מידע על בניין פתרונות דוגמנות שוק חידושים חדשים, התקדמות טכנולוגית והיקף עסקי 2021 עד 2026 – The Shotcaller  

הדו"ח מציג הערכה מעמיקה של שוק פתרונות דוגמנות המידע לבניינים, כולל טכנולוגיות הפעלה, מגמות מרכזיות, מנהלי שוק, אתגרים, סטנדרטיזציה, נוף רגולטורי, מודלי פריסה, מקרי מבצעים, הזדמנויות, מפת דרכים עתידית, שרשרת ערך, פרופילי שחקני מערכות אקולוגיות. ואסטרטגיות. הדו"ח מציג גם תחזיות לפתרון דוגמנות מידע לבניין משנת 2021 עד 2026. הדו"ח מכסה את הנתונים ההיסטוריים שלפני COVID-19, את ההשפעה של COVID-19 ופוסט COVID-19 (וירוס קורונה) על אזורים ומדינות גדולות ועל מציינים את ההתפתחות העתידית של התעשייה.

גודל שוק הדוגמניות למידע על בניין (BIM) צפוי לצמוח מ -4.5 מיליארד דולר בשנת 2020 ל -8.8 מיליארד דולר עד 2025, בקצב גידול שנתי מורכב (CAGR) של 14.5%.

שאל לעותק לדוגמה של דוח זה:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/04192809713/global-building-information-modeling-solution-market-growth-status-and-outlook-2021-2026/inquiry?Mode=S48

הדו"ח מציג את הנוף התחרותי בשוק וניתוח מפורט מקביל של הספק/שחקני המפתח הגדולים בשוק. החברות המובילות בשוק פתרונות מידול מידע הבניינים העולמי: Autodesk, Nemetschek AG, Bentley Systems, Trimble Navigation Ltd, Dassault Systemes SA, RIB Software AG, Mcneel, Siemens, AVEVA Group, Oracle Aconex, Beck Technology, Innovaya, IES, Hongye Technology , תוכנת אקספלורר, לובאנסופט, גלודון, תוכנת בניין YJK, טאנג'נט ואחרים.

דוגמנות מידע על בניין (BIM) היא סוג של תוכנה בה משתמשים חברות נדל"ן; חברות בנייה; ואנשי מקצוע בארכיטקטורה, הנדסה ובנייה (AEC) לניהול אפקטיבי של מחזור חיי הפרויקט. מטרת המפתח של בניית תוכנות דוגמנות מידע היא לשפר את ביצועי הפרויקט ולהפיק תוצאות טובות יותר. BIM מסייעת למנהלי הבנייה לאסוף נתונים ומידע מתחומים רלוונטיים ולתקשר ביעילות רבה יותר. תקשורת נתונים ותיאום משופרים בין בעלי עניין שונים יחד עם שיפור פריון הבנייה מספקים יתרון למשתמשי BIM.

התפתחויות אחרונות:

ביוני 2020 רכשה בנטלי מערכות את NoteVault (ארה"ב), ספקית אוטומציה שדה מבוססת קול לניהול בנייה. הרכישה הרחיבה את סביבת הבנייה הדיגיטלית SYNCHRO של בנטלי עם יישומי שטח ניידים כדי לעקוב ולנהל עבודה, חומרים וציוד.

במאי 2020 השיקה Autodesk את הגרסה המשודרגת של תוכנת Autodesk Construction Cloud עם שחרורו של פלטפורמה חדשה בשם Autodesk Construction Cloud Connect. לגרסה המשודרגת יש כמה ממשקי ממשק תכנות יישומים חדשים המאפשרים חיבורים מותאמים אישית עבור BIM 360 ו- PlanGrid, כמו גם 15 אינטגרציות מקוריות חדשות. לפיכך, המספר הכולל של הפלטפורמות המשולבות ישירות במערכת האקולוגית של ענן Autodesk Construction Cloud הוא יותר מ -140.

במאי 2020, חברת הבת של נמצ'ק-ALLPLAN-שיתפה פעולה עם סקאליפסו, מומחה לסריקת לייזר, כדי להנגיש עבודה מבוססת ענן נקודתית למגוון משתמשים בצורה פשוטה ומעשית. כחלק מהשותפות פותח פלאגין הזמין בגרסת ALLPLAN 2020 הנוכחית.

במרץ 2020 השיקה טרימבל את פתרון תוכנת BIM של Tekla 2020 לניהול מתקדם של BIM, הנדסת מבנים וניהול ייצור פלדה.

שוק פתרונות דוגמנות מידע על בניין גלובאלי לפי סוג מוצר ויישומים:

דוח זה מפלח את שוק פתרונות דוגמנות המידע הבנייני העולמי על בסיס סוגים הם:

פתרון 3D BIM

פתרון BIM 4D

פתרון BIM 5D

אחרים

על בסיס האפליקציה , שוק הפתרונות העולמיים של דוגמניות מידע לבניין מתחלק ל:

אַדְרִיכָל

קַבְּלָן

אחרים

ניתוח אזורי לשוק פתרונות דוגמנות מידע לבניין:

צפון אמריקה (ארצות הברית, קנדה ומקסיקו)
אירופה (גרמניה, צרפת, בריטניה, רוסיה ואיטליה)
אסיה-פסיפיק (סין, יפן, קוריאה, הודו ודרום מזרח אסיה)
דרום אמריקה (ברזיל, ארגנטינה, קולומביה, וכו ')
המזרח התיכון ואפריקה (סעודיה, איחוד האמירויות, מצרים, ניגריה ודרום אפריקה)

עיון בתיאור הדוח ותוכן החומר:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/04192809713/global-building-information-modeling-solution-market-growth-status-and-outlook-2021-2026?Mode=S48

השפעת דו"ח שוק פתרונות דוגמנות מידע על בניין:
-הערכה מקיפה של כל ההזדמנויות והסיכונים בשוק פתרונות דוגמנות מידע לבניין.
-המחקר המפורט של אסטרטגיות עסקיות לצמיחת השחקנים המובילים בשוק פתרונות דוגמנות מידע.
-מחקר מכריע אודות חלקת הצמיחה של שוק פתרונות דוגמנות מידע לבניין לשנים הקרובות.
-הבנה מעמיקה של פתרונות דוגמנות מידע לבניית פתרונות שוק, אילוצים ושווקי מיקרו מרכזיים.
-רושם חיובי בתוך הטרנדים הטכנולוגיים והחדשים השוקיים של שוק הבולטים בשוק פתרונות דוגמנות מידע לבניין.

מהם גורמי השוק המוסברים בדוח?

-התפתחויות אסטרטגיות מרכזיות: המחקר כולל גם את ההתפתחויות האסטרטגיות המרכזיות של השוק, הכוללות מו"פ, השקת מוצרים חדשים, מיזוגים ותשובות, הסכמים, שיתופי פעולה, שותפויות, מיזמים משותפים וצמיחה אזורית של המתחרים המובילים בשוק הפועלים בעולם בקנה מידה אזורי.

-תכונות שוק מרכזיות: הדוח העריך תכונות שוק מרכזיות, כולל הכנסות, מחיר, קיבולת, שיעור ניצול קיבולת, ברוטו, ייצור, קצב ייצור, צריכה, יבוא/יצוא, היצע/ביקוש, עלות, נתח שוק, CAGR ושוליים ברוטו. . בנוסף, המחקר מציע מחקר מקיף של דינמיקת השוק המרכזית והמגמות האחרונות שלהם, יחד עם פלחי שוק ותתי פלחי משנה רלוונטיים.

-כלים אנליטיים: דו"ח שוק פתרונות מידול המידע למידע על בניין גלובלי כולל את הנתונים הנחקרים וההערכים המדויקים של שחקני המפתח בתעשייה והיקפם בשוק באמצעות מספר כלים אנליטיים. הכלים האנליטיים כגון ניתוח חמשת הכוחות של פורטר, ניתוח SWOT, מחקר היתכנות וניתוח תשואות השקעה שימשו לניתוח הצמיחה של השחקנים המרכזיים הפועלים בשוק.

התאמה אישית של הדוח: ניתן להתאים דוח זה בהתאם לצרכיך עבור נתונים נוספים עד 3 חברות או מדינות או 40 שעות אנליסטים.

אנא צור קשר עם צוות המכירות שלנו ( sales@marketinsightsreports.com ).

עלינו:

MarketInsightsReports מספקת מחקר שוק מסונכתי על אנכיות בתעשייה, כולל שירותי בריאות, טכנולוגיית מידע ותקשורת (ICT), טכנולוגיה ומדיה, כימיקלים, חומרים, אנרגיה, תעשייה כבדה וכו '. כולל תחזיות סטטיסטיות, נוף תחרותי, פילוח מפורט, מגמות מרכזיות והמלצות אסטרטגיות.

צור קשר:

אירפאן טמבולי (ראש מכירות) – דוחות תובנות שוק

טלפון: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.com  | irfan@marketinsightsreports.com

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *