Stratview Research פרסם דוח חדש, שכותרתו, Para-Aramid Fiber Market. הדוח מציע ניתוח רחב של אסטרטגיות צמיחה מפתח, מניעים, הזדמנויות, פלח מפתח ונוף תחרותי. הדו"ח מציע מניעים מרכזיים שמחזקים את הצמיחה בשוק סיבים פאר-ארמיד. תובנות אלו עוזרות לשחקני שוק בפיתוח אסטרטגיות להשיג נוכחות בשוק. המחקר גם מתווה מגבלות בשוק.

קבל דוח לדוגמה בחינם כאן: 

https://www.stratviewresearch.com/Request-Sample/1367/para-aramid-fiber-market.html#form

המחקר מציע פילוח מפורט של שוק סיבים פאר-ארמיד. לפי דוח זה, השוק מוערך לצמוח מ-188.2 מיליון דולר בשנת 2021 ל-236.9 מיליון דולר עד 2026 ב-CAGR בריא של 4.0% במהלך תקופת התחזית.

קטעי מפתח שנותחו במחקר כוללים סוג, תהליך, יישום, משתמש קצה וגיאוגרפיה. השוק מנותח על סמך אזורים ונוף תחרותי.

 

שחקני מפתח

המחקר מציע ניתוח נרחב של שחקני מפתח הפעילים בשוק סיבים פאר-ארמיד. הנה כמה שחקני מפתח שהוזכרו בדוח –

טייג'ין בע"מ

DuPont de Nemours, Inc.

Kolon Industries, Inc.

היוסונג

Yantai Tayho Advanced Materials Co. Ltd, וכו'.

מניעי צמיחה וערך שוק:

דוח זה, מאת Stratview Research, בוחן את שווי שוק סיבים Para-Aramid ומניעי הצמיחה במהלך תקופת המגמה של 2021-26. לפי הכתבה –

בניגוד להערכות המוקדמות שלנו, ההערכות שלנו לאחר ה-COVID מצביעות על כך שהשוק צפוי לסבול מירידה חדה של -13.3% בשנה ב-2020. עם זאת, ביקוש בלתי פוסק מתעשיית החשמל והאלקטרוניקה הבלתי מעורער, צפוי להיות החיסכון חסד עבור שוק הפארא-ארמיד בטווח הארוך, ומצמיד אותו לשווי של 2.7 מיליארד דולר עד 2026. גורמים עיקריים רבים אחרים המניעים את צמיחת השוק בטווח הארוך הם הגדלת ההכנסות מתשתיות אלחוטיות, עלייה בהחלפת צמיגים ביקוש יחד עם התאוששות צפויה בייצור הרכב, התאוששות צפויה באספקת מטוסים מסחריים ואזוריים, הגדלת ההוצאה הצבאית, הגדלת ייצור הכרייה וידם העליונה של הסיבים בקרב יריביהם הארכיוניים כגון פלדה וסיבי פחמן.

ניתוח פלחים:

מבוסס על סוג יישום:

בהתבסס על סוג היישום, פילחנו את השוק כהגנה ובטיחות, הילוכים חשמליים, חיזוק צמיגים, חיזוק גומי, חומרי חיכוך ואחרים. הגנה ובטיחות צפויים לשמור על הדומיננטיות שלה בשוק לאורך כל תקופת התחזית עם שימוש בתחומי יישום חיוניים כגון כלי רכב משוריינים, יישומי היי-טק תעופה וחלל, ושריון גוף חסין כדורים.

מבוסס על אזור:

מבחינת אזורים, צפון אמריקה ואירופה החזיקו בנתח העיקרי של השוק בשנת 2020. שני אזורים אלה, עם נוכחות של שחקני מפתח, צפויים לשמור על הדומיננטיות שלהם בשנים הבאות. אסיה-פסיפיק צפויה להתמודד בצורה היעילה ביותר עם המשבר שעל הפרק, ולצמוח בקצב הגבוה ביותר במהלך 2021-2026. תעשיית סיבי הפארא-ארמיד הסינית התפתחה מאוחר אך השיגה בהדרגה תיעוש במהלך העשור האחרון. הודו תהפוך למרכז הייצור הפוטנציאלי הבא, ותתכונן לקבל חברות שמוכנות להתרחק מסין על רקע המגיפה.

לבירור רכישה, לחץ –

https://www.stratviewresearch.com/1367/para-aramid-fiber-market.html

יתרונות עיקריים:

• הדו"ח מספק ניתוח איכותי וכמותי של שוק סיבים Para-Aramid הנוכחי

 מגמות, תחזיות וגודל שוק מ-2021 עד 2026 כדי לקבוע הזדמנויות חדשות.
• המדינות העיקריות בכל אזור מוערכות ותרומת ההכנסות שלהן מוזכרת.

הצעות עיקריות של הדו"ח:

• גורמים מרכזיים והזדמנויות: לצורך אסטרטגיה, נעשתה בחינה מפורטת של גורמים מניעים והזדמנויות במגזרים שונים.
• מגמות ותחזיות עדכניות: ניתוח מקיף של המגמות, ההתפתחות והתחזיות העדכניות מוזכר בדוח.
• ניתוח מגזרי: כל ניתוח פלח וגורמים מניעים יחד עם תחזיות הכנסות וניתוח שיעורי צמיחה נלקחים לתיעוד באופן דקיקני.
• ניתוח אזורי

על מחקר Stratview

Stratview Research היא חברת מודיעין שוק עולמית המציעה מגוון רחב של שירותים, לרבות דוחות שוק סינדיקט, מחקר מותאם אישית, ומיקור מודיעין בתעשיות, כגון חומרים מתקדמים, תעופה וחלל והגנה, רכב ותחבורה המוני, מוצרי צריכה, בנייה וציוד, אלקטרוניקה ומוליכים למחצה, אנרגיה ושירותים, בריאות ומדעי החיים, ונפט וגז.

הצוות החזק שלנו של ותיקי התעשייה והאנליסטים אוסף את הנתונים. לאנשים אלה יש ניסיון רב בביצוע פרויקטי מחקר מותאמים אישית עבור חברות בינוניות עד Fortune 500, בתחומי הערכת שוק, סינון הזדמנויות, מודיעין תחרותי, בדיקת נאותות, מיון יעד, אסטרטגיית כניסה לשוק, עבור לאסטרטגיית שוק וקול של לימודי לקוחות.

לבירורים,
צור קשר עם:
Stratview Research
דואר אלקטרוני:  sales@stratviewresearch.com
ישיר: +1-313-307-4176

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *