה הגיעו ל-3,475.42 מיליון דולר ב-2019, מ-3,368.63 מיליון דולר ב-2018.

קנה דוח זה (הצעה מיוחדת: קבל הנחה של 15% על דוח זה)

https://www.marketinsightsreports.com/report/purchase/07202153667?mode=su?Mode=VIIIXX

מהם גורמי השוק המוסברים בדוח?

פיתוחים אסטרטגיים מרכזיים : המחקר כולל גם את ההתפתחויות האסטרטגיות המרכזיות של השוק, הכוללות מו"פ, השקת מוצר חדש, מיזוגים ורכישות, הסכמים, שיתופי פעולה, שותפויות, מיזמים משותפים וצמיחה אזורית של המתחרים המובילים הפועלים בשוק בעולם קנה מידה אזורי.

מאפייני שוק מרכזיים:  הדו"ח העריך מאפייני שוק מרכזיים, כולל הכנסות, מחיר, קיבולת, שיעור ניצול קיבולת, ברוטו, ייצור, קצב ייצור, צריכה, יבוא/יצוא, היצע/ביקוש, עלות, נתח שוק, CAGR ושולי רווח גולמיים . בנוסף, המחקר מציע מחקר מקיף של דינמיקת השוק המרכזית והמגמות האחרונות שלהן, יחד עם פלחי שוק ותתי פלחים רלוונטיים.

כלים אנליטיים:  דוח שוק המצלמות של InGaAs כולל את הנתונים הנלמדים והמוערכים במדויק של שחקני מפתח בתעשייה והיקפם בשוק באמצעות מספר כלים אנליטיים. הכלים האנליטיים כמו ניתוח חמשת הכוחות של פורטר, בדיקת היתכנות וניתוח תשואות השקעה שימשו לניתוח הצמיחה של שחקני המפתח הפועלים בשוק. 

המחקר כולל נתונים היסטוריים מ-2015 עד 2020 ותחזיות עד 2025, מה שהופך את הדוחות למשאב רב ערך עבור מנהלי תעשייה, שיווק, מכירות ומנהלי מוצר, יועצים, אנליסטים ואנשים אחרים המחפשים נתוני מפתח בתעשייה במסמכים נגישים עם הצגתם ברורה טבלאות וגרפים.

תקשורת צור קשר:

אירפן טמבולי (ראש מחלקת מכירות) – דוחות תובנות שוק

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.com  | irfan@marketinsightsreports.com

 

 

 

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *