Stratview Research פרסם דוח חדש, שכותרתו, Marine Diesel Engine Market. הדוח מציע ניתוח רחב של אסטרטגיות צמיחה מפתח, מניעים, הזדמנויות, פלח מפתח ונוף תחרותי. הדו"ח מציע מניעים מרכזיים שמחזקים את הצמיחה בשוק מנועי הדיזל הימיים. תובנות אלו עוזרות לשחקני שוק בפיתוח אסטרטגיות להשיג נוכחות בשוק. המחקר גם מתווה מגבלות בשוק.

קבל דוח לדוגמה בחינם כאן: 

https://www.stratviewresearch.com/Request-Sample/1386/marine-diesel-engine-market.html#form

המחקר מציע פילוח מפורט של שוק מנועי הדיזל הימיים. לפי דוח זה, השוק מוערך לצמוח מ-188.2 מיליון דולר בשנת 2021 ל-236.9 מיליון דולר עד 2026 ב-CAGR בריא של 4.0% במהלך תקופת התחזית.

קטעי מפתח שנותחו במחקר כוללים סוג, תהליך, יישום, משתמש קצה וגיאוגרפיה. השוק מנותח על סמך אזורים ונוף תחרותי.

 

שחקני מפתח

המחקר מציע ניתוח נרחב של שחקני מפתח הפעילים בשוק מנועי הדיזל הימיים. הנה כמה שחקני מפתח שהוזכרו בדוח –

  • תאגיד אנגלו בלגי
  • תאגיד ברונסוויק
  • קטרפילר בע"מ
  • Cummins Inc.
  • Daihatsu Diesel Mfg. Co., Ltd.
  • DEUTZ AG
  • קבוצת גואנגשי יוצ'אי
  • יונדאי תעשיות כבדות
  • IHI Corporation Ltd.
  • קוואסאקי תעשיות כבדות בע"מ

מניעי צמיחה וערך שוק:

דוח זה, מאת Stratview Research Marine Desel Engine Engine ערך ומניעי צמיחה במהלך תקופת המגמה של 2021-26. לפי הכתבה –

שוק מנועי הדיזל הימי צפוי להיות עד ל-CAGR של 3.6% במהלך תקופת התחזית. הגדלת הסחר הים על פני כלכלות מתפתחות והגברת הביקוש ליחידות כדאיות מבחינה כלכלית עם תכונות הכוללות יעילות דלק, עמידות ואמינות, שינוי הנטייה של הצרכנים לעבר מנועי דיזל יחד עם ההתמקדות הגוברת של תעשיית הספנות בשיפור מערכות, ותיירות ימית הולכת וגדלה הם חלק מהדברים העיקריים. גורמים שמזינים את צמיחת השוק בתקופת התחזית.

ניתוח פלחים:

מבוסס על לפי סוג טכנולוגיה:

בהתבסס על סוג הטכנולוגיה, השוק מחולק למהירות נמוכה, מהירות בינונית ומהירות גבוהה. טכנולוגיה במהירות נמוכה צפויה להיות עדה לקצב צמיחה משמעותי בשוק בתקופת התחזית עקב ניצול דלק בעלות נמוכה, גידול בסחר להפלגות ארוכות ועלייה באימוץ של ספינות סוחר בין היתר. גורמים כמו עלייה בתכונות היציבות התרמית והחמצון, ירידה בעלות ופליטת מזהמים מופחתת הם הגורמים המשמעותיים האחרים שמניעים את צמיחת השוק בתקופת התחזית. מצד שני, מנוע דיזל ימי במהירות בינונית מוערך גם הוא לרשום צמיחה ניכרת במהלך תקופת התחזית בגלל יעילות תרמית גבוהה ובסיס יישומים רחב.

מבוסס על אזורי:

במונחים של אזורים, על פי ההערכות, צפון אמריקה אחראית לנתח העיקרי של השוק כאשר ארה"ב היא מנוע הצמיחה של האזור בתקופת התחזית. צפויים עוד גורמים כמו הגדלת השכיחות של פעולות שיפוץ עקב מנדטים ממשלתיים מחמירים יחד עם הגדלת התיירות באיים הקריביים, הגדלת פעילויות היבוא והיצוא וגידול בפעילויות חיפושים, והשקעות מתמשכות בבניית ספינות וביקוש גואה לכלי שיט מסחריים וכוחות קרב. כדי לתדלק את צמיחת השוק האזורי במהלך תקופת התחזית. גם אירופה ואסיה-פסיפיק צפויות להציע הזדמנויות צמיחה משמעותיות במהלך תקופת התחזית.

לבירור רכישה, לחץ –

https://www.stratviewresearch.com/1386/marine-diesel-engine-market.html

יתרונות עיקריים:

• הדו"ח מספק ניתוח איכותי וכמותי של שוק מנועי הדיזל הימיים הנוכחיים

 מגמות, תחזיות וגודל שוק מ-2021 עד 2026 כדי לקבוע הזדמנויות חדשות.
• המדינות העיקריות בכל אזור מוערכות ותרומת ההכנסות שלהן מוזכרת.

הצעות עיקריות של הדו"ח:

• גורמים מרכזיים והזדמנויות: לצורך אסטרטגיה, נעשתה בחינה מפורטת של גורמים מניעים והזדמנויות במגזרים שונים.
• מגמות ותחזיות עדכניות: ניתוח מקיף של המגמות, ההתפתחות והתחזיות העדכניות מוזכר בדוח.
• ניתוח מגזרי: כל ניתוח פלח וגורמים מניעים יחד עם תחזיות הכנסות וניתוח שיעורי צמיחה נלקחים לתיעוד באופן דקיקני.
• ניתוח אזורי

על מחקר Stratview

Stratview Research היא חברת מודיעין שוק עולמית המציעה מגוון רחב של שירותים, לרבות דוחות שוק סינדיקט, מחקר מותאם אישית, ומיקור מודיעין בתעשיות, כגון חומרים מתקדמים, תעופה וחלל והגנה, רכב ותחבורה המוני, מוצרי צריכה, בנייה וציוד, אלקטרוניקה ומוליכים למחצה, אנרגיה ושירותים, בריאות ומדעי החיים, ונפט וגז.

הצוות החזק שלנו של ותיקי התעשייה והאנליסטים אוסף את הנתונים. לאנשים אלה יש ניסיון רב בביצוע פרויקטי מחקר מותאמים אישית עבור חברות בינוניות עד Fortune 500, בתחומי הערכת שוק, סינון הזדמנויות, מודיעין תחרותי, בדיקת נאותות, מיון יעד, אסטרטגיית כניסה לשוק, עבור לאסטרטגיית שוק וקול של לימודי לקוחות.

לבירורים,
צור קשר עם:
Stratview Research
דואר אלקטרוני:  sales@stratviewresearch.com
ישיר: +1-313-307-4176

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *