שוק הקידוד והחיוב הרפואי 2021 גודל, נתח, ביקוש וגורמי צמיחה בתעשייה העולמית- בילרים וקודרים רפואיים (MBC), חיוב CHRM, Mb Sybrid, Inospirehealth

הדו"ח מציג הערכה מעמיקה של שוק הקידוד והחיובים הרפואיים, כולל טכנולוגיות הפעלה, מגמות מרכזיות, מנהלי שוק, אתגרים, סטנדרטיזציה, נוף רגולטורי, מודלי פריסה, מקרי מבצעים, הזדמנויות, מפת דרכים עתידית, שרשרת ערך, פרופילי שחקני מערכות אקולוגיות. ואסטרטגיות. הדו"ח מציג גם תחזיות לקידוד וחיובים רפואיים משנת 2021 עד 2026. הדו"ח מכסה את הנתונים ההיסטוריים שלפני COVID-19, את ההשפעה של COVID-19 ופוסט COVID-19 (וירוס קורונה) על אזורים ומדינות גדולות ועל מציינים את ההתפתחות העתידית של התעשייה.

גודל שוק הקידוד הרפואי צפוי להגיע ל -24.56 מיליארד דולר עד 2025, וגדל ב- CAGR של 10.2% במהלך תקופת התחזית 2020-2025.

שאל לעותק לדוגמה של דוח זה:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/04192808132/global-medical-coding-and-billing-market-growth-status-and-outlook-2021-2026/inquiry?Mode=S48

הדו"ח מציג את הנוף התחרותי בשוק וניתוח מפורט מקביל של הספק/שחקני המפתח הגדולים בשוק. החברות המובילות בשוק הקידוד והחיוב הרפואי העולמי : בילרים וקודרים רפואיים (MBC), CHRM Billing, Sybrid Md, Inospirehealth, שירותי חיוב 5 כוכבים, פתרונות בריאות GeBBS, QWAY HEALTH, Quest National Services, CureMD, Nation-Wide, MedConverge , Outsource Strategies International, Flatworld ואחרים.

קידוד רפואי הוא סלידה של אבחון בריאות, נהלים, שירותים רפואיים וציוד לקודים אלפאנומריים רפואיים אוניברסליים. האבחונים וקודי ההליך נלקחים מתיעוד הרישום הרפואי, כגון שעתוק של פתקי רופא, תוצאות מעבדה ורדיולוגיות וכו '. אנשי מקצוע בתחום הקידוד הרפואי מסייעים להבטיח שהקודים יושמו בצורה נכונה במהלך תהליך החיוב הרפואי, הכולל הפשטת המידע מתיעוד, הקצאת הקודים המתאימים, ויצירת תביעה שישולמו על ידי חברות הביטוח.

שוק הקידוד והחיוב הרפואי העולמי מחולק לפי סוג מוצר ויישומים:

דוח זה מפלח את שוק הקידוד והחיוב העולמי על בסיס סוגי סוגים :

שירותי חיוב רפואי

שירותי קידוד רפואי

על סמך היישום , שוק הקידוד והחיוב הרפואי העולמי מתחלק ל:

בית חולים

מרפאה

מרכז אחיות

ניתוח אזורי לשוק הקידוד והחיובים הרפואיים:

צפון אמריקה (ארצות הברית, קנדה ומקסיקו)
אירופה (גרמניה, צרפת, בריטניה, רוסיה ואיטליה)
אסיה-פסיפיק (סין, יפן, קוריאה, הודו ודרום מזרח אסיה)
דרום אמריקה (ברזיל, ארגנטינה, קולומביה, וכו ')
המזרח התיכון ואפריקה (סעודיה, איחוד האמירויות, מצרים, ניגריה ודרום אפריקה)

עיון בתיאור הדוח ותוכן החומר:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/04192808132/global-medical-coding-and-billing-market-growth-status-and-outlook-2021-2026?Mode=S48

השפעת דו"ח שוק הקידוד והחיובים הרפואיים:
-הערכה מקיפה של כל ההזדמנויות והסיכונים בשוק הקידוד והחיובים הרפואיים.
-לימוד מפורט של אסטרטגיות עסקיות לצמיחת השחקנים המובילים בשוק הקידוד והחיוב.
-מחקר מכריע אודות חלקת הצמיחה של שוק הקידוד והחיוב הרפואי לשנים הקרובות.
-הבנה מעמיקה של מנהלי התקן, קיבוצי שוק וחיובים ספציפיים לשוק, אילוצים ושווקי מיקרו מרכזיים.
-רושם חיובי בתוך הטרנדים הטכנולוגיים והחדשים ביותר בשוק המשפיעים על שוק הקידוד והחיוב הרפואי.

מהם גורמי השוק המוסברים בדוח?

-התפתחויות אסטרטגיות מרכזיות: המחקר כולל גם את ההתפתחויות האסטרטגיות המרכזיות של השוק, הכוללות מו"פ, השקת מוצרים חדשים, מיזוגים ותשובות, הסכמים, שיתופי פעולה, שותפויות, מיזמים משותפים וצמיחה אזורית של המתחרים המובילים בשוק הפועלים בעולם בקנה מידה אזורי.

-תכונות שוק מרכזיות: הדוח העריך תכונות שוק מרכזיות, כולל הכנסות, מחיר, קיבולת, שיעור ניצול קיבולת, ברוטו, ייצור, קצב ייצור, צריכה, יבוא/יצוא, היצע/ביקוש, עלות, נתח שוק, CAGR ושוליים ברוטו. . בנוסף, המחקר מציע מחקר מקיף של דינמיקת השוק המרכזית והמגמות האחרונות שלהם, יחד עם פלחי שוק ותתי פלחי משנה רלוונטיים.

-כלים אנליטיים: דו"ח שוק הקידוד והחיובים הרפואי העולמי כולל את הנתונים הנחקרים וההערכים המדויקים של שחקני המפתח בתעשייה והיקפם בשוק באמצעות מספר כלים אנליטיים. הכלים האנליטיים כגון ניתוח חמשת הכוחות של פורטר, ניתוח SWOT, מחקר היתכנות וניתוח תשואות השקעה שימשו לניתוח הצמיחה של השחקנים המרכזיים הפועלים בשוק.

התאמה אישית של הדוח: ניתן להתאים דוח זה בהתאם לצרכיך עבור נתונים נוספים עד 3 חברות או מדינות או 40 שעות אנליסטים.

אנא צור קשר עם צוות המכירות שלנו ( sales@marketinsightsreports.com ).

עלינו:

MarketInsightsReports מספקת מחקר שוק מסונכתי על אנכיות בתעשייה, כולל שירותי בריאות, טכנולוגיית מידע ותקשורת (ICT), טכנולוגיה ומדיה, כימיקלים, חומרים, אנרגיה, תעשייה כבדה וכו '. כולל תחזיות סטטיסטיות, נוף תחרותי, פילוח מפורט, מגמות מרכזיות והמלצות אסטרטגיות.

צור קשר:

אירפאן טמבולי (ראש מכירות) – דוחות תובנות שוק

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.com  | irfan@marketinsightsreports.com

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *