Stratview Research פרסם דוח חדש, שכותרתו, Optical Communication and Networking Equipment Market. הדוח מציע ניתוח רחב של אסטרטגיות צמיחה מפתח, מניעים, הזדמנויות, פלח מפתח ונוף תחרותי. הדו"ח מציע מניעים מרכזיים שמחזקים את הצמיחה בשוק ציוד התקשורת האופטית והרשתות. תובנות אלו עוזרות לשחקני שוק בפיתוח אסטרטגיות להשיג נוכחות בשוק. המחקר גם מתווה מגבלות בשוק.

קבל דוח לדוגמה בחינם כאן: 

https://www.stratviewresearch.com/Request-Sample/1292/optical-communication-and-networking-equipment-market.html#form

המחקר מציע פילוח מפורט של שוק ציוד התקשורת והרשת האופטי. לפי דוח זה, השוק מוערך לצמוח מ-188.2 מיליון דולר בשנת 2021 ל-236.9 מיליון דולר עד 2026 ב-CAGR בריא של 4.0% במהלך תקופת התחזית.

קטעי מפתח שנותחו במחקר כוללים סוג, תהליך, יישום, משתמש קצה וגיאוגרפיה. השוק מנותח על סמך אזורים ונוף תחרותי.

 

שחקני מפתח

המחקר מציע ניתוח נרחב של שחקני מפתח הפעילים בשוק ציוד תקשורת אופטי ורשת. הנה כמה שחקני מפתח שהוזכרו בדוח –

  • Huawei Technologies Co., Ltd
  • Cisco Systems, Inc.
  • תאגיד סיינה
  • תאגיד נוקיה
  • תאגיד פיניסאר
  • תאגיד ZTE
  • Adtran, Inc.
  • תאגיד אינפינרה
  • ADVA Optical Networking SE
  • Fujitsu LTD.

מניעי צמיחה וערך שוק:

דוח זה, מאת Stratview Research ציוד תקשורת אופטי וציוד רשתות שווי שוק ומניעי צמיחה במהלך תקופת המגמה של 2021-26. לפי הכתבה –

שוק ציוד התקשורת והרשת האופטי צפוי להיות עד ל-CAGR מרשים של 8.5% במהלך תקופת התחזית. הגדלת השימוש בשירותים מבוססי ענן ווירטואליזציה יחד עם הגדלת תעבורת הנתונים ומרכזי נתונים עקב שימוש מוגבר באינטרנט הם הגורם העיקרי התורם לביקוש לשוק ציוד תקשורת אופטי ורשת.

ניתוח פלחים:

מבוסס על לפי סוג טכנולוגיה:

בהתבסס על סוג הטכנולוגיה, השוק מפולח כ-SDH, WDM, CWDM, DWDM וערוץ סיבים. פלח ה-WDM החזיק בנתח הגדול ביותר בשוק בשנת 2019, בעוד שפלח ערוצי הסיבים צפוי להציג את הצמיחה הגבוהה ביותר בתקופת התחזית. השקעות ענק של היצרנים המרכזיים לבניית ציוד אופטי מבוסס WDM ROADM כדי לספק רשתות שידור מהירות וגבוהות יותר ללקוחותיהם היא הגורם העיקרי מאחורי הדומיננטיות של מגזר WDM.

מבוסס על אזורי:

במונחים של אזורים, אסיה-פסיפיק מוערכת כשוק הגדול ביותר בתקופת התחזית, כאשר סין, יפן, דרום קוריאה והודו הן המדינות העיקריות עם הזדמנויות צמיחה משתלמות. האזור הוא המרכז העיקרי של מוצרי אלקטרוניקה, יחד עם מכוניות וענפים תעשייתיים. הגדלת פתרונות הקישוריות מטכנולוגיית 3G ל-4G, הגדלת ההוצאה לפיתוח טכנולוגיות ניידות 5G, אימוץ הולך וגובר של סמארטפונים, מספר גדל והולך של משתמשי אינטרנט והגדלת יישומים עתירי רוחב פס הם מניעי הצמיחה העיקריים של השוק באזור. הגדלת ההשקעות בפעילויות מו"פ, וההתמקדות הגוברת של חברות IT בצמיחה של ניתוח ביג דאטה ושירותים מבוססי ענן באזור צפויים לתדלק עוד יותר את הצמיחה של שוק זה.

לבירור רכישה, לחץ –

https://www.stratviewresearch.com/1292/optical-communication-and-networking-equipment-market.html

יתרונות עיקריים:

• הדו"ח מספק ניתוח איכותי וכמותי של שוק התקשורת האופטית וציוד הרשת הנוכחית

 מגמות, תחזיות וגודל שוק מ-2021 עד 2026 כדי לקבוע הזדמנויות חדשות.
• המדינות העיקריות בכל אזור מוערכות ותרומת ההכנסות שלהן מוזכרת.

הצעות עיקריות של הדו"ח:

• גורמים מרכזיים והזדמנויות: לצורך אסטרטגיה, נעשתה בחינה מפורטת של גורמים מניעים והזדמנויות במגזרים שונים.
• מגמות ותחזיות עדכניות: ניתוח מקיף של המגמות, ההתפתחות והתחזיות העדכניות מוזכר בדוח.
• ניתוח מגזרי: כל ניתוח פלח וגורמים מניעים יחד עם תחזיות הכנסות וניתוח שיעורי צמיחה נלקחים לתיעוד באופן דקיקני.
• ניתוח אזורי

על מחקר Stratview

Stratview Research היא חברת מודיעין שוק עולמית המציעה מגוון רחב של שירותים, לרבות דוחות שוק סינדיקט, מחקר מותאם אישית, ומיקור מודיעין בתעשיות, כגון חומרים מתקדמים, תעופה וחלל והגנה, רכב ותחבורה המוני, מוצרי צריכה, בנייה וציוד, אלקטרוניקה ומוליכים למחצה, אנרגיה ושירותים, בריאות ומדעי החיים, ונפט וגז.

הצוות החזק שלנו של ותיקי התעשייה והאנליסטים אוסף את הנתונים. לאנשים אלה יש ניסיון רב בביצוע פרויקטי מחקר מותאמים אישית עבור חברות בינוניות עד Fortune 500, בתחומי הערכת שוק, סינון הזדמנויות, מודיעין תחרותי, בדיקת נאותות, מיון יעד, אסטרטגיית כניסה לשוק, עבור לאסטרטגיית שוק וקול של לימודי לקוחות.

לבירורים,
צור קשר עם:
Stratview Research
דואר אלקטרוני:  sales@stratviewresearch.com
ישיר: +1-313-307-4176

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *